Ukradeni mob

poruka: 52
|
čitano: 14.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Ukradeni mob

Znaci ukraden mi je mob na pocetku ove skolske godine 15.1

saznao sam ko mi ga je ukrao i otisao je u drugi grad

sad sta mi je ciniti? da kazem policiji ak mu odu na vrata on ce reci da nije kod njega isto kao sta je bilo u zagrebu...sad sam ja mislio ono slanje pouzecem da neko iz moje obitelji kao naruci mobitel pa kad dode da ga otpakiramo provjerim imei uz policajca naravno.

Znaci nije zauvijek otisao iz zagreba ali kad se vrati mogao bi biti mrtav,dajte mi neki primjer sta da napravim!

sutra stara ide na policiju opet pa jel mi mozete reci sto ce policija poduzeti otprilike jer fkt ne zelim da mu dodu an vrata pa opet nista od moba,a ja samm ogao zaradit prijavu kad sam ja njemu solo bio doma

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 0:23 (NoDiggity).
13 godina
protjeran
offline
Ukradeni mob

i nasao sam na njuskalu oglas koji je star isto kao moj stavljen novi os koji legalno nije podrzan na tom mobu,nema ni kutiju ni papire jer su kod mene ;) koristen i 500 kn je manja cijena nego inace

13 godina
offline
Ukradeni mob

uzmes toljaga i udari dok mobitela ne vrati. 

Meni fkt nije jasno sta policija moze stim IMEI-ma...

LoL NordicEU : Heineken01
13 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni mob
KKristijan kaže...

uzmes toljaga i udari dok mobitela ne vrati. 

Meni fkt nije jasno sta policija moze stim IMEI-ma...

a i bit ce tako vrati mob il ne vrati ;) ni meni oni meni kazu kao sad imamo imei budi ti bez problema naci cemo ga cim ga neko upali,lazljivi idioti

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ukradeni mob
KKristijan kaže...

uzmes toljaga i udari dok mobitela ne vrati. 

Meni fkt nije jasno sta policija moze stim IMEI-ma...

pa to je jedinstveni serijski broj mobitela ,a on taj broj ima na papirima 

i kaj sad tu nije jasno

13 godina
protjeran
offline
Ukradeni mob

jel ima itko ikakvu ideju?

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 14:54 (NoDiggity).
12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob
... prijavi policiji, i zaboravi sve. ako ti se jave - super. ako ne, već si sve zaboravio.
13 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni mob
Enter The Void kaže...
... prijavi policiji, i zaboravi sve. ako ti se jave - super. ako ne, već si sve zaboravio.

ne kuzim te zaboravi sve,prijavljeno je vec

15 godina
offline
Ukradeni mob
Policija kad im das imei broj to salje operateru i oni ga lociraju. Problem je sto se njima to neda radit i nista ne poduzimaju povodom toga.
13 godina
protjeran
offline
Ukradeni mob

a zasto im je to tesko napravit???

15 godina
offline
Ukradeni mob
Zato sto im se neda radit svoj posao kao nikom u ovoj drzavi. Nac ce ti ga ako poznas nekog u policiji.
13 godina
protjeran
offline
Ukradeni mob

al zasto onda lagati,decko imamo imei od tvog moba ne brini se,samo cekamo da ga neko upali i naci cemo ga -.-

14 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

IMEI je jako lagano promijenit.

 

Npr ja na mom GalaxyuS imam IMEI 004999010640000 (fake IMEI)

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
15 godina
offline
Ukradeni mob
Da je vexx jos tu na forumu sad bi ti objasnio da tsj imei se tebi samo pokazuje kao promjenjen ali zapravo je jos onaj pravi. A sto mislis da ce ti policija rec, decko mi tvoj mob mozemo nac ali nam se neda pa necemo. Gle uvijek ima neki policajac koji radi svoj posao i in ce ti to ic radit. To je zapravo vrlo lagan postupak, operater ti nađe mob odma. O kojem se mobitelu uopce radi?
13 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni mob
mar123 kaže...
Da je vexx jos tu na forumu sad bi ti objasnio da tsj imei se tebi samo pokazuje kao promjenjen ali zapravo je jos onaj pravi. A sto mislis da ce ti policija rec, decko mi tvoj mob mozemo nac ali nam se neda pa necemo. Gle uvijek ima neki policajac koji radi svoj posao i in ce ti to ic radit. To je zapravo vrlo lagan postupak, operater ti nađe mob odma. O kojem se mobitelu uopce radi?

samsung wave 2

13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

Meni bio ukraden samsung sgh-e251 i našli ga za 2-3 mj.....

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mob
Kewin kaže...

Meni bio ukraden samsung sgh-e251 i našli ga za 2-3 mj.....

Ti si srećković, ja sam ostao bez iPhona 4, ali ni IMEI mi ne pomaže. I kad sam prijavio odmah ti ubiju nadu da ćeš da ga nađeš. 

13 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni mob
Kewin kaže...

Meni bio ukraden samsung sgh-e251 i našli ga za 2-3 mj.....

kod mene je proslo vec 2 mjeseca i nista

 

@salih88 ma mene i moje starce  su ubijedili da ce ga naci pa nista

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2012 18:30 (NoDiggity).
12 godina
offline
Ukradeni mob

Najbolje je prijavit policiji, jer iako mislis da nitko nece mrdnut ni prstom, oni sluzbeni zaprime tvoju prijavu. Onda na kraju godine gledaju postotak rijesenih i nerjesenih slucajeva, pa ako je omjer los netko dobi po prstima...

12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

e ljudi pomagajte ukraden mi je danas mob, iphone 4 ali je bio ugašen, što konkretno osoba moze sa tim mobitelom ? i dali policija moze uci u trag za njime ako je ugasen ?? svaka informacija je dobro dosla

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2013 11:09 (flassher1911).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mob
flassher1911 kaže...

e ljudi pomagajte ukraden mi je danas mob, iphone 4 ali je bio ugašen, što konkretno osoba moze sa tim mobitelom ? i dali policija moze uci u trag za njime ako je ugasen ?? svaka informacija je dobro dosla

ako imaš IMEI broj onda prijavi na policiju da je ukraden i čekaš !! nema ti druge 

iPhone je puno lakše naći jer ne možeš nikako skroz ugasit internet dok je mobitel uključen 

,mogu ga locirat i ako je ugašen jer na iPhone-u ne možeš izvadit bateriju {#}

 

možeš kopat po njuškalu da vidiš jel ga netko prodaje ako možeš prepoznat baš taj tvoj po nečemu

I hate doing things !!! Things suck !!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mob
flassher1911 kaže...

e ljudi pomagajte ukraden mi je danas mob, iphone 4 ali je bio ugašen, što konkretno osoba moze sa tim mobitelom ? i dali policija moze uci u trag za njime ako je ugasen ?? svaka informacija je dobro dosla

 

Prijavi policiji krađu.

Sto moze? Pa zavisi jel neki seljo ili je potkovan znanjen. Ako je seljo veca je vjerojatnost da ces dobiti mob natrag. Ako je pak neki "iskusniji" lopov mob je vec rastavljen i prodaje ga dalje po djelovima. 

Sretno :) 

http://forum.pcekspert.com/member.php?u=18841
12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

fala ljudi na savjetima, bio sam na policiji, policija ko policija, tvrde da nista ne mogu jer nemam find my iphone instaliran.. u biti izgubljen je na festi na livadi.. tak oda nebi trebali biti neki super geekovi, nego više seljo tip.. nadam se :/

13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

Bok, izgubio sam iphone 4 danas, ostavio ga na kiosku dok sam cigarete kupovo :/ šta mi je činiti? Dali ima smisla uopće prijavljivati policiji IMEI pošto se radi o mobitelu iz Njemačke koji je na njihov T-mobile kodiran i ugovor traje do 05.06.2013 a uz to nema ni karticu unutra jer taj sam mobitel dobio od rođaka iz Njemačke pa nisam išao davati 500 ili više kuna za otključavanje kada ga za mjesec dana mogu besplatno otključat ako operateru pošaljem IMEI. Čitao sma dosta postova na forumu ovdje i koliko ih ima koji kažu da su im našli mobitel toliko ih ima kojima nisu pa mi nije sasvim jasno o čemu se radi. I nemam nikakav anti-theft software gore instaliran nažalost ://

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni mob
necro kaže...

Bok, izgubio sam iphone 4 danas, ostavio ga na kiosku dok sam cigarete kupovo :/ šta mi je činiti? Dali ima smisla uopće prijavljivati policiji IMEI pošto se radi o mobitelu iz Njemačke koji je na njihov T-mobile kodiran i ugovor traje do 05.06.2013 a uz to nema ni karticu unutra jer taj sam mobitel dobio od rođaka iz Njemačke pa nisam išao davati 500 ili više kuna za otključavanje kada ga za mjesec dana mogu besplatno otključat ako operateru pošaljem IMEI. Čitao sma dosta postova na forumu ovdje i koliko ih ima koji kažu da su im našli mobitel toliko ih ima kojima nisu pa mi nije sasvim jasno o čemu se radi. I nemam nikakav anti-theft software gore instaliran nažalost ://

jesi li išao pitat na kiosku jesu vidjeli kaki mob?

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni mob

Ma jesam i ništa jer ja sam njega ostavio na pultu koju je ispod vidokruga prodavaća tako da nula bodova po tom pitanju.

13 godina
offline
Re: Ukradeni mob
Evo ja jučer izgubio iPhone 4 16GB na Zrću, pijan ko *upak, a nemam pojma kak mi je mogao ispast jer uvijek pazim na stvari bez obzira u kakvom sam stanju. Hvala bogu da mi je novčanik ostao u džepu! Na mobu imam Find my iPhone, ali za sad je ugašen. U utorak kad se vratim idem odmah na policiju s IMEI kodom i svim podacima. Nadam se da će uspjet nać mob! Pogotovo mi je žao broja koji je star preko 10 godina :_(
Maurer
14 godina
moderator
offline
Re: Ukradeni mob
David87 kaže...
Pogotovo mi je žao broja koji je star preko 10 godina :_(

Pa idi kod operatera, reci im što se dogodilo i traži novu karticu sa istim brojem.

Mislim da ćeš platit 50kn.

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
15 godina
offline
Ukradeni mob

nemoj se opce nadat da ce ti murja nac, find my iphone ti je najbolja nada, jos ako si imo sifru na njemu super, uc u njega nemoze bez hard reseta a da bi ga napravio treba ga upalit. on kad ga upali ti ces ga moc na preko find my iphone-a.

13 godina
offline
Re: Ukradeni mob
Ma imam taj find my iphone i bio je uključen i internet i lokacijske dozvole (baš radi tog) i yebi ga za sad još ništa. Mob je ugašen. Sad pješke po ovoj vrućini prošao 8km, al ipak nada je *urva!
Maurer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice