Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

poruka: 36
|
čitano: 9.144
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Evo pošto imam integriranu grafu tražio sam neko bolje rješenje, te sam na Njuškalu naletio na HD4870 X2 za 700 kn.

 

I sad pošto nemam 700 kn pitam ga ja da li može nekakva zamjena za hardver + 300-400 kn i pošaljem mu popis stvari koje bih želio mjenjati sa BOL oglasnika. I lik mi napiše kako bi 2 GB RAM-a za laptop, D Link USB wireless adapter i 300 kn bilo sasvim dovoljno i pošalje mi ovu fotografiju na kojoj je grafička. 

 

Sljedeći dan ja ga pitam da li ima fotoaparat da poslika još par slika, kaže on nema prijatelju je posudio, pitam ima li webcam da ju vidim - nema. 

 

Ja bi se odmah našao s njime i ne bih otvarao temu ali čovjek je iz Starigrada, a ja sam u okolici Zagreba pa bi to trebali obaviti poštom. I još što je sumnjivo, upišem ja naziv slike u Google (ati-radeon-hd-4870-x2-2gb-profi-kartica-sapphire-slika-7783693) i izbaci mi ovaj oglas, a taj čovjek je na području Zagrebačke županije. I sad ne znam šta da radim, ova ponuda mi je fkt dobra ali bojim se da je fejk, imate li vi kakvih iskustava s dotičnim? Preko Gmaila i Fejsa mi se činio dosta nepismen..

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Faca govori 1000 riječi

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
14 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Nicola Pooper...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu

ja bi ga zaobisao,danas fakat nije problem nista poslikat pa makar s mobitelom,ja dok prodajem stvari na njuskalu mogu i uzivo preko skypa pustit da se vidi da grafa radi i sl,te fore da mu je aparat kod prijatelja vise ne prolaze.

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Ma znam.. ali lik mi je dao svoje podatke, tekući, adresu i sve. A sliku je prebacio s onog oglasa.. Šta da mu sad kažem, hoću li ga pitati zašto je uzeo sliku sa drugog oglasa ili da to nekako potajno učinim da ne skuži, nekim trik pitanjem? 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Ovaj oglas vrišti da je fake...lol..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Ne isplati se jer trazi puno on a jos oglas nije siguran.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Pa nađi nekog iz tog mjesta, ako ti je bitno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
Fićo_CoD 5 kaže...

Ma znam.. ali lik mi je dao svoje podatke, tekući, adresu i sve. A sliku je prebacio s onog oglasa.. Šta da mu sad kažem, hoću li ga pitati zašto je uzeo sliku sa drugog oglasa ili da to nekako potajno učinim da ne skuži, nekim trik pitanjem? 

i jedan ovaj tjedan i meni dao i email i face i xfire a ja lijepo posaljem grafu a on ju nece podic jer se predomislio i sad cekam da dodje nazad i da platim 2 postarine,ja bi odma odustao od tog prodavaca,vidi se da nije ozbiljan cim zeli minimalno pomoci.

Heroes get remembered, but legends never dies.
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Ja sam mu poslao upit ako mi da iste slike onda ću ga pitati zašto neposlika mobitelom,javim sve.

ł
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
ljubo2mad kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Ma znam.. ali lik mi je dao svoje podatke, tekući, adresu i sve. A sliku je prebacio s onog oglasa.. Šta da mu sad kažem, hoću li ga pitati zašto je uzeo sliku sa drugog oglasa ili da to nekako potajno učinim da ne skuži, nekim trik pitanjem? 

i jedan ovaj tjedan i meni dao i email i face i xfire a ja lijepo posaljem grafu a on ju nece podic jer se predomislio i sad cekam da dodje nazad i da platim 2 postarine,ja bi odma odustao od tog prodavaca,vidi se da nije ozbiljan cim zeli minimalno pomoci.

Za plaćanje pouzećem preporučam tražiti uplatu od minimalno 50 kn unaprijed, minimalan rizik za obje strane. Ukoliko ne preuzme paket barem si pokrio poštarinu za povrat paketa.

13 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Budem ija poslao ponudu i i neku zamjenu i slike da mi pošalje pa javim!!!

Nino
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
ok hvala vam na odazivu, jos kad bi ovdje nekobg bilo iz Starigrada.. ma nije meni problem poslati postom to za razmjenu, nego mu jos moram i uplatiti 300 kn na racun...
EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
13 godina
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
Fićo_CoD 5 kaže...
ok hvala vam na odazivu, jos kad bi ovdje nekobg bilo iz Starigrada.. ma nije meni problem poslati postom to za razmjenu, nego mu jos moram i uplatiti 300 kn na racun...

Evo ovako odg. mi je,i dao mi je istu onu sliku,sada sam zatražio da mi ju poslika s svojim potpisom na papiriću.

još 1 odg.

citiram

problem je u tome sto nemam mob sa kamerom i nemam foto aparat to sam slikao prije 4 dana.pa neznam cini mi se uredna ponuda.

 

edit

obavještavat ću vas.

 

on
evo slika.pa neznam sta imate za zamjenu mozemo se dogovorit nemam skype imam samo facebook koji koristim za poker.odakle ste vi


        ja na njuškalu upit šaljem
    Pozdrav zanima me grafa,dali možeš mi slike poslati njene? i dali može kakva zamjena+novac. Ako imaš skype dodaj me evilmage007 pa da se dogovorimo tamo
    Oglas: http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/sapphire-radeon-hd-4870-x2-oglas-3682501


ati-radeon-hd-4870-x2-2gb-profi-kartica-sapphire-slika-7783693.jpg    ati-radeon-hd-4870-x2-2gb-profi-kartica-sapphire-slika-7783693.jpg

 JA   
Ja sam okolica osijeka,dali možete više mi slika dati s vašim potpisom na papiriću? Imam nVidia 9800GTX+ AMP Zotac Tvornički Overclockana+400kn?

 JA   
Mislim nije problem da se naći još Hardvarea kod mene.

ON   
problem je u tome sto nemam mob sa kamerom i nemam foto aparat to sam slikao prije 4 dana.pa neznam cini mi se uredna ponuda.

 JA   
dali možete posuditi da poslikate? nekako na bilo koji način,jer tu sliku ja mislim da sam vidjeo prije jedno 10tak dana na njuškalu isto takav radeon kao vaš samo ja mislim da je bio skuplji.

ON

hmm mogo bih ali izgubio bi dosta vremena pa tako da necu,gledajte dat cu vam svoj facebook profil i dat cu vam svoje podatke adresu i to naravno ak pristanete na razmjenu uz nadolplatu ako nista zao mi je ima jos musterija pa nemog trositi vrijeme na slikanje grafe?

 

 JA

pa što vam je problem poslikati grafu? makar napraviti par slika u sistemu znači GPU-Z svojstva sistema i to,mislim da uslikate s tipkom Print Screen na tipkovnici.

ł
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 20:33 (kruskar).
16 godina
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
Postavi novi thread sa upitom, ili ak se da, promijeni naslov ovom da trazis nekoga iz starigrada. Na nevidjeno ne šalji.
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

ON

nisam to nikad radio najbolje bih bilo da licno dodete provjeriti grafu ako ste toliko sumljicavi

 

 JA

Gledajte predaleko ste mi,imao sam loša iskustva na taj naćin zato hoću da budem siguran,skinete CPU-Z program on vam očita sve o grafičkoj što ima stisnete PRT SCR ili Print Screen i otvorite paint i stisnete crtl+v i spremite,i pošaljete mi vamo.

 

ON

ok ako budem imao vremena i volje napravim vam to sutra.

 

 JA

Što vam je sada problem? to vam je 5 minuta posla i nastavite raditi ono što ste radili.

 

ON

Problem je u tome sto se ne razumijem u to sve jer mi je sin stavio oglasnik a i ta grafa nije u kompu zato jer je sin kupio jacu valjda i zato prodaje onu u tome je problem.ja bih rado napravio to makar bilo po sata posla,a sad da idem kod sina u stan pa da mu objasnim to sve nebih se dao zamarati time zao mi je!

 

 JA

Evo moje slike da vidite otprilike kako izgleda taj program.Recite sinu neka ju ušteka u kompjuter i napravi te slike kao što sam ja.

ł
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 20:43 (kruskar).
12 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

el starigrad pokraj slatine(viroviticko-podravska zupanija) imam frenda u starigradu, ako hoces poslat cu ga da ode vidit, to je selo, svi se znaju :)

kupujem sve pomalo, Rest In Peace Steve Jobs
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

ON

ok sutra cu mu objasniti sve pa vam javim.

 JA

Pa rekli ste da idete sada kod njega? pošto idete recite mu da to napravi do sutra popodne da se možemo dogovoriti.

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________

ček to je kod slatine? moram vidjeti koliko je km pa možda bih mogao sam otići tamo,čisto kod frenda u slatinu pa onda kod tog tipa.

To je starigrad kod sinja,ličko senjska,sad sam pogledo na oglasu.

 

545454 starigrad
Ličko-senjska

ł
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 20:49 (kruskar).
14 godina
offline
Re: Sumnjiv oglas na Njuškalu
dombak1608 kaže...

el starigrad pokraj slatine(viroviticko-podravska zupanija) imam frenda u starigradu, ako hoces poslat cu ga da ode vidit, to je selo, svi se znaju :)

to je ličko-senjska županija 

16 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu
Cpu-z ima validator, koji se nemoze fejkati jer je screenshot sa podacima omailu na serveru. Zato ako i tražite dokaz, nikako screenshot, nego nek pošalje link na validaciju.
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

Ili jednostavno ovakvu sliku da.

ł
13 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu
Ovo meni odgovorio i poslao onu istu sliku!!

mogli bih se dogovoriti cini mi se fina ponuda imam samo ovu sliku jer sam to kod kolege slikao prije nego sto cu stavit oglas.pa mogli bih poslati koju sliku evo profil mog facebooka pa me dodajte da se dogovorimo prije ,hvala


Pa zanima me grafa ali ja bih ti ponudio svoju GTS 450 1GB ddr5 i neku lovu ako pristaješ koliko bi ti trebao nadoplatiti i može li još koja slikica kartice??
ja ti šaljem svoje ako si zainteresiran!!
Nino
15 godina
neaktivan
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

 

World Championships: 7, GP started: 282, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,493
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu

ON

da to je moj facebook ma to sam pravio jako davno neda mi se mjenjati nista i ni neznam ok sutra cu ici do njega pa cu svi vidit sa njim.hvala vama li pozdrav

 JA

Ok. HVALA.

ł
13 godina
offline
Sumnjiv oglas na Njuškalu
griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

Nek ova tema bude univerzalna za raznorazna pitanja o oglasima sa Njuškala (razmjena iskustava, mišljenja, isplativosti i sl.) pa tu fino raspravljajte i pitajte sve što se tiče trgovine putem Njuškala.

Svaki savjet je dobrodošao a posebno onaj za izbjegavanje muljatora i prevaranata.

World Championships: 7, GP started: 282, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,493
13 godina
neaktivan
offline
Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

JA kao putujem za Benkovac i ovo mi odgovorio!

 

 

problem je sto sam na poslovnom putu do petka pa tako da se ne mozemo naci a garaf je kod mene ja sam trenutno u puli kod ugljanika,jedino da vam posaljem hp expresom ako bih pristali ja bih vam u pon poslao grafu a vi meni posaljite iza cetvrtka tako da imate vrmenea za provjeru graficke a sto se tice nadoplate neznam kako bih se dogovorili koliko bih vi ponudilo


PA ovako ja ti u ponedjeljak ali u utorak 100% putujem za Benkovac pa bi se mogli i naći,
i ti vidit moju grafu i možeš je odmah isprobat a ja vidit tvoju i dogovorit se, ako ništa bar popit ćemo kafu.
KOliko bi ti ja trebo otprilike nadoplatit da se znam ravnat ??

Nino
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 21:56 (Ninogulub).
12 godina
protjeran
offline
Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pomoc-forumasima-drugim-gradovima/92147.aspx

 

 

Evo ova tema ako nekom može pomoć, također modovi, mogli bi je staavit sticky, jer je korisna, a niko nezna za nju.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

lol koliko je ponuda i upita došlo liku, posumnjat će nešto {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
13 godina
offline
Sumnjivi oglasi na Njuškalu - P&O

Vidite da je fake,odgovorio je svima različito,sad bi tom liku trebalo poslati link ove teme da pročita kako je sam sebe SHEBO i tako ga ugasiti.

ł
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice