Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.274.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Inače je diplomirala na "feminističku ekologiju", što je odmah kvalificira kao idiotkinju (osim ako postoji feministička fizika, kemija ili matematika, u kojem slučaju povlačim što sam rekao i priznajem da sam sam idiot), a inače se bavi i (tatarataaaaaaaaa!) faking chemtrailsima!

 

Zastupničko pitanje, jeblo majku svoju: http://www.mandrilo.com/images/istina/chem_pismo_gradjanina/chem_vlada_140410.pdf

 

 

Kil mi faking nau.

 

 

Za one koji su kao i ja ostali zapanjeni, Eko feminizam je for realz.

Zašto je netko odlučio spojiti te dvije aktivnosti u jednu, ostaje mi nedokučivo (letimično sam pročitao članak).

Također mislim da se ne moraš ispričavati ako postoji feministička fizika, jer sam izraz zvučki paradoksalno kretenski, naime ako se borimo za ravnopravnost spolova zašto bismo morali isticati ulogu ili aspekt jednog spola.

Nešto kao izraz gay kultura - zašto zbog svoje seksualne preferencije stvaraš svoju kulturu, dok bi na spomen hetero kulture vikao diskriminacija.

(spojio sam obje teme u threadu u jednu - achievement unlocked)

 

Oni muškarci koji se bore za ekologiju su ono tako diskriminirali žene kroz svoje radove iz ekologije, pa ćemo se mi boriti za ravnopravnost i stvoriti svoju žensku stranu ekologije.

 

Alaha mi (slušam sarajevsko Pušenje pa sam u tom modu sada) već dugo mi neki izraz nije donio toliko razmišljanja o gluposti....

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

sad su nam u državi odjednom problemi TI koji ne rade ,a primaju plaću,mirovine sa 26 i takve gluposti.

 

A nitko ne proziva one koji su u ratu profitirali??? ahaa oni šute i ne eksponiraju se....moš mislit.

 

dok Todorić i njegova ekipa vuku konce s našim gospodarstvom,Luka Rajić otvara farmaceutske tvrtke(da isti Luka Rajić koji je kao vozač kamiona sa svojom ušteđevinom kupio Dukat,kasnije nestao iz Hrvatske i vratio se evo nakon 10-ak godina prodavat maglu),dok se Sanadera optužuje za 30 mil. da je ukrao ,a čovjek je pokrao preko miljarde!! dok nam jedno te isti ljudi svake 4 godine prodaju izborne šprehe,mi ih pušimo ,da bi sve radili isto ako ne indentično kao i njihovi prethodnici,dok nam ljudi odlaze iz države,dok nezaposlenih ima preko 300.000 ( a nezaboravimo da imamo večinu umirovljenika,i sad si izračunaj/te sa 4.5 mil. ljudi,oduzmi/te broj nezaposlenih,broj umirovljenika,sudenata i školaraca plus male djece,dođeš/te do koje brojke??pa koliko nas radi?),

da ti kao poduzetnik šta se tiče prehrambene industrije nemožeš uspjet nikako,i to ne samo prehrambene to sam nabrojao tek toliko da ljudi shvate ko u toj industriji dobije najviše državnih poticaja,oni najbogatiji.a siromašan čovjek na to nemože računat,da da to je demokracija u hrvata.

iskreno šta će meni poticaj ako imam novaca?? ako imam novaca za izgradi pogon,zaposlit 5-30-50 ljudi nevažno,ako sam kupio stojeve itd itd ,pa šta će ti onda poticaj??daj poticaj kojima je to zaista potrebno!

dok će se eto takve stvari dešavati u našem gospodarstvu nemožemo računati na nikakav pomak,a kamoli rast,mislim to svaki imalo inteligentan čovjek zna i razumije....

to su jedni od problema o kojima se treba diskutirat ,a ne o toj mumirovljenici od 26 godina vauuu vidi čuda,ili još gore ova parada u Splitu!da se nadovežem ,bit će prekinuta već vidim,jer nisu oni ljudi da bi to dopustili u svojem gradu pred svojom djecom,jer po tom pitanju izaći će kao i šta jesu već i njiovi mladi,stari,djeca ,bake ,didovi,svi će izaći i pokazati svoj dišpet,na čemu im ja čestitam.

 

ehh kad bi svi imali takav dišpet nebi bilo problema koje sam nabrojao....(nevažno za gej pride u ovom slučaju koji je totalno nevažan meni kao meni)

 

nemorate stiskat palac dolje ,palac gore ,slučajno sam naletio na temu,malo pročitao,izvrišto se , i što se mene tiče neću više niti išta tu pisat,a kamoli gledat,jer niti sam ja to napisao jer nemam novaca pa sam isfrustiriran na druge koji imaju naprotiv,imam novaca,imam i auto i kuću,i kuću na moru i vikendicu i motor i svega pomalo šta ljudi manje više nemaju ali svejedno mi je stalo do naših ljudi i naše sirotinje i uvijek sam voljan pomoć kojima je pomoć u tom smislu potrebna,ako ne djelom i stvarima onda glasom i tekstom,nevažno kakav on bio glavno da ima pametnu poruku

Battlelog CRO_ZeNGe
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 15:16 (ZeNGe_CRO-mt).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Pardoniram se, ali veoma isključivo i seratorski od tebe Drago. Ona je idiot, ok. A što su oni koji druge nazivaju idiotima? Pametni, moralne vertikale društva - jer ukazuju na idiote? Izruguju druge profesije, završne radove? To je - manje idiotski?

 

Neću sad ići onom - meni je Holy simpa ovo/ono, nemam neko posebno mišljenje o njoj jer joj je resor općenito veoma ograničen, kako u financijskom (proračunskom), tako i svakom drugom smislu, a već prvi potezi - pogotovo ideja razdvajanja otpada, su pokazali da su Hrvati društvo koje će i dalje prije zabiti gay populaciju, nego odvojiti crkotinu od baterije, pri bacanju smeća.

 

To je problem Drago ove sredine, a ne što je tko završio, da li hoda u uncle-Fester izdanju okolo sa 10cm taka, ili se raspe na livadi. Njena profesija kao i završni rad - apsolutno najmanje bitno, i veoma se ružno tako isključivo odnositi prema nekome.

 

Sve ono protiv čega se na temi boriš, izrazio si u otvorenom i veoma subjektivnom i isključivom mišljenju o njoj. Ružno. I za to TU, neće ići. TD.

 

EDIT: Ja sam recimo idiot za ekologiju, no ovdje sa potpisom dotične ima zaista hvalevrijednih projekata i zakona, makar bili tek u najavi.

 

Od zbrinjavanja otpada, održivog razvoja, studija o kakvoći vode-zraka, izrade projekata koje će financirati EU iz svojih fondova, suradnje sa ministrima ostalih zemalja na istim ili sličnim projektima, tu je i zakon o obnovljivim izvorima energije, ne znam, meni se ne čini razina - plastične kese oliti najlona iz tommya.

 

 

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 15:26 (thedream).
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

A trabunjanja...

 

Ona je javna osoba i k tome u vlasti, pa je prema tome apsolutno izložena javnoj kritici SVIH koji financiraju njenu vladu, ministarstvo i njenu konkretnu plaću. Ne samo da mogu komentirati kako i što radi, nego s apsolutnim pravom mogu komentirati SVE njene javne nastupe, kako govori, jede, odijeva se, njenu izobrazbu (feministička ekologija - LOL - "žene, kao majke, bolje suosjećaju sa Zemljom od muškaraca..." ROFL) i sve što mi padne na pamet. 

 

Dakle, umjesto što te smeta terminologija (idiotkinja), možeš je jedino braniti kontraargumentima koji bi dokazali da zna to radi:

- da joj je ministarstvo uistinu u ovih pola godine napravilo nešto bitno;

- da su joj prijedlozi bili dobri i promišljeni, a ne na brzinu formulirani i onda povučeni

- da se operacionaliziralo išta od tih prijedloga.

 

Na kraju od svega toga, moj Šibenčanine - ništa.

 

A "ideja razdvajanja otpada" nije Holyna - otpad razdvajamo već desetljećima - u mom kvartu imaš posebne kutije za baterije, za plastiku, za staklo, za papir, tako da je ta "genijalna ideja" totalna truba bez stvarne operacionalizacije, a posao izvršne vlasti je operacionalizacija.

 

Ja od ove vlasti općenito, ne samo od Morticije Adams, ne vidim nikakvu operacionalizaciju bilo čega. 

 

U tom smislu se dobro uklopila u vladu i jednako je beskorisna.

 

Ali zgodno je vidjeti ovakve fanboyeve kako brane jadnu ministricu od zlog komentara na forumu. To što je beskorisna - to su objektivni razlozi. LOL.

 

Onda neka ne uzima plaću i nek raspusti ministarstvo kad joj je već "resor ograničen". 

 

 

 

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
thedream kaže...
To je problem Drago ove sredine, a ne što je tko završio, da li hoda u uncle-Fester izdanju okolo sa 10cm taka, ili se raspe na livadi. Njena profesija kao i završni rad - apsolutno najmanje bitno, i veoma se ružno tako isključivo odnositi prema nekome.

 

Sve ono protiv čega se na temi boriš, izrazio si u otvorenom i veoma subjektivnom i isključivom mišljenju o njoj. Ružno. I za to TU, neće ići. TD.

Shvaćaš li da pričamo o ministrici koja bi trebali biti kompetentna za taj posao.

Nije nikakav ad hominem jer ministarska pozicija nije osobna već javna. Od osobe koji popunjuje tu poziciju očekuje se da je svoju stručnost dokazala već kod obrazovanja, što se za ekofeminizam ne može reći. Jer je sam izraz katastrofalno glup. Kritika tome ne samo da ima svoje uporište već ju je nužno istaknuti.

 

Što se outfita tiče, ministar bi trebao imati pojam o poslovima svog resora te se prikladno odjenuti za te poslove (to bi valjda i djeca trebala znati), jer treba li bivša ministrica Dropulić doći na gradilište odjevena u baletansku opremu jer se njoj tako sviđa?

 

Kritika ide tebi jer si se zaigrao ulogom odvjetnika kojeg nitko nije tražio, te zbog toga što si konstruktivnu kritiku osudio radi neformalnog i duhovitog (poželjnog u ovakvim raspravama) tona našeg kritičara Drage.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

*ebat ga sad, fanboy sam i tresnuo bi ju. Nek na tome ostane. I nemoj mi odjeću molim te naturati kao argument ičega - da je došla u trlišu i gumenim postolama iz poljoopskrbe za ić u polje bila bi manji idiot?!

 

To ti je razina rasprave? Radije se fokusirajmo na samo ministarstvo onda i njenu ulogu u istome, izgled na stranu. To mi je simpatija, imaj malo poštovanja.

 

 

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 15:32 (thedream).
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

U drugu ruku, Auctor mi je dao TU, tako da se sada dvoumim da li je thedream fakat u pravu...

 

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

A trabunjanja...

 

Ona je javna osoba ...

I ti si javna osoba ,ali baš me interesira kaj bi se dogodilo autoru ovako sročene kritike na tvoj račun ,ovdje na forumu. Vjerotno crni!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Samoobrisao bi se. {#}Šalu na stranu, savršeno sam razumio što si htio reći, iako mi je reakcija bila kakva je. Idemo radije o tom - ministarstvu ničega, makar bi se i tu razišli, jer koliko sam gledao - ima tu puno lipih stvari, koje su za 99% populacije idiotske.

Faith divides us. Death unites us.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ne smatram se baš javnom osobom. Osim u smislu da smo svi na forumu javne osobe. Da pitaš na trgu pet ljudi tko je Drago Galić sumnjam da bi i jedan znao odgovor, a da pitaš tko je Mirela Holy, valjda bi svi znali. Dakle, niej baš isto. 

 

Ali, ako me vidiš da se u potpeticama penjem na Sljeme, slobodno mi napiši da sam idiot, odmah ti sada opraštam crni karton. 

 

 

This space for rent!
11 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Javljam se ovdje jer dozvolu dobih
Prijatelja vazna na forumu ovom,
Da smijem opet da sa vama bdijem,
Da se vratim najdrazem mjestu svom.

Tuzna junaka izabrah ja ime,
Jer tuzan i ja izgubih osobu dragu,
Ne zamjerite, znat ce te vi tko sam,
Valjda cete prepoznati u meni kolegu staru.

U stihu pisem nako jer mi je doslo,
Strofa teskih pisati mi je strano,
Pazit cu se od sad, obecavam
Sad ostajem za stalno.

P.S.

Oprosti moderatore sto prvi post
U off-topic pretvori Onjegin,
Morao sam nekako da se javim,
Od sad sam zauvijek fin.

9 Ovo je jedini nacin da vam s
1 mobitela kazem da ne
1 spam-ate o meni, nego da
2 se vratite ovoj temi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:22 (Onjegin).
12 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Ae dežurni špijuni, raskrinkajte evgenija :P

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:01 (ElektričnaOvca).
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Langsdorff najvjerojatnije. Možda i Mentalist, tko zna.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:14 (pr0n_addict).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Onjegin kaže...

...

Mentalni, brate, jes to ti!?

 

{#}

 

PS. Langsdorff nije jer on nema ovako krasan izricaj :)

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 16:59 (tnakir).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Mentalni, brate, jes to ti!?

 

  To sam ga ja jučer nagovorio :)

 

Ali rekao sam mu da bude fin ovaj put, bez brige.

Who fucking cares
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 17:09 (Ranko Kukumar).
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Precarski! Welcome back! :D

 

P.S. - ispričavam se na kršenju želja za offtopic...

16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

zastupničko pitanje tl,dr, ali sam došao do dijela o grupi građana, pa bih samo to komentirao, mislim da je dužnost zastupnika takva pitanja postavljati, koliko god glupa bila i koliko god ih bilo po bilo čijem mišljenju debilno ili manje debilno postavljati ikome (dok se ne kosi sa zakonom)

 

mentalni onjegine, willkommen, benvenuti, welcome

ko treći tita liječi
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 17:30 ((s)izgoreo).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Onjegin kaže...

...

Wherever a man may happen to turn, whatever a man may undertake, he will always end up by returning to that path which nature has marked out for him.”

Aut vincere, aut mori!
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

I tako Rohatinski pa-pa, no protivnicima svakako slabu utjehu predstavlja da će ga vrlo vjerojatno zamijeniti Vujčić. Ništa od slabljenja kune i kontrolirane inflacije, u ovakvim okolnostima mislim da bi to bio show po kreditnu sposobnost građana, ali i čitavog gospodarstva, a cijene su ionako previsoke gotovo svega.

 

Jedini tko bi donekle profitirao u cijeloj priči su poduzeća koja većinu proizvodnje izvoze, i pojedine turističke djelatnosti u smislu konkurentnosti, no to opet debelo uvjetno rečeno.

 

No kako bilo, kralj je mrtav - živio kralj. Sretno Vujo!

Faith divides us. Death unites us.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Kažu da ide Roha svom frendu u Agrokor na plaćicu, službeni automobilčić ranga audijića i službenu karticu. Bilo je i vrijeme - dosta je radio pro bono.

 

 

 

 

This space for rent!
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Boga mi..

Faith divides us. Death unites us.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Diplomat kaže...

Da su naše "glavešine" pametne, svi bi građani(neovisno o seksualnoj orijentaciji,boji kože,čemu već) imali jednaka prava.

Parade nisu glupost,jedini je problem što balkanci sve doživljavaju kao prijetnju..Pogotovo su mi nejasne osobe koje tvrde da je homoseksualizam psihološki poremećaj.

Zar su  homoseksualno orijentirane osobe mentalno zaostale? 

 

EDIT:Pozdrav Mentalist/Onjegin,tko god da si-barem nisam jedini povratnik...

Its been a long time..How have you been?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 20:22 (Cave Johnson).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Ovako to izgleda kada držiš SAD za muda - da im nema njih, okolne države bi ih zgazile u tjedan dana (osim ako bi se cionisti odlučili na nuklearnu opciju), možda čak i brže nego je Wehrmacht uništio prvu Jugu - a to je bilo zaista munjevito {#}

Natanjahu i frend mu policajac Yishai stvaraju etnički čistu državu, zar ti nisi pobornik etničke čistoće? što ti sad ne valja?

ko treći tita liječi
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Ovako to izgleda kada držiš SAD za muda - da im nema njih, okolne države bi ih zgazile u tjedan dana (osim ako bi se cionisti odlučili na nuklearnu opciju), možda čak i brže nego je Wehrmacht uništio prvu Jugu - a to je bilo zaista munjevito {#}

Nisam za nasilno rješavanje tog rusvaja jer ako na svijetu ima ijedno žarište koje bi moglo dovesti do novog svjetskog rata onda je to odnos Izraela i islamskih država.

Smatram ih najokorjelijim licemjerima.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Baš sam tražio tu sliku jer izvrsno opisuje tamošnju situaciju i sveprisutno licemjerje.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Baš sam tražio tu sliku jer izvrsno opisuje tamošnju situaciju i sveprisutno licemjerje.

nisi li ti licemjeran kad jednima zamjeraš a drugi su ti kewl a oboje su isto nacističko smeće čijoj se ideologiji diviš (njemački "wwII" nacisti, neonacisti i izraelska vladajuća naci garnitura)?

ko treći tita liječi
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 23:01 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Možda i jesam...

 

 

EDIT: Vidim da baš inzistiraš na uporabi riječi smeće - zanimljivo.

pa prestani biti, to je ljigavo... jedi ih do kraja ili promjeni debilni svjetonazor

 

edit: mogu pisati i đubre nacističko ako ti smeće nacističko ne leži?

ko treći tita liječi
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 23:13 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Ja se baš potrudim i lijepi odgovor dam, a ti tako agresivno. Baš nekako frustrirano djeluješ, radije me stavi na ignore i mirna Bosna, ako ti toliko smetam.

ma ne, ja ću mirno šutjeti da ti i takvi ugrabite vlast pa da me protjeraš kao natanjahu ili francuski bivši precjednički gnom da me metneš u logor kao hilter jer se krkamo u druge rupe ili smo nedaj bože druge nacionalnosti ili vjere... ne padam na lijepe odgovore, tvoju ideologiju treba raskrinkavati gdje god otvoriš usta, upišeš nacistički pamflet, veličaš zločinački svjetonazor ili se pokušavaš dodvoravati... na ignore ne ideš jer si opasan svugdje i u svakom obliku, na ignore idu fanboyi i forumski retardi i trolovi

ko treći tita liječi
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 23:45 ((s)izgoreo).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

No no samo bez svađe molim,{#} rađe nabacite koji komentar na ovo dole hm ideja je fakat turbo originalna ali smrdana do daske fučkaj ga sad.{#}{#}

 

http://www.24sata.hr/sokantno/preparirao-je-svog-macka-pa-od-njega-napravio-helikopter-268626

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

No no samo bez svađe molim,{#} rađe nabacite koji komentar na ovo dole hm ideja je fakat turbo originalna ali smrdana do daske fučkaj ga sad.{#}{#}

 

http://www.24sata.hr/sokantno/preparirao-je-svog-macka-pa-od-njega-napravio-helikopter-268626

Štajaznam, ne vidim značajniju smrdanost od glave soba iznad kamina - ovo je barem zanimljivije za gledati.

Dis iz okej? Dis iz okej?
Dis iz nat okej? Dis iz nat okej?
Tread softly because you tread on my dreams.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice