Tužba Monda.hr

poruka: 3
|
čitano: 1.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Tužba Monda.hr

Pozdrav. Naručio sam knjige preko Mondo.hr i dogodilo se sljedeće. Naplatili su knjige, no nisu ih sve dostavili. Rekli su da će doći u sljedečem dijelu narudžbe, no u tom drugom dijelu došle su knjige koje nisu bile na računu. Zovem ih već dva tjedna i svaki put kazu da ce provjeriti gdje su knjige i nazvati, nazovu da ce knjge doc i nista. Sad me zanima sto da radim i gdje ih mogu tužiti.

 

Evo sve se lijepo vidi na slikama:

Isprika zbog djelomične dostave Isprika zbog djelomične dostave
Potvrda da he plaćeno Potvrda da he plaćeno
Što je naručeno Što je naručeno
Što je naručeno1 Što je naručeno1
Ostatak narudžbe koji nije na 1. ra Ostatak narudžbe koji nije na 1. ra
Račun 1., sami su označili što nedostaje, a kad sam ih zvao rekli su da su sve knjige dostavljene Račun 1., sami su označili što nedostaje, a kad sam ih zvao rekli su da su sve knjige dostavljene
This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 19:51 (Tony1999).
15 godina
offline
Tužba Monda.hr

Ha gledaj, oni su se vjerojatno osigurali time da su skenirali knjige na izlasku iz skladišta, a da sve iza toga više nije njihova nego poštanska briga ili službe koja dostavljuje.

 

Najbolje ti je žaliti se udruzi potrošača (HUZP).

 

Meni ovo smrdi da ti nije poštar maznuo...česta stvar sa časopisima/knjigama itd.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
offline
Re: Tužba Monda.hr
Mitch kaže...

Ha gledaj, oni su se vjerojatno osigurali time da su skenirali knjige na izlasku iz skladišta, a da sve iza toga više nije njihova nego poštanska briga ili službe koja dostavljuje.

 

Najbolje ti je žaliti se udruzi potrošača (HUZP).

 

Meni ovo smrdi da ti nije poštar maznuo...česta stvar sa časopisima/knjigama itd.

mislim da nije postar mogao uzet, jer je doma dosao zalijepljen paket onom mondo trakom

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice