Teorije zavjere

poruka: 1.884
|
čitano: 241.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere
teodor.francic kaže...
Onda je ono što nas uče u školi zavjera, a što drugo? Da li namjerna ili nenamjerna manje je važno.  

Koga to "nas"? Tebe očito nisu ništa naučili. 

9 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
lllnuclearlll kaže...
teodor.francic kaže...

 .....da li se uopće kreće to je veliko pitanje. ...

 

 

.....Zemlja ima brzinu relativnu u odnosu na Sunce, to je dokazana činjenica......

 znaći slažete se zapravo :D ,i vi i matematika.
zemlja ima relativnu brzinu u odnosu na sunce, a da se uzme središte zemlje koliku bi relativnu brzinu onda zemlja imala :D

9 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
lllnuclearlll kaže...

Zemlja ima brzinu relativnu u odnosu na Sunce, to je dokazana činjenica...

 nemoj tako, teo je najmasivniji troll u svemiru, sve se okreće oko njega... ako ne sve bar je uzurpirao temu, ne znam što baksa čeka valjda ga zabavljaju teove bezvezarije

16 godina
offline
Re: Teorije zavjere
dabar_solta kaže...

 znaći slažete se zapravo :D ,i vi i matematika.
zemlja ima relativnu brzinu u odnosu na sunce, a da se uzme središte zemlje koliku bi relativnu brzinu onda zemlja imala :D

 ja uopće ne pričam o rotaciji, nego o revoluciji.

16 godina
moderator
offline
Teorije zavjere

Držite se teme - tema je "Teorije zavjera".

8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere

Kada čovjek boje razmisli postoji jedna mogućnost za zavjeru i to intergalaktičkog tipa.

 

Ja sam uvjeren da nam svjetske vlade skrivaju dokaze o posotojanju Vanzemaljske Inteligencije, a  vodi ih Amerika, koji organizirano sve dokaze u vrlo kratkom vremenskom roku jednostavno uništi ili ih krivo prikazuje. Ali!

 

Možda ni Amerika a ni svjetske vlade nisu krive za tu zavjeru, što ako su im tako naredili mnogo stariji i napredniji Vanzemaljci? Ako oni još ne žele biti do kraja otkriveni da svi znaju za njihovo postojanje? Možda čekaju da dovoljno "evoluiramo" da bismo shvatili neke puno naprednije stvari nego što ih mi sada imamo i možemo shvatiti?

 

Evo postoji izvještaj da je prvome Američkome predsjedniku (sam ga je predsjednik napisao), prilikom sastavljanja ustava došlo Vanzemaljsko biće, koje je bilo prisutno kod sastavljanja ustava, i da je postignut "dogovor" ( kakav i o čemu?), između predsjednika i Vanzemaljca.

 

Skoro svaki dan ljudi diljem svijeta izvještavaju da je netko vidio UFO objekt, i to ne pričaju i ne tvrde neki čobani, već mnogi od njih su visoko obrazovani,ili  piloti, koji znaju razlikovati našu zemaljsku tehnologiju od puno naprednije Vanzemaljske. Ukratko, možda nema zavjere svjetskih vlada već Vanzemaljskih bića koja još uvijek žele ostati neotkrivena. Uvjeren sam u to. Dapače! 

14 godina
offline
Teorije zavjere

Dapače!!!

8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
Diablo86 kaže...

Dapače!!!

 Kažu Amerikanci, i to ne bilo tko već najviši dužnosnici, da je Putin Vanzemaljac, da to već znaju jedno vrijeme.

 

A prije nekoliko godina premijer Medvedev je objavio da znaju da postoje Vanzemaljci, i da svaki predsjednik osim sigurnosne šifre dobiva i folder gdje piše sve o posjetima Vanzemaljaca i gdje se trenutno nalaze u samoj zemlji.

 

Evo, očito postoji "suradnja" između svjetskih vlada (i to ne samo Amerike), i puno naprednijih Vanzemaljaca.

 

A nama običnim ljudima prodaju maglu, kako nema nikakvih dokaza, a naivci u to vjeruju.

 

I naravno igraju na onu ljudsku osobinu a koja se zove "nepovjerenje" u svjedočanstvo drugoga, a to će sve trajati tako dugo dok igra ne bude gotova, a kraj igre zasvirati će neki "Vanzemaljski sudac", jer oni su je i počeli kada su nas ljude napravili. Uvjeren sam da će igri uskoro biti kraj. Garant! 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

Evo ga, počeo je opet. Pa do kada više...

8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
marko227 kaže...

Evo ga, počeo je opet. Pa do kada više...

 Pa pričam o zavjerama!

 

I to ne samo galaktičkih razmjera već i puno šire.

 

Izgleda da netko "iz sjene" vuče sve konce, a mi mislimo da se sve slučajno događa, tipično ljudsko razmišljanje koje je posve krivo. 

 

Naivni smo i mladi, zato nas i mogu veslati kako hoće.

 

Ali mene više ne mogu, ja znam da postoje i znam se i suprostaviti, dapače. 

 

 

9 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
kako se suprostaviti ?
8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
dabar_solta kaže...
kako se suprostaviti ?

 Tako dugo dok nemamo pojma kako smo nastali nikako. 

16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere

Ja sam bio u uvjerenju da u narednom periodu najviše iščekujem The Winds of Winter. Sad mi je ta knjiga pala na daleko drugo mjesto, a tvoja skočila na prvo.

9 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
teodor.francic kaže...
dabar_solta kaže...
kako se suprostaviti ?

 Tako dugo dok nemamo pojma kako smo nastali nikako. 

nemoguće odgovor od tebe izvuć :D  .a uvjeravat ćeš nas poslje da ne baljezgaš bezveze :D

8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
dabar_solta kaže...

nemoguće odgovor od tebe izvuć :D  .a uvjeravat ćeš nas poslje da ne baljezgaš bezveze :D

 Dobro ako nisi skužio trebamo se svi mi ljudi ujediniti, je li sada jasnije što sam mislio?

 

A ne da nestajemo s ove planete jedan po jedan.

 

Eto ti kako se možemo suprostaviti.

 

Tako dugo dok mislimo samo na sebe a živo nam se hebe za naše bližnje i što se  njima događa tako dugo će trajati ta "igra" te superiorne Inteligencije.

 

Kada ćemo se suprostaviti zbog bilo koje ljudske jedinke a kojoj se dogodi neko zlo tada će to morati uvažiti, a pogledaj si naš život sada.

 

Dijete ti recimo pregazi auto, umre i nikome ništa, pa sve se slučajno dogodilo, je li? E navci, bogami takvih kao mi ljudi niti je bilo naivaca niti će više ikada biti. Ali dobro, sve je to "igra" koja će završiti kada se ljudi ujedine, a taj dan nije daleko. Dapače! 

 

 

15 godina
offline
Teorije zavjere

Jedina istinita o vanzemaljcima i vladama:

"If the goverment is hiding the knowledge of aliens from us, they must be doing a much better job of it than they seem to do at anything else."

 

Da vanzemaljci postoje, Šeks bi znao, a ako bi Šeks znao, sve kafane bi znale. Eto...

8 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
DrNasty kaže...

Ja sam bio u uvjerenju da u narednom periodu najviše iščekujem The Winds of Winter. Sad mi je ta knjiga pala na daleko drugo mjesto, a tvoja skočila na prvo.

 Kada moja knjiga izađe doći će kraj ovome svijetu kakvoga ga poznajemo. Zato se i ne žurim.

 

Neka ljudi još malo prožive život na ovakav način jer onaj drugi i tako će enormno dugo trajati, zato nema žurbe kolega.

 

I ne zajebavam se.

 

Da netko ne misli da je ovo zajebancija. Naš svemir je hologram superirone Inteligencije isto kao i sva živa bića na Zemlji pa i mi ljudi. Moja teorija će to dokazati teorijski, a dokazi će uskoro stići fizičke naravi na pojavama na Suncu, Mjesecu i zvijezdama, upravo kako je i prorečeno. Sve ide po planu, garant.

 

A ja ga samo moram dovršiti, pa dati ću sve od sebe da "oni" budu zadovoljni mojim učinkom, valjda će pasti koja "kinta", mada nam onda više novac neće trebati. Ali neka se nađe za jako stare dane, u kojima je Metuzalem po starosti života tek rođena beba s dudicom u ustima.  

16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere
teodor.francic kaže...

 

I ne zajebavam se.

 

Da netko ne misli da je ovo zajebancija. Naš svemir je hologram superirone Inteligencije isto kao i sva živa bića na Zemlji pa i mi ljudi. Moja teorija će to dokazati teorijski, a dokazi će uskoro stići fizičke naravi na pojavama na Suncu, Mjesecu i zvijezdama, upravo kako je i prorečeno. Sve ide po planu, garant.

 

 

 Polako i nemoj spojlat radnju, vidim da će biti thriller/drama. Stavi spoiler stil na forumu ako otkrivaš plot.

Teodor R. R. Frantin

15 godina
offline
Re: Teorije zavjere
teodor.francic kaže...

Naš svemir je hologram superirone Inteligencije isto kao i sva živa bića na Zemlji pa i mi ljudi.

to sam gledo, daj nesto drugo.

16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere
Svinja kaže...
teodor.francic kaže...

Naš svemir je hologram superirone Inteligencije isto kao i sva živa bića na Zemlji pa i mi ljudi.

to sam gledo, daj nesto drugo.

Za teodora više nema ničeg drugog. Više puta ga se tražilo da prekine s ponavljanjem jednih te istih bulažnjenja ako ne misli prijeći na stvar, više puta ga se upozoravalo neka se drži teme, no i dalje je ustrajao na offtopičarenju i nekonstruktivnim raspravama i time se diskvalificirao za to da bude član ovog foruma.

16 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

CNN Robot says it will wipe the human race!

This "hot" robot says she wants to destroy humans.  

This is just the "public version" most likely 25 years behind the black project one...

 

2minute kratak isječak govora o.Charlesa Coughlina na političkom skupu u Illinoisu, 1936. godine

o komunistima i kapitalistima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 20:37 (tunder).
13 godina
offline
Teorije zavjere

Adolf Hitler was right??!?

 

 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 11:59 (lmutak).
8 godina
offline
Teorije zavjere

jedna hipoteza ;

 

blizi se ledeno doba,led ce prekriti sjevernu hemisferu samljeti sve gradove i zbrisati drzave,treba napraviti mjesta u subekvatorskom pojasu za elitno stanovnistvo i multinacionalne coorporacije zaledjene sjeverne hemisfere ;rjesenje je da se populacija na buducoj teritoriji sama medjusobno pobije 

 

 

waaagh
11 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

evo vam jedna lipa po avataru teorija ako vam se da gledati

TD people now you are on my Death Note
12 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

ne znam znate li ko je nix zizu,ali je decko imao prometnu nesrecu.Tu je ledja kao sjebao i predvidajli su mu kolica i lik se u dva mjeseca vratio vjezbom i svim tim sranjima.e sad postoji mogucnost da je on to sve izrezirao kako bi dobio subove na yt jer je prestao snimat i to sve.U novinama nigdje nije ista za njega pisalo.Nema oziljaka a opao skoro nista nije.

ispricavam se na pravopisu ali ne radi mi telefon kako spada.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
10 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
Ma meni je taj lik klaun.
Nema smisla nekog teorija jer nije objavljivao ništa mjesecima.



This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Re: Teorije zavjere
mbaksa kaže...

Da, dr. zlo - prevarili su te, izmanipulirali su te - Mišak i ekipa. Popušio si bajke. Na žalost. 

 

Znači ti smatraš da je i dupla epizoda u kojoj gost govori o korporatizmu (koji je realan pojam) laž?

 

I da se nadovežem na tvoje svjedočanstvo, i ja sam u srednjoj školi mislio da je BUG časopis o informatici - što u tiskanom izdanju još uvijek jest i tu vam nema premca, na tome vam skidam kapu. Ali ono u što su se pretvorili ovaj forum i portal, to je postalo jedna sveopća aleja šunda. Čemu, recimo, one političke ankete tipa "Za koga ćete glasati?" - sjetimo se samo one gdje je Miro izjavio da "botovi pumpaju glasove za (jednu stranku)", pri čemu je resetirao anketu nekoliko puta sve dok se nije pojavio "optimalan rezultat"? Čemu pisanje o vojnoj tehnologiji, čak i onda kada ima veze s informatikom? Šta, BUG promovira naoružanje? Zašto kod vas radi nekoliko ljudi koji su ujedno i novinari "objektivnog" Indexa? Kap koja je prelila čašu je nedavni intervju sa "najeksponiranijom hrvatskom kćeri", gdje vam je šamar udario i "alfa mužjak" foruma Friday. Daj sredite se malo i pišite o hardveru, softveru, internetu, mobilnoj tehnologiji i multimediji, ostavite se politike, svjetskih organizacija, besmislenih intervjua - to ostavite manje bitnim glasilima, poput već spomenutog Indexa.

 

Da se vratimo na temu - da ne misliš da sam neki tinfoil fanatik NE, ja NE VJERUJEM u teorije o reptilima, o tome je li Ickea poslao Bog ili svemirci imaju bazu u Alpama - ali neke stvari poput masonerije, mass-medijskih spinova, bankarskih, naftnih i farmaceutskih lobija ipak zvuče malo realističnije i ne bi se trebalo na njih gledati s podsmijehom. Dobro, kažeš da treba vjerovati u legitimnu znanost - pitanje je vjeruješ li i u legitimnu povijest, a kako se kaže, "povijest pišu pobjednici". Danas ti isti "pobjednici" imaju ovu našu tvorevinu u šaci, to je svakim danom sve evidentnije. Ti dotle uživaj sa svojim "objektivnim" kolegama, samo se bojim da ćeš vremena koja su pred nama i sranja koja nam kuhaju dočekati spreman...

16 godina
moderator
offline
Re: Teorije zavjere
TKosir kaže...
mbaksa kaže...

Da, dr. zlo - prevarili su te, izmanipulirali su te - Mišak i ekipa. Popušio si bajke. Na žalost. 

Znači ti smatraš da je i dupla epizoda u kojoj gost govori o korporatizmu (koji je realan pojam) laž?

Daj mi reci kojom logikom si ti došao do toga? Nisam gledao spomenutu epizodu. Čak i da je ta epizoda korektno odrađena, kako to mijenja činjenicu da su teme u Na rubu znanosti u pravilu nekorektno odrađene? Naknadno sam recimo gledao jednu prastaru epizodu koja se ticala evolucije - tu je Mišak bio vrlo pripitomljen - gosta je pokušavao navesti da kaže nešto rubno, ali gost je jednostavno odbijao surađivati. Zato poslije dovodi samo goste koji će potvrđivati njegov narativ, a ne koji će mu oponirati. 

 

 

OK, sad kad smo to riješili - ti bi pričao o korparitizmu ili ti je ovo samo bio neuspješan pokušaj branjenja pseudoznanstvene i pseudointelektualne emisije Na rubu znanosti?

11 godina
neaktivan
offline
Teorije zavjere

dinosauri nepostoje sve je to samo laz

http://www.ivonazivkovic.net/DINOSAURUSI/DINOSAURUSI.html

TD people you are on my Death Note
16 godina
offline
Teorije zavjere

Ispada da samo proizvođači bojnih otrova imaju najveću korist od GMO usjeva.

 

http://www.nytimes.com/2016/10/30/bu...rref=undefined


An analysis by The Times using United Nations data showed that the United States and Canada have gained no discernible advantage in yields — food per acre — when measured against Western Europe, a region with comparably modernized agricultural producers like France and Germany. Also, a recent National Academy of Sciences report found that “there was little evidence” that the introduction of genetically modified crops in the United States had led to yield gains beyond those seen in conventional crops.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice