Uplata na žiro račun

poruka: 4
|
čitano: 3.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Uplata na žiro račun

Dali ja mogu sam sebi uplatiti na žiro račun kada dodjem u banku(erste) bez da mi uzmu proviziju?

 

Idem sutra ujutro do banke pa ću ih pitati to, ali ako netko prije zna dali se to može bio bi mu zahvalan?

13 godina
neaktivan
offline
Uplata na žiro račun

Mislim da čak ovisi od banke do banke.

 

Meni su recimo u PBZ-u kada sam uplaćivao prijatelju na račun (koji ima u toj banci) naplatili proviziju (čak veću nego pošta). Rekli su mi da sam vlasnik računa da bi bilo besplatno.

 

U ZG banci mi nisu ništa uplaćivali kada sam uplaćivo jednom čovjeku koji ima tamo račun.

 

Recimo, meni je prijatelj u Erste banci uplaćivao na moj račun i nisu mu ništa naplatili jer ja imam tamo račun.

 

Tako da... :)

16 godina
online
Re: Uplata na žiro račun
xRyder kaže...

Dali ja mogu sam sebi uplatiti na žiro račun ... bez da mi uzmu proviziju.

 U svojoj banci možeš.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
9 godina
offline
Re: Uplata na žiro račun
stef_mrcina kaže...

Mislim da čak ovisi od banke do banke.

 

Meni su recimo u PBZ-u kada sam uplaćivao prijatelju na račun (koji ima u toj banci) naplatili proviziju (čak veću nego pošta). Rekli su mi da sam vlasnik računa da bi bilo besplatno.

 

U ZG banci mi nisu ništa uplaćivali kada sam uplaćivo jednom čovjeku koji ima tamo račun.

 

Recimo, meni je prijatelj u Erste banci uplaćivao na moj račun i nisu mu ništa naplatili jer ja imam tamo račun.

 

Tako da... :)

 Štef, u gdje si to uplaćivao u PBZ? Pitam zato jer sam imam račun u PBZ i uvijek kad su mi drugi uplaćivali na račun nikad ih nisu naplatili proviziju. Dao sam broj računa, rekao da odu u PBZ i novci su odmah bili na računu.


Isto tako je bilo kad sam uplaćivao u Erste frendu neke novce. Došao sam sa novcima i komadićem papira na kojem je bilo napisano ime i prezime frenda i njegov broj računa. Ukucali su podatke, uzeli novce i to je to.

 

Tako da mislim da to sve ovisi od banke do banke iako je neko pravilo da ako sebi uplaćuješ u svojoj banci da nema provizije. Još je bolja solucija ako u toj banci postoji uplatni bankomat, pa ni nema potrebe odlaziti na šalter.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice