Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

poruka: 8
|
čitano: 4.785
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

Poštovani, molim Vas informaciju, znači imam gore navedenu karticu OTP Banke, sutra bi mi trebala biti naplata iste 4100kn, ali zbog svojih financijskih problema nisam u stanju to platiti sutra niti da mi se skida s računa jer će mi onda račun biti u debelom crvenom minusu, piše na internetu da kartica ima odgodu plaćanja, e sad me zanima gdje ja mogu to dogovoriti, danas u poslovnici ili? Koliko je moguće najduže odgoditi plaćanje? Molim Vas za informacije i unaprijed zahvaljujem svima na odgovorima! 

14 godina
moderator
offline
Re: Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

Jedinu točnu informaciju ćeš dobiti tako da kontaktiraš svoju banku.

Imaju broj telefona za pitanja na svojoj stranici.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
6 godina
protjeran
offline
Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

neće ti oni pokupiti novce koje nemaš odn. nećeš otići u crveno.

sve banke imaju ugovor s agencijama za "utjerivanje dugova"... ako ne uplatiš kompletan iznos dobit ćeš prvu, drugu opomenu te onda slijedi poziv od neke od tih agencija s kojima se dogovoriš o plaćanju na rate....

 

na rate si mogao kupiti neki proizvod ali ne i podići novce s bankomata pa onda bi na rate...

 

edit;

 

pošto je kolega odgovorio prije mene, to je najlakši način no nazovi, čut ćeš sve...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 9:36 (Anđeo bez falinge).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

Ne vjerujem, piše na internetu da sjeda svakako na račun te odlazi u minus ako nemam dostupna sredstva koja trebaju ići za potrošnju na kartici.. mene jedino zanima kako funkcionira ta odgoda plaćanja? Jel mogu ja ić u banku i zatražiti da naplata bude za mjesec dana ili se varam?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja
Mislim da je to upravo ta odgoda plaćanja, gdje ti kupiš nešto, platiš tom karticom, ali ti se novac ne skida odmah s tekućeg (il na koji je već kartica povezana) već jednom mjesečno dođe na naplatu potrošeni iznos u cijelosti.
Kad dođe na naplatu, skine sredstava koliko može npr.do maksimalnog dozvoljenog minusa, a ostatak se vodi kao dug prema banci koji se onda podmiruje ili na sljedećem plaćanju ili na neki drugi dogovoreni način.
Al za takva pitanja ti forum nije adekvatno mjesto, telefon u ruke i zovi!
Lp
6 godina
protjeran
offline
Re: Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja
stupalos9 kaže...

Ne vjerujem, piše na internetu da sjeda svakako na račun te odlazi u minus ako nemam dostupna sredstva koja trebaju ići za potrošnju na kartici.. mene jedino zanima kako funkcionira ta odgoda plaćanja? Jel mogu ja ić u banku i zatražiti da naplata bude za mjesec dana ili se varam?

 imao sam sličnu situaciju prije 5-6 godina zato sam ti i objasnio..

tada banka nije smjela uzeti sredstva s tvoga tekućeg koja nemaš, dakle prinudno ti dići novac da odeš u "nedozvoljeni" minus...

sa svakom bankom možeš dogovoriti "dozvoljeni" minus koliko oni odrede po visini tvoje plaće, npr 10 tisoć kuna...

bio sam dužan nekih 8t kn a već sam bio u dozvoljenom minusu od 15 tkn...

NISU mi tih 8 tisoć kn prebacili na crveno jer to ne smiju (možda je sad takva situacija pa smiju, ne znam)...čekao sam tri opomene u tri mjeseca pa sam se dogovorio s agencijom da otplatim dug u 10 rata.

banku nisam ni zvao....

 

opet i opet se sve svodi na to da se ne stidiš nazvati banku već ih nazovi, objasni da ti je netko u kući bolestan, plaćao si lijekove  i sl... te će ti izaći u susret jer je njima u interesu da im vratiš novac.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

Ja imam otvoren trostruki minus. Tako da mozes 300% plaće ući u minus. Proces u banci traje 20 min. To sam napravio ima 3 god. kad sam auto kupovao, umjesto kredita od 1500 eura otvorio trostruki minus. Jer nisam htio sve pare iskeširati odmah.

Kamata ti se smanjuje sto više izlaziš iz minusa. Ja sam sad u plusu, a i dalje imam taj trostruki otvoren ako zatreba. A sad kolika je kamata početna za 300% ona ti tamo izračuna sve. U svakom slučaju odlična kombinacija. 

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Visa Classic Charge kartica - odgoda plaćanja

 

Ekipa je dala dobre odgovore.

Samo bih htio upozoriti da se uvijek konzultirate sa bankom oko novaca, a nikada sa lihvarima, zelenašima....

 

Banke su super stvar, ali postoje pravila igre.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice