Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.274.272
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Koje mirovine?! Ja bih njima svima ponudio posao u javnim poduzećima pa neka bar rade nešto korisno za plaću. Pošta, rudnik, EP, komunalije.... Poznavajući profil tih ljudi njih 95% brzo bi dali otkaz a time ostali i bez mirovine koju im obezbjeđuje država. Što je ovo?! Koji PTSP?! Na državnim jaslama a drvlje i kamenje po državi! Ko fol budale a znaju dobro raditi u svoju korist i svoje interese! Netko je prije nekoliko dana u medijima dobro rekao:"Kako to da u poraženoj vojsci gotovo nitko nije obolio od PTSP-a?"

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Netko je prije nekoliko dana u medijima dobro rekao:"Kako to da u poraženoj vojsci gotovo nitko nije obolio od PTSP-a?"

Ta je izjava Glavaševića bila toliko brutalno izvučena iz konteksta i politički iskorištena da je sve bilo mučno za čitati i gledati.

 

Ali ono što je on rekao je istina i koliko god se neki bunili ispravno pitanje.

 

Ptsp je poremećaj, svaki poremećaj ima svoje tipične simptome, i vijek trajanja. Nakon toga ili prelaze u BPD(poremećaj ličnosti/kronična bolest) ili je osoba s ptsp-om gotovo potpuno zdrava i uz redovite kontrole nema nikave simptome i nastavlja s normalnim životom.

Kod nas je ptsp postao kronična bolest koja se vuće već 20 godina bez ikakvih poboljšanja.

 

Naravno da se postavlja pitanje zbog čega se to događa kod nas a u drugim državama ne.

I naravno da kada bi se sada najavilo provjeravanje svih slučajeva mnogi ljudi bi dobili papir na kojem piše da su izliječeni.

Ali naravno to bi dovelo do gubljenja povlastica, a diranje povlastica znači pobunu enormnih proporcija. Pa je onda bolje šutjeti.-..ili još bolje popljuvati svakoga koji dovede u pitanje dvadesetogodišnji ptsp.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 16:55 (ddarknessfairyy).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...
.. Pa je onda bolje šutjeti..

upravo to, bolje je šutjeti... jer se time dira u neke povlastice, dal ptsp, zeleni žig za školarce, područje posebne državne skribi itd.. svaki pametan političar, šuti. Milanović nikako da ušuti s citatima biblije npr. nek samo stavi one reybanice s amfibije i šuti.

kao što Glavaševa izjava.. ista stvar, pametan političar je iskusan orator, ... ne stavlja u iste rečenice nešto što se iste sekunde može 'čupati iz konteksta'.

pametan, iskusan, mudar.. to su sve epiteti koji s našim političarima nemaju dodirnih točaka. Ili bi npr Bandić/Sanader bili najbliži tom opisu? (ne kažem da uz to nisu loši/pokvareni/lopine.. ali takav je svaki kad mu se krivnja dokaže, razlika s ostalima je samo još nedokazana krivnja ali i nedokazani oni uvodni epiteti s početka odlomka).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
ne stavlja u iste rečenice nešto što se iste sekunde može 'čupati iz konteksta'.

To je glavni problem.

Europa spušta sondu na kamen udaljen milijunima kilometara, mi gađamo kamenjem jedni druge i ne shvaćamo kud idemo.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...

Nije uopće bitno. I, ovo jeste skrnavljenje zastave, i to jeste ''ustaška'' zastava. Imala ona ''U'' na sebi ili ne.

 

Čisto sumnjam da ''gospoda veterani'' ne znaju kako izgleda hrvatska zastava. Pošto se oko njih vijori barem 20 ''pravih'' zastava.

Ili ne priznaju ovu državu, pa onda ni njezinu zastavu?!

 

Zašto TD-ovi: pa dragi moj, svakim svojim postom dokazuješ zašto.

Zastava SRH? {#} Daj molim te!

Odi si zapjevaj Juru i Bobana i pusti nas na miru. {#}

 

pr0n_addict kaže...

Kako volim ovakvu ekstremnu isključivost, pa ja sam svjestan na što oni aludiraju - meni je to posve jasno. Nisam nigdje niti tvrdio drukčije, znam da se radi o ljudima opasnih namjera i pobornika još opasnije ideologije.

No, strogo gledano to naprosto NIJE zastava NDH jer joj nedostaje stilizirano ustaško slovo "U" u gornjem lijevo kutu. To što je danas dovoljno vidjeti prvo bijelo polje na zastavi i proglasiti ju ustaškom graniči s ludilom.

Kako može biti skrnavljenje zastave ako se ne radi o službenoj prigodi (ne znam računa li se prijavljeni prosvjed, ne vjerujem). Da su skinuli zastavu RH sa zgrade ministarstva ispred kojeg kampiraju te istu zamijenili s ovom krpom (jer to i jest isključivo krpa, bez ikakvog političkog značaja) onda bih se definitivno složio s tobom. Ovako ipak ne.

 

Nego, reci mi, je li netko intervenirao i oduzeo im tu neslužbenu zastavu? Ukratko, nije niti će jer ne postoji zakonska osnova za to.

Nikada, niti jedna iteracija hrvatske države nije imala tu zastavu kao službenu. Uključujući i NDH.

 

Nemoj me trpati u kalup ustašluka, lijepo bih te zamolio.

Znam da nitko neće reagirati na ovakve ispade, ali zaista nije simpatično čitati postove u kojima te netko bezrazložno svodi na razinu fašista.

zastavu s prvim bijelim poljem imate na crkvi sv. Marka iz 14. stoljeća, tako da ove priče o nekakvoj ustaškoj zastavi su za malu djecu

12 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Koje mirovine?! Ja bih njima svima ponudio posao u javnim poduzećima pa neka bar rade nešto korisno za plaću. Pošta, rudnik, EP, komunalije.... Poznavajući profil tih ljudi njih 95% brzo bi dali otkaz a time ostali i bez mirovine koju im obezbjeđuje država. Što je ovo?! Koji PTSP?! Na državnim jaslama a drvlje i kamenje po državi! Ko fol budale a znaju dobro raditi u svoju korist i svoje interese! Netko je prije nekoliko dana u medijima dobro rekao:"Kako to da u poraženoj vojsci gotovo nitko nije obolio od PTSP-a?"

Slažem se s tobom, no mislim da je kasno.

 

Što phoenixu misliš ; da bi branitelj s trenutnih 7-8 tk otišao raditi za 2.5 tk.

Već sam jedno ili dva puta pisao da sam u "sistemu" i da znam što su radili specijalisti iz khm..kmmm "moje firme i specijalisti dr.scr specijalisti iz KBC-a.

Tko je nastradao ? Jedan lik koji je vodio nekakav show na lokalnoj televiziji i dva- tri (specijalisti) lika iz Splita ??????

 

Molim vas, ako znate nekog specijalistu medicine da je dobio otkaz, da je priveden u toliko hvaljeni USKOK, da je legio barem 30 dana u Remetincu recite mi. I sam se zalažem za presumpciju nevinosti, nego, SVI se boje liječnika specijalista, kao da su svete krave, od Državnog odvjetništa RH, Uskoka i ostalih institucija koje se brinu za nećudoreće među braniteljskim mirovinama.

 

I gdje su pukle velike najave o revizijama braniteljskih mirovina ? Šipak, moji momci. {#}

 

 

★OMG! 了不起 NISPE !
12 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

I kukasti križevi su izvorno budistički znakovi ali se zbog toga u Njemačkoj ide u zatvor, đabe ti je sve kad ih promoviraju idioti.

Crkva je zlo 21. stoljeća
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Budokai kaže...

 

I gdje su pukle velike najave o revizijama braniteljskih mirovina ? Šipak, moji momci. {#}

Ocito je da se svi boje branitelja. Ali nije mi jasno zasto sami branitelji podrzavaju lopove koji su na ko zna koji nacin dobili mirovine. Sa jedne strane kenjaju kako nitko ne postuje njihovu zrtvu, a sa druge strane podupiru piydune koji im se rugaju na nacin da dobivaju lovu koju su mogli/trebali dobiti pravi branitelji, a koju ne da nisu zasluzili, nego su zasluzili 10 godina robije.

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
superJozo kaže...

zastavu s prvim bijelim poljem imate na crkvi sv. Marka iz 14. stoljeća, tako da ove priče o nekakvoj ustaškoj zastavi su za malu djecu

Gle, nemojmo se zavaravati. Da li ti misliš da su, oni koji poziraju s takvom zastavom, u mislima na zastavu iz 14. stoljeća? Nađe se par idiota koji namjerno provociraju i sve ozbiljne stvari padaju u drugi plan.

 

Osobno mislim da je napravljena velika pogreška po pitanju branitelja jer se preširoko zahvatilo tako da se stvara jaz između onih koji su ostvarili prava i onih koji nisu. Normalno je da čovjek, vidjevši da drugi ostvaruje prava, traži isto za sebe. Država je trebala skrbiti o onima koji su stradali (invalidi, stvarno oboljeli zbog ratnih događanja, obitelji poginulih i nestalih) a svi ostali su vrijeme provedeno u ratu trebali honorirati kod odlaska u mirovinu (uvećani staž, dodatni bonus na mirovinu,....). Ovim što se napravilo (do sada) se samo stvorila podloga za muljanje i trgovanje na štetu onih za koje bi se trebalo najviše skrbiti. Država apsurda, zar ne.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
superJozo kaže...

zastavu s prvim bijelim poljem imate na crkvi sv. Marka iz 14. stoljeća, tako da ove priče o nekakvoj ustaškoj zastavi su za malu djecu

Gle, nemojmo se zavaravati. Da li ti misliš da su, oni koji poziraju s takvom zastavom, u mislima na zastavu iz 14. stoljeća? Nađe se par idiota koji namjerno provociraju i sve ozbiljne stvari padaju u drugi plan.

 

..

-opet, ''sve je u očima i glavama onih koji gledaju ...'', činjenice ne vrijede? Povijesni grb postoji u više kombinacija, crv-bj/bij-crv.. nema 'pravog'. Službena zastava je ona koju država propiše, pa i ona je promijenjiva, dok jedanko starija ne postaje 'nelegalna' (npr USA). Službeni protokol nalaže službene insignije, zastavu himnu.. ali to je samo za službeni protokol, dok povijesne nisu nelegalne. Izuzetak je npr (možda) ustaška, kao i naci i sl..

 

-simbolika.. ali to je smisao simbola. Tumačenje? Besmisleno. Zastava oko koje se trenutno govori nije ustaška, a zašto je netko baš tu istaknuo i dali 'misli' on ili gledatelj.. to je nešto gdje nema 'pravog' argumenta, možda bolje spomenuti crne košulje, pa tad sve u crnom proglasiti ustašama.. (ili bilo koje druge vojno-terorističke skupine, jer nisu samo ustaše imale crne košulje.. dok npr pinky nije popularna), dali je tad perwoolova reklama za pranje ustaška? Tako da je sve u očima ili glavama, a to nije nešto za pametnu raspravu. Svatko vidi što želi ... i nema 'pravo/pogrešno'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

-opet, ''sve je u očima i glavama onih koji gledaju ...'', činjenice ne vrijede? Povijesni grb postoji u više kombinacija, crv-bj/bij-crv.. nema 'pravog'. Službena zastava je ona koju država propiše, pa i ona je promijenjiva, dok jedanko starija ne postaje 'nelegalna' (npr USA). Službeni protokol nalaže službene insignije, zastavu himnu.. ali to je samo za službeni protokol, dok povijesne nisu nelegalne. Izuzetak je npr (možda) ustaška, kao i naci i sl..

 

-simbolika.. ali to je smisao simbola. Tumačenje? Besmisleno. Zastava oko koje se trenutno govori nije ustaška, a zašto je netko baš tu istaknuo i dali 'misli' on ili gledatelj.. to je nešto gdje nema 'pravog' argumenta, možda bolje spomenuti crne košulje, pa tad sve u crnom proglasiti ustašama.. (ili bilo koje druge vojno-terorističke skupine, jer nisu samo ustaše imale crne košulje.. dok npr pinky nije popularna), dali je tad perwoolova reklama za pranje ustaška? Tako da je sve u očima ili glavama, a to nije nešto za pametnu raspravu. Svatko vidi što želi ... i nema 'pravo/pogrešno'.

Hajde ti meni objasni u čemu je catch da netko tko se borio u Domovinskom ratu rađe izvjesi ovakvu zastavu nego službenu zastavu RH. Da li se to implicira da je trenutna vlada i premijer istu odabrala kao službenu pa se zalažu za izmjenu iste? Opet kažem, cilj je bio provocirati.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
.. Opet kažem, cilj je bio provocirati.

da, i? Pa što su prosviejdi ako ne 'provociranje'?

-btw, to je 'prva' nova zastava, prije nego se skicirala nova službena... možemo ju nazvati HDZovska, nije ustaška, nije nelegalna, OK?

-branitelji je koriste.. (koliko je pametno objašnjavati?), jer simbolizira ono oko čeg su se okupili u obrani. u kontekstu VU to može biti i 204-HoS itd.. -sve je u očima i glavi...

npr što su gardijske zastave? -nelegalne?

 

edit: ispustio 'bit'. - napad se argumentira da je ono ustaška zastava, odgovor, nije. (točka).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 12:49 (ihush).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Ocito je da se svi boje branitelja. Ali nije mi jasno zasto sami branitelji podrzavaju lopove koji su na ko zna koji nacin dobili mirovine...

Zato što ukoliko dođe do revizije svih mirovina ti piyduni će najvjerojatnije i dalje primati mirovinu. Ti koji imaju sređene papire imaju točniju i potpuniju dokumentaciju ratnih puteva i liječničkih doznaka od 90% stvarnih branitelja. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Pa sta se ne moze to rijesit na nacin da se izlistaju svi koji su bili u toj i toj postrojbi pa da onda stvarni branitelji (ako treba anonimno) ne prokazu false branitelje. Ako si sa nekim bio 4-5 godina u rovu, valjda ces ga se sjetiti. A onoga kojeg se ne sjecas - taj seronja je fejk i sa njim u zatvor + vratiti sve sto je dobio (lovu, povlastice itd itd...).

Rvat katolik!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Pa sta se ne moze to rijesit na nacin da se izlistaju svi koji su bili u toj i toj postrojbi pa da onda stvarni branitelji (ako treba anonimno) ne prokazu false branitelje. Ako si sa nekim bio 4-5 godina u rovu, valjda ces ga se sjetiti. A onoga kojeg se ne sjecas - taj seronja je fejk i sa njim u zatvor + vratiti sve sto je dobio (lovu, povlastice itd itd...).

Ovo o čemu ti govoriš ti je slično stanju nakon popuštanja nasipa. Ako se ne zaustavi u samom početku curenja poslije možeš samo sanirati posljedice. I to godinama. Ovo što ti predlažeš je vrlo teško ostvarivo.

 

@ihush: naravno da to nije ustaška zastava to se vrlo jasno može vidjeti ovdje.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
tnakir kaže...

Pa sta se ne moze to rijesit na nacin da se izlistaju svi koji su bili u toj i toj postrojbi pa da onda stvarni branitelji (ako treba anonimno) ne prokazu false branitelje. Ako si sa nekim bio 4-5 godina u rovu, valjda ces ga se sjetiti. A onoga kojeg se ne sjecas - taj seronja je fejk i sa njim u zatvor + vratiti sve sto je dobio (lovu, povlastice itd itd...).

Ovo o čemu ti govoriš ti je slično stanju nakon popuštanja nasipa. Ako se ne zaustavi u samom početku curenja poslije možeš samo sanirati posljedice. I to godinama. Ovo što ti predlažeš je vrlo teško ostvarivo.

Teško je, ali je ostvarivo i neophodno.

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
ihush kaže...
ne stavlja u iste rečenice nešto što se iste sekunde može 'čupati iz konteksta'.

To je glavni problem.

Europa spušta sondu na kamen udaljen milijunima kilometara, mi gađamo kamenjem jedni druge i ne shvaćamo kud idemo.

- evo Opačička.. i (za razliku od ostalih kojima su krivi novinari, možda i magnetofoni), odmah se ispričala, kad je shvatila što je rekla... (gladna dječica, romi..)

- Dali ju pohvaliti jer je bolja od ostalih ili je jednaka, samo je priznala? Pa zar baš nitko odozgo ne razmišlja kad zine u mikrofon?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

- evo Opačička.. i (za razliku od ostalih kojima su krivi novinari, možda i magnetofoni), odmah se ispričala, kad je shvatila što je rekla... (gladna dječica, romi..)

- Dali ju pohvaliti jer je bolja od ostalih ili je jednaka, samo je priznala? Pa zar baš nitko odozgo ne razmišlja kad zine u mikrofon?

Zašto bi razmišljao o tome šta priča? Imaju oni sveti zadatak izvući (ili uvući, nisam siguran) nas iz dreka. Tko će misliti o tome što govori, jednostavno sutra pročita što je prethodni dan rekao.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Prisilni rad - 30 godina, usparal bi TNT-ove u kamenolomu zamjenom za kramp. Svaki bi imal dildo-pickhammer nabijen u cmar i onda bi bili spremni za kljucanje kamenja!

 

Na koje ideje stvorenja slicna covjeku dodju, to je za ne povjerovat... Masta fakat nema granica.

 

Offtopic: Rambox, priznaj da bi ti volio da si imal takvu mamu i tatu ;) sad samo zelis vidjet reakcije sire javnosti

 

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 17:08 (Batista).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Batista kaže...

Prisilni rad - 30 godina, usparal bi TNT-ove u kamenolomu zamjenom za kramp. Svaki bi imal dildo-pickhammer nabijen u cmar i onda bi bili spremni za kljucanje kamenja!

 

Na koje ideje stvorenja slicna covjeku dodju, to je za ne povjerovat... Masta fakat nema granica.

 

Offtopic: Rambox, priznaj da bi ti volio da si imal takvu mamu i tatu ;) sad samo zelis vidjet reakcije sire javnosti

 

 

Opet ti debelo pijan provociraš jel,Izlanuo se no nemoj se onda čudit kad ti nestane stražnji kotač na plavoj Meridi, i to u situaciji kad ju parkiraš ispred dučana u kojem kupuješ pivurdu.{#}

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 17:23 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

"Mjere opreza" I to je naše pravosuđe treba čekati do 18. rođendanaa za normalan pritvor. 

 

Opće si nemogu zamisliti kako netko može prodati svoje djete nekomu. A i koliko je ona pretrpljela.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
Budokai kaže...

 

I gdje su pukle velike najave o revizijama braniteljskih mirovina ? Šipak, moji momci. {#}

Ocito je da se svi boje branitelja. Ali nije mi jasno zasto sami branitelji podrzavaju lopove koji su na ko zna koji nacin dobili mirovine. Sa jedne strane kenjaju kako nitko ne postuje njihovu zrtvu, a sa druge strane podupiru piydune koji im se rugaju na nacin da dobivaju lovu koju su mogli/trebali dobiti pravi branitelji, a koju ne da nisu zasluzili, nego su zasluzili 10 godina robije.

Ne podržavaju branitelji lopove, nego pojedinci od branitelja i "branitelji", oni najglasniji koji od toga imaju najveću koristi = novčanu korist (Kradezeovi spavači,...). Brane ono kaj su dobili, povlastice..., i traže još. Takvi dižu buku i potiču branitelje da se bune, sami dobivajući dobre pare, a branitelji neku siću. Lako je većinu podignuti na noge kada posla nema, a branitelji su zadovoljni da nešto dobe (paše ih da će im se prava smanjiti).

Primjer su ti ovi kaj su ispred ministarstva, debela manjina od branitelja. Dok se sa nekim od njih i manipulira. Da odeš i pitaš tamo, većinu od njih, zakaj su tu, za kaj se sada "bore" nebi znali reći. Ti koji "vise" tamo inače vise ispred svojih "štabova" (udruga) po cijele dane ne radeći ništa.

 

Jedan primjer branitelja, moj ujak, čovjek je proveo dosta vremena na bojištu i kada mu je Jaca osigurala vojnu penziju, nema političara do Jace za njega. Također, on je sa sela, pred izbore Kradeze im plati jesti i piti (fešta) i svi glasaju za njih, a poslije ko vas šljivi.

 

Izašlo financiranje Katoličke Crkve od države, 6 milijardi u 10 godina, a di su još one godine prije toga (još 5 godina).

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ste gledali danas nedjeljom u 2? koju ocjenu je dobio gost?

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DuMe kaže...

Ste gledali danas nedjeljom u 2? koju ocjenu je dobio gost?

Gledao sam ali samo dio emisije. Čuj, svaka čast momku koji je ostao normalan nakon svega što je preživio. Ja sam također iskusio horor rata ali ni blizu tako kao on.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Jako visoku - 9.7 nešto. Nego, što se događa s našim društvom se lako može vidjeti i po recimo nastupima repke. Super mi je kad gledam ove "intelektualce" na telki koji pokušavaju razumjeti nasiine debile koje nazivaju navijačima. Desetljećima toleriramo i čak smatramo simpatičnim te silne bakljade i pijane budale, i sad je baš čudno što se oni još uvijek tako ponašaju.

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ako imaš problema i misliš ih ići riješavati nasiljem riješi ih u svojoj kući

Od svake svečanosti, posebne predstave oni prave parade protiv pedera, mamića, ministara ili se promoviraju(NOVO VRIJEME-NOVA SNAGA)

Pa na obilježavanju Vukovarske tragedije oni guraju svoje interese(navijačke skupine kao i stranke)

Pa oni(huligani-navijači kao i stranke) nemaju sramote

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ElektričnaOvca kaže...

Jako visoku - 9.7 nešto. Nego, što se događa s našim društvom se lako može vidjeti i po recimo nastupima repke. Super mi je kad gledam ove "intelektualce" na telki koji pokušavaju razumjeti nasiine debile koje nazivaju navijačima. Desetljećima toleriramo i čak smatramo simpatičnim te silne bakljade i pijane budale, i sad je baš čudno što se oni još uvijek tako ponašaju.

 

Svaka ti je ka u Salamuna, Električni!

 

Osobno mi se zgadio komentator (Ćosić?) koji je roni krokodilske suze, a inače su mu bakljade na domaćim utakmicama i "fantastična navijačka atmosfera!" (Za dom - spremni! Ajmo, ustaše! Ko ne skače - Srbin! Bježte ljudi, bježite iz grada...) skroz okej ako iza njih ne stoji opasnost od kažnjavanja. 

 

Taj licemjerni tipus, inače novinarsko dno, neprestance prakticira te dvostruke standarde i krivo mu je kad drugi nisu u fazi s njim i ne znaju koji skup pravila i principa vrijedi doma, a koji vani.

 

Doma divljanje - okej, kad se zna da neće nikoga kazniti, vani divljanje - nije okej, ali ne zato jer samo po sebi nije okej, već zato jer slijede kazne. 

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

... a zaboravljate 'sponzore' koje stoje iza navijača? Zašto ih uopće gurati u naziv 'navijač' kad je primjerenije 'radnik' (plaćenik). Dali je to spontano ili naručeno.. nitko se nikad ne pita.... i močvara je isušena.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice