Zarada na internetu kao fizička osoba

poruka: 11
|
čitano: 28.458
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba

Prečešljao sam već Bug forum i pročitao nekoliko tema o ovome, ali neke su ili zastarjele ili nema konkretnih odgovora pa sam se ipak odlučio otvoriti novu temu.

 

Primijetio sam da ljudi uglavnom preporučuju neki način kako zaobići poreznu i sav novac zadržati kod sebe.

 

Dakle, zarađujem četveroznamenkastu cifru (u kunama) i sve mi je na Paypalu. Zarada ima tendenciju rasta (uskoro bi mogli govoriti o 5-znamenksastim brojevima, a kasnije možda i 6-znamenkastim) pa me zanima što biste mi preporučili? Iskreno, niti ne znam što se sve treba platiti a ne daju mi se novci knjigovođi za savjet kad sam siguran da ima netko tko se već susreo s ovime. Otvaranje firme/obrta?

Bio bih izuzetno zahvalan kad bi netko mogao objasniti zapravo koja su sve davanja? Svjestan sam da je plaćanje poreza obavezno. Je li to sve?
Na koje načine se najlakše sve može legalno odraditi? Naravno, tu postoji kako čitam Payoneer kartica ili Neteller itd. pa naravno da mi je cilj zadržati što više novaca kod sebe (pogotovo ako se radi o 5-znamenkastim ili 6-znamenkastim ciframa) ali nije mi niti do za*ebancije s tim.

Volio bih dobiti više mišljenja pa odlučiti što mi je najpametnije.

Hvala unaprijed!

Lijep pozdrav svim ljudima dobre volje! :)

12 godina
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba

Najpametnije bi bilo placati porez sa takvim prihodom, kad tad te netko moze prijaviti.

10 godina
protjeran
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba

Odi u kvalitetnu savjetodavnu tvrtku,  i za par sto kuna ćeš dobiti sve solucije na papir pa si proučavaj.   Nekad je rješenje  osnivanje  tvrtke u carinskim i poreznim oazama.  Nekad je rješenje  neki vladin program koji te na par godina štedi svega... Mnogo je rješenja  ali ovdje ih nebuš dobil.... 

11 godina
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba

@kokum20

 

a jesi li ti spreman podijeliti iskustvo kako zaradjivati 4,5,6 cifri na internetu ?

battlelog pukycro
11 godina
offline
Re: Zarada na internetu kao fizička osoba
pukycro kaže...

@kokum20

 

a jesi li ti spreman podijeliti iskustvo kako zaradjivati 4,5,6 cifri na internetu ?

 

A šta želiš, da ti izmislim ideju za tebe?
Pucaš na nišu koja je slabo zastupljena, smisli nešto zanimljivo što možeš prodati ljudima i eto novaca.

 

 @ostali, hvala vam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 10:45 (kokum20).
14 godina
offline
Re: Zarada na internetu kao fizička osoba
Ako prodaješ nešto trebaš platit porez. Imaš neku zaradu od web stranice trebaš platit porez. Kladiš se i zarađuješ, tu ne trebaš platit porez. Jer za to ima Neteller i Skrill pa dižeš pare bez problema.
http://freebitco.in/?r=624635
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zarada na internetu kao fizička osoba
16 godina
offline
Re: Zarada na internetu kao fizička osoba
kokum20 kaže...
pukycro kaže...

@kokum20

 

a jesi li ti spreman podijeliti iskustvo kako zaradjivati 4,5,6 cifri na internetu ?

 

A šta želiš, da ti izmislim ideju za tebe?
Pucaš na nišu koja je slabo zastupljena, smisli nešto zanimljivo što možeš prodati ljudima i eto novaca.

 

 @ostali, hvala vam.

Tipični "pomozite meni s mojim problemom, a vas ko hebe"

 

jbg. stari, plati pa ću podijelit svoje znanje o poslovanju i oporezivanju... consulting nije besplatan.

7 godina
neaktivan
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba

DA LI NETKO RADIO SA "MY CASH PROFESOR"? ODNOSNO KUPIO TU KNJIGU I O ČEMU SE TU RADI?

6 godina
protjeran
offline
Zarada na internetu kao fizička osoba
Pozdrav,

konačno jedna Akademija koja stvarno daje konkretne i prave savjete iz PRAKSE kako zaraditi ozbiljan novac na internetu. Ovo je pravo osvježenje i toplo preporučam ovo svakome kao obavezan tečaj ako se namjeravate baviti internet poslovanjem ili se već njime bavite. Odlična škola!

Evo link za prijavu:
https://gumroad.com/a/ 960672883
6 godina
protjeran
offline
Re: Zarada na internetu kao fizička osoba
Pozdrav,

konačno jedna Akademija koja stvarno daje konkretne i prave savjete iz PRAKSE kako zaraditi ozbiljan novac na internetu. Ovo je pravo osvježenje i toplo preporučam ovo svakome kao obavezan tečaj ako se namjeravate baviti internet poslovanjem ili se već njime bavite. Odlična škola!

Evo link za prijavu:
https://gumroad.com/a/ 960672883
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice