Teorije zavjera - uzduž i poprijeko zaključana tema

poruka: 2.315
|
čitano: 385.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

evo nešto na novčanici od 20 dolara. 11+9=20.

 

16 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

nisam odavno procitao vecu kolicinu gluposti na jednom mjestu.

Matematika je takva da se vecina stvari moze povezati na ovaj način ako to 'zelis',

jer ovi brojevi su zbrajani bez ikakvih pravila, samo treba netko s viskom vremena.

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Slazem se sa pixelatem ko god ove cinjenice zvucale zastrasujuce.

16 godina
neaktivan
moderator
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

E ovo se zove teorija zagovora,i mnogo je uverljivija nego 9/11

 

Ko je potopio Titanic? :)))

 

Titanic Conspiracy 

"Anyone who cannot cope with mathematics is not fully human. At best he is a tolerable subhuman who has learned to wear shoes, bathe, and not make messes in the house."
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2008 3:58 (Lazarus Long).
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Lazarus Long kaže...

E ovo se zove teorija zagovora,i mnogo je uverljivija nego 9/11

 

Ko je potopio Titanic? :)))

 

Titanic Conspiracy 

 E sro se tice titanica evo jedna zanimljiva cinjenica:
Proročanstvo katastrofe

Katastrofu Titanica je 14 godina prije predvidio Morgan Robertson u svojem romanu "Futility, or the Wreck of Titan". Roman donosi priču o britanskom putničkom brodu Titan koji, budući da je bio na glasu kao nepotopiv, nije imao dovoljno čamaca za spašavanje. Na putu prema New Yorku jedne je travanjske večeri udario u santu leda i potonuo u sjevernom Atlantiku. Iako je nakon katastrofe pravog Titanica roman objavio ponovo s malim izmjenama, sličnosti su ostale zapanjujuće. Novi brod imao je 66.000 tona istisnine; Robertsonov je imao 70.000 tona istisnine. Stvarni je bio dugačak 882.5 stopa; fiktivni 800 stopa. Oba su imala 3 elise i brzinu od 24-25 čvorova. Oba su mogla nositi oko 3.000 ljudi i oba su imala čamce za spašavanje tek za jedan dio putnika. Ali nebitno, jer su oba dva bila oslovljena sa 'nepotopiva'.

 

16 godina
protjeran
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Mislim da ovaj dio Zeitgeist-a sve govori:

 

EVE ONLINE http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Da bas sadm sad uvidio da na mojoj cipeli pise 99 sto je 9x11 a na carapama 9-11. Vidim avion...aaaa.aa...
Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

Ovo zadnje me oborilo (u prvom postu). Što se tiče napada na blizance i na washington mislim da je tu nešto ozbiljno čudno. npr. kao što je svima poznato tornjevi su se srušili kao kula od karata (to se dogodi pri planiranim rušenjima zgrada s bombama u temeljima) očevici u čuli desetak eksplozija... dc ima najjaču sigurnost na svijetu (radari, rakete ratni piloti itd.) kako je moguće da je avion bioing 767 nekoliko kilometara vozio na 4-5m od zemlje tako da ga radar nije registrirao... Ozbiljne kenježe od strane Busha.

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
momak kaže...

Ovo zadnje me oborilo (u prvom postu). Što se tiče napada na blizance i na washington mislim da je tu nešto ozbiljno čudno. npr. kao što je svima poznato tornjevi su se srušili kao kula od karata (to se dogodi pri planiranim rušenjima zgrada s bombama u temeljima) očevici u čuli desetak eksplozija... dc ima najjaču sigurnost na svijetu (radari, rakete ratni piloti itd.) kako je moguće da je avion bioing 767 nekoliko kilometara vozio na 4-5m od zemlje tako da ga radar nije registrirao... Ozbiljne kenježe od strane Busha.

 

 

 Nema veze Bush s tim! Bush je samo figura kojom upravlja netko tko upravlja i ostatkom svijeta (ne mislim na Boga!), ali naravno nije lud da se otkrije! Bush je preglup da bi tako nesto smislio!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Assassin kaže...
momak kaže...

Ovo zadnje me oborilo (u prvom postu). Što se tiče napada na blizance i na washington mislim da je tu nešto ozbiljno čudno. npr. kao što je svima poznato tornjevi su se srušili kao kula od karata (to se dogodi pri planiranim rušenjima zgrada s bombama u temeljima) očevici u čuli desetak eksplozija... dc ima najjaču sigurnost na svijetu (radari, rakete ratni piloti itd.) kako je moguće da je avion bioing 767 nekoliko kilometara vozio na 4-5m od zemlje tako da ga radar nije registrirao... Ozbiljne kenježe od strane Busha.

 

 

 Nema veze Bush s tim! Bush je samo figura kojom upravlja netko tko upravlja i ostatkom svijeta (ne mislim na Boga!), ali naravno nije lud da se otkrije! Bush je preglup da bi tako nesto smislio!
 Slazem se.
"Ljudi iza zavjese" su glavni u svemu, a politicari su samo lutke.
EVE ONLINE http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
MorciTheCroat kaže...
Assassin kaže...
momak kaže...

Ovo zadnje me oborilo (u prvom postu). Što se tiče napada na blizance i na washington mislim da je tu nešto ozbiljno čudno. npr. kao što je svima poznato tornjevi su se srušili kao kula od karata (to se dogodi pri planiranim rušenjima zgrada s bombama u temeljima) očevici u čuli desetak eksplozija... dc ima najjaču sigurnost na svijetu (radari, rakete ratni piloti itd.) kako je moguće da je avion bioing 767 nekoliko kilometara vozio na 4-5m od zemlje tako da ga radar nije registrirao... Ozbiljne kenježe od strane Busha.

 

 

 Nema veze Bush s tim! Bush je samo figura kojom upravlja netko tko upravlja i ostatkom svijeta (ne mislim na Boga!), ali naravno nije lud da se otkrije! Bush je preglup da bi tako nesto smislio!
 Slazem se.
"Ljudi iza zavjese" su glavni u svemu, a politicari su samo lutke.
 Naravno Bush je samo pijun (mala riba).
15 godina
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

11. rujan. u susret obmani ili Istini?

dragi prijatelji i čitatelji bloga. prije dvije godine sam pisao post o nelogičnostima koje su proistekle iz napada koji se dogodio na američke 'Blizance' i na Pentagon 11. rujna. rekao sam već tada da nisam neki pobornik teorija urote ali da je važno čuti istinu. a istina zasigurno nije ona koja se predstavlja narodu(ima).

jučer je, za divno čudo Božje, na hrvatskoj televiziji objavljen izvrsni dokumentarac koji po tko zna koji puta potvrđuje laži SAD-a oko priče američkih tornjeva i Al-Qaide.

na filmiću gdje Osama preuzima odgovornost za napade čovjek nosi zlatno prstenje. a Osama je musliman. i to popričino zabrijani. a Kuran jasno govori kako je muškarcima zabranjeno isto. mislite li da bi jedan Osama furao zlato?
Osama nosi zlatni prsten? jedino na filmiću CIA-e...
na fotografijama i filmovima gdje Osama preuzima odgovornost za napade čovjek ima drukčije linije lica, te je sasvim vidljivo da je to neki mlađi čovjek. čak je na dokumentarcu napravljena detaljna analiza koja potvrđuje isto mnogo stručnije.

SAD je donio tri mjeseca prije napada zakone po kojima američki lovci ne ruše otete zrakoplove. a to su činili od 1970. godine. nakon užasnog napada, prošlo je tri mjeseca - pa su opet vratili isti zakon koji omogućuje da američki lovci sami - bez upliva El presidentea - ruše otete avione - ukoliko isti pokažu iznimnu opasnost po nacionalnu sigurnost i po druge ljudske živote.
tri mjeseca prije mijenjaju zakone...

Bush i Kondoliza Rajs (jer isto zavrjeđuje) su lagali američku i svjetsku javnost kako su bili potpuno nespremni za napade.
izašli su u javnost dokumenti koji pokazuju da su američki zrakoplovi, vojska redovito imala vojne vježbe, pogađate, ukoliko teroristi napadnu Blizance i Pentagon. simtomatično, zar ne? svake godine, četiri vježbe. nevjerojatno.

2000. godine Pentagon je simulirao napade na Blizance. i reakciju vojske i policije. dokumentarac (stručnjaci i analitičari) tvrde ne samo da su očekivali, već su se i pripremali za napad. SAD je znao da će se to dogoditi.
o čemu mi pričamo?
2000. godine Pentagon je simulirao napade na Blizance. i reakciju vojske i policije.
od 17 vatrogasaca, od 22 preživjelih iz paklenih tornjeva niti jednog, ponovit ću, niti jednog FBI i CIA nikada, nikada nisu pozvali na razgovor. čudno? ironično? simtomatično? vatrogasci su naime javno tvrdili kako su ljudi dobili opekline prije samog udara aviona.

niti jedan preživjeli kao niti vatrogasac nikada nisu pozvani na razgovore...

2008 žrtava Twinsa. manje se zna o tim žrtvama nego što se zna o poginulim na Titanicu...


Agent pakistanske tajne službe Matta je dan prije dobio 100.000 dolara. nikada nije ispitan. niti pozvan na ispitivanje. vatrogasci koji su svjedočili da su ljudi dobili opekline prije udara aviona nikada, nikada, nisu pozvani na saslušanje.
glavni su se otmičari osposobili u ratu u Jugoslaviji. CIA im je omogućila vize za ulazak u SAD. u američkim vojnim bazama su prolazili školu letenja. niti jedna prijava za vizu nije odgovarala osnovim uvjetima vize. čovjek koji je prijavio sumnjive ljude FBI-u nikada nije pozvan na razgovor. nikada.

Mudžahedini su na sudu svjedočili kako su novce dobijali od privatne agencije MPRI koja je privatno isplaćivala mudžahedinima. ta kompanija ima više generala na plaći nego Pentagon. zanimljivo?

iste je unovačila i osposobila CIA.
ministar Obrane netom nakon napada na Pentagon šeta oko Pentagona. i gleda ima li ranjenih. Amerika je napadnuta. njihova centralna Agencija je napadnuta, a Ministar obrane šeta okolo?
Ministar u razgledavanju napadnutog Pentagona...

FBI je nakon samo tri dana dao sva imena i podatke o otmičarima. brzi su...
12. rujna je FBI objavio da su putovnice otmičara pronašli pored Tornja. dakle, rastalio se čelik, a papir je ostao. simtomatično, zar ne?
Papir jači od čelika...

više od 500 akademika i sveučilišnih profesora je u Americi potpisalo peticiju u kojoj zahtjevaju od svoje Vlade Istinu o 11. rujnu.
više od 500 intelektualaca ne vjeruje Vladi...

dragi čitatelji. Amerika je napadom na Blizance dobila nove zakone. zakone straha i Velikog Brata. potpune kontrole. potpunog nadzora.
to je glavni razlog radi kojeg je iskonstruiran napad na američke tornjeve

15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

ja mislim da je sve istina sto su napisali zasto nebi bilo'

16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

blame chuck!

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
cak_Norris kaže...

11. rujan. u susret obmani ili Istini?

dragi prijatelji i čitatelji bloga. prije dvije godine sam pisao post o nelogičnostima koje su proistekle iz napada koji se dogodio na američke 'Blizance' i na Pentagon 11. rujna. rekao sam već tada da nisam neki pobornik teorija urote ali da je važno čuti istinu. a istina zasigurno nije ona koja se predstavlja narodu(ima).

jučer je, za divno čudo Božje, na hrvatskoj televiziji objavljen izvrsni dokumentarac koji po tko zna koji puta potvrđuje laži SAD-a oko priče američkih tornjeva i Al-Qaide.

na filmiću gdje Osama preuzima odgovornost za napade čovjek nosi zlatno prstenje. a Osama je musliman. i to popričino zabrijani. a Kuran jasno govori kako je muškarcima zabranjeno isto. mislite li da bi jedan Osama furao zlato?
Osama nosi zlatni prsten? jedino na filmiću CIA-e...
na fotografijama i filmovima gdje Osama preuzima odgovornost za napade čovjek ima drukčije linije lica, te je sasvim vidljivo da je to neki mlađi čovjek. čak je na dokumentarcu napravljena detaljna analiza koja potvrđuje isto mnogo stručnije.

SAD je donio tri mjeseca prije napada zakone po kojima američki lovci ne ruše otete zrakoplove. a to su činili od 1970. godine. nakon užasnog napada, prošlo je tri mjeseca - pa su opet vratili isti zakon koji omogućuje da američki lovci sami - bez upliva El presidentea - ruše otete avione - ukoliko isti pokažu iznimnu opasnost po nacionalnu sigurnost i po druge ljudske živote.
tri mjeseca prije mijenjaju zakone...

Bush i Kondoliza Rajs (jer isto zavrjeđuje) su lagali američku i svjetsku javnost kako su bili potpuno nespremni za napade.
izašli su u javnost dokumenti koji pokazuju da su američki zrakoplovi, vojska redovito imala vojne vježbe, pogađate, ukoliko teroristi napadnu Blizance i Pentagon. simtomatično, zar ne? svake godine, četiri vježbe. nevjerojatno.

2000. godine Pentagon je simulirao napade na Blizance. i reakciju vojske i policije. dokumentarac (stručnjaci i analitičari) tvrde ne samo da su očekivali, već su se i pripremali za napad. SAD je znao da će se to dogoditi.
o čemu mi pričamo?
2000. godine Pentagon je simulirao napade na Blizance. i reakciju vojske i policije.
od 17 vatrogasaca, od 22 preživjelih iz paklenih tornjeva niti jednog, ponovit ću, niti jednog FBI i CIA nikada, nikada nisu pozvali na razgovor. čudno? ironično? simtomatično? vatrogasci su naime javno tvrdili kako su ljudi dobili opekline prije samog udara aviona.

niti jedan preživjeli kao niti vatrogasac nikada nisu pozvani na razgovore...

2008 žrtava Twinsa. manje se zna o tim žrtvama nego što se zna o poginulim na Titanicu...


Agent pakistanske tajne službe Matta je dan prije dobio 100.000 dolara. nikada nije ispitan. niti pozvan na ispitivanje. vatrogasci koji su svjedočili da su ljudi dobili opekline prije udara aviona nikada, nikada, nisu pozvani na saslušanje.
glavni su se otmičari osposobili u ratu u Jugoslaviji. CIA im je omogućila vize za ulazak u SAD. u američkim vojnim bazama su prolazili školu letenja. niti jedna prijava za vizu nije odgovarala osnovim uvjetima vize. čovjek koji je prijavio sumnjive ljude FBI-u nikada nije pozvan na razgovor. nikada.

Mudžahedini su na sudu svjedočili kako su novce dobijali od privatne agencije MPRI koja je privatno isplaćivala mudžahedinima. ta kompanija ima više generala na plaći nego Pentagon. zanimljivo?

iste je unovačila i osposobila CIA.
ministar Obrane netom nakon napada na Pentagon šeta oko Pentagona. i gleda ima li ranjenih. Amerika je napadnuta. njihova centralna Agencija je napadnuta, a Ministar obrane šeta okolo?
Ministar u razgledavanju napadnutog Pentagona...

FBI je nakon samo tri dana dao sva imena i podatke o otmičarima. brzi su...
12. rujna je FBI objavio da su putovnice otmičara pronašli pored Tornja. dakle, rastalio se čelik, a papir je ostao. simtomatično, zar ne?
Papir jači od čelika...

više od 500 akademika i sveučilišnih profesora je u Americi potpisalo peticiju u kojoj zahtjevaju od svoje Vlade Istinu o 11. rujnu.
više od 500 intelektualaca ne vjeruje Vladi...

dragi čitatelji. Amerika je napadom na Blizance dobila nove zakone. zakone straha i Velikog Brata. potpune kontrole. potpunog nadzora.
to je glavni razlog radi kojeg je iskonstruiran napad na američke tornjeve

 Super napisano, ali je lakse to za shvatit ako se pogleda Zeitgeist na jednom od mojih prijasnjih postova.
EVE ONLINE http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Ma sto se te tematike tiče pogledajte Zeitgeist i Zero dokumentarce o 11.9. i sve ce biti donekle jasno.

Jer prava istina vjerojatno neće nikada izaći na vidjelo.

15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
vjeko kaže...

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

 Ako imas nesto pametno za rec reci, nemoj bezveze s....
15 godina
odjavljen
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
MRK 22 kaže...

evo nešto na novčanici od 20 dolara. 11+9=20.

 

 

 

Meni je sve to veoma zanimljivo i pomalo zastrašujuće, zar ne?

Goodbye
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2010 16:26 (Axlus).
16 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
HappyD kaže...

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

 Axlus je dobro reko broj Isusa je 999 ali naopako dode 666 broj vraga.
15 godina
neaktivan
offline
11.9. zastrašujuće činjenice :O

Jel isus na 098 ili 091?

15 godina
odjavljen
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
HappyD kaže...

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

HIHIHIHIIHIHIHIHIHIIHIHIHIHAIHAIGAIGHAUIOHAFHABOAUBOAUOB
Goodbye
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 13:07 (Axlus).
16 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Axlus kaže...
HappyD kaže...

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

 Da, zaboravio sam to ispraviti, da broj vraga je 666, ali broj sljedbenika od vraga je 333 (broj sljedbenika od Boga je 999-isus)! Jeste li primijetili da su sve brojke međusobno povezane: 666-333=333, 999-333=666...?
 

Hah, bože moj. Vražja posla ;)



Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Axlus kaže...
HappyD kaže...

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

 Da, zaboravio sam to ispraviti, da broj vraga je 666, ali broj sljedbenika od vraga je 333 (broj sljedbenika od Boga je 999-isus)! Jeste li primijetili da su sve brojke međusobno povezane: 666-333=333, 999-333=666...?
 Možda jer je taj koji je izmišljao te gluposti htio da bude tako!?
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
Axlus kaže...
HappyD kaže...

@Axlus

Zar nije broj vraga 666?

BTW Malo mi je ta matematika nejasna... Sve tri trojke sa jednom dvojkom...

 Da, zaboravio sam to ispraviti, da broj vraga je 666, ali broj sljedbenika od vraga je 333 (broj sljedbenika od Boga je 999-isus)! Jeste li primijetili da su sve brojke međusobno povezane: 666-333=333, 999-333=666...?
 Neznam ali ja nikad nisam vjerovo u te stvari jer igrom brojeva mozemo sve povezat logicki samo malo viska vremena treba.
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
cak_Norris kaže...
vjeko kaže...

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

 Ako imas nesto pametno za rec reci, nemoj bezveze s....
Pa to je bilo pametno.
16 godina
protjeran
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
vjeko kaže...

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

 A zasto sam bio siguran da ces pocet spamat ovdje?
EVE ONLINE http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
MorciTheCroat kaže...
vjeko kaže...

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

 A zasto sam bio siguran da ces pocet spamat ovdje?
 Ne znam, zašto?
15 godina
offline
RE: 11.9. zastrašujuće činjenice :O
vjeko kaže...
MorciTheCroat kaže...
vjeko kaže...

Zeitgeist i Zero su gluposti prve klase.

 A zasto sam bio siguran da ces pocet spamat ovdje?
 Ne znam, zašto?
 Eto bas zato jer si nepotrebno poceo pljuvat po temi i izazivat svadu(nisam protiv toga ako imas argumente da pokrijepis svoje tvrdnje).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice