Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

poruka: 87
|
čitano: 11.416
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Mene osobno najviše živcira "ovisnost" cijelog sistema o dvd-u. Konkretno to znaci dokle god OS ne očita dvd nema šanse da će se išta drugo događati, a ne daj bože da je dvd oštećen onda možda uslijedi i uvijek ugodno namjerno restartanje kompjutera. Tj. vrtiti ce taj je.. dvd do besvijesti kao da mu život ovisi o tome.

 

Drugo je definitivno gledanje bilo kakvog filmskog formata od divx-a, xvid-a, avi-a dvd formata itd... Nikako ,ali nikako mi ne ide u glavu da ne postoji program koji bi brzo i jednostavno prepoznao veličinu ekrana kojeg imam i jednostavno promjenio veličinu prikaza na neku "optimalnu" za veličinu i format mog ekrana. Naravno ja je onda ručno prilagođavam, ali nije li logično da, ako je film formata 4:3, a moj ekran formata 16:9 da se slika automatski rastegne barem malo.

 

I za kraj sam ostavio microsoft office. Fala bogu nisam tijekom života morao puno pisati neke radnje, seminare, diplomske radnje itd... Nakon toliko verzija tog programa po meni nema glupljeg i goreg programa od worda. Po meni je izvan svake pameti da ni uz priručnike od worda i savjete prijatelja on uvijek odluči da tekst ili svojevoljno razmakne ili ne poravna sve stranice teksta ili nešto treće. Nikad nisam uspio "glatko" napsati poduži tekst da mi on nije zagorčao život do kraja.

 

To su moji više-manje glupi primjeri nadam se će te ovu temu nadopuniti sličnim primjerima!

16 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Nekako mislim da će ova tema prije skrenuti u offt sa njubovskim flejmovima :D

16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Najviše me živcira konstantna potreba za nadogradnjom iz godine u godinu hehehe...   

 

(no to me istodobno i privlači jer stalno dolaze nove tehnologije i rast performansi po novčanoj jedinici)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
najvise me nervaju igrice stave nemoguce zahtjeve sam kako bih morao kupit novi hardwer..sad bi jos dodo nekih ukrasnih pridjeva al necu :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
UBIZEC cORPORATION kaže...
najvise me nervaju igrice stave nemoguce zahtjeve sam kako bih morao kupit novi hardwer..sad bi jos dodo nekih ukrasnih pridjeva al necu :D
 To i mene najviše smeta.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
Dado_ZG78 kaže...

Najviše me živcira konstantna potreba za nadogradnjom iz godine u godinu hehehe...   

 

(no to me istodobno i privlači jer stalno dolaze nove tehnologije i rast performansi po novčanoj jedinici)

 Potpis
CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
15 godina
protjeran
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Možda ništa, a možda samo da treba svako "malo" reinstall Winze...Viče Ili ako nećeš onda ti nešto ne šljaka... i nije sve savršeno kako bi trebalo bit. Ali nevermind, nobody's perfect!

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
stoncin3 kaže...

Možda ništa, a možda samo da treba svako "malo" reinstall Winze...Viče Ili ako nećeš onda ti nešto ne šljaka... i nije sve savršeno kako bi trebalo bit. Ali nevermind, nobody's perfect!

 Potpis to i mene užasno neeeeeeeeeervira!!!!! A još me nervira jer ne mogu natjerat da mi proradi memtest86.VičeViče
ASUS P5Q DELUXE,INTEL CORE 2 DUO E8500,NVIDIA 9800 GX2,SEAGATE BARRACUDA 320GB,CORSAIR TWIN2X2048-6400C4,CORSAIR HX 620W I RADI ZA SVIJET,AL' NE SLUŠAJ PLJESKA; I LJUBI SVIJET,AL' NE NADAJ SE PLAĆI, JER HVALA LJUDSKA VODA JE VRH PIJESKA.
16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Ja sam zadovoljan nemam nikakvih problema osim sitnih klasicnih softwerskih, a teza da treba svako malo reinstalirat nema smisla nikakvog ja sam Xp isti imao tri godine ja drzim sve pod kontrolom a ak me komp ne slusa jao si ga njemu !!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2008 21:17 (rambox).
16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

1. kad ti se komp zablokira jer stisnes MUTE Viče

 

2. kad ti se windowsi sruše svakih 2 tjedna iz nekog razloga a sav hardwear je ispravan, pa "posudiš" winowse od kapetana Sparrowa i sve radi Viče

 

3. kad ti se windowsi zablokiraju jer uključiš winamp Viče

 

4. kad moraš nakon uključivanja kompa restartati windowse jer imaju su driveri od zvučne zablokirali, a nakon restarta sve radi Viče

 

5. kad se pojavi poruka WRONG DISC IN DRIVE X:, PLEASE INSERT... i ma koliko puta stisneš CANCEL poruka ne odlazi dok ne ubaciš disk ili restartaš Viče

 

6. ona glupa datoteka koja uzrokuje NTLDR IS MISSING grešku kod bootanja, kao da to nisu mogli malo bolje napraviti Viče

 

i mogao bi sad još unedogled

.

.

.

ukratko mene najviše živciraju windowsi VičeVičeVičeViče

 

(btw. problemi s zvukom su na različitim zvučnim karticama, da ne bi pomislili da je jadna zvučna kartica kriva)

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
UBIZEC cORPORATION kaže...
najvise me nervaju igrice stave nemoguce zahtjeve sam kako bih morao kupit novi hardwer..sad bi jos dodo nekih ukrasnih pridjeva al necu :D
 Slazem se s tom tezom i to sam ja htio napisati ali bio si brzi.Koliko danas  tehnologija ide brzo tako i zahtjevnost igrica raste mislim da kad bi si zazelio odigrati nes dobro da bi trebao mjenjati svake godine ili dvije konfiguraciju da si odigram sve na visokim detaljima ,a tko zna sto ce biti za 10 godina i vise mozda cemo si nes puknuti u guzicu kao dodatni usb i prenositi podatke Smijeh i biti cemo neki roboti ili cemo nositi cipove kao psi ili nes deseto ,ah ni to me nebi cudilo.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Daleko najvise me zivciraju zice i buka!

Sve se to moze smanjiti na manju razinu,jos kad se sjetim prasine..Izlanuo se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Ak si dozvoljavate da vam Winamp smrzava komp onda sigurno niste culi za Aimp, lijepo winamp u smece jer je spor munjen i puno puno precjenjen i stavite fino Aimp definitivno najbolji program za slusanje mjuze i time ste rijesili smrzavanje glede toga veliki dio problema s windowsima stvara puno programa koji su zapravo smece a ne programi samo kaj je to smece poslozeno tak da izgleda i da glumi program no kad se rijesimo toga nema problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
Dado_ZG78 kaže...

Najviše me živcira konstantna potreba za nadogradnjom iz godine u godinu hehehe...   

 

(no to me istodobno i privlači jer stalno dolaze nove tehnologije i rast performansi po novčanoj jedinici)

 Ako bi te mogao malo ispravit, iz mjeseca u mjesec Osmijeh
Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Definitivno Windowsi i sva nesavršenstva koja dolaze s njime.Izlanuo se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
Jerkenovski kaže...

Definitivno Windowsi i sva nesavršenstva koja dolaze s njime.Izlanuo se

Kako volim ovakve postove Belji se

Ako su Windowsi tvoj najveći problem, zašto ih onda koristiš?

Koje nesavršenosti? Argumentiraj to.
16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Onaj koji nema pojma kak komp i Windowsi tj Xp radi odnosno kaj se smije a kaj ne smije i jos kad koristi programe koji ne valjaju uvijek ima problema s necim, naravno tu je iznimka hardware. Ja sa xp-om nisam nikad imao ozbilnjih problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Extremno duga reinstalacija Windowsa - XP se instalira ajde recimo u prihvatljivom vremenu, ali Visti treba pola sata da samo "Complete installation", a još onda driveri i svi potrebni programi... 2 i pol sata posla najmanje...

They say it's mostly vanity That writes the plays we act They tell me that's what everybody knows There's no such thing as sanity And that's the sanest fact That's the way the story goes Dire Straits - One World
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
itf4n kaže...
Jerkenovski kaže...

Definitivno Windowsi i sva nesavršenstva koja dolaze s njime.Izlanuo se

Kako volim ovakve postove Belji se

Ako su Windowsi tvoj najveći problem, zašto ih onda koristiš?

Koje nesavršenosti? Argumentiraj to.
 Mogao bi nabrajati do kraja godine...tako da nema smisla...svi znamo da su daleko od savršenosti...gle ak ti se "sviđa" moj post slobodno  si ga urami i stavi na zid.
16 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Definitivno si u pravu, daleko su od savršenstva. Ali ti si toliko daleko od shvaćanja njihovog nesavršenstva da se to na tebe ne odnosi.

 

Windowsi su odličan sustav, vrlo jednostavan, brz i efikasan. Imaju problema, ali probleme ima svaki imalo kompleksniji softver.

15 godina
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
ZC_Someone kaže...

5. kad se pojavi poruka WRONG DISC IN DRIVE X:, PLEASE INSERT... i ma koliko puta stisneš CANCEL poruka ne odlazi dok ne ubaciš disk ili restartaš Viče

 

 ovo mi je najbolje kad se pojavi
lupaj koliko god hočeš a on se ne predaje...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće
ljudi koji neznaju koristiti google
15 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

BSOD. Tko ga samo izmisli?

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće

utorrent i portovi,3 mjeseca radi sve savršeno,onda iz čista mira niti 1 port mu ne odgovara,i što god da napraviš ne pomaže...onda slučajno nasumično postaviš port i on sav pozeleleni od sreče i počne gutati gigabajte downloada...:S

16 godina
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Zujanje, to me jako živcira.

Svako malo komp mi zuji pa lupim po njemu i onda sam miran jedno vrijeme.

Prokleti lageri na ventilatoru

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće

Čim vidim pješčani sat, već mi pH kiseline u želudcu naraste. A i ono s Wrong Volume inserted, pa 3 izbora koja ništa ne znače are killing meeee!

Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Mene u stvari nervira sve što se je dosad navelo i što će se navesti.Smijeh

ASUS P5Q DELUXE,INTEL CORE 2 DUO E8500,NVIDIA 9800 GX2,SEAGATE BARRACUDA 320GB,CORSAIR TWIN2X2048-6400C4,CORSAIR HX 620W I RADI ZA SVIJET,AL' NE SLUŠAJ PLJESKA; I LJUBI SVIJET,AL' NE NADAJ SE PLAĆI, JER HVALA LJUDSKA VODA JE VRH PIJESKA.
16 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

Evo pročitao sam sve vaše postove vezane za ovu temu.

Osjećam bol u trbuhu, očaj, mržnju i nervozan sam...

15 godina
neaktivan
offline
Što vas najviše živcira u vezi kompjutera općenito

pophizdim kad mi pukne veza na net , i dode mi da istrgnem mreznu iz ploce i zabim ju direktoru t-coma u facu(ili Sanaderu)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Što vas najviše živcira u vezi kompjutera opće

Da stvarno zaboravio sam  i ja reci isto  za  vezu ,kako mi  rijetko  puca  veza jel  sa  na metronetu  ali  dode i to vrijeme kad  kod njih  pukne  ,a  ja  igram cod  2 prek neta sav  lud  ide  mi  i sam  pukne  sve u tri pm najgore  je  kada  se  gledaju  xxx filmovi  sav  se  ufuram  veza  pukne  bog ti bi bi bi .... Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice