Što napraviti sa 30 000kn?

poruka: 48
|
čitano: 8.413
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?
Štednjom, radom i stipendijom cu do kraja 7. mjeseca iduce godine na raspolaganju cu imati oko 30 000kn. Imam 20 godina, studiram, auto kad mi treba uzmem od stare, biciklom do centra grada imam 10min, imam dobar komp i mobitel (u biti zadovolja sam sa stvarima koje imam u zivotu i nista sad specijalno mi ne treba). Sad me zanima sto mislite da je najbolje uciniti sa navevednim iznosom? Staviti na banku i dizat kamate, ulozit u nesto, otici na neko putovanje ili nesto drugo?
Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:43 (cuspajz).
13 godina
neaktivan
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

-

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
12 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
cuspajz kaže...
Štednjom, radom i stipendijom cu do kraja 7. mjeseca na raspolaganju cu imati oko 30 000kn. Imam 20 godina, studiram, auto kad mi treba uzmem od stare, biciklom do centra grada imam 10min, imam dobar komp i mobitel (u biti zadovolja sam sa stvarima koje imam u zivotu i nista sad specijalno mi ne treba). Sad me zanima sto mislite da je najbolje uciniti sa navevednim iznosom? Staviti na banku i dizat kamate, ulozit u nesto, otici na neko putovanje ili nesto drugo?

 

Ja bi osobno 5000kn stavio sa strane na obican racun a ostatak ulozio u stednju na par godina, ako se nedaj Boze nesta lose desi i zatreba ti lova hitno, 5000kn lijepo uleti. Btw tako i ja stedim, 7k€ oroceno na godinu dana a 1k€ na obicnom racunu ako zatreba. Naravno ako imas jaku volju i znas da neces potrosit lovu i svako malo dizat. Putovanje mi bez uvrede nije nikakva vrsta ulaganja. Ulaganje i povecavanje osnovice za bolesne % zaboravi.
Ako sam ti pomogao opali TD!
12 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Sve Crkvi dat, Bog će ti bit zahvalan i dobit ćeš one way ticket za raj (pitaj njih iz Crkve ak ne vjeruješ)

15 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?

Poslat meni sve pare.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
10 godina
protjeran
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Daj mi 150 kn da platim net za ovaj mjesec 

HOW ABOUT NO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
cuspajz kaže...
Staviti na banku i dizat kamate, ulozit u nesto, otici na neko putovanje ili nesto drugo?

Možda platiti ovaj Win7 Ultimate što si ga instalirao? {#}

Šalu na stranu.

 

  • Putovanja? Ok, vidjeti svijeta i malo se kulturno uzdići. Ali neobične i egzotične destinacije, a ne diskači po Pragu i Parizu, plaže u Španjolskoj ili nešto slično. Sa tolikom lovom imaš priliku doista vidjeti svijeta.
  • Ulaganje u vlastito obrazovanje nikada nije suvišno. Doslovno bilo što da kreneš učiti nije na odmet. Širi horizonte.
  • Staviti u banku dok ne budeš znao što ćeš s tom lovom.

Eto.

 

P.S.

Veliki su tvoji problemi, vidim {#}

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:56 (rustweaver).
13 godina
neaktivan
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Daj meni pa ti javim šta si sve mogao napraviti.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
I ja sam uštedio toliko, 20 k kn cu stavit na štednju, za crne dane, a ostalo nek se nađe za izlaske i putovanja....
16 godina
neaktivan
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Sve u banku na tekući i/ili oročeni i uzmi životno osiguranje za par stotina kuna mjesečno. Za godinu ili dvije ili pet, garantirano ćeš poželjeti svoj auto i/ili stan i poanta je da, koliko je to u razumnoj mjeri moguće, spremno dočekaš ma što da se dogodi ili ti zatreba. I kad dođe to vrijeme i nešto ti stvarno zatreba, sjetit ćeš se ovog posta ili zbog "e da sam bar poslušao..." ili zbog "baš dobro da sam poslušao" {#}

 

14 godina
online
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
cuspajz kaže...
Štednjom, radom i stipendijom cu do kraja 7. mjeseca iduce godine na raspolaganju cu imati oko 30 000kn. Imam 20 godina, studiram, auto kad mi treba uzmem od stare, biciklom do centra grada imam 10min, imam dobar komp i mobitel (u biti zadovolja sam sa stvarima koje imam u zivotu i nista sad specijalno mi ne treba). Sad me zanima sto mislite da je najbolje uciniti sa navevednim iznosom? Staviti na banku i dizat kamate, ulozit u nesto, otici na neko putovanje ili nesto drugo?

 

to nisu nikakvi novci. pokloni ih staroj.

 

Potpis!
13 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Uplatit dio onima koji nemaju ništa, koji su izgubili sve što su imali. {#}

10 godina
protjeran
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
Valentin17 kaže...

Uplatit dio onima koji nemaju ništa, koji su izgubili sve što su imali. {#}

to je najveca glupost da ce on sa nekoliko kuna pomoc ljudima ... druga stvar da ima milijune pa koji uplatit ovako sa 1000 kuna nista ne postize ... to su male pare 

13 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
banee kaže...

to je najveca glupost da ce on sa nekoliko kuna pomoc ljudima ...

To logikom ove akcije u kojima se prikuplja pomoć za ljude preko društvenih mreža ne bi ni uspjele,

tamo ljudi uplate koju kunu, pa se na kraju skupi puno.

Ako da i koji kunu, može nekome pomoći.

TD i facepalm za glupost dana, malo uključi taj mozak, da ti ne stoji bezveze.

{#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 20:06 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?

Ja i dalje mislim da je moj prijedlog daleko najbolji.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
13 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
R4zOR229 kaže...

Ja i dalje mislim da je moj prijedlog daleko najbolji.

Ne mogu reći ništa protiv. {#}

13 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
Posudi meni, vraćam kroz koji mjesec s kamatama! (Za ozbač!) :P
9 godina
protjeran
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Kupi stolitar rakije,naruči kurve i sprči nešto,pozz

14 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Uplati u kladionici zicer i to samo jedan par!{#}

16 godina
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
cuspajz kaže...
Štednjom, radom i stipendijom cu do kraja 7. mjeseca iduce godine na raspolaganju cu imati oko 30 000kn. 

Da ih imaš sada, još bih, ajd, shvatio pitanje sada, ovdje, na ovom forumu. 
Ali ZA GODINU DANA planiraš štednjom, radom i stipendijom....???? 
Prvo kao što su neki rekli, to nisu neki novci, drugo - ko živ, ko mrtav za godinu dana.
Što ćeš ti zatrebati u nadolazećih 12 mjeseci, koji troškovi će izletiti, kakva potreba,
želja, nevolja ili strast... 
Znam ja mnogo ljudi koji su si...
planirali mršaviti, te postati milijuneri, te glazbeni hitmejkeri, te živjeti na bahamima, 
te... 

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 21:48 (overhaul).
16 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Da li imaš na umu otvaranje svoje tvrtke?
Baš nemam nekih boljih prijedloga osim da uvijek možeš pronaći curu koja će ti pomoć to potrošit xD

Ili bježi u neku stranu zemlju, pošto ćeš imat neku zalihu za preživjet neko vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 21:57 (denix).
14 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Kupi 3 nova iphonea bez ugovora u nekom centru, taman ti je tolko kolko imaš dovoljno.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
9 godina
neaktivan
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Kupi mi novu grafičku, neki šrot za 3k, šta je to tebi...

13 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Imaš li nešto što se zanima, pa da na to potrošiš pare?

Jer svatko je drugačiji. Netko bi stavio na banku, netko potrošio na putovanja, netko kupio motor..

Osobno, ja bi kupio vlastiti auto, ali kažem, to sam samo ja..

 

Dok ne smisliš, najbolje ih je staviti na banku. A što se neke pametne potrošnje tiče, nebi bilo loše ići na razne tečajeve. Jezici, nekakvi certifikati.. Dobro dođe pri zaposlenju i bježanju iz ove sprdnje od države..

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
protjeran
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Sve to pojedi,popij i štogod poklopi {#}

14 godina
odjavljen
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Otputovao bih na Tajland, posjetio Mikroneziju, skitao se sjeverom Europe, plivao na koraljnim grebenima, posjetio Kineski zid, otišao na godinu dana u Egipat. Proputovao Europu, Aziju, Novi kontinent, toliko opcija, mogućnosti... Putovanje ćeš pamtiti cijelog života, osim ako te ne napadne Parkins, dok sve materijalne stvari na kraju ne znače i ne predstavljaju ništa.

 

Živ i sretan bio, cheers {#}

12 godina
protjeran
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Odi u neku birtiju, sve slomi na nepoznate likove i vidjet ćeš koliko ćeš imati prijatelja dok imaš novaca. {#}

Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što napraviti sa 30 000kn?
cuspajz kaže...
Štednjom, radom i stipendijom cu do kraja 7. mjeseca iduce godine na raspolaganju cu imati oko 30 000kn. Imam 20 godina, studiram, auto kad mi treba uzmem od stare, biciklom do centra grada imam 10min, imam dobar komp i mobitel (u biti zadovolja sam sa stvarima koje imam u zivotu i nista sad specijalno mi ne treba). Sad me zanima sto mislite da je najbolje uciniti sa navevednim iznosom? Staviti na banku i dizat kamate, ulozit u nesto, otici na neko putovanje ili nesto drugo?

zeko u šumi a ti naoštrio bar 10 ražanja.. {#}

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

Kupi si masinu za bitcoin i novce ces vratit kroz par mjeseci ;) 

12 godina
offline
Što napraviti sa 30 000kn?

rulet i sve na crveno, kud pukne

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice