Ubod kaktusa

poruka: 7
|
čitano: 10.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ubod kaktusa
Imam jedno pitanje.Neki dan mi je pao kaktus i krenuo sam ga podignuti pa su mi se bodlje zabole u kozu ali ne onako jako nego na vrh koze.Cuo sam da je taj kaktus otrovan ali nisam imao nikakve nuspojave nakon uboda npr da mi se ukoci ruka ili nesto tako sto sam cuo.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ubod kaktusa
pa valjda odes doktoru pa pitas i to odma, a ne nakon par dana na forumu haha
10 godina
offline
Ubod kaktusa

Dali je moguce ovo? 

bf4: [G] hrka11
9 godina
offline
Ubod kaktusa

Sve mi se čini da je ovo neki žešći trol u pitanju. Par dana čeka i onda dođe na informatički forum... Ne drži mu to vodu.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
10 godina
offline
Re: Ubod kaktusa
Duki85838383 kaže...
Imam jedno pitanje.Neki dan mi je pao kaktus i krenuo sam ga podignuti pa su mi se bodlje zabole u kozu ali ne onako jako nego na vrh koze.Cuo sam da je taj kaktus otrovan ali nisam imao nikakve nuspojave nakon uboda npr da mi se ukoci ruka ili nesto tako sto sam cuo.

 Tebi ovaj forum liči na poljoprivredni forum pa si došao ovdje pitati? 

 

Btw neće ti otpast ruka, ne postoje kaktusi koji imaju otrovne bodlje. Samo otrovni sukulenti koji su otrovni kao ih pojedeš.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ubod kaktusa
Bilo mi dosadno pa eto napiso ovo
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ubod kaktusa
Duki85838383 kaže...
Bilo mi dosadno pa eto napiso ovo

 Prije ces umrijeti od dosade nego od uboda na kaktus...

BTW nije tebe ubo kaktus nego si se ti ubo na njega...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice