Uplata na Erste karticu

poruka: 5
|
čitano: 7.954
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Uplata na Erste karticu

evo ovako...

obavio sam neki ''poslic'' i sada bi mi taj netko trebao uplatiti novce na moju karticu...

dakle, kao sto pise u naslovu imam karticu od erste banke...

 

ta osoba me zamolila da joj dam broj kartice (ili kako vec) da bi mi mogao uplatiti novce...

 

na kartici imam dva broja...jedan je 16-ero znamenkasti i pise velikim brojkama po sredini kartice, a drugi je 10-ero znamenkasti i pise u donjem lijevom kutu kartice...

 

mene sada zanima koji broj ja njemu moram poslati da bi mi on uplatio??

odg bi mi trebao sto prije...

prvi put radim ovako nesto pa se bas i ne kuzim u to..{#}

13 godina
protjeran
offline
Uplata na Erste karticu

itko?? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Uplata na Erste karticu

Trebalo bi ti pisati pokraj 10-ero znamenkastog broja x račun ili broj računa, ali onaj na sredini 16-ero znamenkasti broj ti sigurno nije broj računa. Daj čovjeku taj dolje broj i neka u banci prije nego uplati pita jel taj račun glasi na tvoje ime i prezime.

13 godina
protjeran
offline
RE: Uplata na Erste karticu
DAXY011 kaže...

Trebalo bi ti pisati pokraj 10-ero znamenkastog broja x račun ili broj računa, ali onaj na sredini 16-ero znamenkasti broj ti sigurno nije broj računa. Daj čovjeku taj dolje broj i neka u banci prije nego uplati pita jel taj račun glasi na tvoje ime i prezime.

tako je...pored 10-ero znamenkastog pise : broj racuna xxxxxxxxxx

puno hvala{#}

12 godina
neaktivan
offline
Uplata na Erste karticu

Pozdrav, zanima me da li oni uplatno isplatni bankomati odma prebace novce na račun kada ih uplatim i mogu ih odma koristit preko paypala ili se mora čekati?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice