Yu-Gi-Oh karte

poruka: 298
|
čitano: 186.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

PoZzZ,

 

Ako ko ima Yu-Gi-Oh

 

Jel ima neke karte?

Da li se zeli mjenjati?

Da li ima ko na prodaju?

 

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

imao sam ja samo neznam gdje su zavrsile

14 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

imam ja prodaju koliko hoćeš

reci šta te zanima ??

 

mogu ti prodati po deckovima a mogu i svaku kartu posebno

po tvom izboru

 

ako te zanima javi mi se na pp

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 21:13 (patch123).
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

također skupljam, već 3 godine...

al ove nove sam počeo nedavno, tak da su mi deckovi zaostali :D

ska ska ska
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

ja ih imam ko blata ali najmađe su od 2008. nisam karata 2-3 godine.

BC2 nick: herro Ray
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

E ljudi mene zanima mjenjanje. Ak ko hoce nek mi se jevi na MSN viktor.stamenkovic@hotmail.com    Mozda cu i kpit neke. :D

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Jos ak neko ima Elemental Herose i Tuner(Sryncho) karte. 

 

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
14 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
Applovac kaže...

Jos ak neko ima Elemental Herose i Tuner(Sryncho) karte. 

 

mislim da ti ja imam elemental heroes neke

javi mi se na pp,kasnije ti kažem koje (moram pogledati)

 

ne bih se mijenjao ali zato prodajem šta te volja

14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Ak nek oce kupit pokemone nek mi se javi

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Tnx imam sve moguce Pokemon od legendarnih do naj obicnijh...

 

Samsung je sranje,Sony je uzas,al LG je OK
13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

ako tko ima cyber dragone ili bilo šta iz zaneovog decka nek se javi...stvarno mi triba i spreman san platiti kolko treba

14 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
itachiuciha kaže...

ako tko ima cyber dragone ili bilo šta iz zaneovog decka nek se javi...stvarno mi triba i spreman san platiti kolko treba

mislim da ja imam jednog cyber dragona

moram pogledati

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

stvarno ako imas ista od cyber dragona overlord fusion cyberdark keel chimeratechover dragon i bilo sta takvo molin te javi cijena nije problem...ako mozes ikako kontaktiraj na msn: boric24@hotmail.com

15 godina
odjavljen
offline
Yu-Gi-Oh karte

Javi se , imam ti ja za prodaju :D

14 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Šta vi još to imate ?? pa to je bilo u modi još prije 5-6 godina..odtad nisam ni čuo za to. Od karata sam kupovo jedino pokemone i bome sam ih dosta nakupio, a onda ove novije (YuGiOh il šta ja znam koje) nisam više kupovao, neda mi se davat pare za to Belji se

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

ako ko ima za prodat nek me doda na msn: boric24@hotmail.com ili nek mi dade svoj msn jer mi je e-mail u k.... pa nemogu slat poruke stalno nesto stekaje...vjerojatno jer je inbox pun

15 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Jako kratko vrijeme sam skupljao te Yu-gi-oh karte, kupio onaj deck, par bustera i dao karte i to je to više nikad u životu nisam skupljao ni sličice ni karte.

 

Prije toga sam se zezao sa onim Magic the Gathering, a prije toga sa pokemonima. Sve sam dao ili za besramnu cijenu prodao.

 

Skupljao sam još i sličice za svjetsko nogometno prvenstvo no u tome nisam bio baš aktivan.

 

Još sam skupljao 2-3 albuma, neki auti tu mi jako malo sličica falilo da popunim, star wars episode II - isto malo sličica ostalo da popunim i na kraju moj najveći uspijeh:

 

POKEMON ALBUM - sve/sve popunjeno, bio sam zaluđen time. Još ga i danas imam kao i ove prije albume.

 


Koliko je para u sve to otišlo mogao bi danas za te pare kupit HD5970.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

Sad ja moram poslikat pa da vidite sta imam. Bio sam prosle godine na turnirima u Osijeku ali nikad među top 3.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte
Hyperion kaže...

Jako kratko vrijeme sam skupljao te Yu-gi-oh karte, kupio onaj deck, par bustera i dao karte i to je to više nikad u životu nisam skupljao ni sličice ni karte.

 

Prije toga sam se zezao sa onim Magic the Gathering, a prije toga sa pokemonima. Sve sam dao ili za besramnu cijenu prodao.

 

Skupljao sam još i sličice za svjetsko nogometno prvenstvo no u tome nisam bio baš aktivan.

 

Još sam skupljao 2-3 albuma, neki auti tu mi jako malo sličica falilo da popunim, star wars episode II - isto malo sličica ostalo da popunim i na kraju moj najveći uspijeh:

 

POKEMON ALBUM - sve/sve popunjeno, bio sam zaluđen time. Još ga i danas imam kao i ove prije albume.

 


Koliko je para u sve to otišlo mogao bi danas za te pare kupit HD5970.

Moze slika :D i ima ko DaD-a i za koliko ga prodaje/mijenja i isto to za Mirror Force, Hopless Dragone (bile kojje iz decka).

Jonja
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

E, riknile mi baterije iz fotica imaloprije iso slikat kad nista. Mozda sutra nabavim neke pa ce doc slike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 23:35 (XYomegaYX).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Yu-Gi-Oh karte

jel ima tko yugioh kartu kuriboh ja imam neke karte ako bi se tko želio mjenjati!

14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

ja imam deck od 50 karata i jos za mjenjanje 91 kartu.

13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

imam ih na milione,i ako neko hoce da se menja samo se javite..........i kupio bih neke i uzgred imam kuriboa hane i običnog......

PM
16 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

To sam skupljao dugo i imam puno karata, od kojih su neke prilično rijetke. Ako netko hoće kupit, nek se javi na pm. Ja sam na svojoj školi s tim kartama bio najbolji (od ovih s kojima sam se natjecao, uglavnom moja generacija). Žao mi je vremena i para koje sam potrošio na to, ali barem mi je bilo zabavno.

4chan always finds a way!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 22:17 (Horagio).
14 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Ja ih više ne kupujem ali ih igram često. Igram isključivo sa Crystal Beastima jer s njima imam predobru strategiju.Smijeh

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

Smijeh pa koje prodajes??????????? mozda se sutra dogovorimo da ih kupim

PM
14 godina
offline
Yu-Gi-Oh karte

imam ih ja oko 1000 kom. sada sam se prisjetio kako smo se mjenjali u školi,a ja ih varao kao da rade nešto super itd.

sve sam dao bratu,a on ih je pomješao sa onim kopijama šta ih ima za kupit na placu.

http://www.erepublik.com/hr
13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

nisi jedini koji vara  Namigiva

PM
13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

ove karte ja imam za mjenjanje: elemental hero clayman                              hero signal                                                 

                                                    elemental hero avian                                  elemental hero sparkman

                                                    hyper hammerhead X2                                riryoku

                                                    heavy storm                                                spark blaster

                                                    magical mallet                                             fissure

                                                    dark driceratops                                         dark blade

                                                    dark catapulter                                           warior dai grepher

                                                    black stego                                                 black ptera

                                                    royal knight                                                magician of faith

                                                    layard the liberator                                    kabazauls.

 

13 godina
neaktivan
offline
Yu-Gi-Oh karte

XYomegaYX treba mi uria,elementarni heroji i toon world .....iz kragujevca sam,a nemogu da saljem poruke dostigo sam limit Mršti se

PM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice