Unos namještaja s dizalicom kroz prozor

poruka: 5
|
čitano: 6.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Unos namještaja s dizalicom kroz prozor
Pozdrav svima,

Imam jedan problem.
Naime trebao bi unijeti kutnu garnituru kroz prozor zgrade na prvom katu,jer očito ne može proći kroz vrata.
Zanima me da li itko zna gdje mogu naći dizalicu u Zagrebu za to,jer nisam ništa našao na internetu.

Molim pomoć
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unos namještaja s dizalicom kroz prozor

kakvu dizalicu trazis ....  sve ovisi ...  ako ima neka klesarska radnja u blizini oni imaju najvj auto s kranom pa to mogu ukrcati .. također ako znas nekoga tko vozi pauka za automobile može pomoći ...e sad neznam jel ti bauhaus to  iznajmljuje samo sve to bi kostalo više od same garniture ..tako da geldaj ovo prvo il drugo ..pauka ili koju fklesarsku firmu ...

meni je jedna klesarska firma dizala na prvi kat špaker za centralno grijanje u težini od 300 kg .. i bez problema ga je digao i manevrirao s njim u zraku ...svakako savjetujem skini telere(dalmatinski naziv je teler nez kak je knjizevno ali ugl teler je dio prozora na kojem stoje stakla ...)

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
offline
Re: Unos namještaja s dizalicom kroz prozor

http://www.zagrebacki-mamut.hr/ponuda.html

 

Sve šta nudi ova firma je overkill za tebe. Guglaj najamkamion s kranom, i njuškalo malo pogledaj. Cijena bi ti mogla biti 300-400 kn sat, bar je toliko za korpe, ne virujen da će s kranom biti išta jeftiniji

Zdravi i veseli bili :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2015 23:27 (bradonja_85).
11 godina
offline
Unos namještaja s dizalicom kroz prozor
Puno hvala,budem probao.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Unos namještaja s dizalicom kroz prozor
bradonja_85 kaže...

http://www.zagrebacki-mamut.hr/ponuda.html

 

Sve šta nudi ova firma je overkill za tebe. Guglaj najamkamion s kranom, i njuškalo malo pogledaj. Cijena bi ti mogla biti 300-400 kn sat, bar je toliko za korpe, ne virujen da će s kranom biti išta jeftiniji

 
Hmmm savjetujem ti da ti to bude zadnji izbor(ako imas viska para onda prvi) ...

 

ono sto sam ti rekao  .. nekog s kranom i dades mu 100 kn za kavu dobro tebi dobro njemu ...

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice