SuperSport LIVE klađenje

poruka: 16
|
čitano: 11.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Bok svima , evo bas jucer su na supersportu otvorili novo , live klađenje paa..

Molio bih "majstore" live klađenja da napišu nešto o svojim metodama i strategijama live klađenja.

 

 

13 godina
protjeran
offline
RE: SuperSport LIVE klađenje
raYYY kaže...

Bok svima , evo bas jucer su na supersportu otvorili novo , live klađenje paa..

Molio bih "majstore" live klađenja da napišu nešto o svojim metodama i strategijama live klađenja.

 

 

ja kad igram live klađenje igram jedino manje kornera nista mi drugo nije toliko napeto...

13 godina
neaktivan
offline
RE: SuperSport LIVE klađenje
Chumi kaže...
raYYY kaže...

Bok svima , evo bas jucer su na supersportu otvorili novo , live klađenje paa..

Molio bih "majstore" live klađenja da napišu nešto o svojim metodama i strategijama live klađenja.

 

 

ja kad igram live klađenje igram jedino manje kornera nista mi drugo nije toliko napeto...

nije bitno koliko je napeto :>

13 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Može li mi neko objasnit kako funkcionira to LIVE klađenje, kakve su kvote šta se igra itd.

13 godina
protjeran
offline
RE: SuperSport LIVE klađenje
raYYY kaže...
Chumi kaže...
raYYY kaže...

Bok svima , evo bas jucer su na supersportu otvorili novo , live klađenje paa..

Molio bih "majstore" live klađenja da napišu nešto o svojim metodama i strategijama live klađenja.

 

 

ja kad igram live klađenje igram jedino manje kornera nista mi drugo nije toliko napeto...

nije bitno koliko je napeto :>

nego sta je bitno?

13 godina
neaktivan
offline
RE: SuperSport LIVE klađenje

Gledaj čim je riječ o kladionici , svi znamo da je prvo i najbitnije biti u plusu , znači zaraditi novce.. eh sada , kako to ostvariti? to se pitamo svi .

a sad tebi je bitna napetost, mora da imasnovaca pa ti nisu bitni , tako sam to shvatio : )

13 godina
protjeran
offline
SuperSport LIVE klađenje

s kladionicom ces jako tesko bit u plusu to ti je isto igras loto i mislis da ces bit u plusu naravno ima ljudi koji dobiju ali nevirujem da ces ti bit takve srice...

 

Ako zelis nesto zaradit ostavi se kladionice jer tu neces nista zaradit , ja kladionicu shvacam kao zabavu ali zabavu koja se puno placa...

ima ljudi koji idu u kino kazaliste i ostale gluposti i naravno oni to sve placaju tako ja shvacam kladionicu zabava koja se plaća

 

EDIT: vidio sam da si 95 godiste pa zato ostavi se kladionice i uci ili te pare sta stavljas u kladionu stavi u kasicu

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 15:38 (Chumi).
13 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Pozz

Ovo moje pitanje nije vezano za LIVE kladjenje ali da ne otvaram novu temu , mene zanima ako se listic odigra na supersport tj. pripremi se tiket i uplati u kladionici sa onim brojem koji se dobije da li se on moze isplatiti na racun pa da imam na racunu od kaldionice da se mogu online kladiti ili moram ici opet u kladionicu da ga isplatim?

14 godina
offline
SuperSport LIVE klađenje

e jel se moze u supersportu igrat texas holder poker u novce... vidio sam tamo reklame pa me zanima

7 godina
neaktivan
offline
Re: SuperSport LIVE klađenje
maxy0 kaže...

e jel se moze u supersportu igrat texas holder poker u novce... vidio sam tamo reklame pa me zanima

 Da moze se samo preko kompjutera

Dominik
13 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Ako ti je do live klađenja, igrat ćeš na betfair-u. Ostalo sve je sranje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: SuperSport LIVE klađenje
Odgovaras covjeku nakon 4godine ...
Da btw mozes vrtit i slot pizdarije ... rulet itd ...
13 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

hahaha, nisam uopće gledao od kad je tema. Moja greška 

6 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Pozdrav ljudi! Napravio sam danas account na forumu. Uglavnom, prekjučer sam naišao na bota koji pomaže u klađenju. Prijavio sam se, dao mi je 4 para i sva 4 su prošla. Stvar je super meni pa ako vas zanima bacite oko:) Htio sam podjelit ovo jer mi izgleda kao nešto novo u svijetu klađenja

B B
13 godina
offline
SuperSport LIVE klađenje

Vjerujem da je bot pogodio i da će Osijek dobit PSV danas

 

 

12 godina
neaktivan
offline
SuperSport LIVE klađenje

Ljudi, ja se regala, skinula program za poker, ali neće se pokrenuti. Naravno, instalirala sam....par puta

Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice