Šta ribu mami u vršu(zamku)?

poruka: 6
|
čitano: 22.246
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Šta ribu mami u vršu(zamku)?

Kao što naslov kaže,šta ribe vole jesti tj.šta ih mami u vršu da ih mogu uloviti?Znate li koju boju vole tj.koja ih mami?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Šta ribu mami u vršu(zamku)?
Znalac111 kaže...

Kao što naslov kaže,šta ribe vole jesti tj.šta ih mami u vršu da ih mogu uloviti?Znate li koju boju vole tj.koja ih mami?

Ja stavljam kruh i dagnje samo što su problem rakovi koji uđu u vršu pa svaka riba koja uđe oni je izmrcvare(bude ih 10-ak {#}),ako ideš lovit ribu probaj sa tunjicama i štapom lovit i ulovit ćeš više nego sa vršom

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Šta ribu mami u vršu(zamku)?

ahahaha ...najlakse je bacit vršu u more i otic ca i vratit se ..e pa za najist se ne ide to tako ..najbolej bi ti bilo kupit masku i pušku pa lovi ..nikidan na kašunin bija ima komarči  samo takvih

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
offline
Šta ribu mami u vršu(zamku)?

Uz one rakove koji vam uđu u vršu nemojte baciti u more. Razbijte ih, raka bacite i ostavite samo ljusku te je stavite u vršu jer vam ona privlači ribe. To mi je rekao jedan prijatelj sa mora... {#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 21:38 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Šta ribu mami u vršu(zamku)?

Ma ja sam sinoć u 20:00h bacia vrsu i jos nisam otisao po nju taman se spreman,u vršu stavim starog kruha,a čitao sam da bi bilo dobro kupiti srdele i stavit ih po vrši.

13 godina
offline
Šta ribu mami u vršu(zamku)?

Naravno, imas godisnju rekreacijsku ribolovnu dozvolu?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice