Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

poruka: 17
|
čitano: 6.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?
Pozdrav svima,

trebao bi savjet odnosno pomoć vezano uz vreću za boksanje.
Naime,htio bi nabaviti vreću za boks,ali me brine da ću dok lupam smetati susjedima.
Sa susjedima sam od ranije u poprilično lošim odnosima,pa me zanima ako nabavim vreću i počnem nabijati,hoće li to susjedi čuti,jer ne bi htio dati nekoliko stotina kuna na vreću,a onda da je ne smijem koristiti.

Molim savjet.
7 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim

Ti si nekaj opako nabrijan u zadnje vrijeme...

Kruha i igala...
12 godina
protjeran
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

pistolji, nozevi, palice, vrece za nabijanje..kaj je sljedece?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 20:51 (Stjepanj).
11 godina
odjavljen
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

Veži susjeda pa boksaj

SkorvY
11 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
fer-de-lance kaže...

Ti si nekaj opako nabrijan u zadnje vrijeme...

 Eto nešto me uvatilo ne znam ni ja što

Stjepanj kaže...

pistolji, vrece, palice..kaj je sljedece?lp

 Ma nije to,samo tako ispada.

Htio bi ispuhati negativnu energiju na vreći,a pištolj je više zabava,naravno ne pravi.

 

EDIT:Skorvy uf,da samo smijem :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 20:54 (Jurassic Park).
13 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim

Nemoj ni pokušavati jer će se tresti pola zgrade. 

11 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
Kiky877 kaže...

Nemoj ni pokušavati jer će se tresti pola zgrade. 

 OK tnx,primljeno na znanje.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim

Ali možeš uzeti vreću, na kuku i odeš negdje u park itd i objesiš na drvo pa mlati.

 

Inače da, jako se čuju udarci, posebno kad je zaljepiš nogom..

SkorvY
8 godina
odjavljen
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

Meni ne bi smetalo. Tvoj je stan, imaš pravo živjeti bučnije od duhova. Naravno, sve pod pretpostavkom da nećeš lupati u neko nenormalno vrijeme.

vocap, bičz?
7 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim

Sve je to ok dok ti susjeda nije neka nadrkana baba koja nema drugog posla u životu osim upražnjavanja svojih "prikrivenih" udbaških sklonosti, i svađe sa svima - čisto zato jer...

I kad ti takva pozove policiju par puta, ljubomorom gonjena, i sjebe ti vezu zato kaj ova to više ne može trpit....

Ali da, susjede su definitvno med i mlijeko (ili kak se već kaže)...

A i susjedi znaju biti opaka gamad...

Treba se odselit u neku prašumu, majke mi.

Kruha i igala...
8 godina
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

zaboravi za vrecu, jedino ako ti nisu susjedi doma u vrijeme lupanja, poz

8 godina
odjavljen
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
marattz kaže...

zaboravi za vrecu, jedino ako ti nisu susjedi doma u vrijeme lupanja, poz

 To sve ipak ovisi o kakvim se susjedima rȃdī. Primjera rȁdi, ne postoji konstelacija u kojoj moja frendica - kad joj dođem u posjet - pola vremena našeg razgovora ne potrati na navodno bučne susjede koji joj ne daju mira. Razgovarajući, često podigne prst u zrak pokazujući mi da "ovi gore opet hodaju u klompama" ili nešto slično tome. Istodobno, ja katkad ništa ne čujem ni kad mi ona na zvuk ukaže, a počesto je za čujnost toga zvuka potrebno u stanu stvoriti smrtnu tišinu. Ne vjerujem u to da ona ima savršen i apsolutni sluh, a za sebe znam da čujem sasvim normalno. Zaključak je vrlo jasan: ona je cjepidlaka s kojom će poludjeti svi susjedi koji stanom hodaju, a ne levitiraju. Da živim iznad nje, vrlo bih brzo dobila poriv da je zakoljem i bacim u Savu.

vocap, bičz?
14 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
Arendelle kaže...
marattz kaže...

zaboravi za vrecu, jedino ako ti nisu susjedi doma u vrijeme lupanja, poz

 To sve ipak ovisi o kakvim se susjedima rȃdī. Primjera rȁdi, ne postoji konstelacija u kojoj moja frendica - kad joj dođem u posjet - pola vremena našeg razgovora ne potrati na navodno bučne susjede koji joj ne daju mira. Razgovarajući, često podigne prst u zrak pokazujući mi da "ovi gore opet hodaju u klompama" ili nešto slično tome. Istodobno, ja katkad ništa ne čujem ni kad mi ona na zvuk ukaže, a počesto je za čujnost toga zvuka potrebno u stanu stvoriti smrtnu tišinu. Ne vjerujem u to da ona ima savršen i apsolutni sluh, a za sebe znam da čujem sasvim normalno. Zaključak je vrlo jasan: ona je cjepidlaka s kojom će poludjeti svi susjedi koji stanom hodaju, a ne levitiraju. Da živim iznad nje, vrlo bih brzo dobila poriv da je zakoljem i bacim u Savu.

Jel ti to pričaš o sebi?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
Diablo86 kaže...

Jel ti to pričaš o sebi?

 Jok. Meni je u glavi uvijek dovoljno bučno da me vanjski zvuci ne smetaju. 

vocap, bičz?
11 godina
odjavljen
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

Promaja i lonci... Čovjek se adaptira na sve.

SkorvY
12 godina
neaktivan
offline
Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedima?

A o cemu vi raspravljate ..bas bi me zanimalo vase misljenje o MEDI ... poznatom slučaju...al necemo u offtopic

 

Zna se vrlo dobro sta je kucni red i sta je normalno ponasanje u stanu itd, ali opet sve ovisi i ko su ti susjedi a to svi neznamo nego pojedinci za sebe ...

ak si imo prije problema sa susjedom onda ce ti i kad malo jace prdneš doc policija ...tako da ...

 

 

Imo sam iskustva,bio kod prijatelja kojem je najmodavac kat iznad i televizija radila normalno ,pojacano na normalnu glasnocu,a ovi povise odma sms salje da ugasi televiziju jer njemu navodno smeta ...
Jos mlo pa ce pocet zvat ubij tu muvu šta zuji ....

 

Msm da je ovdije vise prica o normalnosti doticnih susjeda nego o samoj buci koju stvara udarac o vrecu ... meni osobno ne bi smetalo da ti svaki dan 2 ure klapaš ali to nikako nece bit iza 21 i prije od 8...

uostalom uracunam u to sve da nisam ni ja svetac da ti stvaram buku...tako da se to međusobno ugodno tolerira...

Može
8 godina
offline
Re: Vreća za boks u stanu-hoće li smetati susjedim
Arendelle kaže...
marattz kaže...

zaboravi za vrecu, jedino ako ti nisu susjedi doma u vrijeme lupanja, poz

 To sve ipak ovisi o kakvim se susjedima rȃdī. Primjera rȁdi, ne postoji konstelacija u kojoj moja frendica - kad joj dođem u posjet - pola vremena našeg razgovora ne potrati na navodno bučne susjede koji joj ne daju mira. Razgovarajući, često podigne prst u zrak pokazujući mi da "ovi gore opet hodaju u klompama" ili nešto slično tome. Istodobno, ja katkad ništa ne čujem ni kad mi ona na zvuk ukaže, a počesto je za čujnost toga zvuka potrebno u stanu stvoriti smrtnu tišinu. Ne vjerujem u to da ona ima savršen i apsolutni sluh, a za sebe znam da čujem sasvim normalno. Zaključak je vrlo jasan: ona je cjepidlaka s kojom će poludjeti svi susjedi koji stanom hodaju, a ne levitiraju. Da živim iznad nje, vrlo bih brzo dobila poriv da je zakoljem i bacim u Savu.

 jao filozofije...uglavnom,  trenirao sam to i to jos u bunkeru koji ima deblje zidove pa mu iz iskustva  kazem da je to bucno, pogotovo nozni udarci, a cisto sumnjam da su mu svi susjedi tako "dobri" da ce tu buku tolerirat, poz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice