Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???

poruka: 5
|
čitano: 10.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???
pitanje

Pozz .... Dal ima neka stranica gdje mugu upisat npr. Osijek - Bjelovar i on mi izračuna tocnu kilometražu???

 

Tnx..

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
15 godina
protjeran
offline
RE: Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???
prihvaćeno rješenje
NoOne1 kaže...

Pozz .... Dal ima neka stranica gdje mugu upisat npr. Osijek - Bjelovar i on mi izračuna tocnu kilometražu???

 

Tnx..

 imas,otidjes na hak-ovu stranicu i tamo imas bas to,izracuna ti i vrijeme,i kilometrazu...ak zapne javi..pozz
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???
prihvaćeno rješenje

Ja načešće koristim ovu od Michelin-a.

15 godina
offline
RE: Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???
autorov komentar
zokiN kaže...
NoOne1 kaže...

Pozz .... Dal ima neka stranica gdje mugu upisat npr. Osijek - Bjelovar i on mi izračuna tocnu kilometražu???

 

Tnx..

 imas,otidjes na hak-ovu stranicu i tamo imas bas to,izracuna ti i vrijeme,i kilometrazu...ak zapne javi..pozz
 Eto uspio..i hvala..ak iima jos netko kakve stranice nek slobodno stavlja..
Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
15 godina
protjeran
offline
RE: Stranica za mjerenje kilometraže hr gradova???
NoOne1 kaže...
zokiN kaže...
NoOne1 kaže...

Pozz .... Dal ima neka stranica gdje mugu upisat npr. Osijek - Bjelovar i on mi izračuna tocnu kilometražu???

 

Tnx..

 imas,otidjes na hak-ovu stranicu i tamo imas bas to,izracuna ti i vrijeme,i kilometrazu...ak zapne javi..pozz
 Eto uspio..i hvala..ak iima jos netko kakve stranice nek slobodno stavlja..
 nema na cem...mislim da ti ta hakova stranica solidna...ako trebas jos kaj javis...ako imas nokiu malo bolju
tj,noviu,imas garmin tamo isto ti izracuna,jos ti je bolje,sjednes u auto,i samo slusas kud trebas...npr ja imam n95..i super
zadovoljan
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice