Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus zaključana tema

poruka: 143
|
čitano: 70.800
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Arm prosiri glas da instaliras winse,programe,cistis viruse.To ti je laka zarada ako ne trazis previse para a vjeruj mi nabere se.Ja se tako snalazim jer mi drugog izlaza nema.Kad cuju sta sam operirao zalupe mi vratima.Moras se trgnut i snac je nitko ti danas nece dati pare na lijepe oci.Znam to iz iskustva.Ne kritiziram te al govorim ti kako se ja snalazim.Eto od toga sam kupio i novi komp a i dam u stan koju kunu kad zatreba.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

pa i ja bi sjedio doma i piso rezencije i tak to al kad zavrsim skolu idem na baustelu radit da zaradim si pare radit cu i kupit si kaj ocu i bit cu happy puno radi,malo jedi,posao ti više vrijedi!

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

Da, optužbe, sol na ranu, ne pomoć!

Vidim ih ovdje previše, a neutemeljene!

Ne znam jesam li prije napisal, imam 1 god radnog staža iako sam radil više- i to u građevini, a to ne bi smjel, zbog preboljenog TBC-a i 2 operacije bruha!

Ipak sam to odradil i sam si sve pokupoval i dal za kuću!

I poslije sam služil doma radeći traktorom po šumi poslove kojih se većina-BOJI!

Nije bilo mjesta kao ja nisam išel, to volim, stroj i rizik!

 

 

Ovo je bilo malo mene, dug još postoji i vjerojatno bum posudil od jednog privatnika novce jer nema izlaza, onog drugog!

HVALA DrNasty-u jer su SAMO ON i njegov prijatelj pomogli malom ali beskrajnom vrijednom pomoći!

Hvala i SPLITCO212, razmatram još ponudu, nemam auto, putovanje mi bi trajalo 2.5h-i najvažnije, KOŠTALO(a nemam ni lipe)!

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

 

 Sta si zavrsio, koju skolu!
Ima jedna vrsta zarade, na netu ali necu govorit od tomu jer je vrlo sporo na pocetku a veci je razlog to sto mi nitko nece vjerovat.
Ako oces radit online job/posao probaj se zaposlit u vece firme, neznan kako to ide, a ima jedan(neznan ga ja, frend mi reka) koji radi za EA (testira igre) i zaradiva dobre pare!

EDIT: ali tesko je da ces na netu nac posa, tj. zaposliti se!

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 23:25 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

 

 
Nevjerojatno... Ajde daj vise taj ziro racun da ti svu skupa uplatim par tisuca kuna koje smo mukotrpno zaradili... no nema veze, mi nikad falabogu nismo bili bolesni, niti smo imali prometnu nesrecu s autom i lezali godinu dana s nogom u gipsu te nastavili jos dvije godine nositi šipke u koljenu... ne, mi smo potpuno zdravi i kod kuce nam je svima bajno i sjajno... ajde onda sto cekas? Hoces da ti uplatimo ili ne? Ili da ti donesemo doma tu lovu? Reci onda adresu?
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

@markoal

 

ja sam tražio neki posao i malo sam prosurfao onaj posao.hr, poslao par životopisa gdje mi se dopalo i skoro sam našao posao (bio sam na razgovoru) ali sam morao na more onda s mojima pa sam odustao, može se uz dozu strpljenja i dobar životopis brzo dobit posao preko interneta :)

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

Da, optužbe, sol na ranu, ne pomoć!

Vidim ih ovdje previše, a neutemeljene!

Ne znam jesam li prije napisal, imam 1 god radnog staža iako sam radil više- i to u građevini, a to ne bi smjel, zbog preboljenog TBC-a i 2 operacije bruha!

Ipak sam to odradil i sam si sve pokupoval i dal za kuću!

I poslije sam služil doma radeći traktorom po šumi poslove kojih se većina-BOJI!

Nije bilo mjesta kao ja nisam išel, to volim, stroj i rizik!

 

 

Ovo je bilo malo mene, dug još postoji i vjerojatno bum posudil od jednog privatnika novce jer nema izlaza, onog drugog!

HVALA DrNasty-u jer su SAMO ON i njegov prijatelj pomogli malom ali beskrajnom vrijednom pomoći!

Hvala i SPLITCO212, razmatram još ponudu, nemam auto, putovanje mi bi trajalo 2.5h-i najvažnije, KOŠTALO(a nemam ni lipe)!

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

 

 Si pogleda onaj posal za koji san ti reka u posa je u Maximiru!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

  Pošalji Miru PP !
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

 Ipak mislim da recenzenti, kolumnisti i sl. moraju imati završeno novinarstvo.
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

koju si skolu zavrsio armor???

 

btw...minus 3100 nije neki... moj osobni dozvoljeni je 9800...plus american na koji mogu dizat do nekih 10 000 i maestro na rate s 5000 ... znaci 25 000 kn skoro....

 

al nisam ni u minusu ni u dugovima....i imam 19 godina tek....placa 5000 kn je dovoljna za covjeka koji zivi sam za sebe

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
ivex'08 kaže...

Ali radno vrijeme od 15 sati kao sto kazes je previse za tih 5000

 Ti sigurno neznaš puno o životu?
u ovoj državi radit 16 sati je sasvim normalna stvar ( subotom i nedjeljom ) manje Moj prijatelj tako radi za 7000-8000kn mjesečno.
Iako ga skoro nikada ne vidim, drago mi je da se malo trgnuo, jer u ovom životu ništa nečeš dobti na srebrnom pladnju.
Viva La Vida
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka, opomena, IZLAZ? Hitno!
HCSC kaže...

Ajde ako si iz Rijeke/Opatije javi se. U firmi nam treba par radnika (čiajt stutent-servis) nadam se da nije kasno, da još ima mjesta.

 Ja sam iz rijeke, trežim posao preko student servisa, o čemu se radi i dali još primaju radnike?! Smijeh >>emajl za ponude>>iMAX.208@gmail.com

A za ono gore, traži posao, a moli boga da ga nenađe.....ima Nas više takvih, nemojte mislit da pričam bezveze....
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 10:15 (iMAX).
16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
Verbatim kaže...
Armor kaže...

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

  Pošalji Miru PP !
Misliš ti da on te ne vidi?
Ne znam dal je on glavni ili ko?
doxy kaže...

koju si skolu zavrsio armor???

 

btw...minus 3100 nije neki... moj osobni dozvoljeni je 9800...plus american na koji mogu dizat do nekih 10 000 i maestro na rate s 5000 ... znaci 25 000 kn skoro....

 

al nisam ni u minusu ni u dugovima....i imam 19 godina tek....placa 5000 kn je dovoljna za covjeka koji zivi sam za sebe

Opći elektrotehničar-niske struje, "Mec", Varaždin!
Dok radiš nije važno, ima se od kud vraćati ali ovo je druga priča...

Evo mislim prodati liniju Sony MHC-RG590S i mobitel(možda) Samsung D900!
Ne znam gdje to objaviti jer tu nema takvog poforuma, a onaj obrazac na glavnoj stranici mislim da rijetko ko gleda...
Uglavnom, ovo bi prodal i to bi bilo i više nego treba novaca!
Samo kaj nemam sreće s prodajom, trebam to hitno, a ne vjerujem da budem isto tako našel i kupce!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

moja firma trazi elektricare gradjevince ... sve zivo..ak te zanima pm

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

ljudi moji, jeste li svi malo blesavi??? covjeku se nude 3-4 posla a on RAZMISLJA oce li u zatvor!!!  LOL

 

vjerovatno mu se ne svidjaju ti poslovi, pa bi radio recenziju igara za BUG.... hahahahahahha

 

i misli se da li da proda mobitel od 1000 kn i sta ja znam sta....

 

 

 

....i na kraju svega se jos raspravljate s njim i pokusavate mu pomoc?? Armora treba samo lupit nogom u guzicu da ispadne iz kreveta.

Feeling good, Lookig good !!!
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

"I nogom u guzicu je korak naprijed", reče drug Mao Osmijeh.

Potpuno primjenjivo u ovom slučaju.

16 godina
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar
niksa kaže...

ljudi moji, jeste li svi malo blesavi??? covjeku se nude 3-4 posla a on RAZMISLJA oce li u zatvor!!!  LOL

 

vjerovatno mu se ne svidjaju ti poslovi, pa bi radio recenziju igara za BUG.... hahahahahahha

 

i misli se da li da proda mobitel od 1000 kn i sta ja znam sta....

 

 

 

....i na kraju svega se jos raspravljate s njim i pokusavate mu pomoc?? Armora treba samo lupit nogom u guzicu da ispadne iz kreveta.

Da ne bi ja tebe lupil!
Ovakve morbidne izjave idu mi na....
Da čitaš cijelu temu nekaj bi shvatil, ovako pišeš gluposti!
Sve u svemu, ak te to zadovoljava, samo piši!
Ne znam kad si ti u životu radil u pekari cijelu noć (da, radil sam i tam 4mj), došel doma ujutro i odma išel susedu u šumu i to na najgore mjesto zvano Pokojec-u Ivanščici, došel doma 45min prije posla, okupal se i opet radit, 2. dan opet u šumu! To mi je bilo najteže od svega u životu, ta dva dana apsolutnih napora!
Tvoji bijedni komentari ovdje nemaju mjesta, mene okolica zna kao "ludog", baš zbog rizika koje sam prošel s traktorom ali svakome sam uvijek pomogel i mjesta kojih su se oni bojali bila su moja!

Ovdje je neka druga situacija, da čitaš vjerojatno bi uočil...
I zbog čega ne bi radil recenzije za Bug ili nekog drugog kad ih već radim za HCL ali to je besplatno!
Znači, to po tebi nije posao?
Za mene izbaciti iz kreveta je jako malo šansi, jer sam jako malo unutra!
Ali čemu se još dodatno živcirati zbog nekog tamo osiguranog tipa punih đepova novaca koji uopće ne zna kaj je poljoprivreda i posao uz nju!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Uh, kakav uzas, pa ovo je vozanje na kvadrat...u situaciji prave krize covjek bas i ne bira - zar nije nikom ocito da autor ima problem za cije rjesenje ima resurse  ali ne zeli...moze dobiti posao, ali bi birao koji bi(pitanje bi li uopce radio), moze prodati dio opreme koju ima, ali  ne zeli..sve u svemu, s obzirom na nivo motivacije, problem prakticki nije znacajan za njega..jedino sto mu odgovara je da mu se novci daju i/ili sanjarenje o poslu (game review) za koji mu nije palo na pamet skolovati se...mozda majstore da izadjes negdje i pruzis dlan pa sta upadne, ali ne, preponosan si i za to pretpostavljam, a i tako ne bi imao vremena piciti GRID..prestrasno

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...
Verbatim kaže...
Armor kaže...

 

Evo kaj bi ja voljel raditi, onako svim srcem: recenzije igara, ostali tekstovi-po mogućnosti provokativni jer to obožavam(to me je i u školi proslavilo) ili strojar ali nemam škole za to. Ovo prvo je ipak prioritet!

Možda da se jave BUG-ovci, da pomognu čovjeku u nevolji ali od njih ni glasa ovdje...Plač

 

  Pošalji Miru PP !
Misliš ti da on te ne vidi?
Ne znam dal je on glavni ili ko?
Moraš se sam izboriti, a ne čekati reakciju Mira ili nekog Bug-ovca.
Pošaliji im uradke iz škole (one koji su te proslavili).Cool
Oni će donjeti prosudbu na temelju tvojih tekstova, a ne nedozvoljenog minusa.
Konačno, nemaš šta izgubiti možeš samo dobiti.
Budi uporan!Namigiva
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Ma svasta sam procito, shvacam tvoj problem ali 3100 kn nije puno za vratit, ako imas nesto... prodaj. Ja sam bio u sitaciji da sam moro prodat laptop i ps2  prodo sam i izvuko se iz krize i sada opet imam cak i vise, ako se zelis izvuc iz krize moras se neceg odrec ili odgovaraj za posljedice.

MSI Platinum P7N | Intel C2D E6750 | 2gb Kingston HyperX | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 15:43 (toxic).
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Armore moj mili Armore.... tugo ovog doba  Smijeh

Vidim da cim ti netko odbrusi pocmeš se izmotavat na tezak zivot, procitaj temu od pocetka a nemoj mi solit pamet i sl.

Evo procito sam sve postove ukljucujuci i one koji su obrisani. Do sad sam se suzdrzavo i nisam htio pisat ali ovo sad vec postaje bezobrazluk sa tvoje strane i ne mogu da ne reagiram.

Pokušat cu ti malo razjasnit par stvari.

 

1. Dali je tebi uopce jasno koliko ti duguješ? Od muhe radiš slona! Pa ti si u dugu svega 3100 kuna,  dali to tebi dolazi do mozga?

    Cekaj napisat cu ti rijecima ARMORE U DUGU SI SVEGA TRI TISUCE I STO KUNA!

 

2.  Tako jadan ti otišo u minus i to vjerovatno jer si kupovo nekaj za komp. Sad razmišljaš i smišljaš najlakši nacin za izac iz duga.

      Pa gle cuda sjetio se on napisat post na BUG forumu di ce uvelicat stvari i izigravat zrtvu i ocekivat da mu se na temelju dobre volje dragih ljudi donira novac.

    Po mogucnosti cijelokupan iznos. Nebi bilo loše i malo više da se ima za pokoju novu komponentu. Jer kad je obitelj iz Zagreba koja je zivjela u parku dobila stan, Curica koja boluje od teške bolesti prikupila u svega 4 dana miljun i 160 tisuca kuna zašto nebi mogo i ja? Pa da sad ce meni bugovci odma podmirit racune i dobri ljudi na forumu.

 

3.   Da je tebi hitno našao bi ti posao  Namigiva Da se doma nema šta za jest, u frizideru nicega osim prašine koja se uvukla koliko se dugo nije punio, a u trbuhu mucnina i glad. Dragi moj iznos koji ti duguješ   da se podmiriti nakon mjesec dana rada, ako nađeš naravno posao koji ima placu ~3500 kuna. U najgorem slucaju nađeš neki fuš poso sa placom od oko 2000 (minimalcem) i radiš dva mjeseca da otplatiš taj dug. ALIIIIIIII NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  onda nebi mogo bit nadobudan 24/7 i tjerat GRID, visit na forumu, ostavljat postu u gotovo svakoj temi, igrat gotovo svaku novu igru jer vidim da si stalno u podforumu PC IGRE.

 

4. CEKAJ SAD DOLAZIMO DO NAJVAZNIJE TOCKE OVE RASPRAVE! TEBI SU DVA COVJEKA IZAŠLA U SUSRET I PONUDILI POSAO ZA KOJI NISI KVALIFICIRAN I NEMAŠ ODGOVORAJUCU STRUCNU SPREMU I TI SI IH ODBIO!

    Ma naravno GOSPODIN Armor zeli još i birat posao koji mu se radi a koji ne! CEKAJTE NI TO NIJE SVE! ON IZRICITO ZELI DA SE NJEMU PONDUIO POSAO IZ SNOVA!!!! 

    BUG d.o.o. (BUG je doo jel tako? trgovacko društvo, društvo sa ogranicenom odgovornošcu zar ne? ok nije to sad niti vazno) bi sad svome "vjernom i dugogodišnjem" citatelju trebao ponuditi posao iz snova na temelju dobre volje?

    Armor daj mi samo reci koliko ti sebi recimo zamišljaš/zeliš da te placaju za ovaj posao? BUGOVCI šta cekate, odma mu ponudite posao  Smijeh xD

 

5. Ne vjerujem da nemaš baš ništa za prodat i da se nebi dalo skupit 3100 kuna ali zašto dat ce ljudi dobre volje sa BUG foruma.

 

6. Prodaš u najgorem slucaju komp. Zaposliš se i kad dobiješ lovu na ruke kupiš novi ali ne on ti je nuzno potreban! Zna li netko kakav on komp ima? Idem baš sad kad ovom postam prošavrljat po temi vaša konfiguracija ili kako se vec zove da vidim dali se pohvalio sa tamo nekim quadom, 4 GB, 3870x2 i sl.

 

7. Nemam ništa protiv tebe, ali kad netko ovako nešto napiše i onda još bezobrazno ocekuje da mu netko ponudio posao iz "snova" za koji nije strucno obrazovan i još odbija druge poslove mislim da mu novac niti ne treba NHF!

 

8. Ima ljudi koji su nekoliko tisuca puta u vecem minusu nego ti pa se nekako kroz godine izvucu ili smanje taj minus. Ljudi kupe Auto/stan/kucu i onda uzmu kredit na 30-40 godina auto od 200 tisuca i stan kupljeni na kredit koji ce placat do kraja zivota. Kamte koje im je banka nabila na to niti ne racunaju. Ostanu bez posla i gle sranja onda kukaju kako nemaju novaca jadni oni i ocekuju neku pomoc/milosrđe itd...

 

9. Posuđivao sam takvim ljudima novce (ne ja osobno vec moja majka) nikad neke velike iznose (tisucu dvije tri) bez ikakvih kamata vec na temelju dobre volje. Nikad ne vrate ili im moraš to spominjat kad ih vidiš a šta ceš takve ljude trazit i neugodno ti je trazit ih takve novce natrag. S vremenom te pocmu izbjegavat a kad te vide na ulici gledaju u pod, vide te u busu niti te ne pozdrave i kukaju tako dalje i traze nove ljude koji bi im posudili UZAS!

 

10.   Trgni se nađi neki poso samo da otplatiš taj dug nije vazno šta, a poslije onda trazi neki posao po zelji. Nemoj radit od tog mizernog duga trudnog slona i prestani izigravat zrtvu!

 

 

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

HEHE dobra teorija, kupio je hrpu hardvera što je vidio u BUG-u pa sad (financijsku) krivnju baca na BUG :)

 

Kad se sjetim prvog broja buga :D tada sam imao 286 s Herkules grafikom (crno-bijelo), a sline mi curile na 386-ice i 486 na stranicama

časopisa :), kad se sjetim tog razdoblja mraka(kriza i HRD-i) ...

Ostao sam na 286 do 1995 :) a onda PAF Windows 95 AUUU :) ... tek kad se

nečeg dugo načekaš tek onda znaš to cijeniti (i polirati PC vještine)..

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Evo imate sliku u mom postu "armorov gaming ring"

Evo prodaš to i više neceš bit u dugu!

 

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

LOO OO LL Izlanuo se

 

Tip plače za 3 k kuna a što je trošio tolko...sam si je kriv Belji se

 

Edit: Mnogi ljudi zarađuju s compovima, a ne samo igraju igrice, ako si tako dobar igrač da ti treba ludo računalo, prijavi se na neko natjecanje npr. :)) pa ako pobjediš biće para i igara LOL :)

 

Ma super ti je to pila šalu na stranu ali jesi kad čuo da ljudi rade za novac na kompu a ne igraju se samo...

 

Ja sam jednom pisao maturalne radove i takve stvari :) , baciš plakat kod srednje škole i da vidiš para, samo treba raditi! (i trebaš printer i skener ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2008 16:29 (ivex'08).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Darth Punisher kaže...

Evo imate sliku u mom postu "armorov gaming ring"

Evo prodaš to i više neceš bit u dugu!

 

 Iz konfiguracije je razvidno da je Armor poželjan kao recenzent.
Mislim, da bi Armor ipak trebao redakciji BUG-a  podastrjeti svoje
uspješne tekstove.


D.P. ima izvaredne analitičke sposobnosti.
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Evo nemoga, a da nekažem kako podržavam Darth Punishera sve što je rekao, podržavam svih deset točaka.

A sada dolazi moje mišljenje o takvim ljudima kao što je Armor i kompanija. Da dođeš u minus moraš biti glup jer nisi shvatio ili si nisi prizno da se nemožeš izvuči iz takvih problema jer nigdje neradiš. Armor je radio u nekoj firmi i trošio do iznemoglosti   smatrajuči kako on može trošiti pare ko Kerum, a ono šipak čovjek dobio ili dao otkaz i nastavio trošiti pare ko i prije ili možda čak i više jer se nado da bude ubrzo dobio novi i još bolje plačen posao. 80% da je dobio otkaz jer se vidi   da čovije neželi raditi nikakav posao koji zahtjeva kontinuirani rad i malo fizikalije. Da meni trebaju pare   prihvatio bi posao konobara, nije to niš što se nemože preživjeti, jer kad je hitno sve dobro dođe. 
Ja sam student i nemoram raditi, ali ipak odem raditi nekaj sam da nekaj zaradim, jer ko zna možda če mi kasnije za 2-3 godine zatrebati pare, pa nek se nađe.   Evo dolaze sad praznici i dobio sma ponudu da odem na odmor u Švicarsku, plačen mi je put a smještaj mi je besplatan jer idem kod ujaka, ali sam ipak odbio jer si želim zaraditi neke pare.

(Preporuka za Armora)Evo našao sam posao koji i nije tolko fizički naporan, radi se samo nedjeljom i radi se po 10-12 sati i plača ti je na sat 42kn (jer se ipak radi nedjeljom), znači ak radiš barem 5 tjedana po deset sati zaradio bi 2100 kn, i još se nađe neki posao preko tjedan po par sati i otplatiš taj dug za manje od mjesec dana.

Ono što majka priroda nije dala, daje otac Novac!
16 godina
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
autorov komentar

Bespotrebno postate poruke koje vas vuku zbog jedne provokativne meni namjenjene!

Ko ne želi pomoći, ne treba niti je poželjno da posta negativno!

Jel Punisher?

Neće mene zastrašiti tvoj opšrni post koji ima svrhu svega samo ne pomoći!

Da, igram Grid-jedino to onak puno(u zadnje vrijeme nikaj-pitaj ostale članove), da postam u podforumu PC Igre-to me zanima i čemu da postam u temama o kojima malo znam i ne zanimaju me!

Svi ste se odjednom obrušili na taj Grid, pa kaj ne smijem više ni zaigrati neku igru?

Samo zato jer vi to tako mislite...

Ljudi koji su htjeli pomoći, pomogli su, i bili su među prvima u ovoj temi, svi vi dalje bacate provokacije.

 

A, dok ste vi to GOSPODO pisali, besposleni Armor napravil je ovo sam, puna prikolica drva, a ja sam:

 

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Pretpostavljam, da slika ima naziv:

    "Krvarim od dosade"

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Kolko su drva? Možda kupim koji metar ak mi dopeljaš Namigiva

15 godina
protjeran
offline
RE: Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus
Armor kaže...

Bespotrebno postate poruke koje vas vuku zbog jedne provokativne meni namjenjene!

Ko ne želi pomoći, ne treba niti je poželjno da posta negativno!

Jel Punisher?

Neće mene zastrašiti tvoj opšrni post koji ima svrhu svega samo ne pomoći!

Da, igram Grid-jedino to onak puno(u zadnje vrijeme nikaj-pitaj ostale članove), da postam u podforumu PC Igre-to me zanima i čemu da postam u temama o kojima malo znam i ne zanimaju me!

Svi ste se odjednom obrušili na taj Grid, pa kaj ne smijem više ni zaigrati neku igru?

Samo zato jer vi to tako mislite...

Ljudi koji su htjeli pomoći, pomogli su, i bili su među prvima u ovoj temi, svi vi dalje bacate provokacije.

 

A, dok ste vi to GOSPODO pisali, besposleni Armor napravil je ovo sam, puna prikolica drva, a ja sam:

 

 

 Ne moze se pomoci onome ko to ne zeli, to je ono na sta se svode ti ''provokativni'' postovi...a ovo sa drvima je jednostavno LOL
15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka - nedozvoljeni minus

Mislim da su drva od lipe , ispravi me ako griješim Osmijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice