xFire contest

poruka: 106
|
čitano: 27.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: xFire contest
rebelsy kaže...
Zayc_17 kaže...

lol, i ja sam 6. u best miscellaneous kategoriji....

xfire žiri bira pobjednike, a ne cool glasovi....samo je trebalo biti u top10....heheh

How to Win: The 10 Videos with the most "valid" cool votes will be considered finalists. Xfire will then choose the winners based on valid cool votes and adherence to the category description

 

Kako pobjediti?: Top 10 videa sa najvise vazecih cool votesa ce se smatrati finalistima. Xfire ce tada odluciti pobjednike bazirane na vazecim cool votesima i podudaranjem sa kategorijom.

 

;)

 

Znaci sad moramo par dana sacekati da oni to sve provjere i da izbace one koji su varali i one koji su editali video ... itd.

pa kako ono best machinima onda? mislim nema smisla machinima spada u editanjeNeodlučan

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
offline
RE: xFire contest
Jebasu123 kaže...
rebelsy kaže...
Zayc_17 kaže...

lol, i ja sam 6. u best miscellaneous kategoriji....

xfire žiri bira pobjednike, a ne cool glasovi....samo je trebalo biti u top10....heheh

How to Win: The 10 Videos with the most "valid" cool votes will be considered finalists. Xfire will then choose the winners based on valid cool votes and adherence to the category description

 

Kako pobjediti?: Top 10 videa sa najvise vazecih cool votesa ce se smatrati finalistima. Xfire ce tada odluciti pobjednike bazirane na vazecim cool votesima i podudaranjem sa kategorijom.

 

;)

 

Znaci sad moramo par dana sacekati da oni to sve provjere i da izbace one koji su varali i one koji su editali video ... itd.

pa kako ono best machinima onda? mislim nema smisla machinima spada u editanjeNeodlučan

best machinima ima svoju kategoriju gdje je dopušteno editiranje, svi ostali nebi smjeli editirati video

I was here.
14 godina
protjeran
offline
RE: Please Vote Cool za Video
rebelsy kaže...

zanima me .. jel se jos ko natjece odavde s bug foruma ?

ja se takmicio u bug kategoriji i dobio nagradu

14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

gdje mogu vidjet koje su nagrade?

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: xFire contest

da bi sudjelova u njihovim nagradnim igrama jer tribaš imat igre kupljene kod njih ili mogu igre i druge. tj. kako točno sudjeluješ sa tim videima

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
protjeran
offline
RE: xFire contest
Gman kaže...

gdje mogu vidjet koje su nagrade?

Evo ovdje
http://www.xfire.com/cms/xf_vcas/

14 godina
neaktivan
offline
RE: xFire contest
damir1994 kaže...
Gman kaže...

gdje mogu vidjet koje su nagrade?

Evo ovdje
http://www.xfire.com/cms/xf_vcas/

ako sam dobro shvatio ako si prvo mijesto u nekom natjecanju dobijes onu zvijer od kompa?

Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu______Ako ti je netko pomogao stisni HVALA
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

jos 5-10 min i znat cemo pobjednike :D

 

drzte fige !

 

a necu nist osvojit .. 100% ... nemoze mi se posrecit 2 x za redom xD

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 23:58 (rebelsy).
15 godina
offline
RE: xFire contest
rebelsy kaže...

jos 5-10 min i znat cemo pobjednike :D

 

drzte fige !

 

a necu nist osvojit .. 100% ... nemoze mi se posrecit 2 x za redom xD

heheheh

nada umire posljednja :D

I was here.
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

hahahahahaahahahahah dobio sam graficku ... hahahahahahha

 

http://www.xfire.com/cms/xf_vcas/

 

 

hahahahahah

 

omg omg omg dobio sam graficku !!!!!!!!!!!

15 godina
offline
RE: xFire contest
rebelsy kaže...

hahahahahaahahahahah dobio sam graficku ... hahahahahahha

 

http://www.xfire.com/cms/xf_vcas/

 

 

hahahahahah

 

omg omg omg dobio sam graficku !!!!!!!!!!!

čestitam!

I was here.
14 godina
protjeran
offline
RE: xFire contest
koju? čestitam!
*n00b us3r*
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

HD 5870 Sapphire

14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

Ja sam osvojio Samsungov 24-inčni monitor

 

BTW. BRAVO REBELSY! ČESTITKE!

14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

takodjer cestitke !

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2010 0:53 (rebelsy).
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

koje ste vi srece,vidis mogao bih i ja se baciti u taj biznis.Cool

Cestitke!

 

EDIT : dali se na Xfire stavljaju editovani videi ili orginal snimljeni?

Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu______Ako ti je netko pomogao stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2010 21:37 (Gman).
14 godina
protjeran
offline
RE: xFire contest
Gman kaže...

koje ste vi srece,vidis mogao bih i ja se baciti u taj biznis.Cool

Cestitke!

 

EDIT : dali se na Xfire stavljaju editovani videi ili orginal snimljeni?

Trebao bi biti orginal snimljen s xfire.Ali imaju neke kategorije s editom gdje smije biti edit..
Ali xfire je nekima dao nagrade a imali su edit samo radi "COOL" glasova

14 godina
offline
xFire contest

Ako bog da i da neko natjecanje bude za uskrsnje praznike onda se bacam na radenje videa i to nekog EPIC pa da i ja nesto osvojim.Neku novu OCabilnu grafikuCool

LOL CAT! ^^
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

e sad imam problem sa xfireom vec ima 2 mjeseca mi neocitaje nijednu novu igru kao cod mw 2 itd,sta raditi svi updateovi izvrseni i moze li se kako drukcije uplodati video?

Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu______Ako ti je netko pomogao stisni HVALA
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

evo rjesio sam papirologiju .. poslao sam im sve sta je trebalo ...

 

reko mi je ovaj da su poslali karticu :D

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
14 godina
offline
RE: xFire contest
Gman kaže...

e sad imam problem sa xfireom vec ima 2 mjeseca mi neocitaje nijednu novu igru kao cod mw 2 itd,sta raditi svi updateovi izvrseni i moze li se kako drukcije uplodati video?

Jesi mozda cackao po txt fileu da ti detektira piratski mw2 ? Ako jesi onda zbrisi xfire i onaj xfire toucan.dll i reinstaliraj ga opet i gotova stvar.!

 

Napomena: Po xfireovim dll-ovima se nemije dirat jer u suprotnom nijedna igra nece bit detektirana to jest nece vam se sati brojati a igra ce bit detektirana u gameu ali drugi nece vidjet da je igrate.

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

nisam nista dirao,al evo sad sam reinstalirao winse pa cemo vidit sta ce sada biti,ipak hvala.

14 godina
neaktivan
offline
RE: xFire contest
P4k1 kaže...

da bi sudjelova u njihovim nagradnim igrama jel tribaš imat igre kupljene kod njih ili mogu igre i druge. tj. kako točno sudjeluješ sa tim videima u nagradnoj igri

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

nemoraju biti kupljene igre .. stovise mogu biti i one druge verzije ...

  kad je neko natjecanje ... ti snimis video ili imas snimljen od prije (s xfireom naravno) ... i onda ga uplodas .. samo stisnes dolje da se prijavljujes za to natjecanje i u koju kategoriju (ako je ima uopce) ...

  nekad se mora staviti ''tag'' u video .. npr. xfirevideocontest .. i onda oni vide da si ti prijavljen ...

  i onda moras skupljat cool glasove ...

 

 

edit: evo danas sam dobio 20€ xFire Gift Certificate (osvojio sam to i graficku) ... uzeo sam si cod2 za 20€ preko xfiregamestorea kojeg cu prodat frendu za 100kn :)

i napisali su mi u mailu da grafa dolazi uskoro ... weeee ...

 

<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3<3 xFire <3

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 17:44 (rebelsy).
15 godina
neaktivan
offline
xFire contest

kolko ces morat carinu platit?Šutim

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: xFire contest
Jebasu123 kaže...

kolko ces morat carinu platit?Šutim

nezz stvarno ... prosli put sam osvojio komp .. i na kraju smo se dogovorili da oni meni posalju 1600$ (u cekovima) ...

 

jer komp je ipak velik i to sve + monitor   ...

 

nezz stvarno .. reci cu im da stave kao gift i to sve ...

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

hd5870 je na carini .. sve troskove placa posiljatelj :)

 

samo moram ispunit punomoc...

 

HAHAHAHAH !!!

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
15 godina
online
xFire contest

Svaka čast na nagradi, hehe mogao bi i ja uletiti u neki contest da osvojim nešto, ne mora ni biti toliko vrijedno i da je manje ja sam zadovoljanBelji se Kad ima neki slijedeći contest?

14 godina
neaktivan
offline
xFire contest

nabacim slike kad stigne ... :)

- xFire: rebelsy - bc2: rebelsyz0r - please add me ! -
14 godina
offline
RE: xFire contest
Stoja kaže...

Svaka čast na nagradi, hehe mogao bi i ja uletiti u neki contest da osvojim nešto, ne mora ni biti toliko vrijedno i da je manje ja sam zadovoljanBelji se Kad ima neki slijedeći contest?

Nece jos nis ovaj ni sljedeci mjesec nesto ogromno..a ovo su neke bezvezarije.Mršti se

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice