Što se to događa, nekakvi e-readeri

poruka: 7
|
čitano: 3.469
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Što se to događa, nekakvi e-readeri

U bugu sam nekoliko puta naišao na članke o e readerima, pa sam htio vidjeti dali još tko razmišlja poput mene.

Takve stvari su bespotrebne, na internetu pročitam dosta članaka koji su jako kratki, tek toliko da doznam najvažnije detalje o nekom proizvodu. Što će se dogoditi sa klasičnim čitanjem, nisam veliki čitaoc, zapravo nisam uopće čitaoc, pročitao sam 1 knjigu u 12 godina školovanja (morao sam) i da nije BUG-a nebih ništa čitao s papira. I u tome je poanta, barem je meni 100000 puta bolje čitati tekstove (čitaj BUG) na listu papira u dvorištu dok sja sunce nego na nekakvoj "verziji mobitela"... poput ovih hibridnih automobila koji su aktualni danas...BMW 7 active hybrid, Porsche GT3 sa nekakvim elektro motorima i puno ostalih stari..napravite klasični kompakt koji troši 3 litre i ima autonomiju 500 km za cijenu od 16000 eura a sportske automobile ostavite da budu sportski. Pa taj BMW 7 nema ispušnih cijevi, i kako izgleda - smiješno...

Dali sam ja u krivu i nisam normalan (vjerojatno to) ili su navedene stvari zbilja bespotrebne...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Što se to događa, nekakvi e-readeri
Ti readeri imaju posebne ekrane, i sjeti se da imas milijune knjiga pri ruci sa tim.
hmda
16 godina
offline
Što se to događa, nekakvi e-readeri

Istina, bug je bolje čitati dok ga držiš u obliku papirnatog izdanja. Ali zamisli ovo-> ideš u školu i nosiš samo jedan e-reader na kojemu su svi udžbenici u digitalnom obliku prilagođenom e-readeru. E to bi bilo zakon. Smijeh

Jedna od prednosti e-readera nad klasičnim knjigama to što ti na njemu možeš imati knjiga koliko ih stane gore, a ništa dodatno nemoraš nositi sa sobom. Recimo, ideš na putovanje i nosiš samo jedan e-reader, a da nosiš knjige, zauzele bi puno više mjesta od njega.

Evo, to je ukratko od mene Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Što se to događa, nekakvi e-readeri

Ma znam ja to sve, to o sve knjige za školu/faks na e-readeru je super ideja. Nego ja sam pročitao negdje da ćeš recimo moći kupiti knjige za njega na webu, to je glupo zar nije poanta čitanja knjiga da čitaš sa papira, odnosno baš knjgu???

Uglavnom, svejedno...ionako me nije briga, ovaj sam post postavio jer mi je dosadno a već sam pročitao novi Bug...

16 godina
offline
RE: Što se to događa, nekakvi e-readeri
Z_interactive kaže...

Ma znam ja to sve, to o sve knjige za školu/faks na e-readeru je super ideja. Nego ja sam pročitao negdje da ćeš recimo moći kupiti knjige za njega na webu, to je glupo zar nije poanta čitanja knjiga da čitaš sa papira, odnosno baš knjgu???

Uglavnom, svejedno...ionako me nije briga, ovaj sam post postavio jer mi je dosadno a već sam pročitao novi Bug...

Eh, ovo ti je već moguće na amazonu (ima još mjesta, ovog sam se prvog sjetio Smijeh). Samo prebaciš na njega i uživaš

15 godina
neaktivan
offline
RE: Što se to događa, nekakvi e-readeri
Z_interactive kaže...

to je glupo zar nije poanta čitanja knjiga da čitaš sa papira, odnosno baš knjgu???

Hm, ne. Poanta čitanja je informiranje, učenje i treniranje mozga, a da li se čita sa pravog ili digitalnog papira potpuno je nevažno.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što se to događa, nekakvi e-readeri
denix kaže...
Z_interactive kaže...

Ma znam ja to sve, to o sve knjige za školu/faks na e-readeru je super ideja. Nego ja sam pročitao negdje da ćeš recimo moći kupiti knjige za njega na webu, to je glupo zar nije poanta čitanja knjiga da čitaš sa papira, odnosno baš knjgu???

Uglavnom, svejedno...ionako me nije briga, ovaj sam post postavio jer mi je dosadno a već sam pročitao novi Bug...

Eh, ovo ti je već moguće na amazonu (ima još mjesta, ovog sam se prvog sjetio Smijeh). Samo prebaciš na njega i uživaš

Nije li ljepse sacuvat pola Amazone (mislim na sumu)

potpis :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice