Vodoinstalater me prevario-što učiniti?

poruka: 4
|
čitano: 5.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Vodoinstalater me prevario-što učiniti?

Pozdrav svima,

imala sam problem s puštanjem vode u školjku.Majstor je trebao izmijeniti aqua ispirač koji je kod puštanja vode ''trubio''.Nakon toga je curila voda iz zida,nismo je mogli zaustaviti kada je pustimo u školjku,a cijevi su i dalje trubile.

Pozvala sam ga ponovo,izmijenio je ventil za vodu i cijevi koje vode u školjku.Ventil i cijevi je naplatio 200kn pokazao sinu 3 računa i rekao da ih slika s mobitelom jer mu trebao i odnio ih.

Posao je naplatio još 300kn iako sam ga zvala da opet trubi.Sada ga već 2 dana zovem da ga pitam što je koštalo 200 odnosno 500kn,ali se ne javlja.

Što da radim?

 

13 godina
neaktivan
offline
Vodoinstalater me prevario-što učiniti?

Nemožeš ništa eventualno privatna tužba ili se dogovori s njim ako se javi ili ako ga nađeš

16 godina
offline
Vodoinstalater me prevario-što učiniti?

Ako imaš podatke od njegovog obrta (pretpostavljam da je obrt), onda se s opisom cijelog slučaja i dokumentacijom koju imaš javi Sudu časti Hrvatske obrtničke komore. Oni takve prijave dobivaju svakodnevno. Ako je neki majstor "fušer" u pitanju, nema ti baš pomoći. U biti, možeš ga prijaviti za rad na crno... ali to je već druga stvar.

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
16 godina
offline
Vodoinstalater me prevario-što učiniti?

Zar niste to mogli i sami napraviti???

 

A ako ste ga već i zvali...

 

Slikanje računa s mobitelom?   Ja mu nebi dao pare za to... Nek si nosi i ispirač i nek se goni van.

 

edit. Ispričavam se, vidim da me minusirate... To što većinu poslova radim sam doma ne znači da i ostali to mogu, ma koliko posao bio jednostavan.  Ali meni je nekak draže potrošit 200kn i sat vremena nego dati nekom drugom 500kn, a da mi napravi još goru stvar...

 

A evo i objašnjenja, točka 10. 

 

http://www.index.hr/lajk/poster/159293/top-20-nacina-za-podjelu-europe-pomocu-predrasuda

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2016 14:51 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice