Super talent

poruka: 40
|
čitano: 10.382
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Super talent

, riječ je o Super talentima....

 

Ovo je tema za raspravu...

 

Ja cekam da dodje neki 7-godisnjak i odsvira Eruption.

 

 

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
Super talent

gledao sam jucer nesto malo.

najjaci su mi bili oni mali slavonci, iz nekog mjesta pokraj slavonskog broda, na tamburicama, prezakon su.

a i ovaj lik je odličan!

15 godina
neaktivan
offline
Super talent

uf ovaj mali je odlican...svaka cast...ima i glas i sluh..i odlicno svira violinu....sigurno je jedan od favorita....i ona mala klinka je bila dobra sta je pjesvala samo se nemogu sjetiti sta samo znam da ce do finala dogurati sigurno :D

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
14 godina
protjeran
offline
RE: Super talent
Hrvojestr kaže...

uf ovaj mali je odlican...svaka cast...ima i glas i sluh..i odlicno svira violinu....sigurno je jedan od favorita....i ona mala klinka je bila dobra sta je pjesvala samo se nemogu sjetiti sta samo znam da ce do finala dogurati sigurno :D

Liza Minelli Cabaret, mislim.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
Mentalist kaže...
Hrvojestr kaže...

uf ovaj mali je odlican...svaka cast...ima i glas i sluh..i odlicno svira violinu....sigurno je jedan od favorita....i ona mala klinka je bila dobra sta je pjesvala samo se nemogu sjetiti sta samo znam da ce do finala dogurati sigurno :D

Liza Minelli Cabaret, mislim.

Tako je..:)))....mala je bila odlicna...

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Super talent

Ne znam jeste li gledali prošli put onog slijepog dečka, i onog tipa koji je radio twirling (neznam jesam dobro napiso)... isto fav...

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Cro+Warrior
14 godina
neaktivan
offline
Super talent

Mene Merlić živcira.Ne znam tko je njega stavio u žiri.Čovjek je čudan,a i kriteriji su mu čudni i ako bi on trebao biti hrv.verzija Simona,onda su stavrno pogriješili.Dođe grupa od 20 ljudi na pozornicu;starčeki sjede,kartaju i pjevaju,a ove sjede na podu pletu mrežu i isto nešto pjevaju i na kraju im Merlić kaže DA!!!A onom dečku koji odlično pjeva i svira violinu,koji je jedini digao čitavu publiku na noge i koji je rasplakao Ninu Badrić kaže NE!I ne zna  zašto nisu pustili onog dečka koji lijepo pjeva i svira klavir.Nisu prikazali ni jednog talenta,samo neke debile.Po meni su jedini talenti ovaj zadnji dečko koji lijepo pjeva i sivra violinu ,ona curica što je pjevala Cabaret od Lize Minelli,onaj što vrti štapom(twirling)i možda onaj slijepi dečko što dobro svira klavir,ali nema neki glas za pjevanje.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 20:14 (dncrmt).
16 godina
neaktivan
offline
Super talent

a ja mislio da je ovo tema vezana uz RAM... :)

Najbolje su vinske mušice...
14 godina
offline
Super talent

najbolji je onaj sa štapom svaka mu čast

 

14 godina
neaktivan
offline
Super talent

Upišite u youtube Emir Ilijaš, pa ćete vidjeti što je talent.

 

Inače, moj prijatelj sa bendom je bio tamo.Prošli su, čak je i Dubravko rekao ''da''.

Bit će sljedeči petak u emisiji.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
r420r kaže...

a ja mislio da je ovo tema vezana uz RAM... :)

hahahahahaha super talent

 

btw meni je dobar bio onaj mali iz kaštela što je imitirao uzbunu,konja i motornu pilu...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 23:28 (sk8 4 life).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
sk8 4 life kaže...

 

btw meni je dobar bio onaj mali iz kaštela što je imitirao uzbunu,konja i motornu pilu...

Imitator Marko je iz Imockog

 

Jos par "simpaticnih"

Zvizdac Marko iz Livna

Fals Ban sa gajdama ne znam odakle

Trenkovi Panduri iz Pozege

Pas Muffin iz Lozovca

15 godina
neaktivan
offline
Super talent
Meni su najjači oni što sviraju rock s gajdama,i još ona luda odjela,presmješno...
14 godina
neaktivan
offline
Super talent

Eto, WC1 su bili i prošli :p

 

Moj prijatelj je onaj na trubi što je govorio Smijeh

14 godina
protjeran
offline
Super talent

Jesu mi glupi oni stari konji...

 

 

Koju su pjesmu pjevali oni mali para-metalci? Kupao sam se pa sam cuo samo isjecak.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
Super talent

nije prošao flash dance unit :O...onaj mali po meni nije trebo doć :)

Oh, the water is red with the blod of the death, but I'm still alive pray to God I survive.
16 godina
neaktivan
offline
Super talent

Daj molim te, onaj mali pekmez što je direktno ušao nema veze   s ičim, a da ne spominjemo kako ''ubija'' violinu.

 

Flashdance potpuno ne zasluženo ispao. Čak mi se čini da vrijeme glasanja nije bilo isto za sve, jer su cijelo vrijeme pozivali na glasanje, kad su neki već obavili svoju točku, a neki nisu.

Ispravite me ako griješim.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
FlyBoy kaže...

Daj molim te, onaj mali pekmez što je direktno ušao nema veze   s ičim, a da ne spominjemo kako ''ubija'' violinu.

 

Flashdance potpuno ne zasluženo ispao. Čak mi se čini da vrijeme glasanja nije bilo isto za sve, jer su cijelo vrijeme pozivali na glasanje, kad su neki već obavili svoju točku, a neki nisu.

Ispravite me ako griješim.

Glasanje je bilo isto za sve,od početka showa.Po meni su trebali proći Flashdance unit i Nina.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
offline
RE: Super talent
dncrmt kaže...
FlyBoy kaže...

Daj molim te, onaj mali pekmez što je direktno ušao nema veze   s ičim, a da ne spominjemo kako ''ubija'' violinu.

 

Flashdance potpuno ne zasluženo ispao. Čak mi se čini da vrijeme glasanja nije bilo isto za sve, jer su cijelo vrijeme pozivali na glasanje, kad su neki već obavili svoju točku, a neki nisu.

Ispravite me ako griješim.

Glasanje je bilo isto za sve,od početka showa.Po meni su trebali proći Flashdance unit i Nina.

Ali nisi znao broj telefona za one koji su na kraju bili. Da, bilo je nepravedno, i glupo. Po meni je trebo proc flashdance i one dvje sto je jedna na harmonici a druga pjeva.

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
Super talent

Broj telefona se prikazivo od svih natjecatelja u ljevom donjem kutu i mislim da su napočetku rekli od svih broj tel. za glasovanje.. i bilo je pravedno

jedino je glupo šo su ispali flashdance unit.. al tako je kod Hrvata što nevole taj način plesa i tu glazbu, a oni što vole to previše su lijeni nazvat ...

Be NooB To Be Cool...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
Assassin kaže...
dncrmt kaže...
FlyBoy kaže...

Daj molim te, onaj mali pekmez što je direktno ušao nema veze   s ičim, a da ne spominjemo kako ''ubija'' violinu.

 

Flashdance potpuno ne zasluženo ispao. Čak mi se čini da vrijeme glasanja nije bilo isto za sve, jer su cijelo vrijeme pozivali na glasanje, kad su neki već obavili svoju točku, a neki nisu.

Ispravite me ako griješim.

Glasanje je bilo isto za sve,od početka showa.Po meni su trebali proći Flashdance unit i Nina.

Ali nisi znao broj telefona za one koji su na kraju bili. Da, bilo je nepravedno, i glupo. Po meni je trebo proc flashdance i one dvje sto je jedna na harmonici a druga pjeva.

Koliko sam ja vidio,cijelo vrijeme su vrtili brojeve kandidata u lijevom ćošku.Možda se varam,nisam previše obraćao pažnju.Žao mi je što nije prošao onaj breaker.Frajer je zvijer.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
offline
RE: Super talent
dncrmt kaže...
Assassin kaže...
dncrmt kaže...
FlyBoy kaže...

Daj molim te, onaj mali pekmez što je direktno ušao nema veze   s ičim, a da ne spominjemo kako ''ubija'' violinu.

 

Flashdance potpuno ne zasluženo ispao. Čak mi se čini da vrijeme glasanja nije bilo isto za sve, jer su cijelo vrijeme pozivali na glasanje, kad su neki već obavili svoju točku, a neki nisu.

Ispravite me ako griješim.

Glasanje je bilo isto za sve,od početka showa.Po meni su trebali proći Flashdance unit i Nina.

Ali nisi znao broj telefona za one koji su na kraju bili. Da, bilo je nepravedno, i glupo. Po meni je trebo proc flashdance i one dvje sto je jedna na harmonici a druga pjeva.

Koliko sam ja vidio,cijelo vrijeme su vrtili brojeve kandidata u lijevom ćošku.Možda se varam,nisam previše obraćao pažnju.Žao mi je što nije prošao onaj breaker.Frajer je zvijer.

Neznam, nisam vidio to u kutu, ak je bilo, onda ok.

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
Super talent

Ja bi samo da roditelji od onih mali izvodjaca benda Zatvor dobiju cestitku od socijalne sluzbe. Ovo dvoje polufinalista su zasluzeno pobijedili premda je bilo jos fenomanlnih talenata primjerice grupe Flash dance

15 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent

Michael Jakson - polufinale (snimak)

IMHO ovaj je zasluzio prolaz, mali ima talenat za ono sto radi, savrsena imitacija MJ

 

Prosao je decko kakvih ima na tone (a mnogi i bolje pjevaju od njega), sistem glasanja publike ce ubiti ovaj shoe, u finalu bi moglo biti 10 manje vise nezanimljivih likova cija je glavna vrlina sto imaju mnogo onih koji za njih glasaju

16 godina
neaktivan
offline
RE: Super talent
Batista kaže...

Ja bi samo da roditelji od onih mali izvodjaca benda Zatvor dobiju cestitku od socijalne sluzbe.

Možeš li nam objasnit šta misliš pod ovim?

 

Karma is a funny thing.
14 godina
protjeran
offline
RE: Super talent
CikaSpaso kaže...
Batista kaže...

Ja bi samo da roditelji od onih mali izvodjaca benda Zatvor dobiju cestitku od socijalne sluzbe.

Možeš li nam objasnit šta misliš pod ovim?

 

 

Ja sam cuo dio kako se onaj dere svojim djecackim glasom... TO NE VALJA... I cisto deranje.

 

Slusam svasta al takve grupe ne...

 

Bubnjar im je najjaci, defektan nakav.

 

Roditelji djecu trebaju uciti lijepim stvarima... A ne BLAAAAAAAAAAAAAH!!!.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
online
Super talent

Na kraju uopče neče pobjedit talent a kamoli supertalent.Najači prirodni talent je ona ženska iz duo štikla,šta ona radi sa glasom to je nevjerovatno.Emisija je teška glupost i uopče nema smisla jer žiri nije stručan,a glasovanje gledalaca se svodi na to tko ima više prijatelja.

Kako vidiš jel se ugasi svitlo u živideru ?
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 17:03 (dery).
14 godina
protjeran
offline
RE: Super talent
dery kaže...

Na kraju uopče neče pobjedit talent a kamoli supertalent.Najači prirodni talent je ona ženska iz duo štikla,šta ona radi sa glasom to je nevjerovatno.Emisija je teška glupost i uopče nema smisla jer žiri nije stručan,a glasovanje gledalaca se svodi na to tko ima više prijatelja.

 Svršeno točno!

 

Ako imas 10 prijatelja (koji nemaju sta radit) das im pare kazes salji poruke.

 

Ne znam da li gledate ali meni je puno bolja emisija Rat bendova (bode na OBN-u, nedeljom uvece) gdje sudije puno pricaju, a hrvatski talenti su jedna velika 0 za ove...

 

Pogledajte malo:

 

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
Super talent

Ovaj mali sa štapom je izvanredan,a i ona cura što je pjevala Whitney Houston.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Super talent

Ma sve talenti....

Pogledajte talent sa 3 i 5 godina

 

 

 

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice