Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h) izdvojena tema

poruka: 28.380
|
čitano: 2.484.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
12 godina
online
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

Morala sam kopat po arhivi foruma i nije mi jasno kak mi je taj lješnjak promaknuo, jel to Kivic pod drugim nickom ili smo imali još pomaknutih klinaca koji su tarapanali ovuda?

 Baš taj, vidiš na taj nick sam zaboravio istina nisam tako daleko kopao.

 

Nadam se kako bude XXX man pročitao koji post od večeras.

15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ma psat će karton u sudačkoj nadoknadi

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Baš taj, vidiš na taj nick sam zaboravio istina nisam tako daleko kopao.

 

Nadam se kako bude XXX man pročitao koji post od večeras.

 On je meni bio super, bilo je dosljednosti u njegovoj ludosti. Ima trenutno po forumu mlađarije koja je puno pomaknutija a nemaju opravdanje za svoju ludost/glupost.

 

Triksić je uvijek tu negdje, ako ga ova njegova nije vezala lancima u podrumu i ukrala mu sve kreditne kartice 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
online
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 On je meni bio super, bilo je dosljednosti u njegovoj ludosti. Ima trenutno po forumu mlađarije koja je puno pomaknutija a nemaju opravdanje za svoju ludost/glupost.

 

Triksić je uvijek tu negdje, ako ga ova njegova nije vezala lancima u podrumu i ukrala mu sve kreditne kartice 

 Meh sisavci anonimno bildaju ego...

 

Darkerice znaš kako nije lijepo tako ogovarati nekoga koga nema i ne može se braniti.

Zato daj raspali...

16 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...
Tiby kaže...

 Baš taj, vidiš na taj nick sam zaboravio istina nisam tako daleko kopao.

 

Nadam se kako bude XXX man pročitao koji post od večeras.

 On je meni bio super, bilo je dosljednosti u njegovoj ludosti. Ima trenutno po forumu mlađarije koja je puno pomaknutija a nemaju opravdanje za svoju ludost/glupost.

 

Triksić je uvijek tu negdje, ako ga ova njegova nije vezala lancima u podrumu i ukrala mu sve kreditne kartice 

 Propal je posel sa lubenicama, a onda je bilo udri po leđima pa kaj bude bit če.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Meh sisavci anonimno bildaju ego...

 

Darkerice znaš kako nije lijepo tako ogovarati nekoga koga nema i ne može se braniti.

Zato daj raspali...

 Ma kakvo ogovaranje, to je samo iznošenje zaključaka temeljenih na njegovim dosadašnjim izjavama. Zna se tko je na ovoj temi baba tračara(Profesor Baltazar) 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

prije par sekundi poceo nenadani pljusak....da vidimo mozemo li oborit previous rekord

 

edit: stade, naglo kako je i poceo....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 18:55 (Gorstak79).
13 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

ekipa, svi ste iduće godine pozvani na svetomartinski krampuslauf :)
svake godine sve bolji, a ovako je bilo neki dan

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ijuuj ako moj tutlek ovo vidi nebu dobro. Ziher bi me odvukao tamo i još nabavio takvu masku da može paradirat u tome po kući. Bude mi pesek dobio srčani. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

moj doma, samo što vidi masku za glavu bježi preko pola dvorišta, kamoli da vidi cijeli komplet 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

ovaj moj peso nije normalan valjda...jedino zivo bice koje trci prema meni kad me nanjusi...

14 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Kakvi su vam to psi? Moj vidi bilo kakvo krzno i ide se igrati. A sa njegovih 52kg nije nimalo laka misija zaustavit ga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 20:55 (bruno11).
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
bruno11 kaže...

Kakvi su vam to psi? Moj vidi bilo kakvo krzno i ide se igrati. A sa njegovih 52kg nije nimalo laka misija zaustavit ga.

 Pa normalno kad imaš tele a ne psa 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ma to je moja beba , nikakvo tele. Malo veća plišana igračka, sa 3 godine još uvijek misli da je malo štene pa kad se izvali preko mene bude plakanja :D

13 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
bruno11 kaže...

Kakvi su vam to psi? Moj vidi bilo kakvo krzno i ide se igrati. A sa njegovih 52kg nije nimalo laka misija zaustavit ga.

 šakarnicl od per kila, jak u pm  iza ograde, kad dođeš u dvorište, kak hodaš tak on 2-3 metra od tebe trčkara i laje 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

moj voli njusit tudje shupke, a jednom je gurnuo njusku pod minjak moje frendice

 

vele, kakav guzda, takav pes

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 21:13 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

prokleti lulic i ostali taksisti....nekad si se mogao parkirat ispred nocnog kluba i ponudit prijevoz pijanim siparicama, a sad kurac. Ne znam bi li digao tuzbu zbog upropastavanja mog ljubavnog zivota?

 

enivej, evo mi stari zguzva cupavce...veli da mu se vise ni tijesto ne dize...dobri su, neman zamjerki

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

naletio susid sinoc, vratio mi misha sa slijepljenom triple click tipkom, veli da mu se blesira...dadoh mu microsoftovog misha...nakraju cu mu i ovaj komp cili poklonit, kako je krenilo...

 

maloprije ruca, neku svinjetinu i brokulu, skuva si kavicu, i sad skidan glazbu sa jubito, ima finih novije pisama koje nikad ne cuh prije, mada, niti jedna koja ce mi se zadrzat duze u mozgu...iz nekog razloga mi mozak ponavlja melodiju i stihove samo od apsolutno najodvratnijih i najglupljih pisama...trenutno svira californication, bas nekako pashe...

 

zanimljiv koncept, triba i to provat...

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 14:02 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

jel neko za radensku?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 17:27 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

danas je papi i mom starom rodjedan...ovi moj za divno cudo danas nije drza niti jednu propovijed...

 

in other news, maloprije cuh reklamu za pevec, i ponavljam u glavi njen glas dok pjeva peveeeec, samo ja pivan pedeeeer....to me trenutno zabavlja, naime...

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

 

 

uzea mi susid i napajanje, ali mi je da usb stick, tako da nan je obojici bozic...mozda popushimo jedan drugome ako se vako nastavi....

13 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

bez uvrede, ali daj smanji malo postanje sam za sobom...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

za one koji jos nisu na digatalnoj teve, preporucam da okrenu antenu prema celavcu, vrhunski signal :D

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

samo da vam pokazem koliko je blentavo to stvorenje...

 

usput, tko god da je izjavio da ne mozes presaviti papir 8 puta, ocito nikad nije mene vidio kako brisem guzicu sa zadnjim komadom wc papira...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 20:29 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

trazio sam onaj video iz family guya, mom mom mom, mommie, ali je zabranjen iz nekoga razloga, pa sam izguglao ovo

 

 

imam problema sa hvatanjem obiteljskog stabla, cini mi se da sam u gorem stanju nego ova na videu...

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

lose vijesti...saznao da mi zena ima astmu....a ja bio uvjeren da je zvijer u krevetu punije des godin...

15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Kako ti ne dosadi?

12 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Ivan M. kaže...

Kako ti ne dosadi?

 

Ako ništa, barem je tema aktivna.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
NiramX kaže...

 

Ako ništa, barem je tema aktivna.

 Zbog takvih stvari je prestala biti aktivna, prije se svaki dan namlatilo desetak stranica. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
online
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Prije nismo bili normalni 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice