Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.269.389
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
 nitko od te ljubavi nije napravio posao ,osim Thompsona.

nažalost, puno ih je od navodne ljubavi prema domovini napravilo posao, ne samo thompson

9 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Budokai kaže...
Ranko Kukumar kaže...

 

Obični (poremećeni?) čovjek koji svoju mržnju prema drugom narodu predstavlja kao domoljublje i ljubav prema svojem narodu (baš kao i Thompson i hrpa drugih kretena koje viđamo svake godine u Čavoglavama, i koji su najveće spodobe današnjeg društva).

Marko Perković Thompson je branio tvoje mlado dupe ud četnika , nije ratni zločinac, nije osuđen, a to što voli svoju Domovinu a tebi je to krivo je tvoj emocionalni problem.

 

Mogao bih reći da si i ti spodoba na ovom forumu kad sam čuo kakvu glazbu slušaš{#}

 

Osim toga MPT mi je prijatelj u životu, svirao sam mu bass guitar dva puta u Vinkovcima kad je Tiho bio bolestan, i ne melji gluposti o njemu.

 

Kapiš ?

Poznajem narednika,jedino što mogu reći je da je taj tip snimao spotove i svirao qrcu dok se ginulo na bojištu.Šta je on neki domoljub?Jer ima pjesme?Imam ih i ja,od ljubavi,do ne znam sve čega,pa ne znači da sam hebač.

 

p.s. prije par godina sam se pitao zašto ima toliko puno fanova,sve dok nije izašao popis branitelja,pa ih je 40% lažnih i još toliko u penziji i žive od države,pa mi je jasno zašto vole 'prelijepu' zemlju RH....kad sam pita starog prije nekih 5-6 godina zašto nije uzeo penziju kad mu se nudilo,odgovorio mi je da ne želi bit na teret državi i sramotit se jer živi od iste,e pa izgleda da ima drkaroša koji ne razmišljaju tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 9:40 (KerFlorijan).
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 - Tko su to tocno dezurni moralisti?
Oni koji imaju dvostruka mjerila. Jedna za "svoje" a druga za "druge".
Psiho246 - Sto se tice Fischera, ne vidim sto je lose napravio? Jel Matija Gubec isto kriv zato sto je dizao ustanak i jer su neki ljudi stradali? Povampireni jugokomunisticki Matija Gubec?
Fischer was the leading figure of a 1976 discussion that led to the use of Molotov cocktails in an upcoming demonstration in support of RAF member Ulrike Meinhof. Fischer was arrested on May 14, 1976 as a suspect in the Molotov cocktail attacks on police, but was released after two days. Fischer stated that he never used Molotov cocktails against the police. The firebombing of policeman Jürgen Weber's police car left Weber with burns over 60% of his body

Uspoređuješ šizofrenog, "first world problems" Fischera s Gupcem, krasno, i još priglupo Gupca stavljaš u nekakvu jugokomunističku kategoriju, valjda komunistički revolucionar "before it was cool".
Psiho246 - Takoder, ne znam kakva spodoba danas moze jos spominjati komunizam i marksizam u negativnom kontekstu i zasto?
Pitanje je bilo retoricko, odgovor znam.
Ne znam kakva to spodoba danas u 21.st. sa svim dostupnim materijalima na raspolaganju netko mora biti da nakon svog zla koja su počinjena u ime komunizma i marksizma smatra kako su to dobre ideje samo su valjda ljudi krivi što se ne mogu sprovesti u djelo. Svaki puta kada su komunisti i marskisti dolazili na vlast počinjena su zlodjela "za bolji svijet", "besklasno društvo", koji nakon toga samo što nije došao.
Communism is not love. Communism is a hammer which we use to crush the enemy." - Mao Zedong

Terror is the quickest way to new society - Staljin

Karl Marx wrote: “… there is only one means to shorten, simplify and concentrate the murderous death throes of the old society and the bloody birth pangs of the new, only one means – revolutionary terrorism

Che Guevara:
We must do away with all newspapers. A revolution cannot be accomplished with freedom of the press.

Hatred is the central element of our struggle! Hatred so violent that it propels a human being beyond his natural limitations, making him a violent and cold-blooded killing machine. Our soldiers must be thus.

To send men to the firing squad, judicial proof is unnecessary. These procedures are an archaic bourgeois detail. This is a revolution! And a revolutionary must become a cold killing machine motivated by pure hate.

Youth should learn to think and act as a mass. It is criminal to think as individuals

I’d like to confess, papa, at that moment I discovered that I really like killing

Ranko Kukumar - a kamoli mu davati epitete poput najboljeg čovjeka, prepunog ljubavi, itd.
Znam, Nela Sršen, skandalozne su njezine izjave:
"Toliko istinskog dostojanstva, osjećaj blaženosti i spokoja, te superiorne dimenzije svijesti, sve ovo karakterizira Darija, koji utjelovljuje pojam Hrvat! U njemu nema mjesta za ljutnju, za mržnju, netoleranciju, samo ljubav za sve, za Domovinu, Boga. Dario je lekcija života i ljudskoga digniteta"

"Bilo kakva glorifikacija bilo kojeg zločina, napose ono ratnog, posve je nespojiva s mojim vjerskim, ljudskim i profesionalnim principima. Ja sam govorila o današnjem Kordiću, o onome što sam kod njega vidjela i osjetila tijekom mise. U njemu nije bilo ljutnje, vidjela sam ljubav i duhovnost kakvu imaju rijetki"

Ranko Kukumar - To vam je jedna fiktivna država u kojoj bi fašistička politika bila potpuno normalna i poželjna. Da mogu i da postoje, vjerojatno bi donijeli i rasne zakone, baš kao i NDH, možda i otvorili logore, i zabranili ulazak u državu crncima, homoseksualcima, muslimanima, itd.
To ti je vjerojatno sve rekao Anto Nobilo (https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=d3FtS9-ofWE#t=879), on sve to zna. Imaš jednu "fiktivnu" državu nastalu na etničkom čišćenju, zove se Republika Srpska.
"Pola Bosne pripalo je miroljubivim komšijama Srbima, pola Muslimanima, a Hrvati su dobili pola Mostara, dva HDZ-a te dr. F. Topića te I. Komšića kao posebne nagrade!" - Zvonimir Hodak

Ranko Kukumar - Frajer se postavlja cijelo vrijeme kao moralna vertikala, razgovara s Isusom Kristom koji mu govori da je dobro to što se dogodilo u Ahmićima
Imaš telepatske sposobnosti?
Ranko Kukumar - Dakle, njegova latentna mržnja prema drugom narodu (fašizam njegov) 
To se zove šovinizam a ne fašizam.
Ranko Kukumar - Obični (poremećeni?) čovjek koji svoju mržnju prema drugom narodu predstavlja kao domoljublje i ljubav prema svojem narodu (baš kao i Thompson i hrpa drugih kretena koje viđamo svake godine u Čavoglavama, i koji su najveće spodobe današnjeg društva)
Po čemu su "kreteni" i "spodobe"?
KerFlorijan - Poznajem narednika,jedino što mogu reći je da je taj tip snimao spotove i svirao qrcu dok se ginulo na bojištu
Puno je bilo onih koji su svirali qrcu dok se ginulo na bojištu. Thompson je pjesmom bodrio hrvatske dragovoljce i branitelje.
KerFlorijan - p.s. prije par godina sam se pitao zašto ima toliko puno fanova,sve dok nije izašao popis branitelja,pa ih je 40% lažnih i još toliko u penziji i žive od države,pa mi je jasno zašto vole 'prelijepu' zemlju RH....kad sam pita starog prije nekih 5-6 godina zašto nije uzeo penziju kad mu se nudilo,odgovorio mi je da ne želi bit na teret državi i sramotit se jer živi od iste,e pa izgleda da ima drkaroša koji ne razmišljaju tako.
Registar branitelja je navodno trebao pomoći otkriti "lažnjake", rezultat je deset otkrivenih lažnih branitelja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 13:14 (user2013).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Budokai kaže...
a to što voli svoju Domovinu a tebi je to krivo je tvoj emocionalni problem.

A što mu djeca bivaju porođena u Kanadi?

 

I što je krao na porezu? I di ga sad plaća? Dakle orobi domovinu i voli domovinu?! Jesi ti pao s kruške ili si se rodio mutav? Pa kolko je bolesne djece zakinuo svojim"domoljubljem?

 

Domoljubniji su svi privatnici koji svojim radom stvore dodanu vrijednost i time hrane sve branitelje u penziji, porodiljne naknade, djecu u nazorovoj itd.

 

Tomson pjeva i ok. Nek čovjek pjeva. Po ničem se ne razlikuje od ostalih kantautora ala Toni, Gibo, Rozga.. i jednako su svi domoljubi ak pune proračun. Moraš razumjet da što to on ima u pjesmi "brat, domovina, ćaća, križ, Hrvatska" ga ne čini većim domoljubom od doktorice koja lječi djecu ili od zidara koji je u 20 godina platio miljone kuna u proračun. Svaka klapa pjeva o soli, stini, jadranskom moru, materi i ćaći, domovini.. i ne skuplja se oko njih bolesna desnica ustašofila. Al tomson namjerno potencira taj ustašluk i tu kupi pare. Zato i može živit u Kanadi, dok Brale i ekipa u klapama "stružu" sol i masline da bi preživili.

 

Iskorištava tu mržnju mase koja nije domoljublje. Mrzit četnika ili partizana ili ustašu ili bilo koga ne znači da si domoljub već idiot. On je na račun toga stvorio karijeru i živcira svakog normalnog čovjeka. Narod je pun bjesa i razočarenja. On stoji na ulazu i naplaćuje karte da bi ekipa mogla organizirano proživljavat neke lažne katarze di usput maštaju u Hrvatskoj do Zemuna, Drine itd. Najčešće krive Patizane, srbe, vladu (antikriste i masone) za svoje krize i brige .. u 100% su si ljudi sami krivi za sve svoje probleme. Al su glupi pa to neće priznat, a i lakše je skupit se na koncertu i vikat NDH i ubi SDP i mislit da si time riješio neki problem. I dođeš doma i dalje nemaš šta za jest, muž s PTSPom kresne zidarsku ženi kad mu prigovori da što je zadnjih 100kn spisko na ulaznicu ili križ, a djeca bez kruha..

 

Al to je ono retardirano. Ta ekipa sere po socijalizmu mada su svi odrasli u tome. Sad kad su sami prepušteni sebi i imaju slobodu otić uCrkvu, mahat zastavama... opet očekuju od države da im na pladnju servira kruh i država im je kriva jer im neda kruha. Alo nije ovo socijalizam, protiv njega ste se "borili". Pa hebena logika nema šta.

 

On to sve može jer je IQ na tim koncertima prilično nizak. Normalan čovjek nema šta tamo tražit, taman da su mu pjesme ko pjesme dobre, radije bi se bacio s mosta nego ulazio u skupinu ustaša i neonacista koji su se našli jer nekog mrze. Kad je masi IQ ko u pudla onda dolazi do određenih pojava (psihologija mase). Svaka psdarija eskalira. Nek jedan drekne NDH, i imaš masu od sto iljada koja viče ndh. Nek jedan kupi križ od 300kn i majcu sa njegovim Logotipom, i nek se zadere "pravi rvat katolik mora da jednom kupi majcu i križ na koncertu", bum tras ode svakom od njih stotina kuna iz đepa.

 

Možda je privatno ok lik, ženi i bratu je sigurno dobar, al nikako nije domoljub ni patriota. Najobičniji privatnik koji je smislio proizvod i ima ciljanu skupinu potrošača. S malom razlikom što time šteti tim istim ljudima. Isto to ti rade Coca Cola i Mcdonalds. Iskorištavaju slabe točke kod potrošača, mada pol tih ljudi ima 300 kila i dalje na njih ciljaju i dalje ih truju i ubijaju. Jer nisi pravi amer ak nemaš 300 kila, velko auto, sto litara kole u friđu i nejdeš bar dvaput dnevno na big mek. Podmuklo i đubretarski. I to je Thompson. Podmuklo đubre.

 

On da je domoljub zapalio bi svaku U kapu koja prođe kroz vrata do njegovog koncerta, potero bi sve te ustaše na policiju a djecu spljusko, nebi pjevo Gradišku staru (koliko god to možda u originalu bila "stara Bećarska"). I na prvi povik NDH bi rastero ljude i otkazo koncert. Domoljub mora shvatiti da NDh nije bila ni nezavisna ni država ni hrvatska i da smo ovu državu nasljedili iz antifašizma. Doduše, nemreš od čovjeka koji je stvoren na "ubi srbina, bando četnici, srbija" očekivat da sad bude janje.

 

Nikome ne smeta to što on pjeva. Nek pjeva, pjesma kao pjesma. Nekome je bolja nekom gora. Sranje je to što on prestavlja. Marketinški gledano, on je doktor. Hebeno iskorištava masu idiota i naplati svoje.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Deus Ex Machina kaže...
Domoljublje znaci da volis svoju domovinu, aka volis ljude koji zive u njoj i dijele tu zemlju s tobom.

To znaci da ces u nekoj hipotetskoj situaciji, kada budes morao birati, odabrati na osnovu toga tko je Hrvat a tko nije. Primjerice, ako budes ikad nudio posao nekome.

 

Mislim da je to uzasno. Mislim da bi covjek jednako trebao voljeti cijeli svijet, i ono sto mu je blisko i poznato, i ono sto nije. Sve kulture, sve jezike.

Jedan odličan citat od prije par godina iz slične teme (zato služi arhiva poruka :) ).

9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Ma tip je go*no,ustvari nije go*no nego pametan čovjek koji zarađuje na glupim ljudima...mogo bi sad pričat tekst veličine kao 2 Ivanova,al opet ne bi pokrio svaki dio priče,jer mi se ne da pričat o takvim ljudima.Nažalost,primitivnost na balkanu traje i trajat će još godinama,sve dok ove generacije nakon 2005-e ne narastu,jer njih smatram kao ljude koji će napokon završit ovaj rat i živjet bez mržnje prema susjedima.Dok god nema razumijevanja i mira na balkanu,toliko dugo će rat trajat.

 

A ono što me najviše boli je da svi mi plaćamo te drkaroše koji puške vidili nisu.No i zato se pobrinula država,pa radimo za minimalac i ne plaćamo porez :) još jedan razlog za bit domoljub

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 14:36 (KerFlorijan).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
KerFlorijan kaže...

 

p.s. prije par godina sam se pitao zašto ima toliko puno fanova,sve dok nije izašao popis branitelja,pa ih je 40% lažnih i još toliko u penziji i žive od države,pa mi je jasno zašto vole 'prelijepu' zemlju RH....kad sam pita starog prije nekih 5-6 godina zašto nije uzeo penziju kad mu se nudilo,odgovorio mi je da ne želi bit na teret državi i sramotit se jer živi od iste,e pa izgleda da ima drkaroša koji ne razmišljaju tako.

a gdje si ti mudrijašu došao do tog podatka o 40 posto lažnih i 40 posto u mirovini, jer popis jest izašao, no dosad je pronađeno nekoliko desetaka lažnih branitelja protiv kojih su pokrenuti postupci, a za broj umirovljenih branitelja imaš točno podatke u mirovinskom i nije niti blizu tog postotka

jasno je svima da je broj lažnjaka veći, no koliko točne se još ne zna, osim što znaju takvi poput tebe

 

službeno je manje od jedan posto lažnih branitelja po objavljenom popisu koji je trebao biti ultimativni alat za obračun s takvima, no eto ispao je još jedan tjorak - i za to imaš objavljene podatke, no ti bubaš ono što misli da znaš, a misliti je... znaš već što

 

dakle, blebnuo si podatak, sad objasni, daj link, bilo što... jer takva blebetanja napamet i stvaraju atmosferu lova na vještice

10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ranko Kukumar kaže...

Dolazite li na prosvjed 20.9 za raskidanje vatikanskih ugovora?

Kako bi bilo da se i Crkva i razne udruge prestanu financirati poreznim novcem? To bi tek bilo super, ali ovo je situacija u kojoj se jedni parazti (udruge za mlaćenje prazne slame) žele riješiti drugih (Crkva).

'Sve što država kaže je laž a sve što država ima, ukradeno je' - Nietzsche
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
KerFlorijan kaže...

Ma tip je go*no,ustvari nije go*no nego pametan čovjek koji zarađuje na glupim ljudima...mogo bi sad pričat tekst veličine kao 2 Ivanova,al opet ne bi pokrio svaki dio priče,jer mi se ne da pričat o takvim ljudima.Nažalost,primitivnost na balkanu traje i trajat će još godinama,sve dok ove generacije nakon 2005-e ne narastu,jer njih smatram kao ljude koji će napokon završit ovaj rat i živjet bez mržnje prema susjedima.Dok god nema razumijevanja i mira na balkanu,toliko dugo će rat trajat.

 

A ono što me najviše boli je da svi mi plaćamo te drkaroše koji puške vidili nisu.No i zato se pobrinula država,pa radimo za minimalac i ne plaćamo porez :) još jedan razlog za bit domoljub

 

Ti si super optimist :D

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ranko Kukumar kaže...
Deus Ex Machina kaže...
Domoljublje znaci da volis svoju domovinu, aka volis ljude koji zive u njoj i dijele tu zemlju s tobom.

To znaci da ces u nekoj hipotetskoj situaciji, kada budes morao birati, odabrati na osnovu toga tko je Hrvat a tko nije. Primjerice, ako budes ikad nudio posao nekome.

 

Mislim da je to uzasno. Mislim da bi covjek jednako trebao voljeti cijeli svijet, i ono sto mu je blisko i poznato, i ono sto nije. Sve kulture, sve jezike.

Jedan odličan citat od prije par godina iz slične teme (zato služi arhiva poruka :) ).

To bi trebalo reći Tibetancima koje su okupirali Kinezi. Trebaju voljeti cijeli svijet, čak i svoje okupatore.

 

Deus Ex Machina kaže...  - To znaci da ces u nekoj hipotetskoj situaciji, kada budes morao birati, odabrati na osnovu toga tko je Hrvat a tko nije. Primjerice, ako budes ikad nudio posao nekome.

 

Dobrodošao u stvarnost. Ljudi obično preferijaju nekog iz svoje skupine.

 

Deus Ex Machina kaže...  - Mislim da je to uzasno. Mislim da bi covjek jednako trebao voljeti cijeli svijet, i ono sto mu je blisko i poznato, i ono sto nije. Sve kulture, sve jezike.

 

 

Voli svoje, poštuj tuđe.

 

ivan dragi - On da je domoljub zapalio bi svaku U kapu koja prođe kroz vrata do njegovog koncerta

 

Na vratima će stajati i provjeravati što tko nosi. Dobra ideja. To još nijedan glazbenik nije radio.

 

Hoćeš li isto reći za dernek u Kumrovcu, gdje se nose troroge kape partizanke sa crvenom zvijezdom petokrakom, istom onom petokrakom kakvu su nosili vojnici JNA kada su razarali Vukovar uz četničke kokarde?

 

Ako nema ustaške kape, može se izmisliti:

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/25-dana-zatvora-zbog-ustaske-kape-na-koncertu-thompsona/393719.aspx

 

Do sada jedini privedeni zbog ustaške kape bio je novinar koji je snimao prilog

Do ovog mladića sa Thompsonovog koncerta, jedini uhićen zbog nošenja ustaške kape je bio novinar HTV-a Matija Vukšić koji je to učinio za potrebe priloga u kojem je nakon Thompsonovog koncerta želio istražiti što će se dogoditi ako središtem grada prošeta s ustaškim, ali i komunističkim obilježjem. Bio je ponukan time što policija na koncertu u središtu Zagreba nije uhitila nikoga tko je imao ustaška ili fašistička obilježja.

 

:rofl

 

ivan dragi - Doduše, nemreš od čovjeka koji je stvoren na "ubi srbina, bando četnici, srbija" očekivat da sad bude janje.

 

Na "ubi Hrvata da Šiptar nema brata"i slično bi hrvatski navijači trebali pljeskati a ne uzvratiti istom mjerom...

 

ivan dragi - i da smo ovu državu nasljedili iz antifašizma

 

Ova država je nastala u Domovinskom ratu na krvi hrvatskih dragovoljaca. Jugokomunisti, četnici i antifašisti iz JNA su je pokušali rušiti. Samozvani antifašisti pljuju po pripadnicima HOS-a...

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Anarchist Prince kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Dolazite li na prosvjed 20.9 za raskidanje vatikanskih ugovora?

Kako bi bilo da se i Crkva i razne udruge prestanu financirati poreznim novcem? To bi tek bilo super, ali ovo je situacija u kojoj se jedni parazti (udruge za mlaćenje prazne slame) žele riješiti drugih (Crkva).

Svake godine nam otimaju milijune kuna: Vatikanski ugovori su protuustavni i treba ih otkazati!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/svake-godine-nam-otimaju-milijune-kuna-vatikanski-ugovori-su-protuustavni-i-treba-ih-otkazati/705550.aspx

 

Smrt klerofašizmu, novac udrugama.

 

Svaki dan u Hrvatskoj se osnuje osam udruga

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/svaki-dan-u-hrvatskoj-se-osnuje-osam-udruga/

 

NEVLADINIH UDRUGA u Hrvatskoj ima 31.752, iz državnog proračuna dobivaju 20 milijuna kuna, a u velikoj zbrci koja je donedavno među njima vladala tek se u zadnje vrijeme pokazuje koje udruge zaista rade za opće dobro, a koje se brinu samo za svoj profit

http://www.nacional.hr/clanak/32326/nevladine-udruge-paraziti-ili-stit-demokracije

 

U 2013. godini 600 milijuna kuna za nevladine udruge

http://www.mspm.hr/novosti/vijesti/arhiva_vijesti/prosinac_2012/u_2013_godini_600_milijuna_kuna_za_nevladine_udruge

 

NGO, serious business.

9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

useru,po postovima se vidi da si neki velki rvat koji se na Thompsonov prdac oglašava s zviždukom i uzvikom ''živjela hrvatska''...nažalost,tužan dio priče nije taj što imaš krivu percepciju svega oko sebe,tj. što si slijep kraj zdravih očiju,problem je taj što ima puno njih poput tebe.

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

User se školuje na

 

https://www.stormfront.org/forum/

 

{#}

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Stormfront je sasvim pristojan forum.

Crkva je zlo 21. stoljeća
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Stormfront je sasvim pristojan forum.

 

Je i ja sam se iznenadio koliko Hrvati i Srbi se dobro slažu kad je u pitanju mržnja prema

crncima i Židovima, al onda neko spomene ustaše i četnike i sve krene nizbrdo

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Stormfront je sasvim pristojan forum.

 

Iz radoznalosti kliknuh, pa nasumični podforum, pa temu o prikladnoj odjeći, i drugi post u temi

 

However if I see a negro wearing a pair of lederhosen or a dirndl or any other TRADITIONAL EUROPEAN clothing they need to be beaten.

{#}

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

 

Ova država je nastala u Domovinskom ratu na krvi hrvatskih dragovoljaca. Jugokomunisti, četnici i antifašisti iz JNA su je pokušali rušiti. Samozvani antifašisti pljuju po pripadnicima HOS-a...

 

Osim sto ti je post jako glup i besmislen, ova recenica je pogotovo glupa, tako da ti moram postaviti jedno pitanje.

 

U domovinskom ratu, gdje su bili hrvatski antifasisti? Jesu li presli u redove cetnika i borili se protiv hrvatske, tako da su obrambene snage RH bile satkane iskljucivo od desnicara ili su se i oni borili na strani obrabenih snaga?
Kako si si ti to tocno zamislio? {#} {#}

 

P.S. Ovaj video ti je jos ekstra retardiran.

- Psiho246
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Dr. Zoidberg kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Stormfront je sasvim pristojan forum.

 

Iz radoznalosti kliknuh, pa nasumični podforum, pa temu o prikladnoj odjeći, i drugi post u temi

 

However if I see a negro wearing a pair of lederhosen or a dirndl or any other TRADITIONAL EUROPEAN clothing they need to be beaten.

{#}

Daj te budaletine istrolaj ...

 

Daj im sliku Usain Bolta, svaka im čast ako mu stave soli na rep {#}

 

Usain Bolt Usain Bolt
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

http://mashable.com/2014/08/26/israel-destroys-2-gaza-high-rises-as-fighting-intensifies/

 

2001. su se rušitelji tornjeva nazivali teroristima iako je al-Qaida vršila manji teror nad Amerikancima nego što ga Izraelci sustavno vrše nad Palestincima. Pa eto, da se još malo poveća kup argumenata zašto su izraelski moćnici i vojska agresori.

Broz before hoes
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
i_rambo_plache kaže...

http://mashable.com/2014/08/26/israel-destroys-2-gaza-high-rises-as-fighting-intensifies/

 

2001. su se rušitelji tornjeva nazivali teroristima iako je al-Qaida vršila manji teror nad Amerikancima nego što ga Izraelci sustavno vrše nad Palestincima. Pa eto, da se još malo poveća kup argumenata zašto su izraelski moćnici i vojska agresori.

Situacija uopće nije tako crno-bijela kako ti predstavljaš. Izrael vodi rat protiv Hamasa, radikalne islamske terorističke organizacije čiji je cilj nasilno uništenje židovske države što se vidi iz njihove Povelje. U njoj dalje stoji da nema rješenja za palestinski problem osim putem džihada. Ta organizacija ne preza ni pred čim u ostvarenju toga cilja. Vlastito stanovništvo koriste kao živi štit. Za razliku od Izraela, oni uopće ne brane svoje stanovništvo za vrijeme napada samo da bi se kroz njihovu smrt prikazali kao žrtve. Kad se Izrael 2005. povukao iz Gaze, Hamas je nakon toga još uvijek nastavio agresivno napadati Izrael.

http://www.samharris.org/blog/item/why-dont-i-criticize-israel

10 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

KerFlorijan - useru,po postovima se vidi da si neki velki rvat koji se na Thompsonov prdac oglašava s zviždukom i uzvikom ''živjela hrvatska''...nažalost,tužan dio priče nije taj što imaš krivu percepciju svega oko sebe,tj. što si slijep kraj zdravih očiju,problem je taj što ima puno njih poput tebe.

 

Ne može svatko biti tolerantan, progresivan poput tebe, netko je nazadan i zatucan poput mene. Neka cvjeta tisuću cvjetova.

 

Ne znam po čemu si zaključio da sam "velki rvat", ali po jezičnoj konstrukciji se vidi da koliko god bio urban, tolerantan i progresivan, ismijavaš dijalekt jedne skupine ljudi čime ispadaš ograničen i nazadan poput mene.

 

KerFlorijan - problem je taj što ima puno njih poput tebe

 

Svi su ludi, samo si ti normalan.

 

segregator - Je i ja sam se iznenadio koliko Hrvati i Srbi se dobro slažu kad je u pitanju mržnja prema

crncima i Židovima, al onda neko spomene ustaše i četnike i sve krene nizbrdo

 

Mene iznenađuje koliko na ovoj temi ima etnomazohista.

 

segregator - kad je u pitanju mržnja prema crncima i Židovima

 

Ovo nije izjavio neki ksenofobni, zatucani, desničarski europski nacionalsocijalist ili fašist nego premijer Izraela:

 

"illegal infiltrators flooding the country" were threatening the security and identity of the Jewish state.

 

http://www.theguardian.com/world/2012/may/20/israel-netanyahu-african-immigrants-jewish

 

Dr. Zoidberg - Iz radoznalosti kliknuh, pa nasumični podforum, pa temu o prikladnoj odjeći, i drugi post u temi

However if I see a negro wearing a pair of lederhosen or a dirndl or any other TRADITIONAL EUROPEAN clothing they need to be beaten.

 

 

Psiho246 - Osim sto ti je post jako glup i besmislen, ova recenica je pogotovo glupa, tako da ti moram postaviti jedno pitanje.

 

Documenta - Centar za suočavanje s prošlošću, Srpsko narodno vijeće, Savez antifašističkih boraca i antifašista RH, Građanski odbor za ljudska prava i Židovska općina Zagreb u ime Antifašističke lige Republike Hrvatske, organizirali su konferenciju za novinare, u prostorijama Saveza antifašističkih boraca i antifašista RH, na kojoj su se problematizirala prošlotjedna događanja u Splitu, kada je splitski gradonačelnik Ivo Baldasar (SDP) sudjelovao na otvaranju spomen obilježja poginulim pripadnicima IX bojne HOS-a.

 

Psiho246 - U domovinskom ratu, gdje su bili hrvatski antifasisti?

 

Nigdje, jer Domovinski rat nije bio isto što i 2.svj. rat. Nije bilo (talijanskih) fašista i (partizanskih i komunističkih) antifašista. Bili su hrvatski branitelji s jedne te srpske i crnogorske vojne i paravojne postrojbe s druge strane sa "simbolom mira" kako reče predsjednik RH Josipović, (antifašističkom) crvenom zvijezdom petokrakom i četničkom kokardom.

Samozvani antifašisti su čekali ishod rata.

 

Psiho246 - tako da su obrambene snage RH bile satkane iskljucivo od desnicara ili su se i oni borili na strani obrabenih snaga?

 

Za tvoju informaciju, strani dragovoljci na hrvatskoj strani su dolazili s desnog političkog spektra.

 

Psiho246 - P.S. Ovaj video ti je jos ekstra retardiran.

 

Naravno da je retardiran kada ti ne odgovara što je rekao Slobodan Lang.

10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
boxer kaže...

Daj te budaletine istrolaj ...

 

Daj im sliku Usain Bolta, svaka im čast ako mu stave soli na rep {#}

 

Evo boljih prijedloga za trolanje:

Julius Caesar Julius Caesar
Carl Gustav Emil Mannerheim Carl Gustav Emil Mannerheim
Lancelot du Lac Lancelot du Lac
Brother Tuck Brother Tuck
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 19:39 (user2013).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

Dr. Zoidberg - Iz radoznalosti kliknuh, pa nasumični podforum, pa temu o prikladnoj odjeći, i drugi post u temi

However if I see a negro wearing a pair of lederhosen or a dirndl or any other TRADITIONAL EUROPEAN clothing they need to be beaten.

 

 

Pretpostavljam da taj video pokazuje zašto crnce u narodnoj nošnji treba tući? Iskreno neću se niti potruditi kliknuti, slobodno ostavi koju rečenicu o sadržaju filmića pa možda pogledam (filmić, rečenice ću sigurno pogledati da ne bude zabune).

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 19:05 (Dr. Zoidberg).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

Pojmovi poput fašizam, antifašizam, komunizam, itd. imaju svoju definiciju i svoju teoriju. Što znači da nitko ne može izmišljati svoju vrstu komunizma, svoju vrstu antifašizma, već je antifašizam - ono što je antifašizam.

 

Dakle ako je antifašizam ono što je definirano pod tim pojmom, ne može nitko drugi na svijetu predstaviti antifašizam nečim drugim. Samim tim izmišlja neki novi pojam i za to je potreban naziv.

 

Tako da, srpski nacionalisti koji nose zastavu antifašizma i zagovaraju veliku srbiju etnički čistu - Nisu antifašisti.

 

Ista stvar je i sa Jugoslavijom i socijalizmom i što mnogi to brkaju sa komunizmom.

 

Ne možeš izmišljati stvari i predstavljati pojmove za koje se vrlo dobro zna što znači nešto sasvim desetim zato što je tebi to fora.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...

Marketinški gledano, on je doktor. Hebeno iskorištava masu idiota i naplati svoje.

I tu i tamo malo potpiri vatru ,čisto da se zna da je on tu:

Dragog prijatelja oca biskupa Antu Ivasa napadaju fašistoidni ljevičari!

 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...

I tu i tamo malo potpiri vatru ,čisto da se zna da je on tu:

Dragog prijatelja oca biskupa Antu Ivasa napadaju fašistoidni ljevičari!

"Oni koji nemaju časti ni poštovanja ne samo prema Božijoj službi nego i prema starosti oca biskupa neka se zapitaju da li bi vodili prosvjede i uznemiravali svoje roditelje ili se to događa upravo zbog toga što im nije podaren odnos poštovanja prema vrijednostima dostojnim čovjeka. Potpora ocu biskupu Anti Ivasu Pozivamo i vas da date potporu našem dobrom ocu biskupu Anti Ivasu", stoji na kraju Thompsonove poruke.

Pravi se javio. Imao je par puta koncerte u mome gradu, i ne sjećam se da je onda bio tako obziran. Dapače, kad je bio na otvorenom, dobro sam čuo njegovu glazbu iako sam bio par stotina metara udaljen od mjesta događanja. Kako je tek onda bilo osobama čije su zgrade i kuće bile odmah uz mjesto koncerta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 20:41 (captain_soap_McTawish).
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

''Svi su ludi,samo ti normalan''

 

A ne,ti si normalan....znači tvoja percepcija normalnosti je da svi moramo veličat Thompsona,Gotovinu itd.?Dok ti ovdje baljezgaš po forumu s neke pentium pile,oni dr'aju kitu u vili....

Thomspon ima ravno 2 kafića,penthouse u zagrebu,2 stana i dalje se ne sjećam,i onda vidim post na njegovoj stranici ''I zaslužio je,nek je živ i zdrav''

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Budokai kaže...

Samo je Thompson napravio biznis "ljubavlju" prema Hrvatskoj ?!

 


Pošteno, nema što {#}

Ne ,naravno da nije. Ali nitko nije stekao bogatstvo na raspirivanju mržnje prema svima drugačijima ,kao što je to on napravio.

(a ne možemo i ne spomenuti i 500k € za nepjevanje) {#}

I onda još ne plaća porez toj istoj domovini u koju se toliko kune.

 

Jako pošteno ,stvarno. {#}

captain_soap_McTawish kaže...
Dapače, kad je bio na otvorenom, dobro sam čuo njegovu glazbu iako sam bio par stotina metara udaljen od mjesta događanja. Kako je tek onda bilo osobama čije su zgrade i kuće bile odmah uz mjesto koncerta.

Kad je bio na Maksimiru ,dernek se čuo i do bivšeg Jadran filma u Dubravi. To je jedno 3 kilometra udaljenosti.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 21:32 (kizo2703).
9 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
Budokai kaže...

Samo je Thompson napravio biznis "ljubavlju" prema Hrvatskoj ?!

 


Pošteno, nema što {#}

Ne ,naravno da nije. Ali nitko stekao bogatstvo na raspirivanju mržnje prema svima drugačijima ,kao što je to on napravio.

(a ne možemo i ne spomenuti i 500k € za nepjevanje) {#}

I onda još ne plaća porez toj istoj domovini u koju se toliko kune.

 

Jako pošteno ,stvarno. {#}

I još ne živi u toj državi,a živi od nje

12 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Lako za Tupsona on je jedan, nego kaj postoji na tisuće kockoglavih sljedbenika lika i djela takvih idiota. Tu ubrajam šarmantnog Karačmarka, Markićku i sve one iz njihove pasmine.

Crkva je zlo 21. stoljeća
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice