Zarada na BubbleWs

poruka: 2.760
|
čitano: 160.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Mihek91 kaže...

Pozdrav svima

 

vidim da se ovdje skupila cijela ekipa sa bubblewsa. Evo ja sam na bubblewsu od treceg mjeseca i ovo sto rade zadnja 3 mjeseca je stvarno zalosno.  Zadnju punu isplatu sam dobio 17.09.2014 te nakon toga sam tjedno zaradivao od 102$ -110$ i radio sam redeem svaku srijedu.

Ali naravno onda su stavili da se na isplate treba cekati 60-90 dana za nas .. Te na kraju pocetkom 12 mjeseca rekli da zaboravimo na isplate do 11.11.2014.. 

Tako da su mi izbisali sa pending liste oko 650$ i isplatili samo zadnju koju sam zatrazio 12.11.2014.. I to tako da su mi platili samo 9,49$ umjesto 94,90$ .. A i smanjili su zaradu prema like , visit , comment umjesto 0,01$ sada je vjerojatno 0,0001$..

 

Evo SS zarade , s tim da sam pisao dnevno 3 posta tj. trebalo mi oko 20 min dnevno za bubblews ostalo su zasluzni frendovi iz philippines, pakistan , malaysia  i ostala bagra zbog toga je stranica i osla u k****

 

http://i.imgur.com/Evj2eDW.jpg

 

posto su mi zadnji mjesec dana izbrisali oko 1200 followera koji su bili jako aktivni  ne isplati se vise zezat jer je po zaradi  stranica  ista kao PTC stranica .. Znaci oko 0,10$ maximum po danu.. 

 

I zato bubblews..

 Tko je jamio jamio je.

A ti si ga pogme sa 1000+$ izjamio tako da je i to nešto

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Pitao sam ih di je mojih 400$ isplata a evo odgovora. 

Bubblews recently changed its compensation policy to a flexible model to match our advertising revenue. Instead of the previous fixed rate, Bubblews now pays a variable amount, depending on local advertising rates in your country. This ensures that the site remains sustainable, and may allow us to process redemptions more quickly.

Unfortunately, due to extremely high levels of manipulation and fraudulent activity, Bubblews will not honor redemptions made before November 11, 2014.
Furthermore, all redemption requests submitted after November 11, 2014 will be processed according to the new compensation model.
We apologize to the Bubblews community for any inconvenience these changes may cause.
http://valid.canardpc.com/2gp8dx
14 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Zna netko neku novu stranicu za online zaradu?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
oo7 kaže...

Zna netko neku novu stranicu za online zaradu?

 

Probaj na: www.NemaKruhaBezMotike.com

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 22:38 (majdo).
14 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
majdo kaže...
oo7 kaže...

Zna netko neku novu stranicu za online zaradu?

 

Probaj na: www.NemaKruhaBezMotike.com

 Gle ne zanimaju me velike svote novaca. Nego da mogu nesto napravit od dosade..

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Ivanjino96 kaže...

Pitao sam ih di je mojih 400$ isplata a evo odgovora. 

Bubblews recently changed its compensation policy to a flexible model to match our advertising revenue. Instead of the previous fixed rate, Bubblews now pays a variable amount, depending on local advertising rates in your country. This ensures that the site remains sustainable, and may allow us to process redemptions more quickly.

Unfortunately, due to extremely high levels of manipulation and fraudulent activity, Bubblews will not honor redemptions made before November 11, 2014.
Furthermore, all redemption requests submitted after November 11, 2014 will be processed according to the new compensation model.
We apologize to the Bubblews community for any inconvenience these changes may cause.

 

Po tome ispada da mogu zaboraviti svojih 100$ (dva redemptiona pri u 8. a drugi u 9. mjesecu)

CooL :)

 

 

 

 

http://www.norgems.com
10 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

ja sam ih baš sad kontaktirao gdje su mi pare. Već sam zaboravio na to, ali nemam kaj izgubit. Poprilično sam siguran da sam redemtion napravio u 9.mj i to početkom, od nekih 70$-80$, niti se ne sjećam koliko je bilo. Sad me baš zanima što će reći i hoće li se uopće javiti. Profil mi je aktivan još uvijek dakle nisu me izbrisali ali para nigdje

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na BubbleWs
MasterG kaže...

ja sam ih baš sad kontaktirao gdje su mi pare. Već sam zaboravio na to, ali nemam kaj izgubit. Poprilično sam siguran da sam redemtion napravio u 9.mj i to početkom, od nekih 70$-80$, niti se ne sjećam koliko je bilo. Sad me baš zanima što će reći i hoće li se uopće javiti. Profil mi je aktivan još uvijek dakle nisu me izbrisali ali para nigdje

 

To mi je poznato 

Ajde možda nam jedom i isplate.

http://www.norgems.com
10 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs

odgovorili su mi. čak i vrlo brzo...

 

"Bubblews recently changed its compensation policy to a flexible model to match our advertising revenue. Instead of the previous fixed rate, Bubblews now pays a variable amount, depending on local advertising rates in your country. This ensures that the site remains sustainable, and may allow us to process redemptions more quickly.

Unfortunately, due to extremely high levels of manipulation and fraudulent activity, Bubblews will not honor redemptions made before November 11, 2014.
Furthermore, all redemption requests submitted after November 11, 2014 will be processed according to the new compensation model.
We apologize to the Bubblews community for any inconvenience these changes may cause."
u prijevodu, IZBRISALI (poništili) sve redemtione do 11.11.2014. i tako sje*** SVE koji su tražili prije tog datuma...lagano nek odj***
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 16:19 (MasterG).
15 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
MasterG kaže...

odgovorili su mi. čak i vrlo brzo...

 

"Bubblews recently changed its compensation policy to a flexible model to match our advertising revenue. Instead of the previous fixed rate, Bubblews now pays a variable amount, depending on local advertising rates in your country. This ensures that the site remains sustainable, and may allow us to process redemptions more quickly.

Unfortunately, due to extremely high levels of manipulation and fraudulent activity, Bubblews will not honor redemptions made before November 11, 2014.
Furthermore, all redemption requests submitted after November 11, 2014 will be processed according to the new compensation model.
We apologize to the Bubblews community for any inconvenience these changes may cause."
u prijevodu, IZBRISALI (poništili) sve redemtione do 11.11.2014. i tako sje*** SVE koji su tražili prije tog datuma...lagano nek odj***

 Idi malo gore u temi, ovo je vec poznato...

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
12 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Ima li možda netko nekakvu alternativu koja je na istu/sličnu foru a da plaćaju kao što je bubblews u početku.

Let it be
9 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Postoji jedno dobro mjesto za zaradu, trenutno cvate kao ludo. AutomaticMobileCash.com. Rado ću svima objasnit kog zanima u PM. 

13 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Baldric kaže...

Postoji jedno dobro mjesto za zaradu, trenutno cvate kao ludo. AutomaticMobileCash.com. Rado ću svima objasnit kog zanima u PM. 

 cim vidim izgled stranice, sve mi jasno bude 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Jel i ljude sudiš po izgledu? Ima fb grupa na hrvatskom sa dosta članova koji su korisnici. Ja sam dobio 2 isplate zasad. Nitko tebe ne tjera na ništa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 14:27 (Baldric).
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

znači hoćeš reći da je potpuno uredu uplatiti 25$ nekome tko u 21 stoljeću ne podržava paypal i ima izgled stranice ko da ju je prije 8 godina pravio 

Možda i isplaćuju ali samo je pitanje vremena kada će prestati sa isplatama, sistem funkcionira dokle god su uplate veće od isplata, no sudeći da su paketi bez limita i da ih možes kupit koliko hoćeš, vrlo brzo će postati scam jer neće moći isplaćivati toliko novaca. 

 

I gledam ove po internetu, uplati 25$ i veseli se kad mu ovi isplate 10$ haha, koliko naivni i glupi ljudi mogu bit to je strašno, uplati meni tih 25$ i ja ću ti pomalo vračati 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Sve 5, svatko ima svoje mišljenje. Al činjenica je da meni isplaćuju a ti pričaš o nečem što nisi ni probo. Ja ću biti lud i meni je to dobro 

14 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Sve te "zarade" preko neta su prevara. Kada sam govorio za Bub, nitko mi nije vjerovao.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Apsolitno se slažem.

Možda se koja kuna i može dobiti, ali to je zanemarivo. Kad sve zbrojiš račun struje te dođe više nego što si uspio na netu zaradit.

Da to imalo vrijedi svi bi to koristili i nitko ne bi imao problema sa plaćama i sa novcima. 

Internet zarada ne postoji, eventualno internet džeparac (koji je također upitan).

 

Ako želite zaradu primite se pravog posla.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

Na netu ima itekakva zarada, samo treba znati odabrati i RADITI pravi posao odnosno shvatiti ga ozbiljno kao i onaj posao koji bi radili 8 sati u nekoj firmi. Osobno znam nekoliko ljudi (iz Hrv) koji se bave internet marketingom i od toga žive, također, taj isti posao radi i jedna žena, s kojom sam osobno pričao preko Skype-a, inace je iz USA i trenutno ima placu od oko 2600$. Eto toliko, itekako se može zaraditi na netu i živjeti od toga tako da nemojte govorit ako neznate, ali ne ide to preko noći i treba jako puno trudo uložiti, a i novaca :)

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
12 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Može se itekako zaradit, samo treba nešto i uložiti, imati dobru ideju, posvetiti se tome, i novci će doći. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Možda, al opet je to net zarada koja nije opipljiva. Zarade poput bubblews-a, ptc-a i slični šemi vode u propast. Puno vremena i novca uloženo a rezultat ništa.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: Zarada na BubbleWs
Tomek.Klc kaže...

Može se itekako zaradit, samo treba nešto i uložiti, imati dobru ideju, posvetiti se tome, i novci će doći. 

Slažem se, neznam na sta tocno mislis pod "dobru ideju", ali ako sam dobro shvatio, niti netreba ideja, bitno je samo da se nade kvalitetan posao koji valja i da se ozbiljno pristupi tom poslu kao i prema svakom drugom i rezultati nebi smijeli izostati :)

 

Kako mislis nije opipljiva? Od bbws sam zaradio parsto dolara koje imam na racunu u banci jedan dio, a drugi je na paypalu, ne zelim prebacit jer koristim za kupovanje na ebayu, zasto bacat na konverziju. Kod ptc-a je fora da treba ulagat kroz vrijeme jako puno novaca, postici neku visu razinu, (uloziti 10-15k kn) i onda nakon toga dodes na poziciju kada na dan zaradujes 100-200 dolara. 

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2015 19:08 (DommY).
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Evo ja sam našao jednu sličnu stranicu. Trenutno sam na mobitelu, ako bude zainteresiranih detaljnije ću vam objasniti.

 

Stranica se zove Seekyt i ide preko AdSensea, što znači da ne isplaćuju oni, već Google. Također se na toj stranici pišu postovi, ali ovdje moraju biti 2000 znakova, a ne 400 kao na Bubblewsu.

 

Problem je što stranica postoji od 2010 samo ima jako malo korisnika. Pretposljavljam oko 100-200. U danu se napiše oko 3 posta. Međutim to je možda i dobro. Pogledajte što se desilo Bubblewsu otkako je posao velik. 

 

Uglavnom, dobio sam nekih 30ak lajkova na jedan post i to je €0.30. Sada ću vidjet kako će se dalje odvijati. 

 

Definitivno treba iskoristiti ovu stranicu dok se može, ali nam treba korisnika. Puno korisnika. Kad bi bilo 1000 korisnika, mogla bi zarada biti i €3 dnevno. 

 

Javite ako ste zainteresirani. 

9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

bas mi ne izgleda nesto i 2000 znakova mi je malo previse za pisati u jednom postu..

 

ako nađes nesto slicno bubblewsu javi , ja cu okupit staru ekipu iz dalekih krajeva i ima da stranica bankrotira

13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

da, znaci 5 objava koje sam stavio na bubblewsu je sad tu 1, ne pada mi napamet i to za ovako sitnu lovu haha 

za sad sam na paidverts i neobux, u kombinaciji ide dobro jos kad kupim referalle dalo bi se 2-3 dolara dnevno skupit 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

kako ide na PV zadnje vrijeme ? Inace na MTV-u imam neki sitnis   u programu za 186% trebao bih dobit za 18 - 26 days .. sada me muci jel radi paypal isplata??  Nebi htio tu lovu isplacivati na ostale e-wallete..

 

 

edit:  jos sam na Digadz-u za sad je ok sajt, malo su smanjili reklame ali ja sam od svojeg uloga izvukao 1070% , bio sam među prvima u programu .. pa sam tako na pocetku kada su imali neke bugove, umjesto reklama od 20$ dobio reklame u vrijednosti 85$ , vratili mi poene i ostavili mi novac na acc balance

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 21:01 (Mihek91).
13 godina
offline
Zarada na BubbleWs

ne znam jos, nedavno sam poceo, penjem se prvo po bodovima tak da dobijam vrijednije oglase, a ovako za 2-3 dana dodjem do 1 dolara kojeg ponovno ulozim tak da sto prije dodjem u vecu grupu tak da mogu ovaj dolar i u 1 danu zaradit

bio sam i na digadz ali stranica je toliko stekala 3-4 dana da sam odusto

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

da dosta ljudi je odustalo, evo sad zadnja 2 tjedna radi super..  Najavljuje nekakvi novi dizajn mada mi bas ne djeluje pouzdano. Sve manje ljudi investira novac , ovi na vecim lvl izvlace van lovu.. imam jednog refferala s kojim se cujem on je lvl 4 prosli mjesec dobivao po dolar na dan sada dobije samo 0,05$ i veli da ce odustat..    nisu bas odrzivi ti programi, treba da se uđe među prvima unutra s vecim ulogom jer kasnije samo moze biti losije ili postati scam.

 

15 godina
offline
Zarada na BubbleWs

U srijedu kreće BTBH program, novi program u kojem ako mislite zaraditi ulazite odmah na launchu u srijedu u neznam još koje vrijeme. Ja upravo uplacujem sada još 40$, sveukupno ce biti 85$ ulozeno u program, nadam se da budem dobro zaradio! Vise informacija mozete naci u fb grupi.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
9 godina
neaktivan
offline
Zarada na BubbleWs

Ne kažem da Bubblews nije bio dobar. Još uvijek ima najbolji dizajn od svih stranica takvog tipa. No Bubblews je prošlost.

Napisao sam post o onoj stranici što sam govorio. Možda nije velika zarada ali vrijedi iskoristiti dok se može. Možda okupiti staru ekipu sa Bubblewsa, s obzirom da od njega više nema nikakve koristi. Ono što vam se neće svidjeti je to da stranica radi pomoću klikova na reklame, a ne na poglede. No ako imate 100 pogleda možete zaraditi i oko $2 dnevno, no mislim da nikako ne može biti kao na Bubbelwsu gdje sam u početku zarađivao po $0.50 po postu, a kasnije i po $5-$10.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/seekyt-novi-bubblews/223129.aspx

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice