Zagrebačka banka

poruka: 38
|
čitano: 33.483
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zagrebačka banka
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zagrebačka banka
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Ziro racun nemoze u minus, 5kn je mjesecna naknada za koristenje racuna a ne za stanje na racunu.

Što hladnije to bolje...
14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
Praedator kaže...
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Ziro racun nemoze u minus, 5kn je mjesecna naknada za koristenje racuna a ne za stanje na racunu.

Sta nece otic u minus onda ako nemam vise novca na racunu a uzima mi 5 kn i dalje?

16 godina
offline
Zagrebačka banka

Ako trebaš žiro račun bez naknade, pređi u PBZ.

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka

"Dobar dan, došao u vezi ostavinske...." - " Dobar dan, morate ispuniti zahtjev..."

 

Napravili zahtjev, ostavio broj telefona kažu " Nazvaćemo vas za par dana.."

 

Prošlo mjesec dana

 

" Dobar dan, u vezi onoga zahtjeva za ostavinsku.." - " Kojeg zahtjeva?!? "

 

Podnio opet zahtjev, ostavio broj telefona i adresu sa naznakom da mi pošalju riješenje - " Doći će za par dana..."

 

Prošlo već 2 tjedna....

 

Možda ih mući to što sam tražio gotovinsku isplatu i ne želim otvoriti račun kod njih (Zagrebačka banka)

 

10 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Uzimaju ti 5kn za "održavanje računa" nema veze sa slanjem stanja na računu. Uzimat će ti i dalje. Sa žirom nemožeš u minus.Ako "kreneš u minus" naplate se iz tekućeg računa. I nemoj se žalit jer 5kn je malo. Meni prasci uzmu 30kn svaki mjesec {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
ddarknessfairyy kaže...
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Uzimaju ti 5kn za "održavanje računa" nema veze sa slanjem stanja na računu. Uzimat će ti i dalje. Sa žirom nemožeš u minus.Ako "kreneš u minus" naplate se iz tekućeg računa. I nemoj se žalit jer 5kn je malo. Meni prasci uzmu 30kn svaki mjesec {#}

Nemam tekuci samo ziro :D di ce onda uzimat? Mada nece doc do tog, bitno mi je samo da nemogu ovako u minus jer sam tu karticu na paypal registriro

12 godina
protjeran
offline
Zagrebačka banka

Ja sam dosel u HYPO i rekel sam da im ne mislim placati mjesecno 5 kuna da mi spamaju postanski sanducic sa svojim glupostima. Znam kolko imam (nemam) na racunu, potpisal sam neki dokument i gotovo.

 

Ako ovi nece, fino pormjeni banku, ne daj da te deru ni za lipu!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zagrebačka banka
maxy0 kaže...
ddarknessfairyy kaže...
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Uzimaju ti 5kn za "održavanje računa" nema veze sa slanjem stanja na računu. Uzimat će ti i dalje. Sa žirom nemožeš u minus.Ako "kreneš u minus" naplate se iz tekućeg računa. I nemoj se žalit jer 5kn je malo. Meni prasci uzmu 30kn svaki mjesec {#}

Nemam tekuci samo ziro :D di ce onda uzimat? Mada nece doc do tog, bitno mi je samo da nemogu ovako u minus jer sam tu karticu na paypal registriro

 Naplatit će oni kada budeš stavljao lovu na Žiro za Paypal kupovinu, a onda kad budeš išao kupovati preko Paypala falit će ti možda za item i onda ćeš se čuditi zašto ne možeš kupiti jer je plaćanje odbijeno zbog nedostatka novca.

 

Šta te hebe tih 5kn mjesećno kad koristiš njihovu karticu i žiro. Ako hoćeš besplatni žiro onda odi u drugu banku koju je gore netko predložio.

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2013 16:22 (Fero).
14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
Fero kaže...
maxy0 kaže...
ddarknessfairyy kaže...
maxy0 kaže...
Imam otvoren žiro račun u navedenoj banci i svaki mi mjesec uzimaju 5 kN. Zanima me ako im kažem da mi ne Šalju vise stanje na računu Jel ce mi prestat uzimat tih 5kn? I jel mogu ic u minus sa žiro računom?

Uzimaju ti 5kn za "održavanje računa" nema veze sa slanjem stanja na računu. Uzimat će ti i dalje. Sa žirom nemožeš u minus.Ako "kreneš u minus" naplate se iz tekućeg računa. I nemoj se žalit jer 5kn je malo. Meni prasci uzmu 30kn svaki mjesec {#}

Nemam tekuci samo ziro :D di ce onda uzimat? Mada nece doc do tog, bitno mi je samo da nemogu ovako u minus jer sam tu karticu na paypal registriroMa

 Naplatit će oni kada budeš stavljao lovu na Žiro za Paypal kupovinu, a onda kad budeš išao kupovati preko Paypala falit će ti možda za item i onda ćeš se čuditi zašto ne možeš kupiti jer je plaćanje odbijeno zbog nedostatka novca.

 

Šta te hebe tih 5kn mjesećno kad koristiš njihovu karticu i žiro. Ako hoćeš besplatni žiro onda odi u drugu banku koju je gore netko predložio.

Ma otiso bi ja u drugu al bilo bi komplikacija sa zavranjem racuna i to. A inako mi nije puno toh 5 kn.

Kad sam vec tu da pitam, ic cu u banku sutra preksutra da mi daju ispis za paypal kod pa da ih pitam za token? On mi treba za internet bankarstvo? 

13 godina
offline
Zagrebačka banka

da. Samo pazi, dode oko 100kn

LoL eune: Heineken01
10 godina
offline
Re: Zagrebačka banka

Da...Za internet bankarstvo ti treba token. Dobit češ ga bez problema al današnjih tokeni ti idu preko mobitela(m-token i m-zaba) tak da će ti samo poslat sms za instalaciju a ostalo si sam namjestiš.

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
10 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
KKristijan kaže...

da. Samo pazi, dode oko 100kn

Dođe oko 100kn ako imaš krš od mobitela koji ne podržava aplikaciju. Ja ga nisam morala platit(ugovarala sam e-zabu prije 2 mjeseca).

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
14 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka

Ova ZABA baš dere svoje korisnike. 100 kn token?

 

U PBZ-u je besplatan. Plaćaš samo ako ga izgubiš (ima smisla).

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
10 godina
offline
Re: Zagrebačka banka

100kn su one male plave spravice za tokene. Al ovi iz ZABe se kakti zalažu za proizvodnju što manje plastičnog otpada blaaablaaa pa sad svima koji mogu nude m-tokene koje ne plačaš ništa. Aplikaciju koju staviš na mobitel i radi isto kao ona plava spravica. Upišeš pin dobis token i radiš preko interneta šta trebaš. Iako iskreno uopće ne vidim kome bi sad i naplatili 100kn. 90% ljudi ima nove mobitele. Ja ima fosila Nokiu E50 i token radi normalno.

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
13 godina
offline
Zagrebačka banka

mozda zato jer se ne volim takvim stvarima baviti na mobitelu? Makar te oderu debelo, tako rado bih u pbz... Samo da nije toliko zezancije oko zatvaranja racuna

LoL eune: Heineken01
13 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
KKristijan kaže...

da. Samo pazi, dode oko 100kn

 mislim da ne pišeš točno.

ja imam dinamičnu lepezu koja košta 60kn mjesečno i unutra ima sve, od m-zabe, e-zabe, žiro, master, go, visa...

14 godina
offline
Zagrebačka banka

Je li se kome još osim meni na bankomatu pojavilo "neovlaštena upotreba" kad pritisnem stanje računa?

Kartica (tekući) je stara kojih mjesec dana i nije korištena tako da neznam koji vrag se događa?

A meni trebaju pare koje su uplaćene na nju -.-

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
jel kartica aktivirana?
Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
14 godina
offline
Re: Zagrebačka banka
jurluk kaže...
jel kartica aktivirana?

Sestra mi kaže da je, pošto je njezina.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
16 godina
offline
Zagrebačka banka

mToken i mZaba su zakon aplikacije - koristim ih (uz eZabu) već cca 2 godine otkad su krenule i nemam pritužbi {#}

Lijep pozdrav ;)
14 godina
offline
Zagrebačka banka
Mzabi fali citac koda. Kad to dodaju, bit ce super
Potpis!
14 godina
offline
Zagrebačka banka

dal postoji kakva mogucnost da mi određeni iznos s jednog žiro račina (žiro računa iz zabe) prenosi na drugi žiro račun (pbz) npr. svakog mjeseca.. dobivam neka primanja na žiro od zabe ali vidim da je ponuda pbz puno bolja pa mi se neda prebacivati rucno svaki mjesec.. prijatelj mi je spominjao trajni nalog.. kako to ide?

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Zagrebačka banka

Da, postoji opcija trajnog naloga. Odeš u banku u raspitaš se.

Al, zar ti nije jednostavnije javiti onome tko uplačuje da si promijenio račun?

13 godina
offline
Zagrebačka banka

Ak imaš Internet bankarstvo možeš si i tako ugovoriti trajni nalog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka

Koliko je inače prosječno vrijeme potrebno ZGB banci za odobrenje kredita? Naime prilikom podnošenja zahtjeva rečeno mi je da to ide dosta brzo i da je kroz 2-3 dana sve rješeno. Međutim odkad sam predao papire prošlo je već 3 tjedna. Zovem svaki drugi dan i odgovor koji dobivam je "još uvijek čeka za odobrenje, nazovite prekosutra, niste jedini koji čekate".

 

Pokušao sam doći do nekih objektivnih razloga zašto je nastao takav delay međutim ni na to nema odgovora. Čitam malo po forumima, ljudi čekaju odobrenje u ZGB banci i po 3 mjeseca. Kredit koji uzimam nije velik, zadovoljavam sve uvjete i mislim da nije problem u tome. Navodno banku potresa neka kriza, katastrofalno su završili 2014. god., a i kultura službenika i poslovanja im baš ne ide u prilog. 

13 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka

Lagano prolaze dani a iz banke nitko ništa ne zove. Kao da sam predao zahtjev za kredit iz čiste zaje*****. Njihov odgovor je konstantno isti "Nazovite krajem tjedna", "Nazovite početkom sljedećeg tjedna" i "Niste jedini". Već razmišljam da povučem zahtjev i predam ga u drugoj banci pod cijenu i skuplje kamate jer ovo je već postalo smiješno što oni rade.

14 godina
offline
Zagrebačka banka

podzrav, dal netko zna kako tocno preko e-zabe staviti da mi obustave slanje ispisa transakcija na kucnu adresu, zvao sam banku i rekli su mi da moze tamo ali sam zaboravio sta mi je sve rekao kako

upravo nasao.. lijevo pod e-dokumenti -> promjena nacina dostave...

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 15:40 (maxy0).
14 godina
offline
Zagrebačka banka

Pozdrav, imam m zabu na mobitelu ali sam napravio factory reset pa me trazi aktivacijski kod.. jel se mogu kako prijavit preko e zabe ili moram ic u banku?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 14:05 (maxy0).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zagrebačka banka
Kod svakog ponovnog instaliranja trebaš ići u banku. Ne znam točno za zabu, imam pbz, ali vjerojatno je isti princip. Upisuje se aktivacijski i još jedan kod (ne mogu se sjetit kako se točno zove) jednog dobiješ u poruci a drugi oni isprintaju u banci.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice