Tablete za smirenje

poruka: 39
|
čitano: 77.354
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

evo ovako trebam neke tablete za smirenje na biljnoj bazi....cuo sam da persen nista nevalja pa me zinama ako je netko probao neke druge i da mi da neki savjet..hvala 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
13 godina
offline
Tablete za smirenje

Normabel ,praxiten ...

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

su na biljnoj bazi ili? 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
15 godina
offline
Tablete za smirenje

a za spavanje, s tim imam problema nekad

po 6-7 dana ne spavam, a ako i zaspem

to je svega pola sata..

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
offline
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...

evo ovako trebam neke tablete za smirenje na biljnoj bazi....cuo sam da persen nista nevalja pa me zinama ako je netko probao neke druge i da mi da neki savjet..hvala 

 

napravi lijepo čaja, najbolje od mente možeš i metvice, popij to navečer, i tako par dana...ništa ti drugo ne treba,nikakve tablete... a ako je nešto ozbiljnije najbolje da se obratiš za to stručnoj osobi...

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
15 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje
The quieter you become, the more you are able to hear...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
EraserHead kaže...
atiHD kaže...

evo ovako trebam neke tablete za smirenje na biljnoj bazi....cuo sam da persen nista nevalja pa me zinama ako je netko probao neke druge i da mi da neki savjet..hvala 

 

napravi lijepo čaja, najbolje od mente možeš i metvice, popij to navečer, i tako par dana...ništa ti drugo ne treba,nikakve tablete... a ako je nešto ozbiljnije najbolje da se obratiš za to stručnoj osobi...

vjeruj probao sam sa cajem..nego imam jako stresne situacije u naredna 2 mjeseca..i poceo sam se ponasat jako agresivno i nerpeljivo..skacem na svaku,brzo planem i sve i zato mi nesto treba...ali da obrati se strucnjaku je najbolje...

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...

evo ovako trebam neke tablete za smirenje na biljnoj bazi....cuo sam da persen nista nevalja pa me zinama ako je netko probao neke druge i da mi da neki savjet..hvala 

Jedan joint i opustit ces se {#}

13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

sa tim sam presto...neko vrijeme sam pusio posteno i svi kazu trava ovo trava droga ali mogu rec da pomaze i da mi je pomagala ali zbog cure i jos par stvari sam presto s tim i ne bi se vise ni vratio tome... ;) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
12 godina
protjeran
offline
Re: Tablete za smirenje
WestOne kaže...
atiHD kaže...

evo ovako trebam neke tablete za smirenje na biljnoj bazi....cuo sam da persen nista nevalja pa me zinama ako je netko probao neke druge i da mi da neki savjet..hvala 

Jedan joint i opustit ces se {#}

Baš, ništa ti ne šteti, nači štetu ti nemože napravit, a pomogne, sigurno te opusti:) samo kupi kvalitetan, samo cijena mu je mana.

Napiso si post prije mene, pa ovaj moj nema neke koristi:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 21:25 (proćerani).
15 godina
offline
Tablete za smirenje

Ako nemožeš spavati - http://www.pyrus.hr/nasi-proizvodi/propolisno-biljni-ekstrakt-za-opustanje-i-bolji-san/propolisno-biljni-ekstrakti/p/35-23-0.html

Moj stari koristi već par godina, a vjeruj mi svašta je isprobao i ovo je jedino što mu djeluje zasada.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
protjeran
offline
Re: Tablete za smirenje

popij 3 normabela i garantiram ti da ce te srusit .rusi konja haha

15 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

Od trave vam nema ništa... isto kao i od tableta.. ali ako smatraš da ti to treba jer te očekuje teško ali kratko razdoblje onda se isplati uzimati.. Non-stop biti na tim sedativima nije ni malo pametno rješenje...

The quieter you become, the more you are able to hear...
12 godina
protjeran
offline
Re: Tablete za smirenje
Bellatrix kaže...

Od trave vam nema ništa... isto kao i od tableta.. ali ako smatraš da ti to treba jer te očekuje teško ali kratko razdoblje onda se isplati uzimati.. Non-stop biti na tim sedativima nije ni malo pametno rješenje...

Trava mu može samo pomoći, nikako ne odmoć. Tablete nikako dugoročno.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
offline
Re: Tablete za smirenje
Bellatrix kaže...

Od trave vam nema ništa... isto kao i od tableta.. 

tableta koliko pomogne toliko i napravi stete

 

 

@autor teme

 

ostavi se tableta i razno raznih pripravaka.sredi u svojoj glavi ako mozes i bit ce ti puno bolje.tablete nemoj

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
12 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

Naravno najbolje je neku kvalitetnu travu(najbolje ako ti frend uzgaja), jebeš ti ona sranja koje svakavim sredstvima zalijevaju i šta ti ja znam šta, pa kasnije jedva hodaš...

14 godina
offline
Tablete za smirenje

popij koju rakijicu...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

gledajte nemojte se sprdat ovuda...nisam napravio temu za sprdanje nego da mi netko kaze koje bi mi tablete na biljnoj bazi bile dobre...nikakva trava ni rakija...jer to sve znam vec i sam,a to je ono sto ne zelim...naravno to je sve kratkotrajno...netko je spomenuo valeral i to je bio izgleda jedan od par odgovoa s ciljem da se pomogne...nije mi do sprdanja...samo sam lijepo zamolio za pomoc...hvala...

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 22:57 (atiHD).
13 godina
protjeran
offline
Re: Tablete za smirenje

nemoze tebi vamo neko preporucavat tablete lice haha ko ti vamo  preporucava nije ti prijatelj.odes kod osobe gdje trebas i gotovo

13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

ma nisam ja ni reko da meni netko preporuci,a i da mi perporuci ne bi odmah otiso u ljekarnu pa kupio...toliko skrenuo nisam..nego sam ljepo napiso da sam citao da persen ne pomaze bas pa sam lijepo napisao ako je netko probao neke druge i da mi da savjeto sto se tice tih tableta...samo treba citat malo... 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...

gledajte nemojte se sprdat ovuda...nisam napravio temu za sprdanje nego da mi netko kaze koje bi mi tablete na biljnoj bazi bile dobre...nikakva trava ni rakija...jer to sve znam vec i sam,a to je ono sto ne zelim...naravno to je sve kratkotrajno...netko je spomenuo valeral i to je bio izgleda jedan od par odgovoa s ciljem da se pomogne...nije mi do sprdanja...samo sam lijepo zamolio za pomoc...hvala...

Valeral ti je onak dobar ajmo rec...ja sam ga pio neko vrijeme ali ako vidis da ti nepomaze dovoljno najbolje se obrati svome lijecniku koji ce ti mozda propisat normabel od 2mg ako bas misli da te nista drugo nemoze smirit.

dakle normabel vise nije na biljnoj bazi to su vec tablete za lagano smirenje ali stvarno one najblaze sto mogu bit a sto ih doktor mora izdati na recept tako da se njih nemoras bojati.
na kraju krajeva, odes lijepo do ljekarne i pitas ih da ti nesto preporuce ;)

http://www.dima-pejo.bloger.hr/
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...

ma nisam ja ni reko da meni netko preporuci,a i da mi perporuci ne bi odmah otiso u ljekarnu pa kupio...toliko skrenuo nisam..nego sam ljepo napiso da sam citao da persen ne pomaze bas pa sam lijepo napisao ako je netko probao neke druge i da mi da savjeto sto se tice tih tableta...samo treba citat malo...

  Da bi ove biljne tablete djelovale moras iskljuciti kofein i cigarete. Moras udisati [cesce, setnjom!] cisti vazduh zbog saturacije krvi kisikom.

Ne slusaj likove koji ti savjetuju marihuanu i alkohol. Ove stvari ce ti samo razoriti CNS [centralni nervni sustav] i prouzrociti jos vece tegobe

Max Headroom
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
Haf932 kaže...

Normabel ,praxiten ...

Trazi biljnu bazu genije.

Bring out your dead!
13 godina
protjeran
offline
Re: Tablete za smirenje

nemojte mu preporucavat jer ce nas atiHD za 2-3 mjeseca si istetovirat  physx na glavi {#}

15 godina
online
Tablete za smirenje

Daj odi kod doktora... 

Dosao si na bugov forum pitati za preporuku tableta? Ozbiljno ili trolas?

 

13 godina
neaktivan
offline
Tablete za smirenje

jesi procito ti sta pise ili neznas citat? 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
15 godina
online
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...

jesi procito ti sta pise ili neznas citat? 

Da, nazalost sam citao. Sretno sa preporukama.

16 godina
offline
Tablete za smirenje

preporucam ti da popijes pola litre domace sljivovice. (biljna baza), bit ces opusten ko mlohava cuna, a spavat ces ko medo u zimskom snu. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
atiHD kaže...
vjeruj probao sam sa cajem..nego imam jako stresne situacije u naredna 2 mjeseca..i poceo sam se ponasat jako agresivno i nerpeljivo..skacem na svaku,brzo planem i sve i zato mi nesto treba...ali da obrati se strucnjaku je najbolje...

Ne da ti se ići kod liječnika ali nekako skupi snage i otiđi da vidiš na čemu si,možda ti i sami razgovor pomogne ili ukaže na neke stvari a možda su ti potrebni lijekovi,

 

što prije odeš više ćeš znati a na svoju ruku nemoj ništa uzimati. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tablete za smirenje
muhaqeri kaže...
atiHD kaže...
vjeruj probao sam sa cajem..nego imam jako stresne situacije u naredna 2 mjeseca..i poceo sam se ponasat jako agresivno i nerpeljivo..skacem na svaku,brzo planem i sve i zato mi nesto treba...ali da obrati se strucnjaku je najbolje...

Ne da ti se ići kod liječnika ali nekako skupi snage i otiđi da vidiš na čemu si,možda ti i sami razgovor pomogne ili ukaže na neke stvari a možda su ti potrebni lijekovi,

 

što prije odeš više ćeš znati a na svoju ruku nemoj ništa uzimati. {#}

sutra idem kod lijecnika...naravno nikad nista na svoju ruku :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!&
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice