Čuda kompjuterska...

poruka: 67
|
čitano: 12.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Cuda kompjuterska...

evo da otvorimo temu o svim cudima koje ste dozivjeli oko kompa i koja su vam jos uvijek neobjasnjiva..

 

evo i moja 2.

 

1-formatirala sam particiju sa os i nanovo ga reinstalirala, kad ono u smecu se jos mogla nac datoteka koju sam obrisala prije formata i reinstalacije...

ostala sam paf.. wtf... jos mi nije jasno... nikada ni nece...

 

2- na laptopu mogu ugasiti i upaliti wirless sa FN+F1 i kako se spajam bezicno i ugasim ga nista vise nemoze na net sto je normalno..

   osim sto se jos uvijek mogu dopisivati preko msn-a i primati poruke i datoteke preko njega...  kako? bog samo zna..

LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2009 17:21 (Vane).
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

Stari mi se komp palil sam, svake večeri, dva tjedna zaredon u 3.12 Sati.. ni prije ni kasnije.

 

Ojla!
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

Jednom je frendu dos izbacio poruku kako tipkovnica nije spojena i da za nastavak mora pritisnuti bilo koju tipku...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Seky kaže...

Jednom je frendu dos izbacio poruku kako tipkovnica nije spojena i da za nastavak mora pritisnuti bilo koju tipku...

 E ovo je... Vec pet minuta se smijem... i jos cu se deset valda.
Ojla!
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

xD

gledam  realmlist  za wow, izađem iz foldera uđem i nema ga!!

morao  sam ga traži  onda  u  recent files i stavljat  u  taj folder...to  se desilo  više puta :)

Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Seky kaže...

Jednom je frendu dos izbacio poruku kako tipkovnica nije spojena i da za nastavak mora pritisnuti bilo koju tipku...

 To svakome izbacuje ako ne prikopčaš tipkovnicu a ideš dizati windows.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
protjeran
offline
RE: Cuda kompjuterska...

bit ce nesto dobro od ove teme..

 

vec se smijem..

LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2009 17:22 (Vane).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Paolo2612 kaže...
Seky kaže...

Jednom je frendu dos izbacio poruku kako tipkovnica nije spojena i da za nastavak mora pritisnuti bilo koju tipku...

 To svakome izbacuje ako ne prikopčaš tipkovnicu a ideš dizati windows.
 A nema veze, sad si ubio doživljaj :)
Ojla!
16 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

meni se explorer rušio svaki put kad bi ušo u jedan folder i dobio bi ono send, don't send

kasnije obriso folder, napravio isti takav, sve u redu :S

potpisujem se
15 godina
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Vane kaže...

bit ce nesto dobro od ove teme..

 

vec se smijem..

 Da, da istina. Bit će tu materijala za hall of shame!
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
15 godina
protjeran
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Red Devil kaže...
Paolo2612 kaže...
Seky kaže...

Jednom je frendu dos izbacio poruku kako tipkovnica nije spojena i da za nastavak mora pritisnuti bilo koju tipku...

 To svakome izbacuje ako ne prikopčaš tipkovnicu a ideš dizati windows.
 A nema veze, sad si ubio doživljaj :)
 ali svejedno presmijesno zvuci.. i ako je normalno
LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2009 17:22 (Vane).
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

:) Na istom onom starom kompu mi je pisalo: Audio drivers not installed! Please turn your computer of for your own safety!

Ojla!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 21:24 (Red Devil).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Red Devil kaže...

:) Na istom onom starom kompu mi je pisalo: Audio drivers not installed! Please turn your computer of for your own safety!

  Smijeh da bar imaš screen!! hehehe
Intel 486DX2/66 MHz Processor, 90MB Hard Drive - no OS, 8MB Memory,5.25" & 3.5" Floppy drives, 8 ISA Slots, Speakers, Keyboard and Mouse
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

Prozivio sam ja puno toga...

:) Samo dok se sjetim...

 

Ovo možda nije kompjutersko čudo, više fenomen ali su se frendu kad god je ubacio floppy, otvorili "pretinci" za dvd na kompu :)

 

Ili - FarCry mi je htio pokrenut Media Playerom

 

Ojla!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 21:34 (Red Devil).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Vane kaže...

evo da otvorimo temu o svim cudima koje ste dozivjeli oko kompa i koja su vam jos uvijek neobjasnjiva..

 

evo i moja 2.

 

1-formatirala sam particiju sa os i nanovo ga reinstalirala, kad ono u smecu se jos mogla nac datoteka koju sam obrisala prije formata i reinstalacije...

ostala sam paf.. wtf... jos mi nije jasno... nikada ni nece...

 

2- na laptopu mogu ugasiti i upaliti wirless sa FN+F1 i kako se spajam bezicno i ugasim ga nista vise nemoze na net sto je normalno..

   osim sto se jos uvijek mogu dopisivati preko msn-a i primati poruke i datoteke preko njega...  kako? bog samo zna..

 Pa pozanto je da formatiranje particije, tocnije quick format ne brise podatke nego samo dopusta porenimavanje priko njih,pa je ocito jedan dio osta citav, najvjerojatnije zato sta se nalazija u rbin-u pa ga je priskocija zbog nekog razloga (pitaj boga kojeg).
A ovo drugo nije ni meni jasno bas,kazes da nemozes na net npr. sa firefox-on ili IE-on a sa msn-on mozes?!? Nema logike,jedni rjesenje ti je da iscupas mreznu karticu ili mos uninstallat driver,hehehhe,preporucan da ipak iscupas klistima mreznu karticu ako se oces odspojit sa neta Belji se
Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
15 godina
protjeran
offline
RE: Cuda kompjuterska...

@Fowix

 

cini se kao jedino rijesenja da se osdpojim sa neta da... klijestima..

 

a za ovo prvo nisam pravila quick format nego potpuni format sa dvd od viste..

LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2009 17:22 (Vane).
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

Pa i puni format nemoze izbrisat podatke sa harda,on ih valjda bolje owerwite-a nego brzi format,pa sta mislis kako policija vata one pedofile (gamad ljudsku) iako oni formatiraju disk oni sve nađu.

Kljesta su najbolja za odspojit se sa neta,to svi znaju Cool

 

Vane, malo uspori sa tin otvaranjen tema i pisanje tolikih poruka, mogla bi zaradit koji karton ako tako nastavis,j er bug-ovi modovi su nemilosrdni, osin ako ih ti znas sarmirat... A i valjda nisi neka nolife-erica...

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 21:44 (Fowix).
16 godina
offline
Cuda kompjuterska...

Meni se dogodilo da sam uspješno clockao komp i jednog dana mi se clock vratio na default premda je u BIOS-u podešeno na veći clock. Ne znam kako se to dogodilo ni kako sam to vratio u normalu Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk.Ako si ti među onih 8% koji slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination
16 godina
online
RE: Cuda kompjuterska...
Fowix kaže...
Vane kaže...

2- na laptopu mogu ugasiti i upaliti wirless sa FN+F1 i kako se spajam bezicno i ugasim ga nista vise nemoze na net sto je normalno..

   osim sto se jos uvijek mogu dopisivati preko msn-a i primati poruke i datoteke preko njega...  kako? bog samo zna..

 Pa pozanto je da formatiranje particije, tocnije quick format ne brise podatke nego samo dopusta porenimavanje priko njih,pa je ocito jedan dio osta citav, najvjerojatnije zato sta se nalazija u rbin-u pa ga je priskocija zbog nekog razloga (pitaj boga kojeg).
A ovo drugo nije ni meni jasno bas,kazes da nemozes na net npr. sa firefox-on ili IE-on a sa msn-on mozes?!? Nema logike,jedni rjesenje ti je da iscupas mreznu karticu ili mos uninstallat driver,hehehhe,preporucan da ipak iscupas klistima mreznu karticu ako se oces odspojit sa neta Belji se
 Ne znam točno šta je uzrok, ali uglavnom jednog dana nisam mogao pristupiti niti firefox-u niti MSN-u, a utorrent je bio skidao (i slao) podatke bez problema...svi kablovi potrebni za spajanje su bili spojeni i DSL uređaj je bio uključen...ali mislim da je problem bio u postavkama IP adrese pošto sam morao ručno unositi (imam više kompova i laptop), koristim Optimu i da bih mogao "pristupiti" net-u morao sam unositi i brojeve za "DNS server address", ali nisam na taj komp i mislim da zato nisam mogao na net, ali mi nije jasno kako je utorrent mogao slati podatke drugima?!?
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 22:13 (Najbrži).
16 godina
offline
Cuda kompjuterska...

Nije komp, ali tu je negdi, prosli tjedan u 6 ujutro pocela budilica na starome mobu, po kojem niko nije prckal dosta dugo. A nema opciju slaganje budilice za ordredeni datum. Cuda li :P

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
online
RE: Cuda kompjuterska...
Aki kaže...

Nije komp, ali tu je negdi, prosli tjedan u 6 ujutro pocela budilica na starome mobu, po kojem niko nije prckal dosta dugo. A nema opciju slaganje budilice za ordredeni datum. Cuda li :P

 I meni je tako par puta mob poblesavi, jučer sam primio SMS poruke koje su poslane prije dva dana!!!
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
Cuda kompjuterska...

ovo nije bas kompjutersko al eto

 

imam neki mali prcmoljasti vivax tv u sobi i ja onako na msnu ili tako nes i on se izgasi odjednom iz cista mira a daljinski na tvu....

 

e da i sjetio sam se kad sam kupio sony 2 i stavio unutra memori karticu i nije mi htjelo ucitat i tako ja igram bez memori kartice tjedan dana kad pogledam nisam je dobro usteko trebo sam jos malo gurnit

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
15 godina
offline
RE: Cuda kompjuterska...

Meni je mob pošandrco prije koji mjesec...

Svaki puta kad sam primao poruku, pisalo bi mi da sam dobio poruku od osobe koja je poslala poruku i od jednog kontakta u imeniku (uvijek ista osoba).

 

Trenutno komp mi u XP ponekad iz sleepa se "probudi" s BSoD... Ovdje je fora u tome što mi se uvijek budio s BSoDom, a nakon malo čačkanja po njemu, uspio sam s njim postići "dogovor" da se samo tu i tam probudi s plavim ekranom... Oh, well... Kompromis kicking in!

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

meni je na prošlij kanti bilo čudo kad bi se pokrenuo LOL

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

pa meni je čudo kad prođe dan a da se ne desi nešto neobjašnjivo..to je problem s tehnologijom koja se prebrzo razvija,ne koristi NASA bezveze provjerenu teh koja se pokazala sigurnom u praksi(10-15 god)

15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Meni se jako cesto događa kad upalim jedan komp, za njim se upali i drugi (imam dva u lan-u)

Leaks. Lunatics. Rebellion. And now bleeding ghosts. Ain't life in Rapture grand?
16 godina
offline
RE: Cuda kompjuterska...
Vane kaže...

 

2- na laptopu mogu ugasiti i upaliti wirless sa FN+F1 i kako se spajam bezicno i ugasim ga nista vise nemoze na net sto je normalno..

   osim sto se jos uvijek mogu dopisivati preko msn-a i primati poruke i datoteke preko njega...  kako? bog samo zna..

Ovo ti se moze desit kad iskljucis wireless i on provjerava da li jos uvijek ima aktivnih konekcija.
Ako ima onda ih ne zatvara tako dugo dok te konekcije ne umru sam (MSN), ali novima ne dopusta da se stvore (ostalo). :)

Ovo je česti slučaj kod nekih HotSpotova koji ne zatvaraju aktivne konekcije nakon isteka vremena ili odjave, pa moze uz malo vjestine dalje besplatno koristit net. :)
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

meni komp počeo psovat mater i skakat po sobi

 

onda sam uzeo buzdovan i zarješio ga

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
Čuda kompjuterska...

Odlucio ja tako nabrijati desktop, skinuo neki patch nesto (nesjecam se vise), instalirao, sve zastekalo, windowsi style 98 (a imao xp).

Ja restartan comp reda radi, udem u My Comp pa u D: a on otvori Search, ja u C: on u Search, bilo koji folder ja pokusam otvoriti on u Search. Zeznuo se poredak funkcija i Search je bio prvi a Open negdje 3-4. Jedva sam sredio sa Googlom i Regystry Editorom.

16 godina
offline
Čuda kompjuterska...

Meni svaki put kad palim komp javlja nekakav error za mesenger iako sam ga izbrisao potpuno prije 2 mj i cak jedanput promijenio windowseSmijeh

Only God will judge me tko je brži ili zec
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice