The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.335.746
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

A kaj se tiče ogromne obaveze brijem da bi ti 15 pasa bilo još veća obaveza od klinca. Pogotovo ako nisu pudlice u pitanju.  Moja dva moja dva su ko da imam trogodišnje klince(koji nikad neće odrast) sa apetitom profesionalnog sumo borca. 

 eto vidiš i ponavlja se, udarilo ju na živce, bježi od beba i sličnih odgovornosti 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2018 21:55 (loky4i4).
6 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

ajd, mozda i trabunjam...uglavnom, sam sam ko kurac, a ne proljepsavam se, ne pomladjujem i ne postajem zdraviji...osjecam se ko djedica vikendom vanka....a imao bar dvajs prilika zasnovat obitelj i uvijek nisam htio...ponajvise zato sto je moja bolest nasljedna, ali fuck it, i ja nekako zivim s njom....drugi razlog su financije, i treci stanje u drzavi, ali kao sto napisah maloprije, mirno more ne cini dobrog mornara....triba san ih nastancat, pa nek se misle kako ce, u najgorem slucaju bi drzava preuzela brigu o njima...da jesam, sad bih imao neki razlog za zivot, a ne polako umirao iznutra i izvana...

 

da, pes je radost, imam pesa i uz svu muku koju imam s njim, s obzirom da ni on nije zdrav, pruza neko veselje...ispaljivao bih na zivce vjerojatno od djecje vriske po kuci i s nekom alapachom za zenom, ali bolje i to od ovog puta u nistavilo...

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
loky4i4 kaže...

 eto vidiš i ponavlja se, udarilo ju na živce, bježi od beba i sličnih odgovornosti 

 Ispravljeno  Šta'š demencija čini svoje, dobro je da nisam počela odgovarat na krivoj temi.

A kad su bebe u pitanju istina bježim ko Bolt 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Zajebana su ova današnja vremena. Ne možeš se rano oženiti jer trebaš završit faks, stvorit nekakvu karijeru i ono najbitnije - trebaš se dobro iživit. A opet moraš jako dobro pazit da se to iživljavanje nebi odužilo pa da ne završiš sam. Ima nešto u ovome što gorštak priča, zajebano je kada se nađete u takvoj situaciji. Mislim da bi idealno bilo zasnovati obitelj sa 27, a najkasnije nekako sa 30. Nakon toga, a za žene pogotovo, vjerojatnost da ćete ostati sami eksponencijalno raste.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Gorstak79 kaže...

triba san ih nastancat, pa nek se misle kako ce, u najgorem slucaju bi drzava preuzela brigu o njima...da jesam, sad bih imao neki razlog za zivot, a ne polako umirao iznutra i izvana...

 Znači ti bi imao razlog za život da imaš hrpetinu djece koju si ostavio da se sama bore kroz život, da žive od socijale i da te mrze?
Ti ili si trol ili žešće nisi točan.

Šta će ti, ne dijete, nego išta o čemu ne možeš voditi brigu? Ne treba ti kaktus ako ga nećeš zalijevati, a kamoli dijete.

ddarknessfairyy kaže..

 

A kaj se tiče ogromne obaveze brijem da bi ti 15 pasa bilo još veća obaveza od klinca. Pogotovo ako nisu pudlice u pitanju.   Moja dva su ko da imam trogodišnje klince(koji nikad neće odrast) sa apetitom profesionalnog sumo borca. 

 Ja imam jednog i dobra je, nije zahtjevna. I iako ne bi bilo baš 15, 2 bi bila taman  Ne može jedan sam, treba mu društvo, a pasa nikada dosta  Najveći problem pasa je što ne žive dovoljno dugo 

Dex.pwn kaže...

 

Zar ne vidiš da je lik čak i mene skinio u zajebanciji 

 Mda 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Gorstak79 kaže...

ajd, mozda i trabunjam...uglavnom, sam sam ko kurac, a ne proljepsavam se, ne pomladjujem i ne postajem zdraviji...osjecam se ko djedica vikendom vanka....a imao bar dvajs prilika zasnovat obitelj i uvijek nisam htio...ponajvise zato sto je moja bolest nasljedna, ali fuck it, i ja nekako zivim s njom....drugi razlog su financije, i treci stanje u drzavi, ali kao sto napisah maloprije, mirno more ne cini dobrog mornara....triba san ih nastancat, pa nek se misle kako ce, u najgorem slucaju bi drzava preuzela brigu o njima...da jesam, sad bih imao neki razlog za zivot, a ne polako umirao iznutra i izvana...

 

da, pes je radost, imam pesa i uz svu muku koju imam s njim, s obzirom da ni on nije zdrav, pruza neko veselje...ispaljivao bih na zivce vjerojatno od djecje vriske po kuci i s nekom alapachom za zenom, ali bolje i to od ovog puta u nistavilo...

 

Krajnje neodgovorno za nekog tko tvrdi da je u malo "jačim" godinama. Nije svima dano da imaju djecu, al ne možeš ubijat sam sebe i samo se žalit. Postoje načini kako poboljšat sam sebi situaciju, i imat razlog za život. Tko je rekao da je razlog za život imat obitelj? Onaj susjed u 30-tim godinama koji radi za 4500kn mjesečno, ima kredit na stan i auto i ženu čija plaća jedva pokrije troškove vrtića za čuvanje jednog djeteta i školovanje drugog? Normalno da je njemu razlog za život dijete jer ako on ne uspije dijete će bit u dubljim govnima u koje se on uvukao jer ima "razlog za život". Tko kaže da je on sretniji od mene? Tko kaže da ja ne volim djecu jer ne želim pratit njegov primjer i završit kao on? Ne kažem da on ne voli svoje dijete i da ih "trpi", ali žurbom u ozbiljne veze i roditeljstvo ne donosi ništa nego rizik. Pazi, ako on skuži da to ne ide baš tako lako i da krpa kraj s krajem, ne može on vratit dijete u utrobu svoje žene, on mora živjet s time, barem do 18, 19 pa čak i 22 godine djeteta, dok se ono ne osamostali. Ti govoriš da polako izumireš iznutra i izvana. Zamisli kako je 18 godina mučiti se i ne moći dati djetetu nešto više, jer si žurio da ga imaš. Ne kažem da se on muči jer se mora mučit, muči se jer to dijete voli i želi da nije gladno i žedno, da ima krov nad glavom, da može ići u školu i imat čistu i pristojnu robu. Ako mu skupi za neki dar, mobitel, kompjuter, super. No zar je stvarno bio problem čekat 4-5 godina i skupljat novce, ubijat se od posla i s mirom donijeti dijete u kuću? Zbog čega žuriti? Biološkog sata? Pa žene rađaju živu i zdravu djecu u kasnim tridesetima. Neke čak i u četrdesetima. Ako se želiš vjenčati s 20ak godina, super, čestitam. No nemoj donositi nagle odluke ako možeš poboljšati situaciju za sve na duže staze. 

 

nj0fra kaže...

Zajebana su ova današnja vremena. Ne možeš se rano oženiti jer trebaš završit faks, stvorit nekakvu karijeru i ono najbitnije - trebaš se dobro iživit. A opet moraš jako dobro pazit da se to iživljavanje nebi odužilo pa da ne završiš sam. Ima nešto u ovome što gorštak priča, zajebano je kada se nađete u takvoj situaciji. Mislim da bi idealno bilo zasnovati obitelj sa 27, a najkasnije nekako sa 30. Nakon toga, a za žene pogotovo, vjerojatnost da ćete ostati sami eksponencijalno raste.

 

Nije ni toliko u tom iživljavanju stvar, čovjek se iživi. Mislim da je najveći problem stres koji se stvara i koji se negdje mora "potrošiti". Ima on poantu, ali ne cijelu. Obitelj nije uvjetovana godinama, nego situacijom. Znam ljude koji imaju po dvoje, troje djece s kreditima nad glavom. Vjenčali se skoro odmah nakon srednje, dijete došlo u ranim dvadesetim i život ih poslao u banku a banka nasadila na kolac s kreditom. I eto, sad rade da otplate stan koji će, tako se nadaju, biti otplaćen za kojih 10 godina, kada će onda oni imati svoj stan i biti potpuno slobodni od kredita i najma. Ne kažem da bi oni mogli, da su čekali s djecom, u roku od 3-4 godine skupiti tolike novce za stan, no zasigurno bi skupili barem nešto. Period života u dvadesetima treba biti posvjećen radu i pokušavanju pronalaženja načina kako biti barem donekle stabilan po financijskom pitanju. Treba uštediti što više novca, pogotovo ako se radi fizički posao. Da, možeš fino zarađivati u dvadesetima teškom fizikalijom. U tridesetima ćeš već moći manje upregnuti. U četrdesetima ćeš već biti degradiran u niži stupanj radnika. U pedesetima si gotov, penziju ovakav ne dočekaš. Treba razmišljati unaprijed kako ostati živ i zdrav, a ne ubijat se pa da te ta djeca koju toliko voliš moraju pokopat u njihovim dvadesetima, taman kad te najviše trebaju da bi oni uspjeli. 

6 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club
https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
8 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
chutac kaže...

Jesi se ti udario u glavu?

 

Zar ne vidiš da je lik čak i mene skinio u zajebanciji 

 Tebe je nemoguce skinut 

I am over 9000!!!
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Daj Dex, baci neku novu priču, danas sam umoran pa da mi dan popraviš. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Daj Dex, baci neku novu priču, danas sam umoran pa da mi dan popraviš. 

 

Izgrizli smo se na -5°C

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Bacim ti ja.
Sinoć smo skoro zapalili kafić, cura s kojom sam flertao je otišla jer mene nije dugo bilo, mislila da joj dajem znak da ode, a ja zapeo u razgovoru sa nekime, skoro sam si odgrizao prst dok sam pokušavao jesti i frend se popišao na sred hodnika u stanu.

Cura i ja se nismo predstavili jedno drugome, ne bi ju isus sad našao.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Impresivna prica, 9/10 - would read again
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

10/10 would live through again.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
A sam se sjebao. bio sad vani i htio sam se od prije jos upoznat s jednom curom i danas bila vani i nisam skuzio pola vremena dok nije kasno bilo jer bi mi bilo neugodno.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Što nisi dao legi 10/10?
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...
Što nisi dao legi 10/10?

 Jer su skoro zapalili kafić, da su stvarno zapalili kafić onda bi bio 10/10.

13 godina
offline
The Friendzone Club

Momci evo događaj od prije 2 mj..Pa šta vi mislite o tome svemu.

Evo u kratkim crtama.

Trazim od kolege da pita jednu curu hoće li mi dati svoj broj.On joj u razgovoru kaže da bi je pozvao na piće.Ona da svoj broj.Ja nakon par dana nazovem i dogovorim sa njom sastanak.Nađemo se mi i bilo stvarno ugodno. No primijetio sam da mi u vise  navrata nabacuje da ću si naći neku (jer bio sam u jednom trenutku rekao da idemo ja i kolega posjetiti kolege i da će tamo biti žensko drustvo(znam glup sam))

Javio sam joj se to veće da sam sretno došao kući,put u jednom smjeru je 3 sata.Nakon tjedan dana ponovno sam joj se javio i pitao dali se želi opet naći.Ona mi u par navrata napise da je jedna kava za sada ok.Ok,još joj se ja dvaput javio od tada,uvijek ja prvi pošaljem poruku.No prije koji dan čujem od drugoga kolege koji je zna da je ona u neformalnoj vezi sa nekim momkom.Ono gluposti.No U razgovoru sa njime sam osjetio da me pokušava odgurati od nje.Imam filing da navija za njih.I meni stalno bacao neki drugu na nos.Sta vi mislite o tome.Ovo je u kratkim crtama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 22:14 (Tomy Lee).
7 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Znam, prekršio sam zavjet, ali ne mogu odoljeti ljubica moja (ne ti kolega).

Uglavnom, kolega Tommy Lee: DAR 😁

 

 

Kruha i igala...
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Prošlo je dva mjeseca, s ta dva mjeseca je i prošao voz. Idi dalje, ako želi drugog nemoj se mučit bezveze.
6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
Tomy Lee kaže...

Momci evo događaj od prije 2 mj..Pa šta vi mislite o tome svemu.

Evo u kratkim crtama.

Trazim od kolege da pita jednu curu hoće li mi dati svoj broj.On joj u razgovoru kaže da bi je pozvao na piće.Ona da svoj broj.Ja nakon par dana nazovem i dogovorim sa njom sastanak.Nađemo se mi i bilo stvarno ugodno. No primijetio sam da mi u vise  navrata nabacuje da ću si naći neku (jer bio sam u jednom trenutku rekao da idemo ja i kolega posjetiti kolege i da će tamo biti žensko drustvo(znam glup sam))

Javio sam joj se to veće da sam sretno došao kući,put u jednom smjeru je 3 sata.Nakon tjedan dana ponovno sam joj se javio i pitao dali se želi opet naći.Ona mi u par navrata napise da je jedna kava za sada ok.Ok,još joj se ja dvaput javio od tada,uvijek ja prvi pošaljem poruku.No prije koji dan čujem od drugoga kolege koji je zna da je ona u neformalnoj vezi sa nekim momkom.Ono gluposti.No U razgovoru sa njime sam osjetio da me pokušava odgurati od nje.Imam filing da navija za njih.I meni stalno bacao neki drugu na nos.Sta vi mislite o tome.Ovo je u kratkim crtama.

 

cura smatra da si šonjo/idiot/luzer i jedna kava s tobom joj je dosta za cili zivot...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 13:32 (Gorstak79).
6 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

bok, el ima ko da bi tija izlaziti vanka pick up girls i te fore po dalmaciji, malo mi glupo sam a frendovi uvik u nekom poslu il su vec dugo u vezi. nek mi se javi bice zabavno ;)

14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
LudiloooBrale kaže...

bok, el ima ko da bi tija izlaziti vanka pick up girls i te fore po dalmaciji, malo mi glupo sam a frendovi uvik u nekom poslu il su vec dugo u vezi. nek mi se javi bice zabavno ;)

 Meni se čini da ti ovdje pokušavaš pick upat dečke

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
LudiloooBrale kaže...

bok, el ima ko da bi tija izlaziti vanka pick up girls i te fore po dalmaciji, malo mi glupo sam a frendovi uvik u nekom poslu il su vec dugo u vezi. nek mi se javi bice zabavno ;)

 

6 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

a vas 2 sve na zajebanciju okrecete ha dobro, Jako ste mi sexy :p

6 godina
protjeran
offline
The Friendzone Club

Ja sam danas pogledao jednu ženu u minici...ali sam je bas dobro pogledao...onako, dok se saginjala da stavi dudu u usta svojoj bebi...nije bilo muskarca s njom, a ja sam napravio mentalni zapis te scene, moglobserec panoramsku fotku s obzirom da sam je obilazio...

13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Šteta da nisi koju riječ progovorio, možda je slobodna pa dobiješ i curu i bebača, dvije muhe jednim udarcem.

6 godina
protjeran
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Šteta da nisi koju riječ progovorio, možda je slobodna pa dobiješ i curu i bebača, dvije muhe jednim udarcem.

 

Da, samo budala radi tudji poso....

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 23:34 (Gorstak79).
13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Ono kad loadaš tuđi savegame :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
footballer kaže...

Ono kad loadaš tuđi savegame :D

 LOL!

steam: skank666 origin:IhrvojeI
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Tomy Lee kaže...

Momci evo događaj od prije 2 mj..Pa šta vi mislite o tome svemu.

Evo u kratkim crtama.

Trazim od kolege da pita jednu curu hoće li mi dati svoj broj.On joj u razgovoru kaže da bi je pozvao na piće.Ona da svoj broj.Ja nakon par dana nazovem i dogovorim sa njom sastanak.Nađemo se mi i bilo stvarno ugodno. No primijetio sam da mi u vise  navrata nabacuje da ću si naći neku (jer bio sam u jednom trenutku rekao da idemo ja i kolega posjetiti kolege i da će tamo biti žensko drustvo(znam glup sam))

Javio sam joj se to veće da sam sretno došao kući,put u jednom smjeru je 3 sata.Nakon tjedan dana ponovno sam joj se javio i pitao dali se želi opet naći.Ona mi u par navrata napise da je jedna kava za sada ok.Ok,još joj se ja dvaput javio od tada,uvijek ja prvi pošaljem poruku.No prije koji dan čujem od drugoga kolege koji je zna da je ona u neformalnoj vezi sa nekim momkom.Ono gluposti.No U razgovoru sa njime sam osjetio da me pokušava odgurati od nje.Imam filing da navija za njih.I meni stalno bacao neki drugu na nos.Sta vi mislite o tome.Ovo je u kratkim crtama.

Zato lijepo direktno pitaš žensku za broj i onda uživo vidiš reakciju. Ako to primi s oduševljenjem, onda je pitaš za spoj i ustvari je posao već odrađen. Zašto se događaju takvi "spojevi" i dosadne kave? Pa zato jer dolazite do broja od ženske preko strine, tete, jetrve, zave i sedmog susjeda, a upoznali ste je na tinderu.

Ajde reci mi poantu toga što si joj se javio kada si došao kući?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice