Spam stranice i spam posta

poruka: 7
|
čitano: 4.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Spam stranice i spam posta

zanima me kolko dobivate spam poste na dan?

ja po 100 komada

i drugo:

jednom sam se registriro na neku igricu (zvala se nekak dragon hunter)i nakon mjesec dana igranja reko je da ak zelim dalje igrat moram platit 100 kuna

sto mislite o spam porukama i stranicama i kako bi ih vi istrijebili?

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Spam stranice i spam posta

bilo tko?

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Spam stranice i spam posta

U zadnjih pet dana stalno mi stižu SPAM poruke. Ne znam kako ću ih se riješiti, a ni gdje sam ih pokupio. Može mala pomoć oko toga?

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2010 7:48 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Spam stranice i spam posta

1. Tko ti je provider e-pošte?

2. Koji koristiš klijent za primanje pošte?

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spam stranice i spam posta
Smooth Operator kaže...

1. Tko ti je provider e-pošte?

2. Koji koristiš klijent za primanje pošte?

T-Com i koristim Window Mail.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spam stranice i spam posta
Razer_Copperhead kaže...
Smooth Operator kaže...

1. Tko ti je provider e-pošte?

2. Koji koristiš klijent za primanje pošte?

T-Com i koristim Window Mail.

Domenu ili mail s koje ti dolaze spamovi označi kao junk. Ako je domena gmail ili hotmail, samo ćeš moći dodati jednu e-adresu, tako ti je najbolje. Neznam kakav koristite filter za spam, ali također neki mail klijenti imaju vlastitu bazu spama, koja se nadograđiva redovno, a neki anti-virusi imaju istu mogućnost(npr. ja imam u Kasperskom to,ali mi je stvaralo više nevolje nego što je valjalo).

 

Sad ti je sve na T-Comu da li će njihov anti-spam sustav označiti kao spam. Dakle, da nikako ti spamovi ne dolaze, to je do T-Coma.

 

Na poslu koristimo spamassain (filtrira pri dolasku na serveru) i radi poprilično dobro.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spam stranice i spam posta
Smooth Operator kaže...
Razer_Copperhead kaže...
Smooth Operator kaže...

1. Tko ti je provider e-pošte?

2. Koji koristiš klijent za primanje pošte?

T-Com i koristim Window Mail.

Domenu ili mail s koje ti dolaze spamovi označi kao junk. Ako je domena gmail ili hotmail, samo ćeš moći dodati jednu e-adresu, tako ti je najbolje. Neznam kakav koristite filter za spam, ali također neki mail klijenti imaju vlastitu bazu spama, koja se nadograđiva redovno, a neki anti-virusi imaju istu mogućnost(npr. ja imam u Kasperskom to,ali mi je stvaralo više nevolje nego što je valjalo).

 

Sad ti je sve na T-Comu da li će njihov anti-spam sustav označiti kao spam. Dakle, da nikako ti spamovi ne dolaze, to je do T-Coma.

 

Na poslu koristimo spamassain (filtrira pri dolasku na serveru) i radi poprilično dobro.

T-Com mi pošalje onu poruku da je spriječio spam i stavi je u privitak. Kad dobijem novu poruku označit ću je kao junk.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice