Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h) izdvojena tema

poruka: 28.380
|
čitano: 2.478.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 Zahvaljujem  jedna dupla za ovu snježnu noć.

 

 

 Dobar izbor, taman pred zatvaranje. Vidim i Tiby prisluskuje negdje iz nekog kutka u bircu

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
12 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Nespavalica očito nema.

14 godina
moderator
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Prazno...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
XXX-Man kaže...

Prazno...

 Normalno kad je ekipa cugala na knjigu a kad je došao trenutak za podmiriti dug udarili beganiju, ćak i darkerica nije duuugo ništa ispekla.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Normalno kad je ekipa cugala na knjigu a kad je došao trenutak za podmiriti dug udarili beganiju, ćak i darkerica nije duuugo ništa ispekla.

 Darkerica se već danima pokušava probit kroz snijeg do birtije ali bezuspješno. Kolače sam putem pojela da bi mogla lopatat. 

Ko da smo u Gorskom kotaru a ne na sjeverozapadu. Krka nemilosrdno od početka mjeseca. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

 Darkerica se već danima pokušava probit kroz snijeg do birtije ali bezuspješno. Kolače sam putem pojela da bi mogla lopatat. 

Ko da smo u Gorskom kotaru a ne na sjeverozapadu. Krka nemilosrdno od početka mjeseca. 

 Skuhaj lončinu sarme i štrudlu sa sirom i evo Maria i mene u ispomoć.

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

znači ješka za kitove je sarma? Sigurno ne bi radije pijat planktona u maslinovom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 10:38 (Gorstak79).
12 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Gorstak79 kaže...

znači ješka za kitove je sarma? Sigurno ne bi radije pijat planktona u maslinovom?

 Nismo ti mi dalmoši.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...

 Skuhaj lončinu sarme i štrudlu sa sirom i evo Maria i mene u ispomoć.

 Nekak mi se čini da ta ispomoć nikad ne bi stigla. Odustali bi čim bi vidjeli da se autom uzbrdo ne može i da treba čistit ispred sebe da bi se uopće mogli popet. Maria bi herc opalio još tamo negdje na prvom usponu. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
Tiby kaže...
 Nismo ti mi dalmoši.

 

sudeći po tvom avataru, znači da imaš plave oči u kojima se vidi morski pas u oceanu?

 

Ne zamjeri ako sam pretjerano romantican, samo pokusavam dat ideju ovoj vili :)

12 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Vidim da je aktivnost barem nešto porasla.

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ma jok, to samo ja malo kenjkam po birtiji. Življe je na koncertu Tereze Kesovije nego ovdje. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Vidit ćemo tebe u njenim godinama

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Sad sam se sjetio vica kad se baba zalila da joj se klit zaplete u lanac bicikle :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
ddarknessfairyy kaže...

Ma jok, to samo ja malo kenjkam po birtiji. Življe je na koncertu Tereze Kesovije nego ovdje. 

 svi su irskoj i njemačkoj ... 

10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
bruno11 kaže...

Vidit ćemo tebe u njenim godinama

 Ja te godine neću doživjet. 

Glavas_ZG kaže...

 svi su irskoj i njemačkoj ... 

 Prije će bit da im žene ne daju da se motaju po birtiji 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

poćeralo ih vanka otadžbine? Srce mi se kida...

 

vjerojatno su vanka na kruhu i pasteti za razliku od nas ođe...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 20:51 (Gorstak79).
6 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Meni je Windows (nakon ažuriranja) prešao na Češki.

 

6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

brojtro :)

Brajanov život
15 godina
neaktivan
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

već sam zaboravil kak'  ovo radi (-:

kaos
15 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Ajd' da i ja zavrnem rundu Kumove Brlje za rijetke putnike namjernike u ovaj Birc, nisam dugo

 

 

Tigar Krezumica
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Red je da se proćeraju musji krmci i popije popodnevna kav'ca...

Brajanov život
16 godina
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Načuo sam da darkerica uskoro u Birc nosi četrdeset friško ispečenih palačinki.Ja sam tu prvi na redu, fučkaj ga ko prvi ulovi informaciju taj prvi šlopata palačinke.

 

https://www.bug.hr/forum/user/ddarknessfairyy/75806.aspx

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Evo i od mene nesh, ako je vech popodnevna siesta u djiru...

Brajanov život
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)
rambox kaže...

Načuo sam da darkerica uskoro u Birc nosi četrdeset friško ispečenih palačinki.Ja sam tu prvi na redu, fučkaj ga ko prvi ulovi informaciju taj prvi šlopata palačinke.

 

https://www.bug.hr/forum/user/ddarknessfairyy/75806.aspx

 Jok, krivo si čuo. Ništa od pačalinki, nemam vremena stajat kraj špareta, rondam po vrtu. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

gledao sam neki dokumentarac o nekoj zemskoj, mislim na hrtu koja je agronom i ima kucicu i vrta negdje u bregima...zaljubio sam se njen paradajz...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 20:12 (Gorstak79).
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Kaj bi tek bilo da je lubenice pokazala, odmah bi naskočio na TV? 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

mislim da su joj se samo ruke vidjele na cijelom dokumentarcu, prije par godina je bio na teveu, u neko glupo doba kad jedino ja na cijeloj planeti gledam serije tipa opera box na hrt1...uglavnom, nemam blage veze na sto ona lici, ali njen vrt i zelenilo oko njene kucice me ocaralo...na kraju emisije je spremala neko jelo, pekla u vrtu, sa vlastitim povrcem i jednostavno sam pomislio da bih moga lako get used to that...

Brajanov život
10 godina
offline
Re: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

Pa onda si nađi neku tetu vrtlarku i uživaj.

Ima i tamo kod vas brda na kojima ima povrća i kućica. Ako ništa drugo dobro je za živce, kad te netko raspizdi odeš malo mlatit motikom i da vidiš kak su živčeki mirni. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
protjeran
offline
Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h)

http://www.dnevno.hr/magazin/tv/nakon-sedam-godina-hrt-ukida-jednu-od-omiljenih-emisija-a-tek-kada-doznate-razlog-1135892/

 

evo, iskopao...valjda sam samo pola jedne epizode pogledao...iden provat nac torrent, ova serija je melem za moje zivce...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 20:34 (Gorstak79).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Veseli kutak - BUG forum birc :) (06h - 22h), Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice