Slanje poštom

poruka: 5
|
čitano: 3.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Slanje poštom

Pozdrav svima za pocetak, ukoliko sam sto krivo napravio neka moderator ukloni temu.

 

Imam par stvari koje bi trebao poslati preko poste.. a to je razer deathader mis.... htc wildfire i jos jedna nokia...

 

Pa me zanima kako to ide ? nikada nisam nista slao preko poste.. osim kad sam prije znao uplatiti opcom uplatnicom za neki web hosting...

 

zanima me dali mogu ja zapakirati npr mis ? koja je cijena slanja u rijeku npr ? hvala :)

12 godina
neaktivan
offline
Slanje poštom

Najvaznija stvar kad saljes postom je da dobro zapakujes pogotov osjetljive stvari zato sto se ovi u posti se  slabo brinu o njima.A sto se tice naplaze to se moras sa kupom dogovorit ako ce ti uplaiti na racun unaprijed onda samo saljes obicni paket a ako ce platiti pouzecem tj. kad mu postar donese paket da onda plati onda moras popuniti uplatnicu kad budes slao.A cijenu mozes izracunati na ovoj stranici: http://www.posta.hr/default.aspx?izracun 

the quieter you become the more you are able to hear
12 godina
neaktivan
offline
Slanje poštom

Pozzdrav

 

Evo zanima me dali je moguce da mi neko posalje paket u najblizu postu znaci ne na adrsu nego u postu i da ja dođem po paket i tada platim tj pouzecem??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Slanje poštom

koliko ja znam, može se... napiše se ime i prezime primatelja, a kao adresa poštanski ured taj i taj... al najbolje ti je nazvat 0800303304

11 godina
offline
Slanje poštom

Znači htio bih kupiti grafu uz osijeka a ja sam iz zagreba koji je najjeftiniji način dostave

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice