Slike vaših medalja i pehara

poruka: 7
|
čitano: 289.661
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Slike vaših medalja i pehara.

Odlucio sam otvoriti ovu temu s razlogom zato sto je uopšte nema nema na ovom forumu. Znači ovde bi postavljali slike svojih pehara,medalja,diploma za polozene pojaseve itd....evo moje kolekcije pehara sve je iz karatea.

2 puta Balkanski prvak (70+),4 puta prvak države (70+),1 puta Evropski prvak i 1 puta svjetski prvak.

 

14 godina
protjeran
offline
Slike vaših medalja i pehara.

Offtopic je al evo još jedan dokaz da ne lažem.

Visoki udarac nogom u glavu...znači kad se noga digne skroz u zrak onda se krene spuštati i petom se udari protivnik u čelo ili rame...smrtonosan udarac

 

Tenutno 19 lvl na BFBC2
13 godina
neaktivan
offline
Slike vaših medalja i pehara.

Svaka čast na peharima i uspjesima.. Ja iman nekih 10-ak medalja iz veslanja, od kojih su mi najveća postignuča 1 mjesto na Croatia Openu, te 3 mjesto na državnom prvenstvu... :D

Zeppe :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaših medalja i pehara.
Zeppe kaže...

Svaka čast na peharima i uspjesima.. Ja iman nekih 10-ak medalja iz veslanja, od kojih su mi najveća postignuča 1 mjesto na Croatia Openu, te 3 mjesto na državnom prvenstvu... :D

Slike su dobro dosle,ako si te medalje dobio na posten nacin ja ti zelim jos 10x puta toliko medalja !

Tenutno 19 lvl na BFBC2
13 godina
offline
Re: Slike vaših medalja i pehara.

Slažem se s obojicom. Evo da se i ja pohvalim sa svojom "medaljom". Bilo je ljeta 2007. na Cibalinom stadionu u Vinkovcima. Malo čeljade kao što sam i sada {#} postalo profesor tjelesnog da baca kuglu.

I od 50ak dječaka u konkurenciji, bacio sam za metar dalje od drugog i dobio zlatnu medalju {#}. Tko zna što bi od mene bilo da su me neki scouti gledali {#}. A do tada, kugle u životu nisam držao. Mislim da sam bacio 11.5 metara /bow.

 

** Live 4 Music **
16 godina
moderator
offline
Slike vaših medalja i pehara.

Cijela tema nema veze s naslovom osim par postova. Ostavite se priča ''povedi desetoricu i dođi'', postajte slike medalja i kulturno razgovarajte ili će tema pod ključ.

15 godina
offline
Re: Slike vaših medalja i pehara.
DrNasty kaže...

Cijela tema nema veze s naslovom osim par postova. Ostavite se priča ''povedi desetoricu i dođi'', postajte slike medalja i kulturno razgovarajte ili će tema pod ključ.

Povedi desetoricu na livadu i ponovi to ako si faca :D {#}

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 8:36 (tnakir).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice