Stolica / Fotelja za računalo? izdvojena tema

poruka: 1.388
|
čitano: 705.090
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

danas je dosla *stolica koja je prije tjedan dana kostala 1170kn i po toj cijeni sam je uzeo da ne bude zabune pa da natipkam kratki osvrt i dojam nakon nekoliko h sjedenja. odmah mogu reci da je stvarno puno puno bolja od onih obicnih plasticnih od 400-tinjak kn na kojima svi uglavnom sjedimo dok se ne odlucimo za neku skuplju varijantu i ako se dvoumite oko te investicije moj savjet bi bio definitivno da. sada, da li vrijedi 1800kn kolika joj je puna cijena, to nazalost ne mogu reci jer nisam probao druge skuplje stolice u tom cjenovnom rangu. uglavnom stolica je robusna, svaki komad je izrazito tezak i postolje je pravo zeljezno. naslon za ruke je podesiv po visini i nesto sitno se moze korigirati u sirinu i relativno je mekan za podlaktice. ono sto je meni zapravo najbitnije je "spuzva" ili kako ga sada po novome svi bacaju u nesvjest na rijec "pjena" je najbolja sto sam probao od svih ovih uredskih stolica po lesnini itd. Dakle nije premekan da propadas kao u fotelji a opet je dovoljno mekan i debel sloj da ne osjetis zeljezo ispod guzice. Jastucici za kicmu i glavu/vrat su prava stvar zapravo ( iako nikada ranije nisam mislio da cu to koristiti, zapravo nisam ih ni htio staviti al kao kad ih vec platis kao daj da probam) i stvarno ti "tjeraju" kicmu u pravilan polozaj. oba 2 su naravno lagano podesivi po visini. Od ostalih stolica u slicnom rangu samo sam probao onu zelenu u jysku i mislim da je ovo puno kvalitetnija i ozbiljnija stolica, i ono sto je najbitnije, puno je meksa i ugodnija za sjedenje. Ne znam ako kome moze komentar biti od pomoci al eto, mislim da za ovu cijenu govorimo o sasvim ok stolici. Minus je sto je kod prvog "instaliranja" stolice  vrh cilindara za spustanje/podizanje bio dosta tvrd i ona ruckica ga nije uspjevala potisnuti da bi se stolica mogla spustiti/podici ali nakon nekoliko "manualnog" silovanja ravnim sarafcigerom sada sve sljaka ; )

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel mozes nabaciti par slika ? Ja sam ju narucio pred 10 dana , također na akciji i jos nista

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 17:28 (Haf932).
7 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Trazim stolicu za gaming do 1200-1300 kn, pa ako netko moze bacit preporuku, a sad su i ti BF popusti pa bih mogao dobro proci

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Haf932 kaže...

Jel mozes nabaciti par slika ? Ja sam ju narucio pred 10 dana , također na akciji i jos nista

 strpljen-spasen : ) stolica je identicna kao na slici, puno je veca od onih smeca od 300-400kn i ima ogroman naslon za ledja. kad je budes montirao skuzit ces da je prava stvar ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Reboot je odlična prilika za ovo ;)

13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

I moja danas stigla .  Ovak na prvu - jako udobna, pošto sam do sada sjedio na nekoj rasturenoj fotelji . Najvise mi se sviđa sto je jako visok naslon za leđa , pa se mogu cijeli lijepo nasloniti . Jastučić za vrat mi je prava stvar , ali ovaj za leđa mi zasada nikako ne paše, jednostavno mi " smeta " . Ostavio sam ga montiranoga , pa ću se probat priviknut na njega ( jebga , jednostavno stvar navike ,dosad se nisam susreo s time ) . Ima svakakvih podesavanja , od visine same stolice , do spustanja naslona za 180º ( full vodoravno ) , moze se njihati na njoj , te se nasloni za ruke daju spustat i podizat i okretat u 3 smjera (lijevo , desno i ravno ) Kao jedinu manu bih naveo baš to lagano okretanje naslona za ruke , trebali su sloziti da se to ipak teže okreće . Šteta da i druge boje nisu bile na akciji, meni bi crvena najbolje pasala , ali nije ta boja vrijedna skoro 600kn razlike . Po meni se isplatila uzeti za tih 1.170kn koliko je bila na akciji . S druge strane , vrijeme će pokazati koliko je izdržljiva i kvalitetna .

Music As A Weapon !!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Što mislite o ovoj ponudi dali se isplati za ove novce,imam 115kg i 2m i ovo mi je vrh budžeta
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
ivanzd1 kaže...
Što mislite o ovoj ponudi dali se isplati za ove novce,imam 115kg i 2m i ovo mi je vrh budžeta

 Ne znam , ali mi izgleda da će ti s 2 metra visine, glava visjeti iza, preko gornjeg ruba 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

ja imam ovu:

https://www.emmezeta.hr/namjestaj/ured/uredske-stolice/52771/empire-uredska-fotelja/

 

možda da je malo tvdji ovaj dio za sjedenje...inace je ok stolica...

jedino sto pise da je do 110kg, al kontam da bi izdrzavala ona i 115kg

11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-arozzi-enzo-crna-430600056

 

U linksu danas na akciji za 800kn AROZZI Enzo pa ako netko zeli. 

Kovačić
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

I Hangar18 Megastore ima akciju na stolice : KLIK

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Haf932 kaže...

I Hangar18 Megastore ima akciju na stolice : KLIK

 Kakve su te kobre?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 20:21 (axos).
13 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Poslije 2 i pol tjedna čekanja stigla GT Omega. Trajalo je zbog neke greške kod njih ali glavno da je stiglo. Sve uredno zapakirano samo što nisam dobio dva M6 šarafa koja trebaju za one plastike koje pokrivaju metalni dio na naslonu, također nisam ni M10 i M6 imbuse dobio ali srećom ne fali mi alata doma tako da nije bio problem, srećom imam i šarafa pa sam i tu plastiku riješio ali javit ću im svejedno. Sve je lijepo sjedalo osim jednog kotačića, lijepo sam se nazajebavao s njim ali sjeo je. Kad je konačno složen moralo se i sjesti malo u to čudo... Prvi dojam odličan, kvaliteta izrade vrh. Nasloni za ruke predobri, možeš gore-dolje, lijevo-desno, naprijed-natrag i pod kutom ih slagati, vrh je od neke tvrde gume napravljen tako da je i odličan za ruke. Po udobnosti nešto najbolje na čemu sam sjedio, maknuo sam onaj naslon za leđa jer mi je nekako bolje bez njega. Sve u svemu, imam osjećaj kao da su mi leđa na godišnji otišla Ovo su dojmovi nakon tek dvosatnog korištenja, javim se negdje druge godine kad ''nabije više kilometraže''.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 20:24 (vrinho).
13 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Stigao i meni dxracer king. Kvaliteta super nemam neke pritužbe osim da je malo pre tvrda. Moguće da je razlog mojih 90 kg ato je sjedalica za do 150kg.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
axos kaže...

Stigao i meni dxracer king. Kvaliteta super nemam neke pritužbe osim da je malo pre tvrda. Moguće da je razlog mojih 90 kg ato je sjedalica za do 150kg.

 Ne brini, za 2-3 tjedna ce ti se prilagoditi i nece bit pretvrda. To je normalna stvar za kvalitetnije stolice

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Imali li tko kakav komentar za ovu stolicu u Jysk-u. uskoro će biti na popustu i koštati 1250kn (njihov katalog). Nažalost u Jysk-u kraj mene je nemaju na lageru da je isprobam.

 

Može li isto tako preporuka neke stolice za višesatno sjedenje a da ne opterećuje donji dio leđa do nekih cca 2 000 kuna ukoliko gornja nije dobra. Hvala

16 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel ima nešto na sniženju ovih dana. Išao bih do 1100 - 1300 kuna. Nisam pratio gdje je najbolje kupovati niti znam dobre modele i proizvođače.

Bitno mi je da mojih 70 kg ne počne propadati nakon 6 mjeseci i da eventualno mogu zamjeniti taj plinski podizač kada ode u vječna lovišta.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
10 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Sitgla mi je danas gt omega sport racing,razlika stare i omege nebo i zemlja

Zasada sam prezadovoljan 

15 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
toma20 kaže...

Sitgla mi je danas gt omega sport racing,razlika stare i omege nebo i zemlja

Zasada sam prezadovoljan 

 Od kud si narucio?

10 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Frenkyca kaže...
toma20 kaže...

Sitgla mi je danas gt omega sport racing,razlika stare i omege nebo i zemlja

Zasada sam prezadovoljan 

 Od kud si narucio?

 sa njihove stranice LINK,vidim da imaju akciju jos 4 dana tako da se isplati uzeti

 

ako bude netko narucivao uzmite i kotacice koji se zakljucavaju,ispod stolice imate opciju 10 funti su,a shipping je 17-18 funti,dostava je free ako je iznad 250 funti narudzba,moja je bila 246 tako da se ustedi par funti i dobijes kotacice 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 19:34 (toma20).
11 godina
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Ima kakva stolica za potporu kriza i glave do 1500-1600kn za visoke ljude, imam 192cm pa da mi naslon za glavu ne bude na lopaticama, a opet da mogu na rate uzeti?

Po mogucnosti gamerska.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 16:27 (acmilan2).
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
acmilan2 kaže...

Ima kakva stolica za potporu kriza i glave do 1500-1600kn za visoke ljude, imam 192cm pa da mi naslon za glavu ne bude na lopaticama, a opet da mogu na rate uzeti?

Po mogucnosti gamerska.

 Nema nista takvo? Ni cjenovno ni po karakteristikama?

Kovačić
7 godina
online
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Niti da imam gamersku stolicu nit ju planiram kupovati, ali generalni konsenzus u temi je da se nista ispod cijene Marcusa iz Ikee ne isplati kupovati, rang vise je dxracer a ostalo je stvar osobnog odabira. Marcusa probaj sam u ikei dal ti odgovara a za dxracer sigurno mozes naci hrpu reviewova na netu pa vidi koji ti odgovara.
9 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Jel vrijedi ovo tih novaca ili ima nešto bolje za tu cijenu. To je nekakav maximum. Može i iz vana al da cijena ne prelazi ovu cifru. Klinac je skupio nešto za Božić pa da ne potroši baš na neko smeće. Ne igra mu ona iz Ike-e jer nije njegovom oku ugodna ajte pliz pomagajte vi sa više iskustva od mene!!

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Ima kakva stolica za potporu kriza i glave do 1500-1600kn za visoke ljude, imam 192cm pa da mi naslon za glavu ne bude na lopaticama, a opet da mogu na rate uzeti?

Po mogucnosti gamerska.

 Nema nista takvo? Ni cjenovno ni po karakteristikama?

 ovo bi ti trebalo odgovarati DxRacer Racing Pro ... je nesto skuplja od tvoje zeljene cifre, i nemoze na rate, ali u toj kategoriji cijene nema bolje. Ja sam ju platio 2800 kn pred 2 god i nije mi zao ni lipe :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Darkoooo kaže...
Niti da imam gamersku stolicu nit ju planiram kupovati, ali generalni konsenzus u temi je da se nista ispod cijene Marcusa iz Ikee ne isplati kupovati, rang vise je dxracer a ostalo je stvar osobnog odabira. Marcusa probaj sam u ikei dal ti odgovara a za dxracer sigurno mozes naci hrpu reviewova na netu pa vidi koji ti odgovara.

 

Minneyar kaže...
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Ima kakva stolica za potporu kriza i glave do 1500-1600kn za visoke ljude, imam 192cm pa da mi naslon za glavu ne bude na lopaticama, a opet da mogu na rate uzeti?

Po mogucnosti gamerska.

 Nema nista takvo? Ni cjenovno ni po karakteristikama?

 ovo bi ti trebalo odgovarati DxRacer Racing Pro ... je nesto skuplja od tvoje zeljene cifre, i nemoze na rate, ali u toj kategoriji cijene nema bolje. Ja sam ju platio 2800 kn pred 2 god i nije mi zao ni lipe :)

 Stisnuo bih HVALA al mi nema te opcije na tom podforumu. Okej, ajde, probat cu vidjeti sto, gdje i kako, mozda se mogu i isprobati i sl. pa cu odabrati. Za sad hvala obojici!

Kovačić
12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
acmilan2 kaže...

 Stisnuo bih HVALA al mi nema te opcije na tom podforumu. Okej, ajde, probat cu vidjeti sto, gdje i kako, mozda se mogu i isprobati i sl. pa cu odabrati. Za sad hvala obojici!

 Upisi u njuskalo dxracer i izbacit ce ti lika kod kojeg sam ja uzeo... moze se sve kod njega vidjet i isprobat, jedino sto je puno skuplji nego ova online cijena trenutacna.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
protjeran
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

Inace Secretlab ima takoder dobre popuste uz free shipping klik.

 

Nude jos dodatan popust od 50 eura ako se dva stolca naruce na istu adresu. Recimo ja pikiram ovu Omegu, cijena je malo veca nego sto sam planirao pa ako ima netko koga zanima neki od njihovih stolaca mogli bi nabaciti kombinaciju da se ustedi dodatnih ~200kn ako narucimo skupa. Akcija im traje do kraja godine.

12 godina
neaktivan
offline
Stolica / Fotelja za računalo?

https://www.amazon.com/Staples-Hyken-Technical-Chair-Black/dp/B00OCSNMO2

 

Ima li kakva ergonomska tipa ova gore do nekih 2 soma max u EU ili kod nas?

 

Ove gamerske su idiotizam, popusio sam sto sam uzeo već takvu.

 

Imam 90 kila atletske grade i preferiram ove mesh, prozračne, ako ima kakva preporuka bio bih zahvalan.

12 godina
offline
Re: Stolica / Fotelja za računalo?
Mr.greenx kaže...

https://www.amazon.com/Staples-Hyken-Technical-Chair-Black/dp/B00OCSNMO2

 

Ima li kakva ergonomska tipa ova gore do nekih 2 soma max u EU ili kod nas?

 

Ove gamerske su idiotizam, popusio sam sto sam uzeo već takvu.

 

Imam 90 kila atletske grade i preferiram ove mesh, prozračne, ako ima kakva preporuka bio bih zahvalan.

Naletio sam na dvije ovakve dok sam za sebe trazio. 
https://www.furnitura.hr/uredska-stolica-hy-7006c
https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70261150/#/70261150

Nisam ih probao.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice