Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.271.310
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
drakula789 kaže...

Svaka mu dala ak je uspio s 15 godina povalit njih par lol.Da bar mogu izac iz ovog smjestaja,vec smo zatoceni,ne mozemo nigdje bez voditelja i tak.U biti ove fufe i sranje jos 11 dana.Taman do skole,jos mi je raska buduća u ovoj grupi,perfektno..

 Aha, mislil sam da si stariji, cca. 20, nema veze, moj bed....

Kruha i igala...
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

Ajd sad bar znamo zašto je Drago u zadnje vrijeme našpiljen. Izgleda da nema veze sa nedostatkom femdom materijala već sa nadolazećim izborima  

Zamisli da moraš moderirat po forumu a svako malo adeze iskače iz paštete. Mislim da bi trebao tražit beneficirani radni staž 

 

 

 

Ja ne vidim te adezeove oglase, pametno guglo servira svakome prema preferencijama...

 

 

This space for rent!
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Ja ne vidim te adezeove oglase, pametno guglo servira svakome prema preferencijama...

 

 

 Nice try. Otvara oglas i u incognito modu, na svim browserima, različitim računalima u kući i na računalima na drugoj IP adresi. Jedino ga ne otvara u TOR-u. Tamo pokazuje reklamu za xfortex na arapskom.  Znači da nije vezan na ključne riječi već na lokaciju.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...
Drago kaže...

Ja ne vidim te adezeove oglase, pametno guglo servira svakome prema preferencijama...

 

 

 Nice try. Otvara oglas i u incognito modu, na svim browserima, različitim računalima u kući i na računalima na drugoj IP adresi. Jedino ga ne otvara u TOR-u. Tamo pokazuje reklamu za xfortex na arapskom.  Znači da nije vezan na ključne riječi već na lokaciju.

 

Pa da, guglo preko strit vjua zna na kojoj se kući vijori ponosni adeze barjak.

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
.. barjak.

 

 

 -plavi bmw. (ne snima krovove..to je za sky vju verziju).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
d

 

Pa da, guglo preko strit vjua zna na kojoj se kući vijori ponosni adeze barjak.

 

 

Nisi guglo točne pojmove. Znači, da bi dobio HDZ advertisements moraš kontinuirano guglati pojmove poput: utaja, pronevjera, krađa, politika, javna nabavka i slično. Automatski ćeš dobiti HDZ advertisements!

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 Nice try. Otvara oglas i u incognito modu, na svim browserima, različitim računalima u kući i na računalima na drugoj IP adresi. Jedino ga ne otvara u TOR-u. Tamo pokazuje reklamu za xfortex na arapskom.  Znači da nije vezan na ključne riječi već na lokaciju.

 Google prati tvoje navike i ponašanje. Ako imaš ponašanje zadrtog desničara, bacati će ti HDZovske oglasa. Ako na to ponašanje još koristiš i TOR - jedino racionalno objašenjenje je da si vjerski fanatik / talibanac.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bukva kaže...

 Google prati tvoje navike i ponašanje. Ako imaš ponašanje zadrtog desničara, bacati će ti HDZovske oglasa. Ako na to ponašanje još koristiš i TOR - jedino racionalno objašenjenje je da si vjerski fanatik / talibanac.

 Eto na, sad si mi otkrio moj top sikrit andrkavr. Sad više neću moć pod krinkom berača gljiva švercat plutonij iz nuklearke i prodavat ga po TORu  

Al nemoj širit dezinformacije, nisam zadrti desničar...ak treba mogu ja i s desnom i lijevom nije nikakav problem 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
drakula789 kaže...

Svaka mu dala ak je uspio s 15 godina povalit njih par lol.Da bar mogu izac iz ovog smjestaja,vec smo zatoceni,ne mozemo nigdje bez voditelja i tak.U biti ove fufe i sranje jos 11 dana.Taman do skole,jos mi je raska buduća u ovoj grupi,perfektno..

 Bolje ti je da se opustis nego da brijes na krivu spiku. Ako si vec sad frustriran na zene, sta ces tek poslije radit :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ambidekster, znači. Pada mi na pamet puno zanimljivih ideja...😎😇👐
Stručnjak za odmaganje...
11 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
SimeKZ kaže...

...Ako si vec sad frustriran na zene, sta ces tek poslije radit :D 

 što bi rek'o ted bundy - give them love

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Eto mali podsjetnik, da se ne zaboravi kaj se dogodilo na današnji dan 1991 godine.

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

I onda se ljudi čude što je društvo u kurcu.

Treba zvati boga i bude on zaustavio tektonske ploče, nije bed.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
chutac kaže...

I onda se ljudi čude što je društvo u kurcu.

Treba zvati boga i bude on zaustavio tektonske ploče, nije bed.

 Podsjeti me na staru od frenda, ona je jehovin svjedok.

Počne takva glupa vjerska balezganja o bogu i slična sranja, dok mi nije dopizdilo.

Dala ona meni neki njihov flajer, ja skinuo gaće i obrisao si šupak pred njom s tim flajerom.

Od tad me izbjegava naširoko, valjda su je šokirali zakeljeni brabonjci 

A i ovi naši hrvatistanci staromodni nisu ništa bolji....

Bog i `Rvati....

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
chutac kaže...

I onda se ljudi čude što je društvo u kurcu.

Treba zvati boga i bude on zaustavio tektonske ploče, nije bed.

Treba im Mrs Brown da im objasni neke stvari 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...

 Podsjeti me na staru od frenda, ona je jehovin svjedok.

Počne takva glupa vjerska balezganja o bogu i slična sranja, dok mi nije dopizdilo.

Dala ona meni neki njihov flajer, ja skinuo gaće i obrisao si šupak pred njom s tim flajerom.

Od tad me izbjegava naširoko, valjda su je šokirali zakeljeni brabonjci 

A i ovi naši hrvatistanci staromodni nisu ništa bolji....

Bog i `Rvati....

 Taj odgovor bome nisam očekivao 

ddarknessfairyy kaže...

Treba im Mrs Brown da im objasni neke stvari 

 

 Ovo je urnebesno i istinito 

 

Vjernik nisam, niti imam nešto protiv vjernika, dok god su normalni. 

Ove u komentarima bih poslao na promatranje, bog zna šta se od njih može očekivati.

Kao od moje babe. Kad je susjed imao saobraćajku, ona je rekla da ga je spasio samo dragi bog i nitko drugi. Spasilo ga je što je imao sreće i love da se slupa u Volvu S60. Da je bio u trabantu, 4 isusa ga zajedničkim snagama ne bi spasila.. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
chutac kaže...

Kao od moje babe. Kad je susjed imao saobraćajku, ona je rekla da ga je spasio samo dragi bog i nitko drugi. Spasilo ga je što je imao sreće i love da se slupa u Volvu S60. Da je bio u trabantu, 4 isusa ga zajedničkim snagama ne bi spasila.. 

 Nije to ništa, mojoj babi je umro sin, odmah nakon poroda, i jedino kaj je rekla: bog dal-bog zel...

Ni suzu nije pustila....

Jer je toliko bila zatucana u vjeru.

Užas....

Ali to su bila druga vremena, premda još ima tog mentaliteta kod nas.

Kruha i igala...
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

zanimljivo kako je 'smiješno' isprdavanje vjernika, starih baba .. i nadasve inspirativno spominjanje šupka, .. i to od pametnih, tolerantih, vrlih predstavnika vrste. (a možda čak i mladeži neke stranačke kaste)

Nema li nešto drugo, smiješno, problematično.. nemamo političare, kao Čo, Yubitua, ili nekog novog za smijeh i šupkovanje? Čo na raftingu, čo-kuhar, čo na sjednici vlade.. a ne tamo neki portal (bez pitanja kako netko liberalan zaluta na takva mjesta..) s vjernicima, trabantima i sl.

 

- neke stvari se jednostavno preskoče.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...

 Podsjeti me na staru od frenda, ona je jehovin svjedok.

Počne takva glupa vjerska balezganja o bogu i slična sranja, dok mi nije dopizdilo.

Dala ona meni neki njihov flajer, ja skinuo gaće i obrisao si šupak pred njom s tim flajerom.

Od tad me izbjegava naširoko, valjda su je šokirali zakeljeni brabonjci 

A i ovi naši hrvatistanci staromodni nisu ništa bolji....

Bog i `Rvati....

Čuj, i ja kao ateist bi te zaobilazio.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

zanimljivo kako je 'smiješno' isprdavanje vjernika, starih baba .. i nadasve inspirativno spominjanje šupka, .. i to od pametnih, tolerantih, vrlih predstavnika vrste. (a možda čak i mladeži neke stranačke kaste)

Nema li nešto drugo, smiješno, problematično.. nemamo političare, kao Čo, Yubitua, ili nekog novog za smijeh i šupkovanje? Čo na raftingu, čo-kuhar, čo na sjednici vlade.. a ne tamo neki portal (bez pitanja kako netko liberalan zaluta na takva mjesta..) s vjernicima, trabantima i sl.

 

- neke stvari se jednostavno preskoče.

 Ja ne sprdam nego se čudim. Kažem, nemam ništa protiv vjernika, ali one koji žive u svijetu mašte treba spustiti na zemlju.

Taj jednom ako bude kakva elementarna nepogoda neće ići s obitelji u podrum ili što god bilo u pitanju, nego će sjesti i očekivati pomoć od boga.


A dobit će ju, kao što ću ja dobiti od Scarlett Johansson.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ateizam i njegovi "prosvjetitelji" imaju kultno sljedbeništvo dan danas kao i sami vjernici koje podučavaju Istini. Kad malo bolje pogledaš, obje strane ovoj drugoj nameću svoje stavove i uvjereni su da oni znaju tajnu svemira.

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...
chutac kaže...

I onda se ljudi čude što je društvo u kurcu.

Treba zvati boga i bude on zaustavio tektonske ploče, nije bed.

 Podsjeti me na staru od frenda, ona je jehovin svjedok.

Počne takva glupa vjerska balezganja o bogu i slična sranja, dok mi nije dopizdilo.

Dala ona meni neki njihov flajer, ja skinuo gaće i obrisao si šupak pred njom s tim flajerom.

Od tad me izbjegava naširoko, valjda su je šokirali zakeljeni brabonjci 

A i ovi naši hrvatistanci staromodni nisu ništa bolji....

Bog i `Rvati....

 izbjegavao bi te i george carlin nakon ovog

Potpis!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
chutac kaže...
ihush kaže...

zanimljivo kako je 'smiješno' isprdavanje vjernika, starih baba .. i nadasve inspirativno spominjanje šupka, .. i to od pametnih, tolerantih, vrlih predstavnika vrste. (a možda čak i mladeži neke stranačke kaste)

Nema li nešto drugo, smiješno, problematično.. nemamo političare, kao Čo, Yubitua, ili nekog novog za smijeh i šupkovanje? Čo na raftingu, čo-kuhar, čo na sjednici vlade.. a ne tamo neki portal (bez pitanja kako netko liberalan zaluta na takva mjesta..) s vjernicima, trabantima i sl.

 

- neke stvari se jednostavno preskoče.

 Ja ne sprdam nego se čudim. Kažem, nemam ništa protiv vjernika, ali one koji žive u svijetu mašte treba spustiti na zemlju.

Taj jednom ako bude kakva elementarna nepogoda neće ići s obitelji u podrum ili što god bilo u pitanju, nego će sjesti i očekivati pomoć od boga.


A dobit će ju, kao što ću ja dobiti od Scarlett Johansson.

 To je tvoje mišljenje, koje je itekako krivo,  jer ide to ovako vjernik ce osloniti i pouzdati u Boga i stvari uzeti u svoje ruke da rjesi problem, ko još misli da može sjesti i čekati da mu se napravi ručak takav nacin razmisljanja ima samo kod ateista koje govore da je sve ovo nastalo samo od sebe kroz milijune godine mukotrpnog čekanja da se sve kockice posloze i onda dodje covjek i kaže e ovo cu ja sve iskoristi da se sto više obogatim jer ovo sve meni pripada što se nalazi u svemiru.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 21:44 (mirzet1976).
7 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Ja ni malo ne žalim zbog svojih postupaka,a vi slobodno sudite na temelju vaših uvjerenja.

A zapravo ne shvaćate koliko su jehovini svjedoci zle i iskvarene osobe,a ova k tome još i mutikaša.

I još k tome tjera svoga muža u grob zato jer ne želi prihvatiti njenu vjeru koja ona svim silama,svim sredstvima,i danonoćnim maltretiranjem pokušava silom usaditi nekome.

Ali,bar sam ja u ovoj situaciji postupio kao pravi vjernik: oko za oko,zub za zub...

A protiv normalnih vjernika nemam ništa,i poštujem njihovu vjeru.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...

Ja ni malo ne žalim ...

Ma naravno, tako treba, samo jednom se živi, budi mlad, budi lud, budi svoj... Siguran sam da je i tvoj frend ponosan na tebe i da će jednog dana na obiteljskom ručku svojim unucima sa sjetom prepričavati divnu zgodu kad je prpošni i nadasve duhoviti ferdelance njegovoj mami a njihovoj prabaki demonstrirao brisanje anusa.

 

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
crazy_luđak kaže...

Ateizam i njegovi "prosvjetitelji" imaju kultno sljedbeništvo dan danas kao i sami vjernici koje podučavaju Istini. Kad malo bolje pogledaš, obje strane ovoj drugoj nameću svoje stavove i uvjereni su da oni znaju tajnu svemira.

 Vjernici niti ne žele saznati tajnu svemira. Njima je bog stvorio Zemlju i to im je dosta.
A svemir je precrn da bi ga bog stvorio, on stvara samo svjetlost.

mirzet1976 kaže...

 To je tvoje mišljenje, koje je itekako krivo,  jer ide to ovako vjernik ce osloniti i pouzdati u Boga i stvari uzeti u svoje ruke da rjesi problem, ko još misli da može sjesti i čekati da mu se napravi ručak takav nacin razmisljanja ima samo kod ateista koje govore da je sve ovo nastalo samo od sebe kroz milijune godine mukotrpnog čekanja da se sve kockice posloze i onda dodje covjek i kaže e ovo cu ja sve iskoristi da se sto više obogatim jer ovo sve meni pripada što se nalazi u svemiru.

 Čovjeku pripada što se nalazi na Zemlji jer je on dominantna vrsta na njoj. Iako bi život bio bolji da morskim organizmima pripadaju mora, prašumskim životinjama prašume, onda se čovjek ne bi mogao širiti. A i zato što je nadmoćniji i što je u životinjskoj prirodi da oduzme drugome u svoju korist(bogu naravno nije, on samo dijeli) uzima i uništava.

 

Ako smatraš da je bog stvorio Zemlju i svemir, što je stvorilo boga? Ako ti je apsurdno da su se kockice od početka bitka(koji možda nije počeo, možda nikada nije bilo stanje da ga nije bilo - teško filozofiranje, ne bum se mešal) slagale same, tko je slagao kockice da dobije boga?

Samo nešto, o kojem mi to bogu pričamo? Kršćanskom, islamskom? Ili nekom kojeg si ti smislio.

Svatko može imati vjeru u bilo što. Kršćanstvo, Islam su prvi počeli pa su skupili najviše pristaša. Kao Google sa Androidom i MS sa WP-om.

Ja mogu vjerovati u Nebesku pticu koja svake noći rodi novo Sunce. Po danu Sunce sija, do noći umre i onda Sveta Ptica rodi novo pred jutro. Taman joj preko zime oslabi metabolizam pa ta "noć" duže traje nego preko ljeta.

 

Znanstveno su dokazani nastanak Zemlje i evolucija.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mirzet1976 kaže...

 To je tvoje mišljenje, koje je itekako krivo,  jer ide to ovako vjernik ce osloniti i pouzdati u Boga i stvari uzeti u svoje ruke da rjesi problem, ko još misli da može sjesti i čekati da mu se napravi ručak takav nacin razmisljanja ima samo kod ateista koje govore da je sve ovo nastalo samo od sebe kroz milijune godine mukotrpnog čekanja da se sve kockice posloze i onda dodje covjek i kaže e ovo cu ja sve iskoristi da se sto više obogatim jer ovo sve meni pripada što se nalazi u svemiru.

Vidi Mirzete, postoje mnogi znanstvenici koji nisu niti ateisti niti agnostici, već pravi pravcati vjernici. Isti ti znanstvenici su MATEMATIČKIM putem došli do istog zaključka kao i znanstvenici ateisti i agnostici a to su npr. predviđanja čestica u standardnom modelu fizike prije samog njihovog fizičkog pronalaska u CERN-u kao i brojnih drugih otkrića na svim poljima nauke. Podsjećam te da je upravo Islam, u najgore vrijeme za znanost, donio neprocjenjiv doprinos ukupnom znanju čovječanstva i njegovom općem napretku. Isto tako te podsjećam da i u Kuranu piše: ˝On je nebesa i Zemlju iz ničega stvorio! ˝ (Kuran;Al-An'am, 101), tako da ni ti ni ja nemamo nikakvo pravo, kako ti iz kuta vjernika a tako i ja iz kuta ateista, da ovo komentiramo.

7 godina
online
Što se događa s našim društvom?

chutac,malo si previše optimističan,znanstvenici su promatranjem dokazali da vrijedi Gaussova krivulja i na kretanje prosjećnog IQ-a ,tako da u bližoj budućnosti će ljudi(na silaznoj putanji)biti ispod dupina...

Dolphin master race

To ja i govorim cijelo vrijeme,da imaju ekstremitete kao mi,odavno bi si mi hebali kevu

A neki postovi u ovoj temi jasno govore u prilog tome da je naša krivulja prošla maksimum svog konveksnog dijela već očito davnih dana

Ali,tak je kak je....

Glavno da nas ne ownaju člankonošci...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 2:06 (fer-de-lance).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Kako moja baka kaže 

"Bitno da izdrži dok ne umrem, a poslije neka se događa bilo šta." - odgovor na eroziju tla iza njenog vrta

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
chutac kaže...
...

 Ja ne sprdam nego se čudim. Kažem, nemam ništa protiv vjernika, ali one koji žive u svijetu mašte treba spustiti na zemlju.

..

- ja se pak čudim osobama koje prelistavaju portale koji ih ne zanimaju.. i formulacijama ''nemam ništa protiv'' (pa sad variabilno/rasa/narod/vjera/nešto), ''ali..'' .. i nakon tog osoba misli da je recimo tolerantna. :))

- vjera je jedno od ljudskih sloboda, neovisno slažemo li se, to je 'njihova' stvar. Jednostavno preskočiš (osim kad zapneš). Primijeti da te ne uvjeravam kao jehovac ili što već.. jer me ne zanima, štoviše zanimljiviji je anusni opus kao primjerak za uzor. (dok je tvoj primjer benigniji, recimo OK kad se gleda kroz šalu..). to već govori o poremećaju, ili muljanju (za koej nema potrebe pa je opet neki poremećaj.. :))

no klasično se dobije i navijačka podjela, tabor, .. umjesto osude pojave, spašavanje druga :) i tumbić upovi po toj podjeli. Smiješno-žalosno.. nepotrebno.

odogvaram na ovaj post, ne zato što mislim da ima neke koristi, onak... dok na šupak nema smisla odgovarati. Odnosno, koja je to podjela koja rezultira TU zbog same strane, umjesto zbog šupka?

 

Požele li svi (norrmalni) ponekad nešto 'drastično', bar izderati se na razne gluparije oko sebe, gužvu, jehovce, političare.. nešto? Naravno. No u čemu je razlika kod 'normalnih'? Kontroliraju se.. 'preskoče', ... ili zapnu :)

Tak, ne da se ne slažem s (recimo mišljenjem, izborom strane.. vjerska pitanja i sl.) nego s reakcijom, koja treba biti recimo 'normalna'. Vjerske stvari se tad ne komentiraju (na taj način) i ne briše se šupak, neovisno o temi-pitanju-razlogu.. odnosno, tad ako je to i napravljeno (sumnjam), hvaliti se.. čime? Stavom ili šupkom? Postoji dobar i loš način, za sve.

Na to kad se već krene s pljuckanjem, titulirati drugu stranu kroatistancem i sl.. a kriterij je šupak? .. ono, loše. Eto, bar nisi u istoj košari s anusnim flajerom, mada se trenutno nalazite s iste strane busije. Želiš li biti s takvima u čoporu? U čemu je tad razlika?

 

OK je znati nasmijati se, čak i pecnuti dogme, humor, satira.. no ipak s mjerom. Mjesto, način itd.. to čini veliku razliku. To razdvaja rvatine-kroatistance od onih drugih, ne sitnozubska podjela na vjeru, troslovnu strnaku i sl. To razdvaja ljude od sirovine. Biraj stranu (ili riječi) opreznije... :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice