Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.272.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...
pirireis kaže...

...sam radikalni islam nije ništa gori od istog takvog kršćanstva i drugih...

Možeš li nabrojati barem jednu kršćansku terorističku skupinu na svakih deset islamističkih?Teško.

Znam da postoje no prema islamistima su jednostavno rečeno kamilica, ne mogu stati niti u istu rečenicu.

 

Ovo što su napravili (uz srušeni ruski avion - već zaboravljeno, btw, jer nisu zapadnjaci ofkors) je osveta za vojne intervencije protiv IS-a u Siriji - barem je to jasno. Ne vjerujem da će tako brzo posustati.

Ovakvi događaji su rijetka prilika kada sam zaista zahvalan što živim u šupku Europe, nas zaista nemaju potrebe ili motiva dirati.

Wermacht, Vojska Republike Srpske Krajine, Vojska Republike Srpske, KKK! Da ne pominjem bezbroj kršćanskih paravojnih formacija koje redovno treniraju na tlu SAD-a a koje FBI konstantno drži na oku i čekaju samo da mrdnu nezakonito kako bi im se natovarili na grbaču.

 

11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Wermacht, Vojska Republike Srpske Krajine, Vojska Republike Srpske, KKK! Da ne pominjem bezbroj kršćanskih paravojnih formacija koje redovno treniraju na tlu SAD-a a koje FBI konstantno drži na oku i čekaju samo da mrdnu nezakonito kako bi im se natovarili na grbaču.

 

Ti decko imas mentalnih problema, lijeci se dok je vrijeme.

Poredis religijski rat sa tri strane na ovim prostorima sa najvecim kriminalnom sto se desio u ime religije.

Sjeti se sta se radilo u ime Kralja Ricarda, nema ciste religije sve je to manje vise ispiranje mozga (nazalost)
Najbolja stvar je potisnuti religiju u zemlji totalno i imaces prosperiteta, ako to ne uradis ovakva sranja ce se uvijek dogadjati. 
Religiju treba zakonom zabraniti. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 20:57 (chaselol).
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Hoćeš da kažeš da VRSK nije bila teroristička organizacija? "S verom u Boga, sloboda ili smrt!" Što to treba da znači? Ja ne vidim razliku između ove zastave (i još nekih sličnih iz propalih režima) i zastave ISIS-a. A ovo što kažeš da religiju treba zabraniti potpuno se slažem ali je neizvodivo. Prije će svijet propasti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 20:59 (phoenix2003).
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

27.3.1941

Bolje rat nego pakt, bolje grob nego rob! 

 

Jasnije?

 

Nego imam osjecaj da ce na engleze udariti poslije francuza, njemacku ce zaobici sigurno jer ih merkelova lize dupe koliko su je potplatili.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 21:03 (chaselol).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
pr0n_addict kaže...
...

Wermacht, Vojska Republike Srpske Krajine, Vojska Republike Srpske, KKK! Da ne pominjem bezbroj kršćanskih paravojnih formacija koje redovno treniraju na tlu SAD-a a koje FBI konstantno drži na oku i čekaju samo da mrdnu nezakonito kako bi im se natovarili na grbaču.

 

Nisam napomenuo da mislim na trenutno aktivne skupine, ne na neke odavno mrtve (ajde KKK je "živ", ali jedva). Sve što si nabrojao više uopće nije aktualno. ISIL je trenutno itekako aktivan.

Te kršćanske formacije se ne mogu mjeriti sa ISIL-om, ni po čemu. U suprotnom, sigurno bi čuli za njih. Ovi su ipak daleko viša "liga".

 

Službena njemačka vojska je bila teroristička skupina? Zamijenio si ih sa Waffen SS-om, čini mi se.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kako stati na kraj ljudima koji se zele ubiti,cime im zaprijetiti?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

To kako nisi cuo za  kršćanske formacije a za ISIL jesi, razmisli ko kontrolise medije? Kakva se propaganda vrsi, sta se zeli postici? 

Sto se tice teroristickih skupina: Lord’s Resistance Army, Ku Klux Klan, Antibalaka, The Aryan Nations itd. 

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neo.gz kaže...

To kako nisi cuo za  kršćanske formacije a za ISIL jesi, razmisli ko kontrolise medije? Kakva se propaganda vrsi, sta se zeli postici? 

Sto se tice teroristickih skupina: Lord’s Resistance Army, Ku Klux Klan, Antibalaka, The Aryan Nations itd. 

Ne, mislim na njihove ubilačke pohode razmjera sličnih ISIL-u. Gdje su?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

LoL otkad postoji natjecanje koja religija ima više radikalnih idiota? Zar je to bitno? Btw zemlja sa najviše muslimana u populaciji je Indonezija (200+ milijuna) a ja stvarno neznam da li sam ikad čuo da se neko terorističko sranje tamo desilo?Ovi sa bliskog istoka su isfrustrirani muškarci kojima je to zapravo izgovor za pražnjenje jaja zbog čega si i tumače Kuran kako im paše (unutra ima i miroljubivih stvari, ne samo krvavih...kao uostalom u Bibliji). I onda kad ih pustiš s lanca ilitiga uništitš sve što ih drži pod kontrolom, jer budimo iskreno tamo se više ne zna tko pije a tko plaća, se desi to što se dešava.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neo.gz kaže...

Jeste li vi vidjeli juce ikoga da je prenio vijesti iz Beiruta, ja nisam. Zalosno kako ljudski zivoti vise vrijede jer zive na nekom "boljem" mjestu.

 

A sad sa ovim napadom u Parizu, SAD i Izrael dobijaju puno prednosti i sad kako da ja ne dobijem ideju da je to sve njihovo djelo. Francuska je bila blizu priznavanja Palestine evo malo stariji clanak: LINK. I sta je sad postignuto, par osoba se obuklo u necije uniforme i predstavili se kao neko, napravili masakr i sve se mijenja. Citava EU se okrece protiv Islama. Francuska salje trupe u Siriju, Poljska i ostale zemlje zatvaraju granice. Sve zbog j.ne nafte i demokratije.

Pa to je standardni perverzni problem, Američki i EU životi danas automatski vrjede više pa ih treba i više oplakivat.Kad teroristi(bilo naručeni ili klasični za osvetu) pobiju 150 ljudi u recimo Francuskoj, to je živi užas i pravi horor na kubik. No kad u Iraku ili Siriji bombaš samoubojica potamani isti broj ljudi, to je onako samo grozno i budimo realni brzo se zaboravi.

 

Sjetimo se kako je nekad izgledala Gadafijeva Libija, a kako izgleda danas i kolko je tam ljudi poginulo na razne načine.S obzirom da su Francuzi propisno upetljani u Libijski problem, Gadafijeva Libija=živi užas, a današnja Libija eh super nema više Gadafijeve diktature.

 

Kaj se tiče Francuza jel, neče oni slat svoju vojsku u Siriju nema nikakve šanse.Šta bi tam Francuzi radili i koga bi ganjali po pijesku, uostalom pa vidiš da su Rusi pustili svoje korjenje u Siriji i to je onda kraj priče.

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 22:26 (rambox).
16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Mediji su kontrolirani od židova, a židovi financiraju muslimane, jos je dosta stvari oko izbjeglica zamaskirano tak da muslimani opcenito dobro prolaze kroz medije.

 

Najvece divljastvo i pizdarije koje se mogu vidjet u zadnje vrijeme su uglavnom Muslimani i njihove zemlje. U njihovom mentalitetu ima jos uvijek dosta vise primitivnosti (vec se to moze zakljuciti prema odnosu muz - zena) i kao takvi teze se prilagodjavaju. Muslimanska vjera ne prati tok modernog drustva, ostala je zarobljena ispod 3 tone prasine.

 

Islam kao vjera vjerojatno nije nasilna, ali opet u njoj ima dovoljno motivacije da svako malo nastane neka radikalna skupina idiota koji kolju ostale (takodjer je zavidan nivo ostalih koji se takvim skupinama pridruzuju bez problema). U Europi (od Europljana, dakle da nema Muslimana) toga prakticki nema.

U zemljama Bliskog istoka valjda nazalost svaki dan umre netko od tih radikalnih skupina.

 

Nije sve u vjeri, nesto je u obrazovanju, nesto u financijskoj moci, mentalitetu, ali da Islam kao vjera tu ima utjecaja - ima.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 22:24 (Edge).
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Kako je moguće da se nitko od ovih medija ne pita zašto su izbjeglice pozvane da dođu u EU?

Mislite da političari EU nisu znali da će biti ubačenih terorista?

Ako smo mi to znali kako oni nisu?

 

Ja mislim da je sve ovo dio jednog većeg plana kojeg ćemo uskoro vidjeti.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Sto se tice radikalnih idiota i mog komentara nisam mislio da to tako predstavim vec, samo da ukazem da nije crno bijelo, ima svega na svim stranama, samo sto je u ovom trenutku vise zastupljen islamski radikalizam. 

Drugo, ne bih se slozio za Kur'an ili Bibliju i krvave stvari, ako grijesim molio bih da neko navede te krvave stvari u Kur'anu prvenstveno posto sam tu imao vise dodira.

 

 

A sad na ovu pojavu ekstremista na istoku. Dosta tu ima uticaja kakav je zivot tamo. Npr. neko ko zivi u takvim uslovima vec duze godina u sebi je skupio toliko gnjeva, i ostalih losih osjecanja pa mu mozda i nije tesko odnosno ne razmislja kao sto mi razmisljamo koji gledamo stvari iz 3. ugla. Kad pogledamo da je SAD vec 62 godine aktivna na bliskom istoku, i radi to sto radi mozete zamisliti sta misle ti ljudi tamo o njima. (Ovim sto govorim, ne opravdavam postupuke gdje su rezultati na stetu neduznih).

Veza Islama i ovih teroristickih organizacija. Po meni to nije sad Islam, niti Islam tako uci. Ovdje je po meni najveci problem drustvo, odnosno ideologije koje su zastupljene na tim podrucijima. Evo @AA-d00d je pomenuo Indoneziju. Sto se tu ne razvijaju radikalizam itd? Ista je vjera, isti Kur'an. Svi muslimani vjeruju u istu knjigu, ne moze biti razlicito u Indoneziji a drugacije u Siriji. 

15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Nemojte identificirati ISIL sa Islamom jer je to pogrešno u svakom aspektu u kojem uspoređujete.

Pa taj ISIL je pobio višestruko više muslimana i porušio džamija nego što su ubili kršćana, zaluđenici taru sve redom i ne biraju.

Ponavljam, ISIL i teroristi nemaju motive u Kur'anu i Islamu niti ih podržavaju muslimani.

 

Taj ISIL nije postojao ni na mapi do sukoba u Siriji, gdje je rapidno ojačao pod nečijim pokroviteljstvom, finanasiranjem i logistikom kako bi se borili protiv Bashara al Assada.

Čak se i ludi talibani ne slažu i u sukobu  su sa Isilom.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

 

Najvece divljastvo i pizdarije koje se mogu vidjet u zadnje vrijeme su uglavnom Muslimani i njihove zemlje. U njihovom mentalitetu ima jos uvijek dosta vise primitivnosti (vec se to moze zakljuciti prema odnosu muz - zena) i kao takvi teze se prilagodjavaju. Muslimanska vjera ne prati tok modernog drustva, ostala je zarobljena ispod 3 tone prasine.

 

 

 samo ove dvije stvari. prvo, lijepo je čovjek spomenuo indoneziju koja ima najviše muslimana ali oni nisu žrtva židovskih okupatora i gramzive politike sjenki.

a drugo, ta borg asimilacija, nisu prilagođeni, kome? što je moderno društvo i tko određuje standarde?

 

primjerice, i katolička crkva je onda zaostala, jer oni slabo ili nikako ili tek počinju slijediti te tvoje moderne trendove. pa tako u tvom modernom društvu je bolje muž-muž i žena-žena brak i to je ok a svi kojima to smeta su danas medijski osuđivani što opet nijesloboda govora ni mišljenja. dok njihov odnos muž-žena predstavlja veći problem nekako. ali podsjetimo, većina ih sama bira taj način života i žene koje dođu na zapad i dalje žele burke i slično i bune se kad im se brani, tako da..

 

no kao što pjesma kaže o pklatovima, oni samo žele da budemo kao oni. dakle, pod demokracijom i slobodom se smatra da imaš svu slobodu dokle god misliš u okvirima zadanog. radikalizma ima na sve strane bio on religijski ili društveni je svejedno, poanta je da baš i ne možemo puno odstupati od zadanog jer odmah snosimo posljedice. ali besmisleno i utopijski je objašnjavati išta. svi smo žrtve naše ljudske gluposti i upravo zato i uopće još postoje religije i sve ostalo što dijeli ljude poput rasne netrepeljivosti i slično. a posebno su opasni ljudi s retorikom poput tvoje, jer ti čak ni ne vidiš da tvoje razmišljane nije ništa drugačije od onih koje osuđuješ. 

 

 no kažem, smiješno i žalosno je kako je lako zaluditi ljude koji ne žele zagrebati ispod površine i vidjeti prave krivce. jer što teta na dnevniku kaže to je jedina istina i pravi povod za nove križarske ratove.

ako ti imaš ženu papče ja si dlake sa jaja pincetom počupam
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 0:47 (pirireis).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...
neo.gz kaže...

Jeste li vi vidjeli juce ikoga da je prenio vijesti iz Beiruta, ja nisam. Zalosno kako ljudski zivoti vise vrijede jer zive na nekom "boljem" mjestu.

 

A sad sa ovim napadom u Parizu, SAD i Izrael dobijaju puno prednosti i sad kako da ja ne dobijem ideju da je to sve njihovo djelo. Francuska je bila blizu priznavanja Palestine evo malo stariji clanak: LINK. I sta je sad postignuto, par osoba se obuklo u necije uniforme i predstavili se kao neko, napravili masakr i sve se mijenja. Citava EU se okrece protiv Islama. Francuska salje trupe u Siriju, Poljska i ostale zemlje zatvaraju granice. Sve zbog j.ne nafte i demokratije.

Pa to je standardni perverzni problem, Američki i EU životi danas automatski vrjede više pa ih treba i više oplakivat.Kad teroristi(bilo naručeni ili klasični za osvetu) pobiju 150 ljudi u recimo Francuskoj, to je živi užas i pravi horor na kubik. No kad u Iraku ili Siriji bombaš samoubojica potamani isti broj ljudi, to je onako samo grozno i budimo realni brzo se zaboravi.

 

 

 

Izgleda da je to točno. Pitanje je samo kome mediji plasiraju vijest. Prosječnog npr. amerikanca jednostavno ne zanimaju vijesti iz neke zemlje (kao što su recimo zemlje nastale raspadom Jugoslavije) za koju možda ni nezna gdje se nalazi na mapi i mediji takvim vijestima uglavnom ne pridaju veliki značaj jer se takva vijest ne prodaje. Isto tako većina nas je gotovo pa ravnodušna na masakre civila u Africi ili Istočnom Timoru. Podsjećam da je 25. maja 1995 godine u centru Tuzle, jedna ili dvije ispaljene granate ubila 71 osobu od kojih je najstarija imala tridesetak godina. U istom, nazovimo ga terorističkom, napadu ranjeno je 240 osoba.

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 Haha, to je samo hrana za ove sa zastavama po fejsu.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
dax-lax kaže...

 Haha, to je samo hrana za ove sa zastavama po fejsu.

Zdrav razum mi govori da su veća opasnost i iznenađenje osobe koje su rođene i odrasle u zemlji u kojoj su izveli teroristički napad. Za ove koji dođu me ne čudi jer im je možda dron pobio čitavu obitelj. Ovi koji dolaze se koliko toliko mogu kontrolirati ali ovi domaći veoma slabo ili nikako.

14 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?

 tisuce je takvih islamskih terorista uslo u europu skupa sa "doktorima i inzenjerima" i njihovim zenama i djecom. Vjerojatno ih je i u hrvatskoj trenutno velik broj. Teroristi ce raditi sranja u sljedecim mjesecima i godinama a doktori i inzenjeri ce raditi na povecanju udjela muslimana u ukupnom broju europskog  stanovnistva. Za dvadeset godina ce ga najmanje utrostruciti. 

Potpis!
10 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

.. na primjerima Gadafija, Sadama i Assada se lijepo vidi koliko je liberalizam, sloboda govora i koje kakav prava dobra stvar, jel!? Dok si ti "diktatori" bili na vlasti nitko nije mutio vodu, zivjelo se i radilo u tim drzavama pod "cizmom vojne diktature" a svi oni potencijalni isilovci i slicni su promptno bili eliminirani ili zatvarani - a onda je netko na njihovim primjerima (i sa prodanim pricama o borcima za slobodu) sve te "diktatore" skinuo sa vlasti! Tko - Saudijska Arabija.... drze sve konce u rukama i jedino rjesenje vidim da se Amerika ili potpuno distancira ili otvoreno stane na stranu Europe i dok se vojskom na tlu ne svrgne diktatura u SA ova kompletna situacija se nece rjesiti. Ma ciscenje od Sirije do Arapskog mora - a Putinu bi dao da vodi koaliciju. I da ne bi bilo leftoversa, Izrael izolirati, a Pakistan podjeliti izmedju Afgana, Irana, Kine i Indije.

 

http://www.wsj.com/articles/study-projects-growth-shifts-in-worlds-muslim-christian-populations-1427983415

 

 

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Da li ste se ikada upitali otkuda ove tisuće izbjeglica? I kod nas je bio rat pa nisi mogao kurcem maketi da te ne zaustave na punktu. O vojnim obveznicima da ne govorim. Osobno, mislim da su izbjegličku krizu planirali u Moskvi. Ovdje se radi o planskom raseljavanju civila kako bi se nanjela šteta Europi. Što me više iznenađuje ovi "klenovi" se hvataju u zamke i rade upravo ono što ovi žele: svađaju se i zatvaraju granice. Glupan Cameron (premijer UK) govori o napuštanju EU umjesto da se EU jača. Isto tako mislim da su nedavni neredi u Crnoj Gori također planirani u Moskvi a također i teroristički napad u Kumanovu, ponašanje Milorada Dodika u BIH, itd. Moskva je u opasnoj ofanzivi. Čak mislim da nije isključeno, kad ih ekonoske sankcije sasvim satjeraju u kut, da izvrše čak i vojnu invaziju na Europu.

Sve dok Europa bude zatvarala oči pred problemima i nasatve se ponašati kao rogovi u vreći situacija će se razvijati na gore. Potrebno je poduzeti jasne, odlučne i precizne korake, odabrati nekoliko ključnih uzroka problema (npr. Palestina) udariti šakom u stol i prelomiti situaciju preko koljena isto kao što je Aleksandar Veliki riješio Gordijev čvor.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 10:17 (phoenix2003).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
AA-d00d kaže...

LoL otkad postoji natjecanje koja religija ima više radikalnih idiota? Zar je to bitno? Btw zemlja sa najviše muslimana u populaciji je Indonezija (200+ milijuna) a ja stvarno neznam da li sam ikad čuo da se neko terorističko sranje tamo desilo?Ovi sa bliskog istoka su isfrustrirani muškarci kojima je to zapravo izgovor za pražnjenje jaja zbog čega si i tumače Kuran kako im paše (unutra ima i miroljubivih stvari, ne samo krvavih...kao uostalom u Bibliji). I onda kad ih pustiš s lanca ilitiga uništitš sve što ih drži pod kontrolom, jer budimo iskreno tamo se više ne zna tko pije a tko plaća, se desi to što se dešava.

https://en.wikipedia.org/wiki/2002_Bali_bombings

https://en.wikipedia.org/wiki/2005_Bali_bombings

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Ma kakva Moskva... To su uzrokovali americki Židovi djelovanjem na podrucku Bliskog istoka.

U svakoj drzavi se sada zivi losije nakon sto je stoka htjela uvest red.

Putin je uletio jer je vidio sa bi Assad zavrsio na slicni nacin kao Gadafi ili Sadam.

 

Trajni mir u svijetu bi se postigao tek kad ne bi bilo SADa jer takva podmukla, židovska politika steti svima ostalima osim njima. Drago mi je bar da su ljudi skuzili kak Amerika funkcionira i da su stoka.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

Ma kakva Moskva... To su uzrokovali americki Židovi djelovanjem na podrucku Bliskog istoka.

U svakoj drzavi se sada zivi losije nakon sto je stoka htjela uvest red.

Putin je uletio jer je vidio sa bi Assad zavrsio na slicni nacin kao Gadafi ili Sadam.

 

Trajni mir u svijetu bi se postigao tek kad ne bi bilo SADa jer takva podmukla, židovska politika steti svima ostalima osim njima. Drago mi je bar da su ljudi skuzili kak Amerika funkcionira i da su stoka.

 Ja se samo pitam kako je moguce da je Izraelu veci problem Iran od isilovaca u susjedstvu?????

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.france24.com/en/20140821-france-arms-syria-rebels-hollande

 

What is happening currently in Syria is “terrible,” he said.

“On one side, the state of Bashar al-Assad which continues to crush and massacre, (on the other) Islamic State, and, in the middle, those who were supposed to lay the ground for the future, caught in a pincer movement.”

 

 

 

 

 

Jedini spas EU moze imati ako vrati nazad sve izbjeglice odakle su dosli, inace ce za 10-15 godina biti ogromnih promjena i destabilizacije cijele EU.
Svidja mi se kako razmislja D.Trump ako dodje na mjesto predsjednika prvo sto je rekao da ce sve imigrante vratiti odakle su dosli.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Tallahassee kaže...
Edge kaže...

Ma kakva Moskva... To su uzrokovali americki Židovi djelovanjem na podrucku Bliskog istoka.

U svakoj drzavi se sada zivi losije nakon sto je stoka htjela uvest red.

Putin je uletio jer je vidio sa bi Assad zavrsio na slicni nacin kao Gadafi ili Sadam.

 

Trajni mir u svijetu bi se postigao tek kad ne bi bilo SADa jer takva podmukla, židovska politika steti svima ostalima osim njima. Drago mi je bar da su ljudi skuzili kak Amerika funkcionira i da su stoka.

 Ja se samo pitam kako je moguce da je Izraelu veci problem Iran od isilovaca u susjedstvu?????

 tzv. islamska drzava je wahabijska drzava,po njihovoj sektaskoj ideologiji Izrael je legitimna drzava i palestina pripada zidovima jer je to allahova volja  ,ibn saudova obitelj nikad nije za stvarno podrzavala palestince i njihovu borbu, ljetos su wahabije upale u Yormouk,palestinski izbjeglicki kamp u Siriji(u stvari to je danas improvizovani osrednji grad) i pobili su nekoliko tisuca palestinaca svih starosnih doba i nikog na svijetu nije bilo briga!

 

Uz sirijsko izraelsku granicu uporiste ima al nusra ,al qaidina paravojska u Siriji,kad god su SAA i hezbolah bili na pragu eliminaciji al nusrinih wahabija  IDF im je spasavao guzice.Isto se desava uz tursku granicu gdje ih podrzavaju turci !

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
chaselol kaže...

http://www.france24.com/en/20140821-france-arms-syria-rebels-hollande

 

What is happening currently in Syria is “terrible,” he said.

“On one side, the state of Bashar al-Assad which continues to crush and massacre, (on the other) Islamic State, and, in the middle, those who were supposed to lay the ground for the future, caught in a pincer movement.”

 

 

 

 

 

Jedini spas EU moze imati ako vrati nazad sve izbjeglice odakle su dosli, inace ce za 10-15 godina biti ogromnih promjena i destabilizacije cijele EU.
Svidja mi se kako razmislja D.Trump ako dodje na mjesto predsjednika prvo sto je rekao da ce sve imigrante vratiti odakle su dosli.

 da sam vjernik sad bi se krstio na ovo s trumpom. zemlja u kojoj su svi zapravo imigranti i koja postoji kao takva upravo jer su u nju svi emigrirali. iti trumpovi su jednom bili emigranti, pa da ih je netko potjerao nazad ne bi sad pričali sranja koje budale vole čuti. ali vrh svega je što amerika i stvara imigrante diljem svijeta pa bi zapravo svi iz destabiliziranih područja koje je amerika stvorila, trebali tamo i kod saveznika poput engleza, francuza i sl. 

ako ti imaš ženu papče ja si dlake sa jaja pincetom počupam
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
chaselol kaže...

Svidja mi se kako razmislja D.Trump ako dodje na mjesto predsjednika prvo sto je rekao da ce sve imigrante vratiti odakle su dosli.

O vidi, primjer hrvatske endemske vrste - glasač Željka Keruma. 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 12:17 (Bukva).
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Vjerojatno onda svi znate kako ce izgledati demografska slika Europe kroz 10-20 godina i kakav ce utjecaj imati na sve ostale.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice