Zarada na BubbleWs

poruka: 2.760
|
čitano: 160.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

jel netko dobio isplatu u zadnji par tjedana? meni je 6.12 proslo 60 dana pa sam poslao onaj missing a redemption pa cemo vidjeti..

12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs
Cekam mjesec duze od tebe - neces dobit nikakav odgovor od njih. :/
14 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Sta mislite da im posaljem mail ili?

September 15, 1014

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 10:53 (oo7).
15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Meni je prije nedavno prošao rok od 90 dana. Na to sam im poslao mail i odgovorili su mi da su jako zauzeti te da će s vremenom doći i do mojeg redeema i da se strpim.

9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

jel aktivna tema jos ?! 
ja se danas registrirao, napisao 2 posta stavio fotke i valjda ce bit nesta od toga. Kasnije napisem jos nesta i to je to. 

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ja ti čekam na svoj 2. redeem već 120 dana (ima tu još njih nekoliko koji također čekaju). Njihovo novo pravilo je da čekaš 60-90 amx. I svaki put kad im pošaljem mail oni kažu da se strpim jer imaju mnogo reedema za obradit.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs

a jel se isplati to ? 
ja cu radit dok nemogu isplatit :$ hoce mi isplatit tih 50 $ ? 

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Meni su ispaltili prvih 50$, ali onda taman kad su mi trebali isplatit i drugi uveli novo pravilo i sad čekam. Napišem novi post tu i tamo kad mi se da i samo čekam da mi to ispalte.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 13:40 (AmonZero).
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

na koju foru dobivam novce ? 
imam 5 followera, na lajkali su mi sve postove, cak su neki i komentirali i jos mi u banci stoji na 1 $ 
kad cu dobit tih 0.01$?

9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

i ovako od jutra, ni dolar vise ni manje

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ma najbolje ni ne pokušavati.. Prije si mogao više zaraditi i više su isplaćivali, danas je to sve slabo. Ako uopće isplate.

 

18.8 redeem-ao 50$, još uvijek ništa. Znači preko 4 mjeseca. Poslao par mailova i dobijem uvijek isti odgovor. Da imaju pune ruke posla i da se strpim.

Ništa ne ostavljam nezavrš
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs

vrijedi mi pokusati i tako nemam sta raditi
ali mene muci to sto mi zarada uopce nejde, a imam na nekih 5 posta 5 likeova, kako se pare uopce dobivaju : po pogledu, likeu, comentu ?
i pratim 40 njih samo mi je 6 vratilo follow

12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Ne vrijedi ti ni pokušavati jer je stranica scam, odustalo je masa ljudi upravo toga sto vise ne isplacuju novce.. Radije uzmi lopatu i odi ocisti snijeg nekoj staroj baki, napravi nesto produktivno, nego sjediti i klikati u bezdan jer nema smisla više.. Bilo je dobro dok je trajalo..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs

znao sam da ce netko bas ovo napisat
zivim u takvom mjestu da ako nekom ponudis pomoc mislit ce da nisi normalan
neki dan, najstariji djed u ulici, vozi on neka drva, dođem ja do njega i ljubazno ga pitam treba li pomoc a on mene lijepo posalje u pm
ostao sam skamenjen u mjestu, tako da nema nista od toga 

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

postala scam
u prijevodu tko je jamio, jamio je

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

citao sam poruke na pocetnim stranicama i vidim da su dosta izgled promjenili
taman se zagrijem da cu zaraditi nesto para kad ono scam, sve vise i vise nevjerujem u zaradu na int svaka cast onima koji to ostvaruju

13 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Kao što je vjerovatno bezbroj puta rečeno nema legalne a pogotovo ne lake zarade na internetu na internetu se zarađuje prevarom (jedan od njih je sharecash ...) ili radom  ako sam nešto ne stvoriš, aplikaciju,igru text bilo što za što je netko voljan platiti  bolje ti je naći bilo kakav fizički poso  za dan ćeš zaraditi koliko na bublews u mjesec dana pa i više

10 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ma ništa od toga, nemoj bezveze gubiti vrijeme. Evo zadnji update od staff-a:

 

http://www.bubblews.com/news/9760765-redemption-update

Bubblews recently changed its compensation policy to a flexible model to match our advertising revenue. Instead of the previous fixed rate, Bubblews now pays a variable amount, depending on local advertising rates in your country. This ensures that the site remains sustainable, and may allow us to process redemptions more quickly.

Unfortunately, due to extremely high levels of manipulation and fraudulent activity, Bubblews will not honor redemptions made before November 11, 2014.

Furthermore, all redemption requests submitted after November 11, 2014 will be processed according to the new compensation model.

We apologize to the Bubblews community for any inconvenience these changes may cause.

 

Znači sve isplate koje su zatražene prije 11.11 a nisu isplaćene neće ni biti isplaćene bez obzira jesi prekršio pravila ili ne. Što je najgore od 4 isplate koje su mi sad obrisali, zadnju sam zatražio 10.11 

 

Sve u svemu, bilo je dobro dok je trajalo sad je to samo još jedan scam site.

(Iako koliko sam skužio ovi iz USA, Canade I UK još uvijek primaju isplate tako da je moguće i da se samo pokušavaju rješiti nas ostalih, možda imaju malu zaradu od nas)

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Nisam ni čitao to..

Ma nabijem ih.. Sve sam isplate zatražio do 9. mjeseca.

 

Dakle, još jedna scam stranica..

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

ja sam pokupio 200 zelembaća od lipnja do sredine kolovoza. kasnije počeo faks i nisam imao vremena. kako pišete, i bolje da nisam... šteta.

Kappa
10 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Apachy kaže...

ja sam pokupio 200 zelembaća od lipnja do sredine kolovoza. kasnije počeo faks i nisam imao vremena. kako pišete, i bolje da nisam... šteta.

 Stvarno šteta, meni je samo žao što nisam prije naletio na taj site da i ja uberem koju kintu al šta je tu je..

Neznam zašto su zasrali, ideja im je stvarno bila dobra i vjerujem da su od oglasa imali debelu zaradu al jbg izgleda ljudska pohlepa nema granica

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
expert man kaže...

Kao što je vjerovatno bezbroj puta rečeno nema legalne a pogotovo ne lake zarade na internetu na internetu se zarađuje prevarom (jedan od njih je sharecash ...) ili radom  ako sam nešto ne stvoriš, aplikaciju,igru text bilo što za što je netko voljan platiti  bolje ti je naći bilo kakav fizički poso  za dan ćeš zaraditi koliko na bublews u mjesec dana pa i više

 Ima legalne zarade na netu,samo treba imati ideju i znanja (ili novaca) za provesti tu ideju.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Pa to sam upravo i napisao

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Moj savjet ti je da se maniš tog BubbleWs-a. Stranica je nekada bila skroz ok i mogao si lagano zaradit tih 50 dolara. Sve je počelo kada su napravili "najveći i najbolji" update, te nam s njime srezali zaradu. Nekada su svi postovi išli na naslovnicu, a danas samo odabrani. Suspendirali su 99% Bugovog Foruma jer su mislili da je ovo "exchange group" (dapače neki su i koristili grupu na FB, ali opet bi ih banali jer su ovdje na forumu). Kada ti budu isplatili prvu zaradu (ako uopće uspiješ skupiti dovoljan iznos), na drugu možeš zaboraviti jer se gospoda vadi na to da ima jako puno korisnika i da svi traže redeem, a to garant nije istina nego oni nemaju para. Pare će dobivati samo elita tj. oni koji su već par godina na toj stranici. Prije ćeš zaraditi korištenjem usluge Adf.ly nego s Bubblews-om jer oni za razliku od ovih rade isplatu redovito i na vrijeme.

 

Eto, toliko o tome.

9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

evo, cudooooo, cak 1.01$
zapanjujuce, a commenta, likeova, followera imam dosta...
izgl. da cu ODUSTAT

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ja bi također preporučio da ga se klonite.

 

Ja sam tamo i radim možda 1 post u desetak dana. I samo čekam da mi ovo ispalte i onda se gubim odavde.

10 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
AmonZero kaže...

Ja bi također preporučio da ga se klonite.

 

Ja sam tamo i radim možda 1 post u desetak dana. I samo čekam da mi ovo ispalte i onda se gubim odavde.

 pročitaj moj post gore, ako si redeemao prije 11.11 nećeš dobiti ništa.

15 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

Da, evo sad su mi odgovorili na mail s tom obavijesti. Zbog toga pravila sam izgubio 400$, a niti jedno pravilo nisam prekršio.

Ak ništa barem sam jedan redeem dobio i addblock mi je bio cijelo vrijeme uključan. Jbš taku tvrtku koja svaki mjesec uvodi nova pravila (bez ikakvih prethidnih najava) i tako šteti svojim korisnicima.

13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
AmonZero kaže...

Da, evo sad su mi odgovorili na mail s tom obavijesti. Zbog toga pravila sam izgubio 400$, a niti jedno pravilo nisam prekršio.

Ak ništa barem sam jedan redeem dobio i addblock mi je bio cijelo vrijeme uključan. Jbš taku tvrtku koja svaki mjesec uvodi nova pravila (bez ikakvih prethidnih najava) i tako šteti svojim korisnicima.

 neće dugo, veseli me činjenica da su prije featured postovi imali cca 1000 lajkova, a sad 200, propadaju ko titanik, polako ali sigurno

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 22:11 (win4crazzy).
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Pozdrav svima

 

vidim da se ovdje skupila cijela ekipa sa bubblewsa. Evo ja sam na bubblewsu od treceg mjeseca i ovo sto rade zadnja 3 mjeseca je stvarno zalosno.  Zadnju punu isplatu sam dobio 17.09.2014 te nakon toga sam tjedno zaradivao od 102$ -110$ i radio sam redeem svaku srijedu.

Ali naravno onda su stavili da se na isplate treba cekati 60-90 dana za nas .. Te na kraju pocetkom 12 mjeseca rekli da zaboravimo na isplate do 11.11.2014.. 

Tako da su mi izbisali sa pending liste oko 650$ i isplatili samo zadnju koju sam zatrazio 12.11.2014.. I to tako da su mi platili samo 9,49$ umjesto 94,90$ .. A i smanjili su zaradu prema like , visit , comment umjesto 0,01$ sada je vjerojatno 0,0001$..

 

Evo SS zarade , s tim da sam pisao dnevno 3 posta tj. trebalo mi oko 20 min dnevno za bubblews ostalo su zasluzni frendovi iz philippines, pakistan , malaysia  i ostala bagra zbog toga je stranica i osla u k****

 

http://i.imgur.com/Evj2eDW.jpg

 

posto su mi zadnji mjesec dana izbrisali oko 1200 followera koji su bili jako aktivni  ne isplati se vise zezat jer je po zaradi  stranica  ista kao PTC stranica .. Znaci oko 0,10$ maximum po danu.. 

 

I zato bubblews..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice