Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.238.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...

 

6.000 na 500 godina, to je negdje 12 ljudi godišnje, pa bokte mazo, kroz tih 500 godina mislim da 99.999999992% ljudi nikad nije stiglo svojim očima vidjet ili upoznat ikoga tko je ubijen u ime crkve.

 Nije toliko problem brojka, koliko činjenica da su oni doslovno cijele civilizacije uništili.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Da rezonuješ logički ne moraš biti dipl. netko i nešto. Hoćeš da kažeš da danas između religija teče med i mlijeko?! Ne bih rekao. Pa bar prođi kroz zapadnu Hercegovinu pa pitaj ljude za mišljenje o muslimanima i pravoslavcima.*

Ako je većina ljudi religiozna zašto danas imamo stanje ovako kako imamo? Ako su se vjernici pridržavali načela koje propisuje jedna religija, otkud tolika mržnja? Ah, da! Za to su krivi ateisti, masoni i cionisti! Čini se ipak da vjernici i nisu baš neki vjernici. Ako je tebi ili bilo kome drugome normalno ubiti u ime Boga onda je Satana (ili Šejtan) stvarno uspio u svojoj namjeri!!!

 

Ja ili ti? Tko od nas ne rezonira logički? Nije problem u religijama već u ljudima. Ne radi religija od ljudi luđake koji su spremni ubijati i činiti zlodjela zbog vjere. Ako misliš da nisam u pravu onda mi odgovori jeli Pol Pot bio vjernik? Ima ljudi koji su takvi. Zašto je to tako? Ne znam, odavno sam naučio da nisu svi dobri i pošteni. Naravno preko svojih leđa.

 

I sad ti nađeš Hercegovinu za usporedbu. Pa nakon onakve makljaže u 90-tim tamo nitko ne voli nikoga. Nemaju Hercegovci ekskluzivno pravo na to. Još kad uzmeš očajnu gospodarsku situaciju koja tamo vlada eto ti plodnog tla da se upire na drugog kao izvor vlastitih problema. Moja teorija je da pun želudac, plaćen posao i perspektiva za potomke najviše doprinose toleranciji i razumijevanju. Tolerancije fali svima bili oni teisti, ateisti, agnostici ili što već žele biti. Donositi sud o čovjeku na temelju njegove vjere, nacije ili mjesta rođenja može samo ...........(dopuni po želji).

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
mario.L_hr kaže...

  

... jer u kuranu izricito pise da nevjernike treba ubit, ...

 

...svaki komunjara ubojica ili budist u nirvani ili crnac iz Afrike.....

 

Hajde citiraj molim te gdje to u Kuranu piše i kad si ti to pročitao Kuran?! Ne želim da te uvrijedim ali ti si klasičan primjer mozga ispranog novinarima tipa Bujice i sl. Ovo je dokaz da ne znamo gotovo pa ništa jedni o drugima. Zato su u "onom sistemu" radne akcije bila jedna dobra stvar: da se mladi oslobode energije i da se upoznaju. Ništa ljude ne zbližava kao zajednički fizički rad i zajednički ručak (o sexanju drugom prigodom).

 

Čuj, čuj tko je sve u konkurenciji: komunjare, muslimani, buditi, crnci.... Tko je sljedeći? Zagorci?!

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
Psiho246 kaže...
mario.L_hr kaže...

  

... jer u kuranu izricito pise da nevjernike treba ubit, ...

 

...svaki komunjara ubojica ili budist u nirvani ili crnac iz Afrike.....

 

Hajde citiraj molim te gdje to u Kuranu piše i kad si ti to pročitao Kuran?! Ne želim da te uvrijedim ali ti si klasičan primjer mozga ispranog novinarima tipa Bujice i sl. Ovo je dokaz da ne znamo gotovo pa ništa jedni o drugima. Zato su u "onom sistemu" radne akcije bila jedna dobra stvar: da se mladi oslobode energije i da se upoznaju. Ništa ljude ne zbližava kao zajednički fizički rad i zajednički ručak (o sexanju drugom prigodom).

 

Čuj, čuj tko je sve u konkurenciji: komunjare, muslimani, buditi, crnci.... Tko je sljedeći? Zagorci?!

 ?

http://www.thereligionofpeace.com/quran/023-violence.htm

http://www.wvinter.net/~haught/Koran.html

 

Imas pravo, nisam procitao kuran niti vjerojatno nikad necu. Mozda i ne znam puno o kuranu, ipak sam roden u zemlji rvata katolika pa zato o tome znam vise ali tokom godina sam procitao na internetu velik broj citata iz kurana i ostalih svetih knjiga da bi znao o kakvim glupostima se radi.

Jesi li ti procitao kuran?
Jesu li ovi citati lazni koje sam stavio na link, da li sam ja samo zrtva veliko krscanske zavjere protiv islama ili sto? Dokazi da ove stvari ne pisu, te da sam to sve ja samo zabrijao jer su mi novinari isprali mozak. Kazem moguce, ali nije tako jer ti to tako kazes, istina je tek ako ti to dokazes.
Bilo bi lijepo da mi to dokazes jer ako ja samo kenjam o islamu koji poziva na ubijanje ljudi onda je to strasno i ja zelim prestat bit takva osoba odmah.

 

Sta je smijesno sa zelenim citatom? Zagorci...wha? Zelio sam rec da je svaki covjek individualan te zato jer je neki komunist ubijao ljude ne znaci da je svaki komunist ubojica, te da ako su crnci potekli iz Afrike da svaki crnac nije Afrikanac. Bezveze primjeri koji samo trebaju objasnit sto je pisac htio reci, ne znam zasto je smijesno...jesam li sto pogresno napisao?

- Psiho246
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 

Ova brojka mi se čini bulšit, s obzirom da je daleko veća od ukupnih žrtava Drugog svjetskog rata (60 milja). Izgleda mi kao nešto izvučeno i kompilirano iz onih desničarskih "crnih knjiga komunizma", samo s ubačenim Hitlerom, univerzalnim negativcem koji je tu da pokaže "objektivnost" autora.

 

 

Hitler bi vjerojatno sustigao (možda i prestigao) svoje istočne kolege da je rat završio u njegovu korist, ali je Wehrmacht stao na koji kilometar od Moskve te je tu priči bio kraj.

Stvar je u tome što, jednom kada si istrijebio jednu cijelu neželjenu etničku skupinu, to je više-manje to dok se potencijalni klasni neprijatelj može uvijek "okotiti" te ti možebitno poremetiti planove.

Tako da bi Hićo najvjerojatnije bio zadovoljan sa Judenfrei Lebensraumom, a ovi rodijaci bi rokali dokle god bi bili u mogućnosti.

Naravno, postoji cijela lista neprijatelja nacionalsocijalizma odnosno Trećeg Reicha, ali složiti ćemo se da su Židovi percipirani kao ultimativno zlo te su imali najviši prioritet.

Treba također spomenuti da se velike gladi u Kini i SSSR-u (deseci milijuna žrtava) više smatraju nekompetencijom vlasti nego zločinom protiv čovječnosti. U čistkama je stradalo puno manje ljudi.

Hitler je ipak "industrijalizirao" smrt o čemu su ovi mogli samo sanjati. Postojale su Einsatzgruppen postrojbe prije koncentracijskih logora, ali se taj princip pokazao neekonomičnim i prije svega, presporim.

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 9:41 (pr0n_addict).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
phoenix2003 kaže...
Psiho246 kaže...
mario.L_hr kaže...

 

Imas pravo, nisam procitao kuran niti vjerojatno nikad necu. Mozda i ne znam puno o kuranu, ipak sam roden u zemlji rvata katolika pa zato o tome znam vise ali tokom godina sam procitao na internetu velik broj citata iz kurana i ostalih svetih knjiga da bi znao o kakvim glupostima se radi.

Jesi li ti procitao kuran?
Dokazi da ove stvari ne pisu, te da sam to sve ja samo zabrijao jer su mi novinari isprali mozak. Kazem moguce, ali nije tako jer ti to tako kazes, istina je tek ako ti to dokazes.
Bilo bi lijepo da mi to dokazes jer ako ja samo kenjam o islamu koji poziva na ubijanje ljudi onda je to strasno i ja zelim prestat bit takva osoba odmah.

 

Da li ti je dovoljan dokaz da mi je džamija pod prozorom i da petkom često čujem šta se propovjeda na džuma-namazu? (Džuma - namaz: http://bs.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEuma-namaz )

 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
Psiho246 kaže...

Imas pravo, nisam procitao kuran niti vjerojatno nikad necu. Mozda i ne znam puno o kuranu, ipak sam roden u zemlji rvata katolika pa zato o tome znam vise ali tokom godina sam procitao na internetu velik broj citata iz kurana i ostalih svetih knjiga da bi znao o kakvim glupostima se radi.

Jesi li ti procitao kuran?
Dokazi da ove stvari ne pisu, te da sam to sve ja samo zabrijao jer su mi novinari isprali mozak. Kazem moguce, ali nije tako jer ti to tako kazes, istina je tek ako ti to dokazes.
Bilo bi lijepo da mi to dokazes jer ako ja samo kenjam o islamu koji poziva na ubijanje ljudi onda je to strasno i ja zelim prestat bit takva osoba odmah.

 

Da li ti je dovoljan dokaz da mi je džamija pod prozorom i da petkom često čujem šta se propovjeda na džuma-namazu? (Džuma - namaz: http://bs.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEuma-namaz )

 

Nope, nije dovoljno.

To sto nazivas dokazom je cisto subjektivne prirode, te to kao dokaz ne mogu prihvatiti isto kako ne mogu prihvatiti don Stojiceve propovijedi kao dokaz bilo kakve istine u religijskim tekstovima, tj. shvacam da svatko od njih ima neku svoju interpretaciju te da tebi pase ona sto ju cujes petkom pod prozorom ali trazio si me citate te sam ih ja dao.

U tim citatima poslanik alahov poziva na ubijanje i broj drugih vrsta kaznjavanja, poziva na rat te govori protiv umjerenih muslimana, da musliman koji ubija i bori se u ime alahovo vrijedi vise od umjerenog tj. licemjernog muslimana.

Kazem, nisam citao Kuran, mozda su ovi linkovi lazni, ali nekoliko sam ih posebno proguglao i nasao vise izvora koji govore isto. Mozda cijeli internet laze, a tvoj imam ne?

Sasvim moguce. Vjerojatno? Ne bas.

 

Da se ne bi pogubio u mojim pokusajima da opovrgnem tezu o islamu religiji mira, meni je potpuno jasno da u tim tekstovima mozes nac i dobre stvari, kao sto se i sam slazem s nekim stvarima napisanima u bibliji ali necemo zbog tih par recenica valdja zanijekati tone odvratnih stvari napisanih u tim drevnim knjigama?

 

Takoder, nisi mi odgovrio sto je bilo krivo ili smijesno sa zelenim citatom?

- Psiho246
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Čekaj malo! Pozivaš se na linkove web stranica koje je mogla napraviti i moja baba sa 4 razreda osnovne škole a ne vjeruješ stvarnom propovjedanju religije?! Žao mi je stari, ja ne mogu da ti kažem ono što ti želiš da čuješ.

 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Čekaj malo! Pozivaš se na linkove web stranica koje je mogla napraviti i moja baba sa 4 razreda osnovne škole a ne vjeruješ stvarnom propovjedanju religije?! Žao mi je stari, ja ne mogu da ti kažem ono što ti želiš da čuješ.

 

 LOL! 

- Psiho246
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Dosta je više religije i religijskih tema.

 

Ovo mora da je ljubav, iako možda neuzvraćena.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...

Dosta je više religije i religijskih tema.

 

Ovo mora da je ljubav, iako možda neuzvraćena.

Nemoj da iHush vidi, bit će ljubomoran

 

jel ima kake šanse da mi se ova zvjezdica oboji u crveno?

http://pcpartpicker.com/p/pYW9Bm
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 9:38 (ivan dragi).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...

Dosta je više religije i religijskih tema.

 

Ovo mora da je ljubav, iako možda neuzvraćena.

 lol, Milanović je gori od svih autista u Friendzone Club temi.

 

Već ga vidim, sam doma, već je pitao sve SDP-ovce na fejsbuku jesu li za piće ili kino. Svi ga ignoriraju.

 

Sjedi na svojoj skupoj fotelji, uzima mobitel i vrti imenik, dolazi do slova M, skuplja hrabrost desetak minuta pa nazove.

 

Mirela: Halo, tko je to?

Milanović: ................. Bip. Bip.

BFS komentari na @MentalistLive
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

... 1. Nije problem u religijama već u ljudima. Ne radi religija od ljudi luđake koji su spremni ubijati i činiti zlodjela zbog vjere. Ako misliš da nisam u pravu onda mi odgovori jeli

2. Pol Pot bio vjernik? Ima ljudi koji su takvi. 3. Zašto je to tako? Ne znam, odavno sam naučio da nisu svi dobri i pošteni. Naravno preko svojih leđa.

 

1.

Ah, uvijek se sve svodi na ljudove. 

Nije da baš pravi luđake, ali da ih gura u patologiju psihologije.... uči ih ne propitkivati i ne kritizirati i kao takvi su podložniji utjecajima raznoraznih vođa i "istinitih znalaca religije" (gledaj samo naše biskupe što govore u javnosti ili glas koncila etc). takvima samo treba vođa koji će ih usmjeriti na "pravi put".

i to je zajedničko svim religijama. neću previše o tome.. već je puno pisano u ovoj temi o tome (mbaksa.. gdje si?

 

2.

you too fallacy ... *edit ostao dio rečenice od prije LoL*

1. link

2. link

3. link

4. link

 

3.

Naravno da monopol na zločine nemaju teisti.

no psihološki poremečaji nisu vezani uz teizam/ateizam (gugle je dobar frend).

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 10:12 (Littlemanbeingerased).
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Varga: http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/367322/Ministar-Varga-bez-natjecaja-dao-posao-Hrvoju-Vojkovicu.html

 

Ovaj tip ne može jedan tjedan, a da ne dođe na naslovnicu zbog nečega problematičnog, sumnjivog, zazornog ili barem neprikladnog. 

 

Ovo je već stvar (ne)inteligencije i to crippling level, ono, za oduzimanje pravne i poslovne sposobnosti...

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Mislim Drago...

"U Ministarstvu zdravlja pak ističu kako nije bilo potrebe provesti javni natječaj jer posrednika ne plaća Ministarstvo već osiguravateljske kuće."

A nigdje u zakonu ne piše da nije u redu frendovima na taj način dobavljati novce.

 

Ma ovaj svijet je pišurija. Da nas vanzemaljci prate već godinama, vjerujem da bi kod njih humoristićno-satirična serija jednostavno nazvana  "Ljudi" bila no.1 po uzroku smrti od smijeha.

 

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Varga: http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/367322/Ministar-Varga-bez-natjecaja-dao-posao-Hrvoju-Vojkovicu.html

 

Ovaj tip ne može jedan tjedan, a da ne dođe na naslovnicu zbog nečega problematičnog, sumnjivog, zazornog ili barem neprikladnog. 

 

Ovo je već stvar (ne)inteligencije i to crippling level, ono, za oduzimanje pravne i poslovne sposobnosti...

Ja bi rekao da je to pitanje inteligencije nas birača jer ne shvaćam kako nam svaki put uspiju prodati priču i onda raditi u vlastitu korist. 

 

Ali kompić (Zoki) mu je postavio visoko letvicu. Teško je to preskočiti. Treba uzeti veliki zalet. Mislim da, uz ovakvo ponašanje vlasti, oporba ne treba predizbornu promidžbu. Bolje im je dati novce u dobrotvorne svrhe.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Nije toliko stvar inteligencije birača, koliko stvar samoga sustava koji je nepogrešiv u dovođenju emocionalnih kriplova sa napoleonskim kompleksima na vlast.

Koga birati? Koga odabrati? 50 nijansi sive.. bdsm kako god okreneš (ne, nisam čitao niti planiram ).

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ne znam samo di nalazi te Zmajlovarge. Ponekad mislim da nas trola, ponekad da je slučajno..

In the name of tragedy...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
mario.L_hr kaže...

 ...

...

Tako recimo Krscanstvo daje neke naputke kako treba svima prastati, okretati drugi obraz i kako nije dopusteno ubijati, ali sama knjiga je natrpana ubojstvima, neprastanju i ostalim odvratnim i potpuno pogresnim stvarima kao sto su zrtvovanja djece, silovanja, kamenovanja, diskriminacije, itd.

 

...

 

 Nisam još sve pročitao (ni post ni postove do kraja), htio sam nešto drugo postati, ali...

DAJ MI POKAŽI GDJE PIŠE IŠTA O OVOME GORE U NOVOM ZAVJETU (=KRŠĆANSTVO) - DA SU RADILI ISUS, APOSTOLI, UČENICI, VJERNICI (KRŠĆANI)...

 

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
thedream kaže...

Ne znam samo di nalazi te Zmajlovarge. Ponekad mislim da nas trola, ponekad da je slučajno..

A možda mi nismo u stanju sagledati ukupnu sliku.

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
mario.L_hr kaže...
Zajednički sadržilac religija u korijenu jeste ubijati ljude jer drugačije misle.
phoenix2003 kaže...

 

Nebi teoretizirao o nastanku vjere i stanju svijesti. Nisam potkovan, teorijski za takvu raspravu (dipl. inž. stroj.). Ovo boldano si promašio ceo fudbal. Da si rekao da je to zajednički nazivnik svih totalitarizama onda bi rekao OK (pri tome ne isključujem religije i njihove moćnike jer su i one bile u poziciji da uprvljaju i provode svoju volju) ali okriviti samo religije te diskvalificira kao sugovornika u ovakvoj raspravi.

Da rezonuješ logički ne moraš biti dipl. netko i nešto. Hoćeš da kažeš da danas između religija teče med i mlijeko?! Ne bih rekao. Pa bar prođi kroz zapadnu Hercegovinu pa pitaj ljude za mišljenje o muslimanima i pravoslavcima.*

Ako je većina ljudi religiozna zašto danas imamo stanje ovako kako imamo? Ako su se vjernici pridržavali načela koje propisuje jedna religija, otkud tolika mržnja? Ah, da! Za to su krivi ateisti, masoni i cionisti! Čini se ipak da vjernici i nisu baš neki vjernici. Ako je tebi ili bilo kome drugome normalno ubiti u ime Boga onda je Satana (ili Šejtan) stvarno uspio u svojoj namjeri!!!

 

 O tome je već bilo prije riječi.

Danjašnje vjere, organizirana religija, su iskvarene i ne uče ono što su učili osnivači, prvenstveno govorim o Katoličkoj Crkvi, a tu se može ubaciti i Pravoslavna. O Islamu ne mogu govoriti jer neznam što uči. Iskrivljene su u tom smislu da su organizirane tako da je, ne dobro nego, odlično onima koji su izravno upleteni u organizaciju; svečenicima, biskupima... - bolje čim si višlje u hijerarhiji. Nešto kao u politici država.

 

Iskrivljene nauke Krščanstva u Katoličanstvu (i u Pravoslavlju) u odnosu što uči Biblija: Isus nije Bog, Duh Sveti nije Bog, Trojstvo ne postoji (niti spomenuto), Čistilište ne postoji (niti spomenuto), Isus nije rođen 25.12., Marija nije umrla kao djevica (imala još djece), Marija nije uznesena na nebo, zabranjeno klanjanje i štovanje kipova i slika (drugu zapovjed izbacili desetu izrezali na pola), ispovjed grijeha ne vrijedi (oprost grijeha samo krštenjem ili da ti Bog oprosti), duša nije vječna, molitva i mise ($$$) za mrtve uzaludno, nije zabranjeno svečenicima da se žene (da im djeca ne nasljeđuju Crkvenu imovinu),...

 

Katolička Crkva dobro zarađuje sa ovakvim crkvenim zakonima (ima MILIJARDE u bankama). Iskrivila se kada su postali državna religija u 3. st., kada su svečenici dobili državne poslove (uhljebi), tada su kipovi Marsa, Jupitera, Junona... postali kipovi Isusa, Marije, svetaca... a "zavjetni darovi" (novac, hrana,...) tih bogova išli u ruke Crkve...

 

Vidiš da i sama Crkva, Crkveni dužnosnici (svečenici...) rade suprotno od onoga kaj naučavaju sa oltara; pedofili, homoseksualci, imaju ljubavnice, novaca (kaže mi frend koji radi u banci imaju po tri računa - kunski, u eurima i dolarima),... a oni su vjernici. Kako onda možeš očekivati od puka kojeg uče, vjernika, da budu bolji! 

 

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nego, htio sam postati ovo kaj je Drago linkao, još jedan biser, i to veliki, Ministra Zdravlja: dao 7 milijuna Vojkoviću za posredovanje

 

Čaćića ste već bili spomenuli kako je otkrio da je HDZ odlična stranka 

 

Ne volim HDZ niti ih podržavam, ali ova njihova izjava stoji: SDP u izbornoj godini najedamput socijaldemokratska stranka

 

Mali osvrt na Charli Hebdo.

Svi ste vidjeli natpise 'je suis charlie' i smatram da je večina ljudi sa tim natpisom dala podrška stradalim ljudima (i njihovim obiteljima) tih dana, protiv nailja, a ne karikaturama ili podršku da se dalje crtaju karikature koje vrijeđaju bilo koga.

Ima još jedan natpis, koji smatram još boljim 'je suis ahmed'. Natpis kojim se prisječamo tihih djela junaštva, točnije na Ahmeda Merabeta - francuskog policajaca koji je poginuo od ruku muslimana, sam musliman.

BTW. prije koju godinu u Charlie Hebdou jedan karikaturist je napravio karikaturu Židova, te je dobio otkaz. To je bio anti-semitisam. Toliko o slobodi govora i jednakosti vjera i sl. 

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...
mario.L_hr kaže...

Dosta je više religije i religijskih tema.

 

Ovo mora da je ljubav, iako možda neuzvraćena.

Nemoj da iHush vidi, bit će ljubomoran

 

jel ima kake šanse da mi se ova zvjezdica oboji u crveno?

- (vidim Vas..). Zapravo, trenutnno su mi religijaši draži, mora se raditi pa lakše apstiniram.. (a sad nadoknađujem)

.. dečko ne kuži da je Vampirela ohladila (baš cool). A za zvjezdice samo ako si Gobac-StarFucker.

- moram nagovoriti malu da zatraži zabranu.. a u priču onda možda uđe i Karačmarko, ovisi koja služba to preuzme.. to bi bio pravi cartoons story (a i likovi).

 

Drago kaže...

..

 

Ovo je već stvar (ne)inteligencije i to crippling level, ono, za oduzimanje pravne i poslovne sposobnosti...

+ dodjela staratelja, ali je problem Opačičkin zakon... pa opet po starom.

btw, od 2008me/hzzo, još me muči žgaravica i navika izbjegavanja sastanka (ima netko drugi).. inače sam mlad, vedar.. al nakon toga osjetno manje.

 

mario.L_hr kaže...
thedream kaže...

Ne znam samo di nalazi te Zmajlovarge. Ponekad mislim da nas trola, ponekad da je slučajno..

A možda mi nismo u stanju sagledati ukupnu sliku.

-misliš onu koja visi u uređenom salonu za koju milju? Mesićevi izvori su daleko povoljniji.. (malo cjenkanja), al ovaj plaća ko da nije njegovo (što nije bio takav unazad par godina.. bio bi mi draži istovremeno bi hzzo uštedjeo na ljekovima protiv žgaravice, a sys bi radio.., naravno razlog je bio (ne)podmazivanje/(ne)ulizivanje i tako je 'ljubav' jednostrano pukla). Prevedeno, 'viagra' je ... čisti sex, obično protiv volje ostalih sudionika. Nitko mu nije objasnio da bi to trebao biti obostrani užitak. Možda bi on mogao dati hint Milanoviću za Holly. (po onoj: take one to know one..).

 

- iznad, nema šanse (slučajnost). Jednom, dva, 5, 7,... nakon koliko se više ne smatra slučajnost? npr dobiti na lotu 5 x za redom? Manja šansa nego da me pojede dinosaur. To su probrani kapitalci, vrhunski iz kategorije ''šampioni''... potreban je izuzetna napor pa i malo sreće samo za prikupiti ih u tim šampiona. To je Čudo od deteta uspjelo (inače bi bio običan).

 

veliki bebač kaže...

..

 

Mali osvrt ..

..

 -da.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
veliki bebač kaže...

 Nisam još sve pročitao (ni post ni postove do kraja), htio sam nešto drugo postati, ali...

DAJ MI POKAŽI GDJE PIŠE IŠTA O OVOME GORE U NOVOM ZAVJETU (=KRŠĆANSTVO) - DA SU RADILI ISUS, APOSTOLI, UČENICI, VJERNICI (KRŠĆANI)...

 

 

Novi zavjet nije kršćanstvo.

 

Možda si mislio na katolike, ali i oni ti koriste stari zavjet uz novi.

 

sa wikipedie: Sacred Scripture consists of the 73 books of the Catholic Bible, consisting of 46 Old Testament and 27 New Testament writings.

 

Imašovdje informativnu tablicu koja pokazuje što iz starog zavjeta uljeće u katoličke spise.

 

A kršćanstvo pokriva sve ogranke

 

 

*edit: slika izgleda očajno jer je transparentni PNG, ali ima je na linku iznad u punom sjaju
 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 17:21 (Dr. Zoidberg).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Bilo bi pametno tu inauguraciju čim prije sprovesti da joj još ne padne na pamet i tijaru naručiti. Mjere štednje i racionalizacije od prvog dana se osjete, nema šta.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bukva kaže...

Bilo bi pametno tu inauguraciju čim prije sprovesti da joj još ne padne na pamet i tijaru naručiti. Mjere štednje i racionalizacije od prvog dana se osjete, nema šta.

 Tijara, kruna .... nije bitno. Isto kao i povratak Tuđmanovih pajaca.

 Bitno je da se bedaki vesele.

 

Štednja?   Pa pričamo o HDZ-u, koja štednja?

 

Inače, po narodnoj predaji, 15. veljače je godišnjica pogubljenja Matije Gupca na tom istom Markovom trgu 1573., krunidbom usijanom krunom i na kraju je raščetvoren.

Baš i nije dobar signal ...

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 21:02 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
veliki bebač kaže...

 Moraš biti pokoran!

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
http://pcpartpicker.com/p/pYW9Bm
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

- neki de ja vu.. (zar nije već bilo..)

enihau, solomonsko Ella je skraćenica od Nutella? Što je tad sud promijenio, ili zašto takav sud ne postoji kod nas, bar za javne ličnosti (aludiram prikriveno na političare, možda zato jer su prezimena u pitanju).

- ja mislim upravo suprotno od suda, klinka bi imala 'turbo' ime, recimo najslađe u vrtiću (bez navodnika)... a i u političkoj karijeri bi startup bio lakši/jeftiniji, dovoljno je uzeti kutiju nutelle i imaš transparent. .. ili bonita (banane?).. pa do onih pitanja a zašto se zoveš kao auto (u originalu Mercedes, može biti i Porsch, .. ili Mustang?).

joj, ća su smišni sudovi, novinari, ... (pa i ivan s linkom je malo sumnjiv). Ipak bolje to nego kritika inauguracije, btw bit će i lenta. Doći će seljaci i ribari.. (možda navrate i tri mudraca s tamjanom..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

joj, ća su smišni sudovi, novinari, ... (pa i ivan s linkom je malo sumnjiv). Ipak bolje to nego kritika inauguracije, btw bit će i lenta. Doći će seljaci i ribari.. (možda navrate i tri mudraca s tamjanom..).

ivan dragi pa da ne bude sumnjiv.

 

Što si se ti dovezao tih ugurancija? Da te ne pere kriza srednjih godina?

Stručnjak za odmaganje...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice