Zamjena sony p1i za nokiu 8 varka ili ne n

poruka: 9
|
čitano: 2.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne

Dakle prodavao sam na njuškalu sony ericsson p1i za 600 kn i danas dobijem email dali bih zamjenio ga za nokiu n8  uz nadoplatu od 200 kn,dali se isplati zamjeniti dali je varka? pošto mi se čini malo previše dobiti tako dobar uređaj? I što je s time napisao je ovaj korisnik  koji mi je poslao email kako ima dual sim? A pošto mi je poznato da kineske kopije imaju dual sim,dali je ista stvar i kod toga,ili stvarno orginal nokia ima dual sim? hvala 

13 godina
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne
crni pauk kaže...

Dakle prodavao sam na njuškalu sony ericsson p1i za 600 kn i danas dobijem email dali bih zamjenio ga za nokiu n8   uz nadoplatu od 200 kn,dali se isplati zamjeniti dali je varka? pošto mi se čini malo previše dobiti tako dobar uređaj? I što je s time napisao je ovaj korisnik   koji mi je poslao email kako ima dual sim? A pošto mi je poznato da kineske kopije imaju dual sim,dali je ista stvar i kod toga,ili stvarno orginal nokia ima dual sim? hvala

  To znači da mob ima 2 SIM kartice.

  Original također ima Dual SIM.

  http://www.szsuff.com/sdp/432923/4/pd-2422217/6758171-2076567/NOKIA_N8_Quad_Band_Dual_SIM_Card_Dual_Camera_GSM_M.html

Audi, vide, tace si vis vivere in pace.
14 godina
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne

hvala,mislio sam da nije kineska kopija pošto ugl one imaju dual sim,znači isplati se mjenjat? 

13 godina
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne
crni pauk kaže...

hvala,mislio sam da nije kineska kopija pošto ugl one imaju dual sim,znači isplati se mjenjat?

  Itekako se isplati.

Audi, vide, tace si vis vivere in pace.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne
Trazi da isprobas mobitel, jer p1 vrijedi 300 a n8 2000kn.
Neaktivan.
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena sony p1i za nokiu 8 varka ili ne n

Koliko sam ja upoznat, a dobro sam upoznat jer pratim mobile svijet pogotovo nokiu, n8 nema dual sim. Nijedan vazniji i poznati reviewer nije napisao ni rekao da ima dual sim.

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
14 godina
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne
8ax kaže...
Trazi da isprobas mobitel, jer p1 vrijedi 300 a n8 2000kn.

Znam zato mi je čudno prvi p1i sam uspio prodati za 600 jer je ono kupac bio n00b ne kuži se u mobove i tako to, a sad ovaj prijedlog mi je zbilja bio čudan {#} zato sam se obratio vama,jer imate puno više iskustva s time {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne
fake je ;)
Neaktivan.
14 godina
offline
Re: Zamjena sony p1i za nokiu n8 varka ili ne

Ipak je kopija nokie,čovjek je sam prizno nakon razgovora i ispitivanja tako.. možete zaključat temu... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice