Vutra, marihuana.. Misljenja?

poruka: 89
|
čitano: 34.298
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Trava izaziva ovisnost?

Isto kao i alkohol, dokaz ne treba, samo proći po gradu navečer, ili kroz selo do lokalnog dućana😊

 

Isto kao i čokolada,dokaz su moje kile 😊

 

Mogu reći da sam korisnik već desetljeće, i nit sam ovisan nit sam zombi.

 

Kad nije bilo robe, mjesec dva se nije konzumiralo i nije bilo problema.

 

A i kad se smota ekipa je vesela, smije se i nikad nikakvog problema. 

 

Sve dok je u granicama. Sad svaki dan popušit 5g nije normalno, isto ko svaki dan popit 5l vina ili dvije flaše pelinkovca. 

 

Jedino mi je problem kaj se mora mjesat s duhanom a duhan ne volim.

 

 

www.nanosola.com
14 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
nsoul kaže...

Trava izaziva ovisnost?

Isto kao i alkohol, dokaz ne treba, samo proći po gradu navečer, ili kroz selo do lokalnog dućana😊

 

Isto kao i čokolada,dokaz su moje kile 😊

 

Mogu reći da sam korisnik već desetljeće, i nit sam ovisan nit sam zombi.

 

Kad nije bilo robe, mjesec dva se nije konzumiralo i nije bilo problema.

 

A i kad se smota ekipa je vesela, smije se i nikad nikakvog problema. 

 

Sve dok je u granicama. Sad svaki dan popušit 5g nije normalno, isto ko svaki dan popit 5l vina ili dvije flaše pelinkovca. 

 

Jedino mi je problem kaj se mora mjesat s duhanom a duhan ne volim.

 

 

 Nabavi vaporizer. Za njega ti ne treba duhan. 

14 godina
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Ili lulicu.

15 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
kepmip kaže...
nsoul kaže...

Trava izaziva ovisnost?

Isto kao i alkohol, dokaz ne treba, samo proći po gradu navečer, ili kroz selo do lokalnog dućana😊

 

Isto kao i čokolada,dokaz su moje kile 😊

 

Mogu reći da sam korisnik već desetljeće, i nit sam ovisan nit sam zombi.

 

Kad nije bilo robe, mjesec dva se nije konzumiralo i nije bilo problema.

 

A i kad se smota ekipa je vesela, smije se i nikad nikakvog problema. 

 

Sve dok je u granicama. Sad svaki dan popušit 5g nije normalno, isto ko svaki dan popit 5l vina ili dvije flaše pelinkovca. 

 

Jedino mi je problem kaj se mora mjesat s duhanom a duhan ne volim.

 

 

 Nabavi vaporizer. Za njega ti ne treba duhan. 

 

Punti kaže...

Ili lulicu.

 Naručeno 😊 inače je uvijek bilo s duhanom, ili čisto. 

www.nanosola.com
14 godina
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Samo nemoj se zeznuti s količinom, komadić cvijeta veličine glave šibice zna te rasturiti na lulicu.

14 godina
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

ja sam protiv. Tko se hoće drogirat neka uzme iglu a ne da pola grada još i po vama smrdi. Kao da duhan nije dosta?

11 godina
protjeran
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Dvije meni bliske osobe koriste.

Jednoj uništava život, drugoj je rekreativna i pomaže kod atritisa i nikakvih problema.

 

Isti vrag ko i alkohol ... samo ju je lakše zloporabiti i teže kontrolirati promet iste.

Prodaje se sve i svašta pod travu ... ljudi povuku orah, boli glava ... viču nikad više travu to ne valja ... samo iz tog razloga (i priljev u proračun) PDV-a.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Punti kaže...

Samo nemoj se zeznuti s količinom, komadić cvijeta veličine glave šibice zna te rasturiti na lulicu.

 Znam😊 još ak je iznad 25%

jozef kaže...

ja sam protiv. Tko se hoće drogirat neka uzme iglu a ne da pola grada još i po vama smrdi. Kao da duhan nije dosta?

 Duhan je vece zlo od trave. A ako nekom smrdi, nek puši hašiš, nema mirisa

Jarvan kaže...

Dvije meni bliske osobe koriste.

Jednoj uništava život, drugoj je rekreativna i pomaže kod atritisa i nikakvih problema.

 

Isti vrag ko i alkohol ... samo ju je lakše zloporabiti i teže kontrolirati promet iste.

Prodaje se sve i svašta pod travu ... ljudi povuku orah, boli glava ... viču nikad više travu to ne valja ... samo iz tog razloga (i priljev u proračun) PDV-a.

 Znam dosta ljudi koji puše godinama. I nit su glupi, nit su si uništili život. Dapače imaju faks, neki su na malo većim pozicijama...

A isto tako znam i više ljudi kojima je alkohol uništio život.

www.nanosola.com
11 godina
protjeran
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Jarvan kaže...

Dvije meni bliske osobe koriste.

Jednoj uništava život, drugoj je rekreativna i pomaže kod atritisa i nikakvih problema.

 

Isti vrag ko i alkohol ... samo ju je lakše zloporabiti i teže kontrolirati promet iste.

Prodaje se sve i svašta pod travu ... ljudi povuku orah, boli glava ... viču nikad više travu to ne valja ... samo iz tog razloga (i priljev u proračun) PDV-a.

 Znam dosta ljudi koji puše godinama. I nit su glupi, nit su si uništili život. Dapače imaju faks, neki su na malo većim pozicijama...

A isto tako znam i više ljudi kojima je alkohol uništio život.

 Eto, tebe bi se uzelo kao primjer zašto i dalje držati ovo zabranjenim.

 

Činjenica da si pročitao samo što ti paše i izvadio iz konteksta, kako bi brže bolje skočio u obranu sredstva ovisnosti (dokaz ovisnosti je da panično braniš iako nitko ne dira i ne napada tvoje sredstvo ovisnosti) je dovoljna za držanje statusa Q.

 

Na isti način se ponašaju i drugi ovisnici kada se dovede u pitanje ili objektivno komentira njihova ovisnost npr. najčešće i najštetnije ovisnosti danas u Hrv.  (kocka, kladionica, alkohol, lake droge i žene :) ) Vadi se iz konteksta i opravdava na najbolji mogući način kako je to kaj rade čisto OK, dapače i korisno.

 

Mene osobno ne zanima trava, probao par puta, nekad bio pušač Marlboro/Lucky strike ... i onda mi je smrdio dim cigare kad bi netko drugi zapalio, jednostavno mi je odbojno.

 

Ne vidim razloga unositi nešto u sebe bez potrebe, i riskirati razno razne posljedice.

 

Ono što je dobro kod marice, je u ulju ... ovo ostalo su samo naklapanja mladih "đankija", koji da bude stvar gora su najsretniji kad dim zaliju žesticom.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
16 godina
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

U principu sam za, ali nisam zakleti zagovaratelj iste.

Ono sto sam citao do sada je da marihuana ipak utjece na pamcenje i da petlja po mozgu. Nemam pojma gdje sam to citao pa da dam link, ali kao da utjece na taj dio mozga koji ima veze sa pamcenjem, pogotovo u dobi dok se mozak jos formira, a to je po tom clanku negdje do 21-23 godine. Ako je vjerovati tome po meni bi trebalo zabraniti duvati do 21 minimalno, kasnije sta zelis.

S druge strane sam za legalizaciju marihuane jer smatram da radi manje stete od alkohola, jer imam likove ispod zgrade koji galame svaki dan, psuju, biju se, ovako da se napuse samo bi lezali, sto bi mi vise odgovaralo od ovoga.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
11 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
goodye kaže...

U principu sam za, ali nisam zakleti zagovaratelj iste.

Ono sto sam citao do sada je da marihuana ipak utjece na pamcenje i da petlja po mozgu. Nemam pojma gdje sam to citao pa da dam link, ali kao da utjece na taj dio mozga koji ima veze sa pamcenjem, pogotovo u dobi dok se mozak jos formira, a to je po tom clanku negdje do 21-23 godine. Ako je vjerovati tome po meni bi trebalo zabraniti duvati do 21 minimalno, kasnije sta zelis.

S druge strane sam za legalizaciju marihuane jer smatram da radi manje stete od alkohola, jer imam likove ispod zgrade koji galame svaki dan, psuju, biju se, ovako da se napuse samo bi lezali, sto bi mi vise odgovaralo od ovoga.

 Napusi se,pa krenite citati neki tekst.Pitat cu vas dal mi mozete reci sta pise u jednom poglavlju.Istina je da marihuana petlja po mozgu i cao.Nakon mjesec dana konzumiranja,covjek otupavi.To je droga ali laka droga.Da stvara ovisnost to ne vjerujem,jer i sam sam konzumirao i kada bi reko dosta,to je bilo to.Danas niti pusim cigare niti Marihuanu.A i dok sam pusio,jedinu ovisnost koju sam osjetio,to su bile cigarete,ne marihuana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 14:44 (Endymon).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Jarvane ne pisi gluposti, drugi to citaju i sramotis se. Endymon ti isto (vezano za ovo za citanje) :).
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 14:53 (Sale_ds).
11 godina
protjeran
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Da je tako divna i krasna, svi bi je danfali, pa i u državama gdje je legalna drmaju je samo specifični likovi, ista klasa karaktera ko i tamo gdje se nesmije.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Jarvan kaže...
Jarvan kaže...

Dvije meni bliske osobe koriste.

Jednoj uništava život, drugoj je rekreativna i pomaže kod atritisa i nikakvih problema.

 

Isti vrag ko i alkohol ... samo ju je lakše zloporabiti i teže kontrolirati promet iste.

Prodaje se sve i svašta pod travu ... ljudi povuku orah, boli glava ... viču nikad više travu to ne valja ... samo iz tog razloga (i priljev u proračun) PDV-a.

 Znam dosta ljudi koji puše godinama. I nit su glupi, nit su si uništili život. Dapače imaju faks, neki su na malo većim pozicijama...

A isto tako znam i više ljudi kojima je alkohol uništio život.

 Eto, tebe bi se uzelo kao primjer zašto i dalje držati ovo zabranjenim.

 

Činjenica da si pročitao samo što ti paše i izvadio iz konteksta, kako bi brže bolje skočio u obranu sredstva ovisnosti (dokaz ovisnosti je da panično braniš iako nitko ne dira i ne napada tvoje sredstvo ovisnosti) je dovoljna za držanje statusa Q.

 

Na isti način se ponašaju i drugi ovisnici kada se dovede u pitanje ili objektivno komentira njihova ovisnost npr. najčešće i najštetnije ovisnosti danas u Hrv.  (kocka, kladionica, alkohol, lake droge i žene :) ) Vadi se iz konteksta i opravdava na najbolji mogući način kako je to kaj rade čisto OK, dapače i korisno.

 

Mene osobno ne zanima trava, probao par puta, nekad bio pušač Marlboro/Lucky strike ... i onda mi je smrdio dim cigare kad bi netko drugi zapalio, jednostavno mi je odbojno.

 

Ne vidim razloga unositi nešto u sebe bez potrebe, i riskirati razno razne posljedice.

 

Ono što je dobro kod marice, je u ulju ... ovo ostalo su samo naklapanja mladih "đankija", koji da bude stvar gora su najsretniji kad dim zaliju žesticom.

 Ja panično branim? Mislim da s tobom nešto nije u redu 😊

Endymon kaže...
goodye kaže...

U principu sam za, ali nisam zakleti zagovaratelj iste.

Ono sto sam citao do sada je da marihuana ipak utjece na pamcenje i da petlja po mozgu. Nemam pojma gdje sam to citao pa da dam link, ali kao da utjece na taj dio mozga koji ima veze sa pamcenjem, pogotovo u dobi dok se mozak jos formira, a to je po tom clanku negdje do 21-23 godine. Ako je vjerovati tome po meni bi trebalo zabraniti duvati do 21 minimalno, kasnije sta zelis.

S druge strane sam za legalizaciju marihuane jer smatram da radi manje stete od alkohola, jer imam likove ispod zgrade koji galame svaki dan, psuju, biju se, ovako da se napuse samo bi lezali, sto bi mi vise odgovaralo od ovoga.

 Napusi se,pa krenite citati neki tekst.Pitat cu vas dal mi mozete reci sta pise u jednom poglavlju.Istina je da marihuana petlja po mozgu i cao.Nakon mjesec dana konzumiranja,covjek otupavi.To je droga ali laka droga.Da stvara ovisnost to ne vjerujem,jer i sam sam konzumirao i kada bi reko dosta,to je bilo to.Danas niti pusim cigare niti Marihuanu.A i dok sam pusio,jedinu ovisnost koju sam osjetio,to su bile cigarete,ne marihuana.

 Napij se pa pročitaj tekst. Mislim da ne bi znao reći kaj piše u jednom poglavlju. 😊

www.nanosola.com
11 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Sale_ds kaže...
Jarvane ne pisi gluposti, drugi to citaju i sramotis se. Endymon ti isto (vezano za ovo za citanje) :).

 Ja pisem gluposti...Hahaha...Vi ovdje koji kazete da zapalite kanon i nije vam nista,to samo govori o tome,koliko je konzumirate.Kao i alkohol.Prvih mjesec dana,mozes malo popiti.Kasnije klizi ko nenormalna...Znam o cemu pricam.Tako i marihuana djeluje.Kada pocinjes,prva 3 dima i cao si.Kasnije cijeli kanon ti nije dovoljan,da ti napravi neki veci dozivljaj,jer se sam organizam naviknuo na tu kolicinu.Ne branim alkohol i da se mene pita,prije bi legalizirao marihuanu nego alkohol i cigarete.Ali ljudi,spustite se na zemlju.Ili ste i sada na duvani ko šlape?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 16:21 (Endymon).
7 godina
protjeran
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Ista stvar i sa cigaretom, pusio sam 16 godina, i kad sam poceo pusit, jedna cigaratea te uzbudi i smiri,

povisi otkucaj srca i ubrza disanje, pa te onda smiri i opusti.

 

Kasnije to vise nije mogla. Nakon 15 godina, to je bilo samo dimljenje pod nosom, nikakvo uzbudjenje,

nikakvo smirenje, nije sluzilo nicem osim da mi smrdi pod nosom.

 

Minimalno 3 kutije dnevno, i nije vrijedilo nista. Onda sam rekao "ma nek ide u 3 lijepe pitchke materine, sta ce mi to sranje vise",

bacio cigaretu iz usta, i od tada vise nisam nikad zapalio. Mirisala mi je slijedecih 3-4 mjeseca,

kad god bi netko pusio, bas lijepo zamirisi. Al nakon pol godine mi je pocela smrdit. I eto, danas je nebi stavio u usta da mi netko plati.

6 godina
protjeran
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Čekajte ljudi.

Pa vi ovdje pišete o zakonski zabranjenoj supstanci i hvalite se kako ju konzumirate. Još i putem pm-a razmjenjujete tel brojeve dobavljača...

 

no, no... saćemo vas prijavimo policiji pa će biti plakanja...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Lol, jedva cekaju da ih nazoves..

I btw valjda znas razliku izmedu kriminalne radnje i kaznenog djela?

Sumnjam da tu ima kriminalaca, a isto tako sam siguran da si i ti bar jednom vozio s kojim pivicom u guzici tak da ti dode na isto. Nisi svetac xD.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
jozef kaže...

ja sam protiv. Tko se hoće drogirat neka uzme iglu a ne da pola grada još i po vama smrdi. Kao da duhan nije dosta?

Legalizacija ne znači da će netko moći u kafiću za susjednim stolom zapaliti niti to ijedan korisnik očekuje. Eventualno negdje vani na otvorenom ako baš nema gužve može biti prihvatljivo, ali kad ideš zapaliti zadnja stvar što želiš je netko tko će ti žugati. S druge strane, pušaći duhana smatraju da im je pravo na pušenje Bogom dano. 

 

Jarvan kaže...

Isti vrag ko i alkohol ... samo ju je lakše zloporabiti i teže kontrolirati promet iste.

To je upravo posljedica ilegalnosti, a ne razlog zbog kojeg bi trebala biti ilegalna.

 

Anđeo bez falinge kaže...

Čekajte ljudi.

Pa vi ovdje pišete o zakonski zabranjenoj supstanci i hvalite se kako ju konzumirate. Još i putem pm-a razmjenjujete tel brojeve dobavljača...

 

no, no... saćemo vas prijavimo policiji pa će biti plakanja...

Ako ćeš doći pizditi, barem se informiraj:

- promoviranje ilegalne supstance je ilegalno

- ali informiranje o istoj nije ilegalno

- posjedovanje trave za osobne potrebe je prekršaj

- konzumacija nije ilegalna

 

Ok, preostaje još mali tehnički detalj o tome kako konzumirati nešto što ne posjeduješ, ali kako ti znaš da mi ne putujemo redovito u Amsterdam!?

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
MrBlc kaže...

 

 

Ok, preostaje još mali tehnički detalj o tome kako konzumirati nešto što ne posjeduješ, ali kako ti znaš da mi ne putujemo redovito u Amsterdam!?

 

 uzmem ti uzorak kose, bačim ga na analjizu i da vidiš... 

koje ste vi paljevine..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Anđeo bez falinge kaže...

 uzmem ti uzorak kose, bačim ga na analjizu i da vidiš... 

 

Priznaj, to si sigurno vidio od Lieutenanta Horatio Cainea. 

 

*# @Frk #*/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Krim team 2...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
8 godina
neaktivan
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Legalizovanje znači da će se ta supstanca legalizovati u medicinske i druge svrhe što je već neko spomenuo na prošloj stranici, a ne nužno da vi dođete u Mercator i na kasi kupite paklo jointa...

 

Ne konzumiram, ali probao jesam, no jedino što sam osjetio je bio dim kao da sam stao iznad zapaljenih novina i udahnuo. Iskašljao se k'o kreten i to je to 

LONG LIVE ROCK N ROLL!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 15:59 (Rock'n'Metal).
7 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Rock'n'Metal kaže...

Ne konzumiram, ali probao jesam, no jedino što sam osjetio je bio dim kao da sam stao iznad zapaljenih novina i udahnuo. Iskašljao se k'o kreten i to je to 

 Očito su ti uvalili neko sranje (ili su prerijetko "posolili" duhan, lako moguće običnu škiju).

Kad je dobra roba i učinak je adekvatan 😁

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 16:44 (fer-de-lance).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
fer-de-lance kaže...
Rock'n'Metal kaže...

Ne konzumiram, ali probao jesam, no jedino što sam osjetio je bio dim kao da sam stao iznad zapaljenih novina i udahnuo. Iskašljao se k'o kreten i to je to 

 Očito su ti uvalili neko sranje (ili su prerijetko "posolili" duhan, lako moguće običnu škiju).

Kad je dobra roba i učinak je adekvatan 😁

 

 

 Prvi put kad sam probao,nit sam se nakasljao nit ista(bio sportas pa valjda jaka pluca) i nije mi apsolutno ništa bilo dok je ekipa oko mene vec pocela pricati pizdarije. 

7 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?

Takve ekipe ima svugdje, to su tzv. mentalnonapušavajući kreteni.

Ne čopi ih uopće ali znaju da bi trebali prodavati 420 spike i onda forsaju spike tipa: buraz, al sam ja napušen, ne napušen, ono stoned...

A vidiš im po očima da im ništa nije.

Meni uvijek bilo najjače popit par pet pivi i onda na igralište s ekipom na par pljugi.

Kad krenu sa shoutovima znaš da bude totalno komiranje...

Zabavno, ko vožnja na rollercoasteru a istovremeno te netko škaklja ispod pazuha (više prema trbuhu).

Jednom smo se išli spuštat na dječji tobogan, ja kreten se popeo gore i cijela konstrukcija popucala od mojih stotinjak kila, ali sam se uspio spustiti 😁

Samo ne treba pretjerat s cugom jer se onda izgubiš, ja sam znao rokat šljiva-pivu dok smo pljugali i još onda kreteni dofuraju redbull votke a ja se dam nagovorit...

Cuga je zlo, to odgovorno tvrdim.

I kloni se speeda, koke i horsa, to samo debili troše, sjebu se na kraju.

 

 

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

Znam to nego ovi nisu to bili,meni fkt nije bilo nista . Isprobavao sam tu foru s  ljudima u rizlu samo duhan al prije toga se stvarno napusis i onda urlas. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 17:31 (Kolacic).
6 godina
protjeran
offline
Vutra, marihuana.. Misljenja?

drugovi !

zabranjeno je promovisati zabranjene supstance... 

svi ćete u pržun..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
Anđeo bez falinge kaže...

drugovi !

zabranjeno je promovisati zabranjene supstance... 

svi ćete u pržun..

Samo lagano. 

16 godina
offline
Re: Vutra, marihuana.. Misljenja?
nsoul kaže...

Trava izaziva ovisnost?

Isto kao i alkohol, dokaz ne treba, samo proći po gradu navečer, ili kroz selo do lokalnog dućana😊

 

Isto kao i čokolada,dokaz su moje kile 😊

 

Mogu reći da sam korisnik već desetljeće, i nit sam ovisan nit sam zombi.

 

Kad nije bilo robe, mjesec dva se nije konzumiralo i nije bilo problema.

 

A i kad se smota ekipa je vesela, smije se i nikad nikakvog problema. 

 

Sve dok je u granicama. Sad svaki dan popušit 5g nije normalno, isto ko svaki dan popit 5l vina ili dvije flaše pelinkovca. 

 

Jedino mi je problem kaj se mora mjesat s duhanom a duhan ne volim.

 

 

Razne stvari izazivaju ovisnost, običan šečer(vrlo visoka razina ovisnosti) pa do kaj ja znam kave itd.

 

Kaj se tiče alkohola, kratko i jasno alkohol u velikim količinama vrlo lako ubija bez greške.Alkohol je fini izvor zarade, i samo je zato legalan vs Marihuana+ljekovitost+medicina itd koja realno može ubit samo osobu koja je alergična na nju.

 

U Rusiji svake godine jako puno ljudi pokrepa od alkohola, pa sad ti dalje murijom ganjaj ljude koji puše Marihuanu.

 

"Kanabis je zahebana biljka, iznimno korisna i gle čuda realno u proizvodnji uopče ne treba koristit pesticide".Podebljani žutanjak, takve činjenice su veliki trn u peti svakom proizvođaču pesticida recimo Monsanto itd.

 

 

 

Ne bi bilo loše pitat Plenkoviča, kaj on misli o nedavnoj Kanadskoj legalizaciji Marihuane za rekreativne potrebe.Za Plenkija to vjerojatno nije normalno, "ipak je Hrvatska u njegovoj glavi kulturna država=banana država prve klase".

 

https://www.theguardian.com/world/2018/oct/17/cannabis-becomes-legal-in-canada-marijuana

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 21:52 (rambox).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice