Vasa iskustva s privatnim trackerima?

poruka: 39
|
čitano: 11.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

vasa iskustva s privatnim trackerima?

koji su najbolji?

koji su najlošiji?

gdje je najbolji stafff?

gdje je najlošiji stafff?

sve o privatnim trackerima mozete pisati ovdje

podijelite svoje iskustvo s nama

14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

nitko nema nikakvih iskustva s privatnim trackerima?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?

ajde ljudi malo živosti molim

15 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
badboy123234 kaže...

vasa iskustva s privatnim trackerima?

koji su najbolji?

koji su najlošiji?

gdje je najbolji stafff?

gdje je najlošiji stafff?

sve o privatnim trackerima mozete pisati ovdje

podijelite svoje iskustvo s nama

Uff... Puno pitaš... Smijeh

Regan sam na RevTT, partis.si, Wunzu i Torrent bits, na ni jednog nemam prigovora, najviše se koristim Partisom, nisu zahtjevni što se tiče ratia, brzine su dosta dobre i ima dosta dobrih stvari, RevTT je ipak malo ozbiljniji i puno poznatiji tracker, s puno dobrog sadržaja, Torrent bits je prvi privatni tracker na koji sam se regao, mada nije nešto svako malo naletim na nešto što ne mogu naći na drugim trackerima ( plus imam 100gb uploada i Power User sam ), S Wunze još ništa nisam skido pa nemam što reći, no govori se da je dobra.

Ovo što se tiče iskustava...

Pa brzine su uvijek zadovoljavajuće, kao i mnogo sadržaja, nemoraš se bojati virusa kao na javnim trackerima, ....

Naravno caka je obveze seedanja, odnosno uploada, no uz ratio master to i nije toliki problem, dok se ne pretjera. Smijeh

"The harder the battle the sweet of jah victory."
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2010 20:08 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

lijepo makar se nebi smjelo varati na privatnim trackerima

bar dok vas ne skuže

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2010 20:36 (badboy123234).
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

TorrentHR i RevTT su mi najbolji.Pokušavam držati držati ratio s ovakvom vezom i teško je,ali i ne skidam puno(22GB uploada na THR,s tim da sam sam uploadao 4 torrenta).HDME.eu mi je najbolji za filmove,a Last Torrent je odličan za ostale stvari.Jedino nisam zadovoljan Demonoidom jer rijetko kada nađem torrent sa dosta seedera.Na svima držim pozitivan ratio,osim na Last Torrentu jer frend zna skidat s njega,pa teško vrati.I na Demonoidu imam slab ratio jer sam par puta napravio Hit 'n Run.Dakle,THR,RevTT i HDME.eu su jedini gdje držim ratio i pazim da odseedam.

alrighty then
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

meni je za sada partis najbolji

nisu previse zahtjevni,a brzine su skoro pa uvijek maksimalne

a na ostalima sam novi član pa nebi još ništa ocjenjivao

jedino mi se demonoid čini dostra zmotan

no to je samo moje mišljenje

14 godina
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

TorrentLeech najbolji bez konkurencije.

16 godina
online
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

Prvi privatni na koji sam se reg, je Demonoid. Nisam bas zadovoljan, dosta stvari je s vanjski portala, i malo seedera.

jos sam na Nordic-t, i oni mi imaju dosta toga, ali na nordicu ne mogu ratio drzati, to je nenormalno, ja skinem bilo sta recimo velicine 4 gb, upload mi ide 10-20 jedno dan dva i to je to.

Lasttorent, od njih sam skoro odustao, jer mi je nizak ratio i ne mogu nove torrente, a ne mogu nabiti ratio ako nemam novi torrent koji netko skinda.

Partis mi je trenutno na prvom mjestu, tu imam odlican ratio i imaju sve sto sam trazio, samo velika mana na particu mi je sto stavljaju DVD, znaci nije ripano, nego cijeli DVD ubace. To znaci da nema titlova, veci je torrent bez ikakvog razloga.

 

btw. kakav je torrent leech? Moram naci pozivnicu, jer sam cuo da je dobar...

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

znam da nije baš točna tema ali radi se isto o privatnom treckeru.Evo imam jedno pitanje ako bi mi netko mogao pojasniti.

Request:Denied-razumio

Reason:Must have(razumio)ali što ovo znaći log!-samo da kažem radi se o muzici

             Must have log

        
Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
log radis preko EAC-a tj program za ripanje audio CD-a, na kojem trackeru radis upload torrenta?
BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR responces: ''Over my dead program!'' lol :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
BORG kaže...
log radis preko EAC-a tj program za ripanje audio CD-a, na kojem trackeru radis upload torrenta?

 a ćemu toćno služi taj log

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

meni je demonoid dosta zmotan

teže se snalaziti na njemu nego na ostalim trackerima

uplodao sam 500 mb,a gore mi pise da sam uplodao 3 mb vec 5 dana

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 20:41 (badboy123234).
15 godina
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

Imam za sada tri private trackera.

Partis,Xtremezone,Zamunda(neznam zasto vise nema te stranice) i vrlo sam zadovoljan.

Najvise posjecujem partis jer ima sve sto ja trebam i vrlo je lak za seed.

Jucer sam napravio 11 gb u tri dana.

Caka je u tome da za sto bolji ratio treba skidati freelech kojeg ima jako puno i nece biti problema.

16 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

najviše koristim TL i više od toga mi stvarni nije potrebno, seedam bez problema sa najnormalnijom vezom(kod nas) od 256 kbps i sada imam skoro 200 gb uploada, TL najčešće koristim za filmove, serije i igre... a za domaće stvari koristim THR i Yuwabits... malo manje koristim RevTT i IPT, drag mi je dosta IPT jer ga imam vec skoro godinu dana i bio mi je među prvim trackerima... prvi tracker mi je bio THR i tamo sam vec godinu i nešto, ono neloš community zafrkancija i to.

Bolje biti pijan nego star
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

Evo ja trenutno od privatnih imam Xtremezone i Partis i Demonoid.S treckerima sam zadovoljan a pogotovo sa Partisom,ima dosta toga ,a nije težak za seedanje te je brzina pristojna.Od Hrvatskih treckera koristim TorrentHR.Po meni torrentHR je zakon ima sve naše domaće serije, emisije, čak ima i hrvatske knjige a za one koji vole ima i sinkroniziranih crtića.Demonoid mi se sviđa zbog toga što ima puno stvari što god da upišem naćiću te to mi je jedan od prvih privatnih treckera.

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
acmilan0083 kaže...

Evo ja trenutno od privatnih imam Xtremezone i Partis i Demonoid.S treckerima sam zadovoljan a pogotovo sa Partisom,ima dosta toga ,a nije težak za seedanje te je brzina pristojna.Od Hrvatskih treckera koristim TorrentHR.Po meni torrentHR je zakon ima sve naše domaće serije, emisije, čak ima i hrvatske knjige a za one koji vole ima i sinkroniziranih crtića.Demonoid mi se sviđa zbog toga što ima puno stvari što god da upišem naćiću te to mi je jedan od prvih privatnih treckera.

TorrentHR je dobar tracker sto se sadrzaja tice ali meni nikako ne sjeda onaj NoRatio sistem.

Skinem si jedan broj BUG-a u PDF-u i bas kad hocu seedat brzina uploada je 0.0 kb/s.

I cekam 10 min i nista,up speed je opet nula.

I sta cu drugo nego dobiti HNR?Neodlučan

15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
ne moras seedati do 1 ratija glavno je da odseedas 72h torrent unutar 14 dana.
BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR responces: ''Over my dead program!'' lol :D
15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
BORG kaže...
ne moras seedati do 1 ratija glavno je da odseedas 72h torrent unutar 14 dana.

Ali kako da seedam kad mi je up speed 0?Neodlučan

16 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
luckyluke kaže...
BORG kaže...
ne moras seedati do 1 ratija glavno je da odseedas 72h torrent unutar 14 dana.

Ali kako da seedam kad mi je up speed 0?Neodlučan

pa netrebas ti nikom seedati tih 72 sata samo da ti je torrent uključen

Bolje biti pijan nego star
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
leo_819 kaže...
luckyluke kaže...
BORG kaže...
ne moras seedati do 1 ratija glavno je da odseedas 72h torrent unutar 14 dana.

Ali kako da seedam kad mi je up speed 0?Neodlučan

pa netrebas ti nikom seedati tih 72 sata samo da ti je torrent uključen

istina

samo odseedas 72 sata unutar 14 dana i to ti je to

ili do ratia 1:1

14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

ima još tko kakvih iskustava s privatnim trackerima?

15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
kaj te jos tocno zanima, mogu ti sve ukratko odgovoriti posto nisam na racunalu, uglavnom clan sam na dosta privatnih trackera pa slobodno upitaj ;)
BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR responces: ''Over my dead program!'' lol :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
BORG kaže...
kaj te jos tocno zanima, mogu ti sve ukratko odgovoriti posto nisam na racunalu, uglavnom clan sam na dosta privatnih trackera pa slobodno upitaj ;)

podijeli svoje iskustvo s nama

koji su ti najbolji?

koji najlosiji?

gdje je najljubazniji stafff?

i tako

15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?
Ovak opcenito smatram da je tl najbolji 0day tracker zbog puno sadrzaja, uvijek maksimale brzine, dobar pretime i jos jedna stvar gomila usera tako da je seed prelagan i na ovom nasem losem uploadu, dobro treba imati bar malo iskustva reseed, ne skidati sve itd. Btw steta kaj je SCT srusen to je bio jako dobar tracker sigurno medu top3 ako ne i najbolji jedina alternativa sct-u je scc ali njega ne preporucam svatkome jer je tezi za seed. Gle kaj se tice staffa ja nikad nisam imao problema niti na jednom trackeru niti mi je staff previ se bitan. Uglavnom najlosiji je staff je na BCG-u jer rade banalne propuste a opcenito je najbolji i najkvalitetniji staff na bitme/bitmetv barem tako ljudi pricaju vjeruj mi ne zamaraj se previse sa staffom ako budes imao pristojni ratio i pazio da ne pozivas ove debile koji se zayebavaju sa ratio masterom i ostalim p*zdarijama neces imati nikad problema. Jos jedna napomena na vecini specijaliziranim (dedicated) trackerima ces imati problema sa odrzavanjem ratija osim ako nemas seedbox pri tome mislim na trackere tipa what.cd waffles.fm bitmetv jedino se mozes na kucnoj vezi izvuci ako uplodas svoje stvari ali to trazi puno vremena i proucavanje najcesce dosta strogih pravila za upload.
BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR responces: ''Over my dead program!'' lol :D
15 godina
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

BORG,imam ja jedno pitanje.

Ima li TL freelecha?

14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

e mene zanima ako revolutiontt ima freeleach?

15 godina
offline
RE: Vasa iskustva s privatnim trackerima?

ne, tl niti revTT nemaju FL i oboje imaju cekanje na nove torrente, mislim 72h za sve nove usere koji nemaju vecu kolicinu uploada. Na revtt je malo teze seedat vecini, meni nije bio problem. Sto se tice TL-a neka vas ne plasi sto nema FL-a svejedno je prejednostavno seedat samo kad izade neka popularna nova igra skinete 200-300mb i to po mogucnost medu prvima. E sad tu ce biti problem ono ogranicenje na nove torrente o kojem sam pricao, zato vam preporucam da radite reseed tj. skinete drugdje pa seed-ate tamo, samo morate paziti da je identicna datoteka.

BORG says: ''You will be assimilated, resitance is futile!'' then DOCTOR responces: ''Over my dead program!'' lol :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2010 19:54 (BORG).
14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

partis mi je sad jedino što imam jer sam kao poćetnik zasro revolution i sad više ne mogu tamo,ali zato na partis-u imam dobar omjer zbog free stvari,samo me muči taj slovenski još,jezik mi je pre smiješan i nikako da se naviknem.htio bi još na jedan strani,ali slovenci imaju stvarno dosta toga.(zapravo su i slovenci strani ali eto..)

14 godina
neaktivan
offline
Vasa iskustva s privatnim trackerima?

e ljudi jel neko ima pozivnicu za torrenthr ako ima neka mi pošalje bit ću mu jako zahvalan.......hdalibor@windowslive.com

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice