Vjencanje u Splitu

poruka: 7
|
čitano: 20.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vjencanje u Splitu

Znaci ovako, molim vas ako ima netko da mi pomogne, ovako mi se najlakse raspitat.. vi koji ste udani/ozenjeni u Splitu.. ako mi mozete reci otprilike koliko vas je sveukupno kostalo vjencanje, i koliko ste placali salu, bend, stolicu,pozivnice, ma svee.. jeste li namirnice vi kupovali ili sve iz restorana, jel imate za preporucit koji restoran tj salu u Splitu i okolici... Unaprid vam puno hvala :-)

10 godina
neaktivan
offline
Vjencanje u Splitu

Zar nije lakše i bolje, da obiđeš sale koje ti se sviđaju i sve staviš na papir i izračunaš i izabereš najbolje za tebe ?!

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
15 godina
offline
Vjencanje u Splitu

Ja mislio netko od forumasa se zeni pa nas zove na pir. A ono sipak.

Rvat katolik!
11 godina
neaktivan
offline
Vjencanje u Splitu

I mene bi ovo zanimalo. Isto u Splitu. Nek netko reće cifru neće vam koštati.

 

Jeli istina da u današnje vrijeme, sve sale su zauzete narednih godinu dana? Meni to zvuči retardirano, ljudi samo da pričaju poseru to. U vrime krize kad 50% ljudi u 20tim godinama nema posla baš mi se svi žene....

 

 

15 godina
offline
Vjencanje u Splitu

Ja san se ozenija proslu godinu u ST.

 

Cijene sala su od 32 - 35 € po stolici za standardan meni, osin ako ne idete na ekstreme pa ce Vas izac duplo.

 

Muzika je od 700 € na dalje. 

 

Fotograf + kamera 1000€ na dalje.

 

Preporuceno rezervirati godinu dana unaprid jer su sve dobre sale / fotografi / bendovi unaprid rezervirani. Ja san rezervira taxi bend skoro godinu unaprid.

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vjencanje u Splitu
tnakir kaže...

Ja san se ozenija proslu godinu u ST.

 

Cijene sala su od 32 - 35 € po stolici za standardan meni, osin ako ne idete na ekstreme pa ce Vas izac duplo.

 

Muzika je od 700 € na dalje. 

 

Fotograf + kamera 1000€ na dalje.

 

Preporuceno rezervirati godinu dana unaprid jer su sve dobre sale / fotografi / bendovi unaprid rezervirani. Ja san rezervira taxi bend skoro godinu unaprid.

 

Da u pravu si .. šta se tice cijene sale naže se i jeftinje(Dugopolje Feniks,Dicmo-Kamen) nemoj sad ocekivat da je 20-25 € nnego je koji euro jeftinje sto se isplati na piru od 150+ osoba ...

Koliko sam skuzija ti vise gledas na cijenu nego na kvalitetu ..e ja sam bio nedavno na piru u keštelima u restoranu INO (kraj benzinske na brzoj cesti) tu je hrna vrhunska i jaako kvalitetna ..neznam kakve su im cijene ali sam siguran da je isplativo u usporedbi sa kvalitetom

 

Muzika .. u pravu je 700+ .. sta se tice benda ...e sad tu ovisi o ukusu tk osta voli slušati ..ali ti kao po standardnim pirevima(domace zabavne ...) i ja preporucam taxi band .. što je je likovi su vrhunski i vridi svake lipe koje im dadeš .... 

 

Što se tice fotografa hmmm opet ovisno o ukusu  i o svojim željama ... može se naci i jeftinej ali u tom slucaju ide ti koliko para toliko i muzike.. je neznam za tebe ali meni ne bi bilo žao novca kojeg bi dao fotografu za kvalitetnu snimku slike itd itd

 

 

E sada još dodatno  imas one pozivnice i poklone kao u kompletu cca 1-5€ također ovisno o kvaliteti kakvoci itd itd

 

Što se tice vlastite hrane ..u zimsko doba restorani dozvoljavaju tvoje  kolače i slastice  .... e sad ostatk ti je koliko si dobar u pregovaranju i koliko je vlasnik dobar u rpegovaranju ..pa mu mozes okacit svoj pršut svoje jančiće ali ..nije to lako ..teško to ....

eto ..toliko zasada od mene 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka za cvjecarnicu u Splitu

Dosta sam trazila po int i vecina hvali cvjecarnicu jaglac u splitu.. zanima me kakve su cijene i koliko unaprid triba rezervirat.. meni triba uređenje sale i auta.. i vjencani buket.. trenutno sam u Zg i ne mogu bas obilazit cvjecarne.. a udajem se u Kninu.. pa mi triba vasa pomoc da me savjetujete.. hvala unaprid na svim odg..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice