Zarada na BubbleWs

poruka: 2.760
|
čitano: 159.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Zarada na BubbleWs

haha znači i ja mogu očekivati ban uskoro {#}

tomek, u history se pojavljuju samo redeemove napravljeni poslje 10.10

 

 

btw evo još malo seruckanja od CEO-a: http://www.bubblews.com/news/8962146-ceo039s-bubble-10-17-2014

13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
SuperDox kaže...

isuse bože koji su ovo debili pa ja ne mogu vjerovat!!!

 

You were participating in this exchange group:

If you would like to continue on bubblews you will need to create a new account. 
Thank you! 

Ma to je netko s foruma bio živčan pa je prijavio... Baš bi oni našli temu na hrvatskom...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

i meni je to palo na pamet, nisu nas nikako mogli otkrit, netko nas je namjerno prijavio 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
14 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Bas sad gledam koliko manje folowera imam. Sa ovim su stvarno unistili stranicu brijem, jer su odjebali dosta postenih korisnika...

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
15 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

I ja sam obrisan iz istog razloga. Dobio sam dvije isplate, nažalost još par nisam (oko 300 dolara).

Beware of the sharp edged weapon called human being
10 godina
offline
Zarada na BubbleWs

moj je jos uvijek aktivan, nisam bio u nikakvim grupama, niti dijelio linkove okolo, a i nick ovdje mi je razlicit od nicka tamo

poslao sam onaj zahtjev za missing redemption(2.9.), u nekim postovima sam znao manje dijelove prekopirat odnekud, al vise manje sam to pokusao razbiti i isprekidati nekim svojim stvarima. budemo vidjeli sta ce biti, trenutno je "investigating", a i seru s onim screenshotom, mos mislit kak to ljudi prave i cuvaju, kao da je tesko skriptu za slanje maila pri redemptionu

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ja taman jucer redeem napravio i izbrisu me nakon par sati..

Izradujem web stranice i web shopove, privatna poruka za detalje
15 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Jel netko možda slao kakav mail Bubblews-u u vezi ovog? Nije baš da je ovo exchange grupa, nitko ne lijepi link na post.

Zapravo, ni ne vrijedi nam. Čini se da imaju problema s prevelikim brojem korisnika i redeemova pa moraju rezat.

Beware of the sharp edged weapon called human being
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 17:14 (Tomislav95).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Tomislav95 kaže...

Jel netko možda slao kakav mail Bubblews-u u vezi ovog? Nije baš da je ovo exchange grupa, nitko ne lijepi link na post.

Zapravo, ni ne vrijedi nam. Čini se da imaju problema s prevelikim brojem korisnika i redeemova pa moraju rezat.

ma objasnjavo sam im ja, al nema odgovora.. vjerojatno misle da je exchange grupa zbog linkova profila na prvoj stranici

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Neka matija pobriše sve iz prve poruke svi koji su linkani sam neka ostavi tekst onaj gornji. Tako da ne brišu nas ostale. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
dv14 kaže...

Jel i vi dobijete onaj "Server error" kad pokušate poslati ono za redemption?

Da opet pitam..

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
dv14 kaže...
dv14 kaže...

Jel i vi dobijete onaj "Server error" kad pokušate poslati ono za redemption?

Da opet pitam..

nisam probao pa ni neznam, nadam se da znaš da je to samo za isplate koje ti kasne više od 60 dana?

13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
markymark099 kaže...
dv14 kaže...
dv14 kaže...

Jel i vi dobijete onaj "Server error" kad pokušate poslati ono za redemption?

Da opet pitam..

nisam probao pa ni neznam, nadam se da znaš da je to samo za isplate koje ti kasne više od 60 dana?

Yep, znam. Danas je točno prošlo 60 dana od redeema [18.8]

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

grupu bi trebalo preimenovati u deleted aacounts :D

btw. kaj budete vi sad? radite novi acc pa ispočetka?

Meni pada napamet pošto su me sjebali za 100$ da napravim novi acc i nabacam skripti :D
Ima tko iskustva sa skriptama, jel tko probao, da ga nisu skužili? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
kole2689 kaže...

grupu bi trebalo preimenovati u deleted aacounts :D

btw. kaj budete vi sad? radite novi acc pa ispočetka?

Meni pada napamet pošto su me sjebali za 100$ da napravim novi acc i nabacam skripti :D
Ima tko iskustva sa skriptama, jel tko probao, da ga nisu skužili? 

Mislio sam si spremat sve postove u slučaju da se nešto ovako dogodi ali sam zaboravio. A sad sam na faksu tako da nemam vremena{#}

Beware of the sharp edged weapon called human being
10 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

nema smisla trosit vrijeme jer ti ionako nece isplatit vjv + 60 dana minimalno + lajk ti je manje vrijedan..

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Koliko im treba da pogledaju ono da mi kasni isplata više od 60 dana? Već 4-5 dana stoji: "Investigating your request.."

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

vele da se isplate za naše krajeve vrše od 60-90 dana, tako da možeš dobiti odgovor danas, možeš i za mjesec dana

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Upravo sada sam napravio račun i zovem se JP777

http://www.bubblews.com/account/499264-jp777

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 23:15 (sebnov).
9 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Da si pročitao postove barem sa zadnje stranice, skužio bi da su svima koji su stavili link na svoj profil u ovu temu (pa čak i onima koji ga nisu stavili) izbrisani accounti

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Mene račun još uvijek radi

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Meni također, evo prošlo je i 60 dana od mog redeema, tak oda bi trebao u idućih 30 dobit.

12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Također i moj ali prakticki nista niti pisem niti lajkam dok ne vidim akvo ce stanje biti s isplatama..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Meni radi račun, ali za 19 lajkova dobijem 12 centi i po meni nema smisla više ovako, radje ću malo bolje i više analizirati CS:GO matcheve i uzimati novce na kladjenju nego trošiti vrijeme na tih par centi po danu.

Redeem sam 105$ 2.10., i 72$ danas. Nadam se da će mi bar ovo isplatit, i onda quittam.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Zamrla tema..

Ima li nekih novosti? Meni je za par dana 90 dana od datuma redeema.. Vidjet ćemo što će bit od tog. Račun mi je naravno još uvijek aktivan, ali jako malo pišem. Izbacim jedan post tjedno.

Ništa ne ostavljam nezavrš
15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Meni će također uskoro biti.

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ljudi moji samo trosite struju i prave vas budalama...iskoristite vrjeme korisnije...otidji komsiji unesi drva i dobit ces dva mjeseca kliktanja xxxx...retardinjluk zavladao....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
15 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
mejt kaže...

Ljudi moji samo trosite struju i prave vas budalama...iskoristite vrjeme korisnije...otidji komsiji unesi drva i dobit ces dva mjeseca kliktanja xxxx...retardinjluk zavladao....

Čuj ja sam već primio 2 redeema na karticu, sad čekam da mi i ove ostale ispalte.

~100$ sam već u plusu.

12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
dv14 kaže...

Zamrla tema..

Ima li nekih novosti? Meni je za par dana 90 dana od datuma redeema.. Vidjet ćemo što će bit od tog. Račun mi je naravno još uvijek aktivan, ali jako malo pišem. Izbacim jedan post tjedno.

 

Ima i traga isplatama?

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
majdo kaže...
dv14 kaže...

Zamrla tema..

Ima li nekih novosti? Meni je za par dana 90 dana od datuma redeema.. Vidjet ćemo što će bit od tog. Račun mi je naravno još uvijek aktivan, ali jako malo pišem. Izbacim jedan post tjedno.

 

Ima i traga isplatama?

 

19. je prošlo 90 dana i još ništa. Jučer im poslao mail, pitao za status i odgovorili mi danas kako imaju puno toga pregledati i da ne mogu sve stići u zadanom roku..

Ništa ne ostavljam nezavrš
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice