Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus zaključana tema

poruka: 143
|
čitano: 70.802
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
autorov komentar
Maxxy kaže...

Auuu, ogromnog li minusa!!!! Zbilja, koja je to kartica da ima minus veci od 3.000 kn!!! Nevjerojatno nesto!!!!  Iznenađen

Čuj, bila mi je plaća u zadnje vrijeme(u građevinskoj firmi) 6000kn pa i više i naravno da je i banka povisila minus prag!
Nakon toga više nije bilo posla, a tu ti je T-com (160kn mj), ponekad van s društvom i evo me gdje sam!
To se brzo pribere, a ja sam bil uvjeren da bude posao u međuvremenu, no nije ga bilo...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Ade sretno ti onda s novim poslom, konobar, koliko znam???
Viva La Vida
16 godina
moderator
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

SPLICO212 je stvarno car. Drago mi je da ima ljudi spremnih pomoci, svaka mu cast.

 

Armore, sretno s buducim poslom i karticom ;-)

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Morat će se preselit na dva mjeseca, ali jebiga, ako se mora, mora se.:)

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
Armor kaže...
Maxxy kaže...

Auuu, ogromnog li minusa!!!! Zbilja, koja je to kartica da ima minus veci od 3.000 kn!!! Nevjerojatno nesto!!!!  Iznenađen

Čuj, bila mi je plaća u zadnje vrijeme(u građevinskoj firmi) 6000kn pa i više i naravno da je i banka povisila minus prag!
Nakon toga više nije bilo posla, a tu ti je T-com (160kn mj), ponekad van s društvom i evo me gdje sam!
To se brzo pribere, a ja sam bil uvjeren da bude posao u međuvremenu, no nije ga bilo...

 Nisam nista mislio tebi reci, minus od 3000 je nula, za par tjedana ces se smijati svojoj muci. Cudim se ljudima koji pitaju kakva je to kartica s 3000 minusa, kao da se radi o 300.000
Bio sam u slicnoj situaciji, samo s 15x vecim minusom otprilike... A sad se smijem svojoj muci... Osmijeh
Moj savjet: ako nemas stalni izvor prihoda, ne igraj se s bankama i minusima!!! Posebno izbjegavaj kreditne kartice, oni su rigorozni i jako brzi u naplati dugivanja. I jako dobro naplate "utjerivanje" duga....
***** Maxxy *****
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

 

Splico je covjek, a onaj minus nije bio obični, čitajte malo - nedopušteni minus. To je gadno. sve ide brzo i dolaziš na "crnu listu" kod banke kad jednoga dana dođe do odlučivanja oko kredita i sličnih pozajmica. Što brže posudi lovu i prije isteka 8 dana bježi iz nedopuštenog minusa u dopušteni, jer je tada sve OK. Pa onda plivaj dalje kako znaš i umiješ.

 

I sad se baci na posao, ostavi se igranja neko vrijeme.

 

 

I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
Faerdhur kaže...

 

Splico je covjek, a onaj minus nije bio obični, čitajte malo - nedopušteni minus. To je gadno. sve ide brzo i dolaziš na "crnu listu" kod banke kad jednoga dana dođe do odlučivanja oko kredita i sličnih pozajmica. Što brže posudi lovu i prije isteka 8 dana bježi iz nedopuštenog minusa u dopušteni, jer je tada sve OK. Pa onda plivaj dalje kako znaš i umiješ.

 

I sad se baci na posao, ostavi se igranja neko vrijeme.

 

 

 Je, pravi je čovjek, još se oko nekih stvari dogovorimo i to je to!
Inače, danas sam zval banku i vele da mogu u ratama vraćati dug!
Znam da ak upadenm u cnu listu da sam u banani...
GRIDPlač
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armore mili moj Armore,ti nisi zainteresiran za posao jer ako je nekome hitno on bi se javia a ti ocito ne zelis radit!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Što se još nije javio?!?!?!
Viva La Vida
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Da budem iskren, tako sam nekako i mislio da ce zvrsiti ova prica...

***** Maxxy *****
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

ah, taj klinac...

Evo ga za tjedan-dva kada bude molio da mu pomognemo jer mu je doslo rjesenje o pljenidbi.

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Poslao mi ja par poruka na P.M. Ja mu objasnio kakvo je radno vrime i kolika je placa i to je to a on mi se nije dalje javlja! Ocito momak voli bit bez kune u dzepu!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Možda je našao novce od nekud drugdje, ili se boji da ti nisi trgovac ljudima. :-)
Viva La Vida
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Gledaj nije stvar da li je nasa lovu ili ne ja san iz Splita dosao radit u liku tj radin skoro 15 sati i to svaki dan,ali zato sam kupia svojom lovom stan i auto i naravno tu je i zena i kcer koji su tu sa mnom a ato mi nije tribalo ni meni ni njima jer moji imaju lovu ali nije gušt svako malo pitat starce da daju lovu!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
SPLICO212 kaže...

Gledaj nije stvar da li je nasa lovu ili ne ja san iz Splita dosao radit u liku tj radin skoro 15 sati i to svaki dan,ali zato sam kupia svojom lovom stan i auto i naravno tu je i zena i kcer koji su tu sa mnom a ato mi nije tribalo ni meni ni njima jer moji imaju lovu ali nije gušt svako malo pitat starce da daju lovu!

 
a nisi jos kupio motor s slike? Cool

nego, dobro ti zboris i svaka ti cast na tome.
ja sam se nasao u zaj*banoj situaciji poslje srednje skole, te nisam mogao nastaviti na fax. (duuuga i tuzna prica), ali nema veze. Uzeo sam stvari u svoje ruke, poceo raditi i od tada nisam stao. Sada radim u dvije firme (jedna na crno) i radni dan nekad traje 16 sati a nekada traje 3-4 sata... uglavnom u tri godine sam sebi kupio auto te ustedio da svake godine odem na svaki koncert u inozemstvo koje hocu, bio sam i tri puta na godisnjem tjedan dana u sloveniji a sada trenutno radim sebi SVOJ kat na kuci. falit ce mi koja tisuca eura da sve opremim ali polagano doci ce i to...

I da, nikada nisam okusio minus na kartici a i nadam se da necu trebati.

Mrzim ljude koji ne zele raditi a u stanju su kukati kako im je zivot los.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
moderator
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armore, kako bi bilo da se javis i odgovoris na ove optuzbe?

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
pixelatem kaže...
SPLICO212 kaže...

Gledaj nije stvar da li je nasa lovu ili ne ja san iz Splita dosao radit u liku tj radin skoro 15 sati i to svaki dan,ali zato sam kupia svojom lovom stan i auto i naravno tu je i zena i kcer koji su tu sa mnom a ato mi nije tribalo ni meni ni njima jer moji imaju lovu ali nije gušt svako malo pitat starce da daju lovu!

 
a nisi jos kupio motor s slike? Cool

nego, dobro ti zboris i svaka ti cast na tome.
ja sam se nasao u zaj*banoj situaciji poslje srednje skole, te nisam mogao nastaviti na fax. (duuuga i tuzna prica), ali nema veze. Uzeo sam stvari u svoje ruke, poceo raditi i od tada nisam stao. Sada radim u dvije firme (jedna na crno) i radni dan nekad traje 16 sati a nekada traje 3-4 sata... uglavnom u tri godine sam sebi kupio auto te ustedio da svake godine odem na svaki koncert u inozemstvo koje hocu, bio sam i tri puta na godisnjem tjedan dana u sloveniji a sada trenutno radim sebi SVOJ kat na kuci. falit ce mi koja tisuca eura da sve opremim ali polagano doci ce i to...

I da, nikada nisam okusio minus na kartici a i nadam se da necu trebati.

Mrzim ljude koji ne zele raditi a u stanju su kukati kako im je zivot los.
  I sta ti fali imas zivot u svojim rukama! Usput ja sam bio na americanu,masteru a diners kartici duzan okrzglo 40.000 kn!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
SPLICO212 kaže...

Gledaj nije stvar da li je nasa lovu ili ne ja san iz Splita dosao radit u liku tj radin skoro 15 sati i to svaki dan,ali zato sam kupia svojom lovom stan i auto i naravno tu je i zena i kcer koji su tu sa mnom a ato mi nije tribalo ni meni ni njima jer moji imaju lovu ali nije gušt svako malo pitat starce da daju lovu!

 Ajde SPLICO212, kaži koliku si plaću ponudio Armoru.
16 godina
protjeran
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
DrNasty kaže...

Armore, kako bi bilo da se javis i odgovoris na ove optuzbe?

 Kruha i igara... Nece se on javiti na posao jer mu nije pripelo...
Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ovdje netko opako mulja, ili Armor ili Splićo.

 

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

to Be Continued..?splico kaj ni je on iz zagorja a ti iz like pa nije to bas susjedstvo

??

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
UBIZEC cORPORATION kaže...

to Be Continued..?splico kaj ni je on iz zagorja a ti iz like pa nije to bas susjedstvo

??

 
ma bjezi dragi. Dobio sam davno ponudu da odem raditi u ZG za skoro trostruko vecu placu.
Jako malo mi je falilo da odem.
Na kraju sam ostao samo zato sto sam doznao neke minuse u tom poslu....
Poanta je da kada nekome treba kruha nece dvaput razmisljati gdje ce i kako raditi, glavno je da sjedne koja kuna na kraju mjeseca na racun.

A da ne govorim price koje sam slusao od 'starijih' i njihovim potezima u posljeratnim vremenima. Da znam, danas nema rata i nisu tako teska vremena kao nekad, ali da nemam u novcaniku lovu za ovaj vikend otisao bi gdje god treba napuniti taj novcanik...
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Alo sad vi nadobudni pametnjakovici,ovdi nitko nikoga ne optuzujei nitko ne mulja placa mu je ponudena 5.000 kn! A znas kako se kaze trbuhom za kruhom!

15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ali radno vrijeme od 15 sati kao sto kazes je previse za tih 5000

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
SPLICO212 kaže...

Alo sad vi nadobudni pametnjakovici,ovdi nitko nikoga ne optuzujei nitko ne mulja placa mu je ponudena 5.000 kn! A znas kako se kaze trbuhom za kruhom!

  Ako je Armor u finacijskoj krizi (i pri tom mu ne pomaže pilula dr.Nasty-a) i ne želi prihvatiti tvoju ponudu
tada Armor mulja, FAKE nevolja (FAKE DONACIJE).
Ako tvoja ponuda ima sumljivih elemenata, tada ti muljaš.

Kako bilo, Armor bi se trebao izjasniti! 
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
ivex'08 kaže...

Ali radno vrijeme od 15 sati kao sto kazes je previse za tih 5000

 To je moje radno vrime i naravno moja placa je veca duplo od njegove a njegovo radno vrime bi bilo 12-24  12-48!

Ali isto tako ako je on pokusa nas sve hmmmmmmmm onda mu lipo triba pomoc i objasnit mu da to nije pametno!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 22:06 (SPLICO212).
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

ak se on zaehbao za ovo onda ce vidit kad ude u minus da se nije s tim za igratViče

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Bolje ikakva placa nego nikakva.Ja sam radio i po 270 sati za 2900 kn.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Digni kredit kod neke druge banke i onda se vrti u začarani krug(dobit ćeš na vremenu)

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
16 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar

Da, optužbe, sol na ranu, ne pomoć!

Vidim ih ovdje previše, a neutemeljene!

Ne znam jesam li prije napisal, imam 1 god radnog staža iako sam radil više- i to u građevini, a to ne bi smjel, zbog preboljenog TBC-a i 2 operacije bruha!

Ipak sam to odradil i sam si sve pokupoval i dal za kuću!

I poslije sam služil doma radeći traktorom po šumi poslove kojih se većina-BOJI!

Nije bilo mjesta kao ja nisam išel, to volim, stroj i rizik!

 

 

Ovo je bilo malo mene, dug još postoji i vjerojatno bum posudil od jednog privatnika novce jer nema izlaza, onog drugog!

HVALA DrNasty-u jer su SAMO ON i njegov prijatelj pomogli malom ali beskrajnom vrijednom pomoći!

Hvala i SPLITCO212, razmatram još ponudu, nemam auto, putovanje mi bi trajalo 2.5h-i najvažnije, KOŠTALO(a nemam ni lipe)!

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice