Virus.... help

poruka: 17
|
čitano: 3.208
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
virus... help

ljudi moj frend pobro neki virus od ujaka on mislio da je email...

automatski se salje i to meni doslo ja otvorio i otad sve u k...

ukljucim msn i nakon par min pocne   titrat msn prozorcic i onda zbloka strijelica misa nece se micat i moram restart komp...

zna ko kak to maknut ?? a da nemoram rusit windowse

15 godina
neaktivan
offline
RE: virus... help

Navedi malo vise detalja,koji antivirus koristis i ostalo

my life is a good.i have a tenis place
15 godina
neaktivan
offline
RE: virus... help

skini si avast i pusti ga da odradi,ako ti on nepomogne moraš rušiti winse

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478 DIMM SDRAM 184 pin DDR2 1GB Grafika on board služi još uvijek
15 godina
neaktivan
offline
Virus.... help

skini bitdefender total security 2009

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
16 godina
neaktivan
offline
RE: virus... help
topa kaže...

skini si avast i pusti ga da odradi,ako ti on nepomogne moraš rušiti winse

 Pa hebem ti.... ma kakav ti je to savjet, covjece pa nije avast jedini alat sa kojim si moze pocistiti racunalo oj joj joj....

Pa daj ne dijeli takve blentave savjete ako nemas pojma uopce sa cime mu je racunalo zarazeno...


Ljepo si ti sale skeniraj racunalo sa nekim od antivirusa, ako se blokira jednostavno idi u safe mode i tada skeniraj, takoder nakon antivirusa probaj sa AdAware, Spybot, HijackThis.... 

PS: Ovakve "savjetnike" koji ti hladnokrvno preporucuju "rusenje" windowsa bez da ista probas, jednostavo zaobidi. Oni nista drugo i ne znaju nego srusiti "windowse", svaka baba to moze....
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 19:03 (croart).
16 godina
offline
Virus.... help

Skini si fino ova dva programa to su samo skeneri za gamadi i napasti ali odlicni i ciste jako dobro a ti na kompu sigurno nemas samo tog jednog virusa, za pocetak napravi Quick Scan s njima  pa obrisi kaj ima za maknut!!!Cool

http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE

http://www.malwarebytes.org/

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 19:16 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
RE: virus... help
croart kaže...
topa kaže...

skini si avast i pusti ga da odradi,ako ti on nepomogne moraš rušiti winse

 Pa hebem ti.... ma kakav ti je to savjet, covjece pa nije avast jedini alat sa kojim si moze pocistiti racunalo oj joj joj....

Pa daj ne dijeli takve blentave savjete ako nemas pojma uopce sa cime mu je racunalo zarazeno...


Ljepo si ti sale skeniraj racunalo sa nekim od antivirusa, ako se blokira jednostavno idi u safe mode i tada skeniraj, takoder nakon antivirusa probaj sa AdAware, Spybot, HijackThis.... 

PS: Ovakve "savjetnike" koji ti hladnokrvno preporucuju "rusenje" windowsa bez da ista probas, jednostavo zaobidi. Oni nista drugo i ne znaju nego srusiti "windowse", svaka baba to moze....
 care moj ovo nije bio zlonamjeran savjet,ja sam osobno sa avastom 5 puta maknuo viruse crve i ostalu gamad ,a šta je tvoj prijedlog bolji od moga
Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478 DIMM SDRAM 184 pin DDR2 1GB Grafika on board služi još uvijek
15 godina
offline
Virus.... help

probaj sa avirom i spybot-search and destroy

15 godina
offline
RE: Virus.... help
rambox kaže...

Skini si fino ova dva programa to su samo skeneri za gamadi i napasti ali odlicni i ciste jako dobro a ti na kompu sigurno nemas samo tog jednog virusa, za pocetak napravi Quick Scan s njima  pa obrisi kaj ima za maknut!!!Cool

http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE

http://www.malwarebytes.org/

 slažem se sa ramboxom , ta dva skini i riješit ćeš se gamadi koja te zlostavlja u svim pogledima:)))
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 19:45 (kostolomac).
15 godina
offline
Virus.... help

Po meni Avast je najbolji antivirus ne smeta puno a radi sve ok.Koristio sam besplatnu verziju,a sada sam preso an pro verziju jos je bolja u zastiti.A i free bi svakome preporucio

15 godina
neaktivan
offline
Virus.... help

Avast vam nije baš najbolji...

Jednom sam pravio bootscan i našao je par nametnika, i nakon što ih je "eliminisao"

Windows nije htio bootat Mršti se

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus.... help
B_O_J_A kaže...

Po meni Avast je najbolji antivirus ne smeta puno a radi sve ok.Koristio sam besplatnu verziju,a sada sam preso an pro verziju jos je bolja u zastiti.A i free bi svakome preporucio

 objasni ti onom croart-u ili kako se već zove ,što je avast i kako radi ,a ne tu da se ismijava s tim programom i onima koji ga koriste.
Ovdje smo svi kako bi pomogli jedni drugima a ne da se sprdamos nekim.
Avast bi ti trebao pomoći,nekažem da je najbolji ali dobar je ja sam se snjim dva puta spasio a pomogaosam i drugima naročito kad je crv u pitanju
Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478 DIMM SDRAM 184 pin DDR2 1GB Grafika on board služi još uvijek
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus.... help
jurluk kaže...

probaj sa avirom i spybot-search and destroy

 slazen se sa jurlukon,a i sa ramboxon
Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: virus... help
topa kaže...
croart kaže...
topa kaže...
 care moj ovo nije bio zlonamjeran savjet,ja sam osobno sa avastom 5 puta maknuo viruse crve i ostalu gamad ,a šta je tvoj prijedlog bolji od moga
 Pa covjece kakav ti je to savjet "skini si avast i pusti ga da odradi,ako ti on nepomogne moraš rušiti winse"!!!!!!!

Znaci ako avast ne pomogne nista nece i on mora rusiti windowse?????? Nema niti jedan drugi program ili nacin na ovome svijetu osim Avast-a?.... i zato moa rusiti windowse???
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virus.... help
topa kaže...
B_O_J_A kaže...

Po meni Avast je najbolji antivirus ne smeta puno a radi sve ok.Koristio sam besplatnu verziju,a sada sam preso an pro verziju jos je bolja u zastiti.A i free bi svakome preporucio

 objasni ti onom croart-u ili kako se već zove ,što je avast i kako radi ,a ne tu da se ismijava s tim programom i onima koji ga koriste.
Ovdje smo svi kako bi pomogli jedni drugima a ne da se sprdamos nekim.
Avast bi ti trebao pomoći,nekažem da je najbolji ali dobar je ja sam se snjim dva puta spasio a pomogaosam i drugima naročito kad je crv u pitanju
 JA SE NESPRDAM AVASTU!!! Nego ovome gore sto je rekao da ako Avast ne pomogne da "mora rusiti windowse"! ... bemti, daj citaj sta sam ja napisao...
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
15 godina
offline
Virus.... help

Nemora rusiti sustav neka proba sa avastom on mi je uvjke pomago ako nemogne rijesiti onda neka proba sa nod-om ali ja mislim da ce moci rijesiti sa avastom

http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

evo mu link pa neka ga skine i proba nemamu jos sta reci

15 godina
neaktivan
offline
Virus.... help

Nema svađe. Krenuli ste u offtopic prepucavanjem po tko zna koji put s rješenjima kako maknuti mrcinu s kompa. Jedan je danas izjavio da osim ugrađenog firewalla samih windoza ne koristi ništa od zaštite i da mu je comp čist. Ovdje se navode alati, onda krene svađa koji je bolji, a čovjeku gori pod nogama. Neću komentirati, samo čitam i pratim postove.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice