Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.271.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 

 

 Znaci nakon sto su srbi etnicki ocistili 1/3 Hrvatske i uradili to sto su uradili HV je 95. nakon oluje trebao pobit 100 000 srba i to bi bilo opravdano?

 

Problem je kod vas nacionalista što kao jedine prestavnike nekog naroda  odabirete samo ekstremne nacionaliste (što je u jednu ruku razumljivo - vodite se vlastitim primjerom), ali to nema veze sa stvarnošću. Tako su za Oblaka ustaše "svi Hrvati", a za tebe su četnici "Srbi". 

 

Te su stvari različite, i očite, ali ako je netko glupi nacionalist, treba mu to stalno ponavljati. 

 

 

A) nisu "Srbi" etnički očistili 1/3 Hrvatske, već četnici i razne paravojske

B) ne znam po kojem kriteriju za iseljavanje kazna treba biti pobiti 100.000 nekoga

C) Hrvatska jest nakon Oluje etnički očišćena od većina Srba, bili pravi ili krivi, tako da tvoj dodatni zahtjev za ubijanjem njih 100.000 mi se čini malo pretjeran 

 

 

This space for rent!
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

cek ozbiljno ces reci da opravdava to?

postujem to sto si admin ovdje, nit sam dosao ovdje da nametnem nekom svoje misljenje a pogotovo ne da pokusam opravdati ikakvu ideologiju i razno razne gluposti. hvala na upozorenju ali nisam ni ustaseva

 

 

Pa recimo to ovako - ako misliš klati, ubijati, silovati, paliti sela i raditi tako te zabavne stvari 4 godine, ne bi bilo realno očekivati da kad tvoja strana izgubi ovi drugi vam kažu "Nema veze, bilo pa prošlo.". 

 

Ako misliš da tako stvari funkcioniraju, onda imaš problema koji se ne mogu riješiti na forumu, već samo stručna pomoć, bajokane.

 

 

This space for rent!
10 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

...ovaj..... koja je to tocka pucanja u Hrvata (u stvari mislim na sve gradjane RH)? Ako sad stvarno na stranu stavimo neke vanjske faktore....... naime, kad ce Todorakis ostati bez dvorca i imanja svega svoga.... dok obicnom puku uzimaju sve zbog jedne rate kredita..... dakle, kad to fotelja ratnici pucaju?

dc hejter
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Evil Access kaže...

 

 

 Znaci nakon sto su srbi etnicki ocistili 1/3 Hrvatske i uradili to sto su uradili HV je 95. nakon oluje trebao pobit 100 000 srba i to bi bilo opravdano?

 

Problem je kod vas nacionalista što kao jedine prestavnike nekog naroda  odabirete samo ekstremne nacionaliste (što je u jednu ruku razumljivo - vodite se vlastitim primjerom), ali to nema veze sa stvarnošću. Tako su za Oblaka ustaše "svi Hrvati", a za tebe su četnici "Srbi". 

 

Te su stvari različite, i očite, ali ako je netko glupi nacionalist, treba mu to stalno ponavljati. 

 

 

A) nisu "Srbi" etnički očistili 1/3 Hrvatske, već četnici i razne paravojske

B) ne znam po kojem kriteriju za iseljavanje kazna treba biti pobiti 100.000 nekoga

C) Hrvatska jest nakon Oluje etnički očišćena od većina Srba, bili pravi ili krivi, tako da tvoj dodatni zahtjev za ubijanjem njih 100.000 mi se čini malo pretjeran 

 

 

A) Koji cetnici, gdje su bili cetnici 91. godine?!

B) Samo iseljavanje?

C) Nije Hrvatska ociscena jer se su se srbi otisli sami, zanuju oni zasto, a znas i ti samo se pravis lud...

 

 

 

...
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?

Nikad. Društvo će mu solidarno sanirati milijarde dugova, a helić i dvorac nitko neće dirati. 

 

Teško se mentalno prebrikati s iracionalne nacionalističke naracije "imamo Hrvatsku" na racionalni pristup "kakvu državu želimo". 

 

 

This space for rent!
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 

 

A) Koji cetnici, gdje su bili cetnici 91. godine?!

B) Samo iseljavanje?

C) Nije Hrvatska ociscena jer se su se srbi otisli sami, zanuju oni zasto, a znas i ti samo se pravis lud...

 

 

 

 

 

Na žalost, moram vani pa nemam vremena nastaviti ovaj ultrauzbudljivi dijalog s tipom koji ne zna da su 91. postojali četnici, a i prije toga (Vuk Drašković, "vojvoda" Šešelj itd.), ali nema veze. U pravu si, nije bilo četnika, samo ne znam zašto si onda spomenuo četnike u svom vlastitom prethodnom postu? 

 

Kad se ti se obje moždane stanice dogovore što mislite, javite se. Ali ne ovdje, već u dio foruma gdje diskutirate o nogometu. Mislim da ti to bolje leži.

 

 

This space for rent!
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Evil Access kaže...

 

 

A) Koji cetnici, gdje su bili cetnici 91. godine?!

B) Samo iseljavanje?

C) Nije Hrvatska ociscena jer se su se srbi otisli sami, zanuju oni zasto, a znas i ti samo se pravis lud...

 

 

 

 

 

Na žalost, moram vani pa nemam vremena nastaviti ovaj ultrauzbudljivi dijalog s tipom koji ne zna da su 91. postojali četnici, a i prije toga (Vuk Drašković, "vojvoda" Šešelj itd.), ali nema veze. U pravu si, nije bilo četnika, samo ne znam zašto si onda spomenuo četnike u svom vlastitom prethodnom postu? 

 

Kad se ti se obje moždane stanice dogovore što mislite, javite se. Ali ne ovdje, već u dio foruma gdje diskutirate o nogometu. Mislim da ti to bolje leži.

 

 

 Si siguran da sam spomenuo cetnike?

...
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

vec sam napisao imam postovanje prema tebi kao adminu ali cu ti odgovoriti pa taman me banao sa foruma

prouci povijest!

ne, problem je sto vi bilo koga tko je domoljub okarakterizirate kao ustasu, ne trebam potvrdu za to ovdje na forumu nego vidim to kad s ljudima pricam. c/p mi ako sam igdje napisao da podrzavam ustase, ndh ili bilo koga slicnog.

ja nisam napisao da su svi hrvati ustase (nauciti citati s razumijevanjem) vec to cijenjeni kolega indirektno pise. ako napises da je tudman bio ustasa i provodio diktaturu i htio napraviti veliku hrvatsku onda indirektno optuzujes sve koje su sluzili u toj vojsci/ratu kao iste takve koji provode tu politiku vrhovnog zapovjednika

vec sam napiso da ne branim tudmana i da priznajem neke njegove pogreske ali ako mi dodes ovdje tvrditi da je rh jednako kriva za rat kao i agresorka strana onda pricas gluposti. ako je tudman vec bio ustasa kako neki tvrde kako to da su istu takvu drzavu priznale sad i eu?

dakle tebi jasenovac opravdava beiburg. ok to je tvoje misljenje svaka ti cast na tome ali svak normalan bio lijevo ili desno ce osuditi oba slucaja. 

 

kazes nisu srbi etnicki cistili nego cetnici. krivo majstore. kako sam napisao rat nije poceo u jednom danu nego se islo postepeno. pogledaj demonstracije u pakracu, kninu i dr. pa mi nemoj doci ovdje reci da su samo cetnici sudjelovali u tome

rh nije etnicki cistila srbe tokom i nakom oluje, samovoljno su otisli ili citaj njihovi su ih nagovarali da odu da ispadne da provodimo etnicko ciscenje. ako mi ne vjerujes pogleddaj presude recimo gotovini iz haga za tocno tu tocku optuznije je osloboden. to ti je cinjenica majstore na medunarodnom sudu

sad se vracamo opet na ono da ti opradavas zlocine, dok ja 'nacionalist' i 'ultradesnicar' cu osuditi zlocine pocinjene u bih tokom sukoba s armijom bih

 

al ja sam glupi nacionalist...

 

edit: kad vec spominjete etnicko ciscenje srba nadam se da vas ne moram podsjecati na plan z4 koji su uredno odbili i sve progovore koje su odbili prije same oluje

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 18:28 (OBLAKprasine).
7 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

 

Ovo je sirurno montaza nekih nacionalista ili kako vec etiketirate ljude i urota vatikana i sta sve ne...

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 18:27 (Evil Access).
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 

 

 Si siguran da sam spomenuo cetnike?

 

 

Ne, nego Srbe, pardon, "srbe", (ne'š to valjda pisat velikim slovom, brate). 

This space for rent!
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 

Ovo je sirurno montaza nekih nacionalista ili kako vec etiketirate ljude i urota vatikana i sta sve ne...

 

Nije montaža. Živa istina. Samo iz 1991. imaš i ovo: http://www.radio-mreznica.hr/multimedia/imagecache/tekst-fotografija/foto/Vukovar-Atto-finale_large.jpg. Isto nema četnika? 

 

Sad, da bi sve tvoje filozofiranje imalo smisla, moraš pokazati da je ovaj tip gore, s Yutela, stvarno bio samo "srbin", a ne pripadnik paravojske (što će biti teško  s obzirom na to da je naoružan), dakle nešto točno ono što sam rekao u svom odgovoru tebi. 

 

Ali ti si ionako odlučio da su "srbi" etnički očistili Hrvatsku, jednako Milan Babić i Arkan kao i Rade Šerbedžija ili Čedo Prodanović, tako da mislim da te boli kita za stvarnost. 

 

 

 

This space for rent!
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Evil Access kaže...

 

 

 Si siguran da sam spomenuo cetnike?

 

 

Ne, nego Srbe, pardon, "srbe", (ne'š to valjda pisat velikim slovom, brate). 

 Znaci ipak nisu bili cetnici. Nisam nacionalist i mislim da su hrvatski Srbi najvece zrtve proteklog rata, zrtve su mitomanije, laziranja povjesti i izvrtanja cinjenica. Isto kao sto je vecina Hrvata koja se nasla na blajburgu bila upravo to, pogotovo to mislim na zene i djecu i opravdavati zlocine koji su se desili nad njima moze samo bolestan covjek.

...
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Evil Access kaže...

 

Ovo je sirurno montaza nekih nacionalista ili kako vec etiketirate ljude i urota vatikana i sta sve ne...

 

Nije montaža. Živa istina. Samo iz 1991. imaš i ovo: http://www.radio-mreznica.hr/multimedia/imagecache/tekst-fotografija/foto/Vukovar-Atto-finale_large.jpg. Isto nema četnika? 

 

Sad, da bi sve tvoje filozofiranje imalo smisla, moraš pokazati da je ovaj tip gore, s Yutela, stvarno bio samo "srbin", a ne pripadnik paravojske (što će biti teško  s obzirom na to da je naoružan), dakle nešto točno ono što sam rekao u svom odgovoru tebi. 

 

Ali ti si ionako odlučio da su "srbi" etnički očistili Hrvatsku, jednako Milan Babić i Arkan kao i Rade Šerbedžija ili Čedo Prodanović, tako da mislim da te boli kita za stvarnost. 

 

 

 

 To nisu bili cetnici, to su budale, nesto kao HOSovci sto su sebe u zargonu zvali ustasama, ali budala je budala i nista drugo. Velika vecina srba na okupiranom podruciju je bila svojevoljno u sastavu vojske i policije krajine i cetri godine su "Pa recimo to ovako - ako misliš klati, ubijati, silovati, paliti sela i raditi tako te zabavne stvari 4 godine" da te citiram. Sad se ti pravi lud koliko hoces, ali dobro, nekom je trava zelena, a nekome ljubicasta ili crvena, sta te god cini sretnim.

...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

'ebeš rat Klepetan se vratio i napravio dar-mar

Podsjeca me na:

Your woman... so what... she leaves me in doubt.... and it pushes me down... and it leaves me behind....
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 Znaci ipak nisu bili cetnici. Nisam nacionalist i mislim da su hrvatski Srbi najvece zrtve proteklog rata, zrtve su mitomanije, laziranja povjesti i izvrtanja cinjenica. Isto kao sto je vecina Hrvata koja se nasla na blajburgu bila upravo to, pogotovo to mislim na zene i djecu i opravdavati zlocine koji su se desili nad njima moze samo bolestan covjek.

 

 

Da, na Blajburgu pobijena hrpa žena i djece... Koliko točno i izvor, molim? Naime, za Blajburg nemamo podatke niti o pojedinačnim identitetima vojske (ustaše, četnici, Čerkezi, slovenski domobrani) stradale na putu s Blajburga (na Blajburgu je bila samo predaja, zato se to i žaluje kao "katastrofa hrvatske vojske", gdje se pod "hrvatskom vojskom" smatra vojska NDH, a ne stvarna hrvatska vojska, de facto i de iure, partizani).

 

Ukratko, koliko je to "žena i djece" stradalo na Blajburgu, po kojim izvorima i gdje su ta peer-reviewed istraživanja objavljena? 

 

Ili je tebi to netko rekao?

 

Za ubijene u Jasenovcu, s druge strane, imamo preko 88.000 imena i prezimena, dakle, znaju se točni identiteti, iako su u nekim slučajevima čitave obitelji pobijene (ponajrpije Romi) pa im se zameo svaki trag. 

 

 

This space for rent!
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 

Aborter! 

 

 

This space for rent!
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pogledaj na kojoj se stranici piše i sve će ti biti jasno.

Klepetan je sve rasklepetao.💪💪
Stručnjak za odmaganje...
10 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

....nda dobro.... kad pogledam klepetala, blajburg, bozanica, mamica, fotelja ratnike i teodorakisa.... pa mi, hrvati, ispadamo najgluplji narod na kugli zemaljskoj.... i Mandju smo u stanju popljuvati, a sinoc je igrao ko zivotinja.....

dc hejter
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Drago  dakle hoces reci da se ne zna koga su ubili na kriznom putu? lolcina na kvadrat. a  da mozda pitamo britance koga ciju predaju su odbili?

a pazi sad ovo: "Prema izvještaju štaba 12. divizije JA sačinjenom odmah nakon događaja, 15. svibnja se na Bleiburgu predalo 93.000 "neprijateljskih vojnika", a njih 27 (ne 27 tisuća: 27 vojnika) je ubijeno." i ovo. "Milan Basta - tada politički komesar 51. vojvođanske divizije (inače podrijetlom s područja Like, gdje je 1941. godine bio pristupio partizanima) i sudionik pregovora o predaji na Bleiburgu - piše 1980. godine o "predaji 100.000 Pavelićevih vojnika"; još oko 20.000 vojnika NDH da se predalo na drugim mjestima."

 

dakle pobjednicka vojska iznese ove podatke i ti meni ides pricati kako se ne zna tko se predao? a znas zasto nema imena zrtava? zato jer su se takve stvari zataskavale a i zato sto se i dan danas otkrivaju masnovne grobnice poslije ww2 od strane partizana. u prijasnjim postovima sam napisao a sad cu i ponoviti kako to da ne spominjes kako su pred kraj rata u te iste partizane ulazili svjeze obrijani cetnici?

 

prestanite iskrivljivati povijest, ne zivimo vise u doba komunizma gdje su se ovakve stvari skrivale, imate internet procitajte nesto

16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Evil Access kaže...

 

 

 To nisu bili cetnici, to su budale, nesto kao HOSovci sto su sebe u zargonu zvali ustasama, ali budala je budala i nista drugo. Velika vecina srba na okupiranom podruciju je bila svojevoljno u sastavu vojske i policije krajine i cetri godine su "Pa recimo to ovako - ako misliš klati, ubijati, silovati, paliti sela i raditi tako te zabavne stvari 4 godine" da te citiram. Sad se ti pravi lud koliko hoces, ali dobro, nekom je trava zelena, a nekome ljubicasta ili crvena, sta te god cini sretnim.

 

 

Čuj, tebi nema pomoći.

 

Prvo - nepsimen si. Dakle,  tvoje "znanje" je birtijaškog tipa i što čuješ na ulici, a ne sistemsko proučavanje bilo čega. S takvim ljudima je teško kretati "ab ovo" jer ti barataš parolama koje si prihvatio kao "istinu", a za nelogičnosti i očite gluposti te nije briga. Tebi se ne da čitati, a posebno ne ono što dovodi u pitanje tvoje "znanje". 

 

 

Ti si odlučio da je "Velika vecina srba na okupiranom podruciju je bila svojevoljno u sastavu vojske i policije krajine i cetri godine su "Pa recimo to ovako - ako misliš klati, ubijati, silovati, paliti sela i raditi tako te zabavne stvari 4 godine" da te citiram.".

 

Velika većina Srba na okupiranom području su bili civili. Nije ih "velika većina" ni mala većina mi bilo kakva većina bila u vojsci i policiji, a posebno nisu u policiji bili starci, žene i djeca. Ali, jasno mi je zašto tako govoriš - želiš izjednačiti civilno srpsko stanovništvo s vojnim formacijama, da bi onda tvrdio da su "na Blajburgu ubijene žene i djeca", iako je to totalna izmišljotina ustaške emigracije koja je sada postala mainstream među neukima, zahvaljujući poglupljivanju, nazadovanju i fašizaciji društva od početka 90-tih. 

 

Na Blajburgu se Englezima predala banda, sastavljena od raznih vojski, a ne civili, koja je nakon kapitulacije države nastavila ratovati, pljačkati i ubijati, uključivši tijekom napuštanja Zagreba i na putu prema Austriji. U toj bandi su najbrojniji bili ustaše, ali i četnici iz Dalmacije, slovenski domobrani, Čerkezi i razne manje kvislinške formacije.

 

Englezi su odbili njihovu predaju i rekli im da ih uopće ne smatraju vojskom, već bandom, upravo zbog načina na koji su nakon kapitulacije nastavili s ubijanjem, te su ih vratili partizanima. 

 

Partizanske jedinice su ih sprovele s Blajburga na kojemu uopće nije bilo nikakvih "ubijanja", posebno ne žene i djece, u logore po tadašnjoj Jugoslaviji. Neki su stradali putem (ubijeni), neki u logorima, žene i djeca su pušteni doma. 

 

Ako imaš povijesno istraživanje s konkretnim podacima i brojkama u navodnim ubijenim ženama i djecom, daj ga, inače ne davi.

 

 

 

 

This space for rent!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

zato jer su se takve stvari zataskavale a i zato sto se i dan danas otkrivaju masnovne grobnice poslije ww2 od strane partizana.

Kao ova:

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Nema-masovne-grobnice-u-Gracanima-Pronadene-tek-kosti-zivotinja

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 19:42 (captain_soap_McTawish).
16 godina
moderator
online
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

Drago  dakle hoces reci da se ne zna koga su ubili na kriznom putu? lolcina na kvadrat. a  da mozda pitamo britance koga ciju predaju su odbili?

a pazi sad ovo: "Prema izvještaju štaba 12. divizije JA sačinjenom odmah nakon događaja, 15. svibnja se na Bleiburgu predalo 93.000 "neprijateljskih vojnika", a njih 27 (ne 27 tisuća: 27 vojnika) je ubijeno." i ovo. "Milan Basta - tada politički komesar 51. vojvođanske divizije (inače podrijetlom s područja Like, gdje je 1941. godine bio pristupio partizanima) i sudionik pregovora o predaji na Bleiburgu - piše 1980. godine o "predaji 100.000 Pavelićevih vojnika"; još oko 20.000 vojnika NDH da se predalo na drugim mjestima."

 

dakle pobjednicka vojska iznese ove podatke i ti meni ides pricati kako se ne zna tko se predao? a znas zasto nema imena zrtava? zato jer su se takve stvari zataskavale a i zato sto se i dan danas otkrivaju masnovne grobnice poslije ww2 od strane partizana. u prijasnjim postovima sam napisao a sad cu i ponoviti kako to da ne spominjes kako su pred kraj rata u te iste partizane ulazili svjeze obrijani cetnici?

 

prestanite iskrivljivati povijest, ne zivimo vise u doba komunizma gdje su se ovakve stvari skrivale, imate internet procitajte nesto

 

 

Ja uopće nisam rekao da se ne zna tko se predao. Nauči čitati, ili me citiraj, ali ovako kad izmišljaš mi ideš na jetra, a za razliku od Deusa koji te samo blokira kad si glup ili pokvaren ili i jedno i drugo, ja te napucam s foruma i kraj priče. 

 

Drugo, bilo je 30 godina da se otkriju sve te silne žrtve po imenu i prezimenu (ako se to u Jugoslaviji nije moglo), ili barem dio njih. Naime, tako se to radi, ako netko stvarno želi znati istinu.

 

Ali vi nacionalisti nikada s istinom niste bili "na ti" - sve je kod vas mitomanija - za velikosrbe broj žrtava u Jasenovcu, za vas hrvatske nacionaliste broj žrtava na Blajburgu i iz kurca izvučeno "ubijanje žene i djece", a kada se traži iti jedan stručni rad s konkretnim podacima, onda - nema. Jer je bilo zataškavano. 

 

Misliš da ustaše u Jasenovcu nisu zataškavale? Jesu, ali povjesničari imaju metode i sekundarnu povijesnu građu i ako se stvarno netko time bavi radi istine, a ne radi nacionalne mitologije, onda se može doći do nekog broja - kao što za Jasenovac i postoje službeni, potvrđeni podaci o broju žrtava i njihovim identitetima: 

 

http://www.jusp-jasenovac.hr/Default.aspx?sid=7618

 

http://www.jusp-jasenovac.hr/Default.aspx?sid=6284

 

Znam da tebe boli kita za stvarnost, ali evo ti svejedno linkovi da ja budem miran da sam učinio što se može. 

 

This space for rent!
9 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
16 godina
moderator
online
Što se događa s našim društvom?

Hrvatska Wikipedija 

 

This space for rent!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...
Tonči kaže...
OBLAKprasine kaže...

Nadrobio si svašta, ništa manje od njega, ali jedna stvar je najblesavija: povijest nema "strane". To što bi ti htio da ima, ne znači da ima, kao uostalom ni budalaštine od teroru nad svim Hrvatima u Jugoslaviji.

 pa  nikad nisam ni napisao da ima strane nit je sve crno i bijelo. neke stvari su se dogadale mimo svih dogovora i svega

nit sam napisao da je bio teror nad svim hrvatima, al da ga je bilo, bilo je i to ne mozes negirati jel tako. ako su ustase napravile jasenovac dal to opravdava onda bleiburg?

Tvoje trolanje o teroru u Jugi nije ništa manje trolanje od njegovog o relativiziranju krivnje. Imao je on još bisera, ali to te ne opravdava.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
9 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

pa majko mila nit sam igdje napisao da je vrsio teror nad svim hrvatima na cijelom podrucju bivse juge

mislio sam na uklanjanje politickih 'neprijatelja' na goli otok, atentati iseljenika itd itd. naravno da ne obuhvaca to cijelo hrvatsko stanonistvo ali dosta ih je proslo to

ili mi hoces reci da perkovicu u njemackoj sude tek tako? 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
OBLAKprasine kaže...

ili mi hoces reci da perkovicu u njemackoj sude tek tako? 

 Perkoviću sude zato što je navodno sudjelovao u organiziranju atenata na lika koji je skoro 40 godina bio dio komunističkog poretka, na kraju je bio i direktor u INI, te koji je zatim pronevjerio određeni novac i onda pobjegao u Njemačku gdje je BND-u (njemačkoj obavještajnoj službi) dilao povjerljive informacije o INA-inim naftnim poljima. Meni to izgleda kao uobičajen posao tajnih službi svih država na svijetu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 20:58 (captain_soap_McTawish).
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ovu temu bi trebali razvesti za 50 stranica 

 

Ah, pardon, 49.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 21:06 (chutac).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice