Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h) izdvojena tema

poruka: 28.380
|
čitano: 2.477.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
14 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

pozdrav

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
zadnja-kocnica kaže...

pozdrav

 Pa tebe več dugo vremena nisam videl na forumu.Kak ide inače, nadam se da kočnice još uvjek dobro koče pogotovo prednja jel.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nisam usao ima na forum sigurno godinu   Nego zapeo sam sa jednim USB-om, koji je bio u radiju u autu i samo na tom radiu radi taj usb tj sviraju pjesme. Ubacim u drugi radio ne ocitava ga, ubacio ga u racunalo očita ga traži format, onda izbaci da je usb samo za čitanje

Sve i dalje koči ista konfiguracija isto sve 

 

 

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 21:46 (zadnja-kocnica).
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
zadnja-kocnica kaže...

Nisam usao ima na forum sigurno godinu   Nego zapeo sam sa jednim USB-om, koji je bio u radiju u autu i samo na tom radiu radi taj usb tj sviraju pjesme. Ubacim u drugi radio ne ocitava ga, ubacio ga u racunalo očita ga traži format,onda izbaci da je usb samo za čitanje

Sve i dalje koči ista konfiguracija isto sve 

 

 

Pa formatiraj ako možeš(ako treba iz Safe Mode), vjerojatno su podaci na USB-u sve samo ne jako bitni.Ne bi bilo ništa čudno da je USB krepal, ili recimo nije još skroz krepal ali neče dugo itd.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...
zadnja-kocnica kaže...

Nisam usao ima na forum sigurno godinu   Nego zapeo sam sa jednim USB-om, koji je bio u radiju u autu i samo na tom radiu radi taj usb tj sviraju pjesme. Ubacim u drugi radio ne ocitava ga, ubacio ga u racunalo očita ga traži format,onda izbaci da je usb samo za čitanje

Sve i dalje koči ista konfiguracija isto sve 

 

 

Pa formatiraj ako možeš(ako treba iz Safe Mode), vjerojatno su podaci na USB-u sve samo ne jako bitni.Ne bi bilo ništa čudno da je USB krepal, ili recimo nije još skroz krepal ali neče dugo itd.

 ma ide u smece :D nije vrijedan peglanja

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
14 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Pozdrav svima,nije me bilo jako dugo na forumu pa evo mala rundica da počastim ekipu.

Softwer
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Softwer kaže...

Pozdrav svima,nije me bilo jako dugo na forumu pa evo mala rundica da počastim ekipu.

 Mah+mah  nemaš baš koga častit. Svi se razbježali. Nikog od stare ekipe nema u birtiji. Čak ni Mario.L ni Tiby više ne zalaze ovuda(dobili zabranu pristupa izgleda ). 

Jedino Rambox je još tu ko inventar, neda se on. Sjedi i čmrlji u čošku sa tanjurom palačinki, tu i tam obrišemo prašinu s njega i to je to. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
Softwer kaže...

Pozdrav svima,nije me bilo jako dugo na forumu pa evo mala rundica da počastim ekipu.

 Mah+mah  nemaš baš koga častit. Svi se razbježali. Nikog od stare ekipe nema u birtiji. Čak ni Mario.L ni Tiby više ne zalaze ovuda(dobili zabranu pristupa izgleda ). 

Jedino Rambox je još tu ko inventar, neda se on. Sjedi i čmrlji u čošku sa tanjurom palačinki, tu i tam obrišemo prašinu s njega i to je to. 

 Pa evo baš sam primjetio da nema više stare ekipe ne znam zašto,a i čini mi se da ovaj forum nije više kao prije.Kao da je izgubio u jednu ruku "smisao" svoj. Nekada je u ovom bircu bila dobra ekipa koje više nema,svi pobjegli nekuda.

Još dok sam išao u školu posjećivao sam ovaj forum redovno ali me život odnio na drugu stranu trbuhom za kruhom, tako da sam završio u ovoj prokletoj Njemačkoj. Žao mi je što nema više stare ekipe na forumu,nadam se da će se opet nekada vratiti ali čisto sumnjam.

Ostaje nam da vidimo....

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 20:16 (Softwer).
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 Mah+mah  nemaš baš koga častit. Svi se razbježali. Nikog od stare ekipe nema u birtiji. Čak ni Mario.L ni Tiby više ne zalaze ovuda(dobili zabranu pristupa izgleda ). 

Jedino Rambox je još tu ko inventar, neda se on. Sjedi i čmrlji u čošku sa tanjurom palačinki, tu i tam obrišemo prašinu s njega i to je to. 

 Ne copraj, stalkamo birc iz sjene ali nema ekipe za zeku peku svi su postali nekako ozbiljni što je za shvatiti ipak život i obaveze ostavljaju trag na ljudima.

 

Ni ti nisi više jako aktivna na forumu ili ja ne piknem pravu temu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Kakva je voda, Tiby?

12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
NiramX kaže...

Kakva je voda, Tiby?

 Bistra.

12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...
NiramX kaže...

Kakva je voda, Tiby?

 Bistra.

 

Valjda je i dovoljno topla?

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Ne copraj, stalkamo birc iz sjene ali nema ekipe za zeku peku svi su postali nekako ozbiljni što je za shvatiti ipak život i obaveze ostavljaju trag na ljudima.

 

Ni ti nisi više jako aktivna na forumu ili ja ne piknem pravu temu.

 Jbg nemam vremena. Renoviramo gornji kat kuće i ovaj moj me upregao ko mazgu  Keljim pločice, fugiram, gledam, krečim...svaki dan nekaj. Evo danas čitav dan gletala dnevnu sobu i još mi ostalo skoro pola. Kao ja imam strpljenja i mirniju ruku pa bolje odradim. Al sam mu zato za uzvrat uvalila da mi preštiha vrt i tegli kolce uzbrdo 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Tu i tamo dodem okrenuti rundu ovdje, moram i sada kad se vec i starosjedioci pojavljuju.

 

ddarknessfairyy ti si uzmi i nekaj zestoko, koliko posla imas, treba ti 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
Tiby kaže...

 Ne copraj, stalkamo birc iz sjene ali nema ekipe za zeku peku svi su postali nekako ozbiljni što je za shvatiti ipak život i obaveze ostavljaju trag na ljudima.

 

Ni ti nisi više jako aktivna na forumu ili ja ne piknem pravu temu.

 Jbg nemam vremena. Renoviramo gornji kat kuće i ovaj moj me upregao ko mazgu  Keljim pločice, fugiram, gledam, krečim...svaki dan nekaj. Evo danas čitav dan gletala dnevnu sobu i još mi ostalo skoro pola. Kao ja imam strpljenja i mirniju ruku pa bolje odradim. Al sam mu zato za uzvrat uvalila da mi preštiha vrt i tegli kolce uzbrdo 

Lažeš ko ženski pes, takvi poslovi ne spadaju/ne idu pod žemsku ingerenciju to sigurno.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Johnny4286 kaže...

ddarknessfairyy ti si uzmi i nekaj zestoko, koliko posla imas, treba ti 

 

 Fala, drmnem žestoko i mogu se komotno skljokat pod stol na spavanje 

rambox kaže...

Lažeš ko ženski pes, takvi poslovi ne spadaju/ne idu pod žemsku ingerenciju to sigurno.

  Eto vidiš da ipak idu  Ak ne vjeruješ pitaj ga. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Vidim jako su vesele ove Gorštakove karmine 

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Softwer kaže...

Pozdrav svima,nije me bilo jako dugo na forumu pa evo mala rundica da počastim ekipu.

 Pa i ti si isto zapustil forum, pa eto kad si se vratil nazad jel ima kaj dobrog softwera i to za badave.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Paolo Maldini kaže...

Vidim jako su vesele ove Gorštakove karmine 

 Samo smo cekali, steta sto nisam prisustovao dogadaju koji je presudio tomu 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...
Softwer kaže...

Pozdrav svima,nije me bilo jako dugo na forumu pa evo mala rundica da počastim ekipu.

 Pa i ti si isto zapustil forum, pa eto kad si se vratil nazad jel ima kaj dobrog softwera i to za badave.

 Za badave sumnjam da ima...Nisam bio u mogućnosti da budem aktivan

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 21:24 (Softwer).
15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Pozdrav svima 

 

Ajd' da i ja počastim rundom Kumove Brlje, ne dobiva se pol zvjezdice na forumu svaki dan 

 

Živjeli 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 21:36 (fromcelltohell).
16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
fromcelltohell kaže...

Pozdrav svima 

 

Ajd' da i ja počastim rundom Kumove Brlje, ne dobiva se pol zvjezdice na forumu svaki dan 

 

Živjeli 

 Može zakaj ne, ali sad smo u EU "pa brlja mora imat EU certifikat=ne baca na pod od dvije čaše u grlo."

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Dobro jutro svima....

Softwer
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Gdje ti je nestala zvjezdica?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
NiramX kaže...

Gdje ti je nestala zvjezdica?

 Na koju zvijezdicu mislis,ovu na profilu ili?

Softwer
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Softwer kaže...
NiramX kaže...

Gdje ti je nestala zvjezdica?

 Na koju zvijezdicu mislis,ovu na profilu ili?

 

Zar postoji druga?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
NiramX kaže...
Softwer kaže...
NiramX kaže...

Gdje ti je nestala zvjezdica?

 Na koju zvijezdicu mislis,ovu na profilu ili?

 

Zar postoji druga?

Zavisi što misliš pod tim "Zvijezdica".  A ova s profila gdje je nestala to zaista ne znam,valjda nisam dugo bio aktivan na forumu pa zbog toga.

Softwer
15 godina
online
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Hm, koliko sam vidio pitanje je bilo upućeno meni a vi nastavili raspravu dalje po svojem :P

 

Nevermind, što se zvjezdica tiče ja sam negdje točno na vagi gdje ovisno o aktivnosti se pojavljuje i nestaje, jbt 

Tigar Krezumica
12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nisam znao da imamo Houdinija na forumu.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
fromcelltohell kaže...

Nevermind, što se zvjezdica tiče ja sam negdje točno na vagi gdje ovisno o aktivnosti se pojavljuje i nestaje, jbt 

Ma da? Ja sam mislila da se količina zvjezdica povećava što si dulje korisnik voruma našeg svagdašnjeg. Jbt morat ću onda što više bljuzgarit po temama da ne ostanem bez zvjezdeka.  

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice